Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas kasvatada meest?
 
hämming to naine30 26. jaanuar 2005, kl 09.58
Minu siiras vabandus. Loen edaspidi hoolikamalt.
 
Riina 26. jaanuar 2005, kl 16.18

olge normaalsed-täiskasvanud inimest ei saa ega peagi kasvatama!

Võta selline kaaslane nagu sulle meeldib, mitte ära ürita kedagi ümber kasvatada.
 
aqua 26. jaanuar 2005, kl 19.43
Ilmselt teemaalgataja mõte selles, et iga asja pärast, mis naisele ei meeldi või vastukarva, ei maksa meest majast välja lükata, rääkimisega saab ehk tõesti probleeme teadvustada ja kui teine tõesti ka armastab, siis ju loomulik, et püüab parem olla ja midagi jääb ikka kõrvade vahele. Kõik, mis sõltub heast tahtest, on võimalik. Poegade emana aga lisan, et kõige parema abielumehe saab hästi toimivast abielust, kus poeg normaalset abielu silmaga näeb ja kõrvaga kuuleb.
 
nikki 27. jaanuar 2005, kl 08.37
täiesti jabur jutt :P
ja mis siis saab kui mees harjubki ära, et muudkui saab ja saab ?siis aasta pärast kirjutad siia uue jutu, et kuidas seda suhet muuta, et mees ei tee muud kui vahib diivanil...
igaljuhul jõudu sulle, seda läheb sul vaja :)))
 
hämming 28. jaanuar 2005, kl 12.00
Millised on teie elukogemused, et sellist mulli siin puhute
(heatahtlikult)?
Mina abiellusin (23.a.)malbe tütarlapsega ja ma mäletan seda selgelt, et minu ümberkasvatuse (mitte ümberkasvamise)protsess sai alguse kolmandast abielu päevast. Olin esialgu väga üllatunud, sest muutus hääletoon, kehakeel jne. Naiivse noormehena arvasin, et ahh selline ongi siis see abielu. Kuna olin ise valiku teinud, tuli olukorraga leppida. Ega noor abikaasa ei nõudnudki midagi ebanormaalset, aga viis (käskiv kõneviis+ vastav intonatsioon ja kehakeel-põhiliselt käed puusas), kuidas ta seda tegi oli minule täiesti vastuvõetamatu ja tegi kurvaks.... . Mida ohkida, seda sain, mida otsisin.
Inimest on võimalik ümber kasvatada (ütleme vormida), aga selleks on vaja omada natukenegi diplomaatiat. Nõrgukestel pole
mõtet seda teed jalge alla võtta. Selleks peab naisel nuppu olema.
.....ah, et kas ma leppisin olukorraga? Peale 9.a. abielu panin
ma hõlmad vöövahele, jättes kõik naisele ja lahkusin. Minu jaoks oli see maine vara peenraha. Ma ei suutnud enam.
Läksin maale elama ja seal pani mulle käpa peale üks lilleke, kelle käe all ma olen ennast muutnud päris palju. Ta on lihtsalt
tark ja arukas lilleke. Tropp mees ilmselt... aga ei- olen jäär ja jäära juba kotti ei topi kui ta ise sellega päri ei ole. Ta on lihtsalt arukas naine, kellega koos elades oleme mõlemad lihtsalt kokku kasvanud. Ta ei püüdnud mind suruda oma raamidesse vaid oskas arvestada ka minu vajadustega.
Kulla naised, arvestage sellega, et kõik on võimalik kui te vaid seda soovite ja oskate ka mõistust kasutada.
Jõudu Teile!
 
Väike Saatan 28. jaanuar 2005, kl 14.17
No ma arvan et mees peaks ka ilma kasvatamiseta nõudmistele vastama!
 
hämming to Väike Saatan 28. jaanuar 2005, kl 16.36
Eks naisterahvas lööb välja emainstinkt ja enne laste sündi on seda ju hea eelnevalt katsetada mehe peal.
Hiinasse kavatsed kolida või, et probleemi ei näe? Eesti mehed on
ju nii põhimõtte- ja arulagedad (kommentaaride põhjal küll vähemalt).
Eesti naistele sobivad ainult täiuslikud mehed ja nagu teada, neid lihtsalt pole veel sündinud, neid lihtsalt vormitakse.
 
marjuke 28. jaanuar 2005, kl 16.38
Inimesi ei saa ümber kasvatada, nende põhiolemus jääb ikka samaks. Inimene võib end kellegi meeleheaks ju mõneks ajaks muuta või muudab teda aeg (keda kalgimaks, keda leebemaks), aga põhiolemuses jääb iga inimene selleks, kes ta oli. Ärge looge endale illusioone.
Kui sa inimese vigadega leppida ei suuda, siis ei ole mõtet ühist elu mitte planeeridagi. Inimesi peab võtma nii nagu nad on.
Ma toon näite ka: ma üritasin oma mehele (võrdlemisi vägisi) õpetada tervislikke eluviise ja see õnnestus mul imehästi, ta kiitis alati kui hästi mul mõni aedviljaroog välja on tulnud ja sõi neid alati suure isuga, kuigi varem ta ei võtnud kapsast ja porgandit suu sissegi. Praeguseks oleme lahus ja ta ei söö enam ühtki aedvilja.
 
mees27 01. oktoober 2016, kl 22.28
Tere naised!

Olen täiesti seda meelt, et mehi peab n-ö kasvatama. Mitmed naised on ära hellitatud kellegi teise poolt kombekaks lihvitud mehega (mees oli varem suhtes ja arenes tohutult või ema suutis mehe kasvatada - see viimane tingib ka üldjuhul selle, et ämm on pidevalt orbiidil :)

Olen ise samuti digimuutunud poisikesest noh.... noormeheks tänaseks. Usun, et tänu oma abikaasa poolt tehtud tööle on mul oluliselt rohkem lööki, et saada mõni noorem preili, kes siis ära hellitada oma "mehelikkusega".

Probleem on aga see, et minu naine ei teadvusta, et ta mind kasvatab ja on samuti seda meelt, et mees peab olema ise asi valmis - loodan, et ta muudab meelt ja saab seeläbi õnnelikumaks, sest mina täidan tema ootusi.

Kui naine õnnelik, siis ka mees õnnelik - kahjuks mitte vastupidi :)

Ikka parimat!

M.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!