Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
paks naine
 
yks 02. veebruar 2005, kl 12.00
Ühesõnaga...mure selline, et olen kõvasti juurde võtnud võrreldes sellega, kui ma oma mehega tuttavaks sain. Tunnen ennast seetõttu väga halvasti. Teen kõvasti trenni jne, aga teatud hormooniprobleemide tõttu ei taha kaal kuidagi alaneda.
Tean seda kaa, et mees tahaks, et ma alla võtaks, kuigi ta ei kommenteeri midagi ja on öelnud isegi, et näeb, kui väga ma püüan. Kuna mehed peaks ikka silmadega armastama, siis raske uskuda nagu, et ta mind ikka samamoodi armastab nagu alguses. Järelikult ta ikka loodab, et võtan alla ja ei teadvusta endale, et jäängi võibolla selliseks.
Kardan temaga koos välja minna jne...et äkki hakkab mind häbenema ja vaatab, et teised naised nii ilusad mu kõrval ja et ta ei taha muga siis enam koos olla:(
igatahes...sai end lihtsalt välja elatud praegu siia
 
tea 02. veebruar 2005, kl 12.06
no mis su numbrid on, sellepärast küsin ,et äkki jälle mõni selline naine ,kes arvab, et 65 kilo ja 170 on paks?
 
yks 02. veebruar 2005, kl 12.07
no enne olin 168 55 ja nüüd 75
 
foxi 02. veebruar 2005, kl 12.15
kui kiiresti see 20 kogunes.
 
eeh 02. veebruar 2005, kl 12.20
oh miks on küll nii, et tänapäeval sõltub naise õnn suuresti tema välimusest. väga kahju:( kui mehed suudaksid olla natuke tolerantsemad selle koha pealt....
 
nii ja naa 02. veebruar 2005, kl 12.22
maha võiksid küll võtta, aga liigselt ära ka stressa. Mõtle ise mis siis saab, kui oled 65? siis on teised naised niikuinii ilusamad kui sina, ole nii kõhn kui tahes, elu aga läheb edasi...
 
n24 02. veebruar 2005, kl 12.25
Mina pole juurde võtnud, aga ikkagi tundub, et mees ei armasta mind enam nii nagu varem. vot.
 
to n24 02. veebruar 2005, kl 12.30
saada mees kuradile!
 
naine 02. veebruar 2005, kl 12.43
issand, ma arvasin, et ma ainuke paks - 186 ja 32 kg
 
to naine 02. veebruar 2005, kl 12.45
ära aja naerma,ega sa ometi triikimislaud ple?
 
bridgette 02. veebruar 2005, kl 12.51
võiks proovida watermelon dieeti. sellega on viimasel ajal paljud (J. lopez, Beyonce jt) saavutanud väga häid tulemusi
 
dea 02. veebruar 2005, kl 13.02
No kõige parem on üldiselt kookospähkli dieet.
Kõike võib süüa peale kookospähkli.

Aga esmalt katsu ära lõpetada (hea öelda) närveldamine sel teemal. Tasakaalukas ja õnnelik inimene on juba iseenesest kenam vaadata. Ja enamasti on nii, et kui ka sind või sinu meest su kehakaal ei sega, siis on punt teisi naisi ja mehi, kellele su kaal kangesti korda läheb. Ükskõik mitusada grammi või kilo sa kaalud. See tõde ei muutu.
 
kati 02. veebruar 2005, kl 13.17
vaadake nordea panga reklaami, rõõmus naine ja ilus ka, mis sest ,et mõni kilo rohkem. ehk siis mingiu 10.
 
ma ka 02. veebruar 2005, kl 13.18
169, enne 57, nüüd 74.
Alla ei lähe, tee, mida tahad...aastaga tulnud.
 
kurb 02. veebruar 2005, kl 13.45
minu kaal on nii, et nii kui normaalkoguses portsjoni söön, siis kohe kaal tuleb. mu kaal kõigub koguaeg pluss-miinus 10 kg. väga raske on. ühel nädalal näen jube hea ja sale välja, järgmisel nagu paks tünn. kusjuures see +10 kg võib tulla juba 2 nädalaga mul juurde.
nii ma siis elangi pidevas võitluses oma kehakaaluga.
 
1naine 02. veebruar 2005, kl 14.21
hull asi ikka küll - naised põevad iga grammi pärast -rassivad trennides,kosmeetikuid mööda, mis iganes - eesmärgiks hea väljanäha ja mehele (meestele) meeldida... kõik see ju mõõdukuse piirides hea ja teretulnud, kuid siin on omad agad ka juures...
hea enesetunne ja rahulolu on enesekindluse tõstmiseks mõistetav aga kas see on tasakaalus ka meie hinge ja mõistusega...
kas me liialt kõige pärast ei muretse või liialt ei püüa - unustades et maailmas on hoopis tähtsamaid asju ja tegemisi...
ja üleüldse võiks mõne koha pealt meestest eeskuju võtta...
 
üks mees 02. veebruar 2005, kl 14.46
häbenen ikka küll välja minna oma naisega. pikkus 157 ja kaalu 86 kg! kui tutvusime kaalus 46 kilo! Dieeti ei pea, selleks pole tal iseloomu, trenni teha ei saa, sest ei jõua ja kui natuke teebki siis pärast sööb veel rohkem.
 
