Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
paks naine
 
??? 03. veebruar 2005, kl 01.41
75 kg miniseelikuga?

Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa Haa-haa-haa hah-hah-haa!!!!!
 
foxi 03. veebruar 2005, kl 07.52
ma tegelikult ka tahaks teada,kui kiirelt kogunes see 20-
-ehk peaksid arstile minema,ehk on mingi endokrinoloogiline problem?-Sünnitusjärgne depressioon,misiganes.Kui maha magad ja abi ei otsi-
-depres inimene mõtlebki niimoodi-MA PEAN ENNAST KOKKU VÕTMA-
-võivad hiljem veelgi ebameeldivamad tüsistused tekikida-
-näiteks ebasoovitav androgeennne karvakasv näopiirkonnas.
Tead,neil on nüüd igasuguseid uusi variante-kui vanasti ajasid antideprekad enamasti paksuks,siis nüüd on uusi,selliseid,mis aitavad ka kaalu kaotada.
Arbuusi peal jätad end ilma vajalikest vitamiinidest,mineraalidest ja kasvõi proteiinist-pakun,et Lopez jõuab endale seda apteegist juurde osta ilma kaloriteta ja kokku paneb talle selle ostulisti väljaõppinud dietoloog-
-aga Sina seda endale võimaldada ei jaksa.
 
yks 03. veebruar 2005, kl 08.38
Arstil käidud ja teada, miks ma paks olen. Mul polütsüstilised munasarjad...sellega ikka suht keeruline alla saada(ma loomulikult ei kaota lootust). Kuigi ma toitun nii nagu selle haiguse puhul peaks. Jama muidugi veel see, et mul istuv töö...see muidugi paneb kaa paraja põntsu. Võin ju käia igapäev trennis ja dieeti pidada, aga kui sa ikka terve päeva istud, siis peabki vist seda kaalualanemist ootama jääma. Samas väga hea töö on, sellest kaa lahti ei tahaks saada. Igatahes...sain siit tunnistust sellele, et peab ikka peeneks tagasi saama. Et ei vaata mehed naist iseloomu järgi, vaid ikka välimuse.
 
jaaaa 03. veebruar 2005, kl 09.31
to yks: lihtsalt masendav eks ole
 
k 03. veebruar 2005, kl 10.23
ma ei lugenud kõiki eelnevaid kommentaare läbi ,aga kaalutõusu-languse kogemus olemas.Kaal kerkis operatsioonijärgse hormoonravi käigus 53-lt 73-le (sama , mis Sinul)ja ei hakanud langema enne kui umbes aasta pärast , siis kadusid üleliiigsed kilod iseenesest ilma mingi ekstratrenni või -dieedita .Praeguseks juba mitu aastat jälle 53-54.Mis puutub , sellesse, kuidas armastav mees oma naist näeb , siis J.Krossi sõnul ongi armastuse indikaatoriks ,see ,et armastatud naine on alati ilus (vananemisest jms. hoolimata).Ja kui mees ei armasta , järelikult pole suur kaotus.
 
166 cm naine 03. veebruar 2005, kl 10.29

kaalun 52 kg ja ei ole sugugi peenike.

"Teen kõvasti trenni jne, aga teatud hormooniprobleemide tõttu ei taha kaal kuidagi alaneda."

esiteks küsiks, mis trenni sa teed? Kaaluprobleemide vastu aitab hästi shaping.
Ja kas oled arstiga rääkinud,et tead kindlalt,et hormooniprobleemid? Äkki hoopis vale toitumine?
 
nii naa 03. veebruar 2005, kl 11.06
minu sõbrantsi mees irises kogu aeg , et naine paks jne.Oli teine 165 sm pikk ja 62 kilo.Mees leidis uue paar aastat tagasi no ikka tüki maad paksema ja paras talle.kui ikka omavahel muidu ei sobi, siis ei loe kas oled paks või peenike.Meie mehega enam-vähem õhesugused pikem trullamad, aga meie abielustaaz on ikka väga pikk.Tehke järele ja ärge virisege.Meest, kes maha jätab ei maksa taga nutta, paksus ainult ettekääne.
 
teemaalgatajale 03. veebruar 2005, kl 11.24
jäta maha oma mees kohe! las võtab mõne vastiku kondihunniku!
 
Susie 03. veebruar 2005, kl 12.56
SÖÖGE VÄHEM ja tehke trenni, kui kaal kuidagi alla ei tule, siis on küll väga haruldase haigusega tegu ja pidevalt kasutate ilmselt ravimeid kah. Muul juhul peaks kindlasti tulema. Kaalujälgijatest on kõik minu kaaluhädädega tuttavad abi saanud. Probleem ju selles, et elustiilimuutus (söök ja trenn) peab jääma eluks ajaks. Kui tahad mõnusalt elada ja kõike süüa ja mitte eriliselt pingutada, pead ka üldjuhul leppima kogukama ja lõdva kehaga. Kahjuks on praegune naiseideaal ikkagi rohkem ala- kui ülekaaluline - rubensi ajad on paratamatult möödas ja Marilyn oleks tänase arusaama järgi ka parajalt paksuke.
 
bo 03. veebruar 2005, kl 18.28
kui kaalu proobleem ei lahene nii hõlpsasti..siis kui ülejäänud keha hoolitsetud..kenad küüned..nägu & juuksed ok! siis asi polegi ju lootusetu..siis pole sa kole..näost ja üleüldiselt kenake...siis ei saa keegi öelda,et sa inetu oled..natsa vormikam!!edu sulle..ära põe:)
 
Kolja 04. veebruar 2005, kl 21.44
tunnistan ausalt üles, et mulle meeldivad seksuaalselt just sellised suure tagumikuga naised... olen vist pervo
 
kaaluga kimpus pidevalt 15. veebruar 2005, kl 18.23
Olen ka kaaluga pidevalt sõjajalal.
35 eluaastani kaalusin 48 kilo. Ise olen parajalt kääbuskasvu, 155 cm pikk-lühike.
Kaks korda kaalujälgija olnud ja peaaegu omavanuse kohta normaalkaalu saavutanud, aga viimased koerasaba kilod alla võtmata jäänud. Siis suvi ja grillid ja eneseõigustused, kehale puhkuse andmised ja jälle kaal üles ja nüüd loodan kolmas kord selle sõja kaalu vastu kord ka võita. Ega ta nii kerge kõigil pole nagu vahel mõned kaalujälgijad pajatavad, et küll läks kergelt ja oh küll on tore kaalu langetada.
Minul läheb ikka paraja võitlusega iseenda ja rasva vastu.
Imelik, et seekord lähevad keha mõõdud väiksemaks normaalset, aga kaal väga aeglaselt.
Aga see võitlus tasub igaljuhul võita, sest kergemana kergem astuda
ja see, kes peeglist vastu vaatab ka nagu rohkem sõber.
Kõik muud hea tuleb pealekauba paksust naisest saledaks programmiga.
Kaalujälgijatele jõudu ja muidujälgijatele ka püsivust ja usku enesesse.
Enne õhtut ma siiski ei hõiska.
Ehk suvel, siis...
 
BAX 24. september 2021, kl 13.36
Meil ka siin Vaeste Patuste Alevis ühel lumevaesel talvel ühed tüübid rääkisivad ühe naesterahva kuuldes et näedsa Loodus on täitsa pekkis lund es ole.
 
Looduslik tankitüdruk 26. jaanuar 2022, kl 22.26
Noneh polegi teist siin tükk aega tööpostil näinudki tea kas läks lõhki või dekreeti. Kui dekreeti siis võis vabalt lõhki ka minna ta ennem juba mitme raseda jagu. Loodetavasti suutsid arstionud ja tohtritädid enneaegse mittesündinu grazycutiga emakere küljest eemaldada ja inkupaatorisse järelvalmimisele suruda.
 
Naistepäeva kõne 11. märts 2022, kl 13.25
Naine on inimese sõber aga kui ta vaenlaseks muutub ja persega näkku hakkab hüppama siis peab talle sariaadiseadused kehdestama Niikui venes Vasja toimetab Masaga algul peks ja siis seks
 
viimasele 12. märts 2022, kl 00.39
ära ela illusioonides. maša ehitab sulle käepäraste vahenditega sellise gulagi, et vähe ei tundu. pärast kougid terve järgmise nädala enda kerest maniküürkääre, küüneviile, mikseri segisteid ja korgitsere välja.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!