Lemps 02. veebruar 2005, kl 16.18
Nojah, olin minagi kunagi ühe paksemat sorti naisega. Muidu igati kena teine ja kui kohtusime, siis lootsin, et v6tab kaalust ehk alla kui minu taolise mehega käima hakkab. Aga v6ta näpust. Kukkus hoopis rääkima, et ei taha v6tta alla ning talle nii meeldib rohkem jne., jne. L6puks ei jäänd muud üle kui asjale kriips peale t6mmata. Muidugi kahju oli aga kui p..se on liiga paks siis till ei seisa - midagi ei saa teha...
 
elll 02. veebruar 2005, kl 16.31
täitsa p...ses:) kas keegi lepmsile jupi nööri tahaks laenata, et ta saaks minna ja ennast oska tõmmata?
 
solei 02. veebruar 2005, kl 16.33
miks mehed tahavad, et naised kaalust alla võtaksid?meeste seas on ka küllalt paksusid,kes ei tee midagi selleks , et kõhnemad välja paista ja keegi ei tee sellest väljagi.Nii et naised, ärge põdege selle pärast üldsegi.Meil on ju talvel tükk maad soojem kui kõhnadel
 
liisu 02. veebruar 2005, kl 16.38
Tean, tean seda asja aga millised on teg. nende naiste mehed?
Ja naised lepivad SELLISTEGA??????
Olen minagi kuulnud enda aadressil, et järsku kuidagi ümar jne.
aga arvustused tulid siis kui mees juba teise oli leidnud.
Pange tähele- põhjust oli vaja. Aga nüüd elab koos palju paksema
irisejaga-jõudu talle.Ja kahju temast ka ei ole.Kõik mis teisele
teed tuleb endale kuhjaga tagasi.Muideks mina ise võtsin seoses
selle jamaga 20 kg alla nagu naks.Aga kas nii oli vaja,kui seda
minu ainsamaks puuduseks peeti......
 
liisu 02. veebruar 2005, kl 16.39
... ja kõigele lisaks on ta minu lapsele isa..........
kas siis see 20 kg on , oli nii määrav?
 
liisule 02. veebruar 2005, kl 18.01
sa ära hoia seda eksi solvangut nii kaua südames. see ju ainult sellepärast öeldud, et sinus vigu otsida. tavaline asi, kui mehel teine leitud, siis on naine paks, kole, ei oska süüa teha jne.
Mulle ütles eks ka lahku minnes, kui selgus, et tal teine, et ma paksuks läinud. kaalusin 57 kg 161 cm juures, kurameerima hakates olin 52-53 kg, peale lapse sündi 56 kg. Seega max 5 lisakilo tegi mind kohe paksuks. Kui uue tibiga asi lörri läks ja koju tagasi hakkas tahtma, siis tuli meelde, et ma ikka hea naine olin ja hästi süüa tegin, kaal oli niikuinii langenud 46 peale, ainult luu ja nahk, ribid väljas. Küsisin, kas nüüd olen ilusam, hoidis suu kinni.
 
to liisule: 02. veebruar 2005, kl 20.23
...ja v6tsid siis tagasi???
 
to liisule: 02. veebruar 2005, kl 20.23
...mehe m6tlen?
 
naine 02. veebruar 2005, kl 21.03

igaühel on õigus saada endale sellise välimuse partner nagu talle meeldib.

kui mehele ei meeldi paksuksläinud naine(täiesti arusaadav ka), võib naise maha jätta.
Ma saadaks küll pikalt mehe,kes kooselu jooksul vormist välja läheb.
 
teemaalgatajale 02. veebruar 2005, kl 22.09
Oi-oi! Kui mina kaaluks 75 kilo, oleksin küll õnnelik. Olen ise ka 168 cm pikk ja aasta alguses liitusin kaalujälgijatega. Siis kaalusin 90 kg! Seda oli ikka jubedalt palju. Nüüd olen muidugi juba päris mitmed kilod kaotanud ja see on kuradima hea tunne! Vaatan, kuidas hakkama saan, 70 kiloni kindlasti tahaks ja vast rohkemgi.
 
ka naine 02. veebruar 2005, kl 22.40
andke andeks, aga mulle kui naisele ei meeldi ka vaadata, et tänavapildis ikka kole palju paksukesi on, kui pole muud siis istumispekid ikka on. ärge nüüd arvake, et ise ei tea mis vormis olen, ei ole sugugi, aga püüan hea välja näha kindlasti.

paraku peab tõdema ka seda, et väga vähesed mehed ilusti vormis on. kõhukesed tahavad ikka miskipärast ees olla või on siis käed nagu piitsavarred.

aga arvan, et olgu naine või mees vaadata (omada veelgi rohkem) meeldiks ju ikka ainult ilusaid, mis siis ikka leppida, et oi no näe on paksuke veidi. tuleb ikka ise üritada hea välja näha ja tahta ilusat inimest loomulikult ka enda kõrvale!!!
 
mari 02. veebruar 2005, kl 22.52
No ma ka sama pikk ja peaaegu sama palju kaalu.See ei ole veel mingi paks!Kannan miniseelikuidki!No ja kas su mees näeb ise välja nagu superman?
 
hark 02. veebruar 2005, kl 23.36
to: dea

tänan dieediretsepti eest... see mul meeldib...
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!