Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Millised vabamüügis olevad ravimid on mürgised?
 
morph 18. veebruar 2005, kl 16.15
Küsimus pealkirjas.
 
pupu 18. veebruar 2005, kl 16.17
suures koguses on kõik ravimid mürgised
 
morph 18. veebruar 2005, kl 16.20
seda tean isegi, aga olemasolevatest milline on see kõige mürgisem? aspiriin?
 
pupu 18. veebruar 2005, kl 16.31
kommenteerijad arvatavasti ei tea milline on saadaolevaist kõige mürgisem ravim. apteeker teab! helista apteeki!!?? saad parima, kiireima ja adekvaatseima vastuse.

rotimürk on ka mürgine. putukamürk.
 
p 18. veebruar 2005, kl 17.12
täna on siin delfis palju segaseid koos
 
keemik 18. veebruar 2005, kl 20.16
aspiriini ei soovita, kui vale, aga siiski liiga suur kogus, siis ära ei sure, aga mao rikud elu lõpuni ära
 
jah 19. veebruar 2005, kl 00.21
Räägi välja milleks sul seda vaja teada on?
 
trahh 19. veebruar 2005, kl 13.00
keedusool on mürgine.
suhkur on mürgine.
vesi on mürgine.
 
x 19. veebruar 2005, kl 18.47
Vabamüügis ei ole selliseid, mis ära tapaks, aga suures koguses sissevõetuna tekitavad püsivaid ja raskeid tervisekahjustusi. Pärast pidi väga paha olema...
Jah, nagu eespool öeldi, on iga asi mürgine: jood pangetäie vett sisse ja saad veemürgistuse...
 
nali 20. veebruar 2005, kl 10.38
mulle tuleb meelde Kreisiraadio nali antiigipoes - "milline on kõige vanem asi, mis teil müügil on?" :))))))
 
nali 2 20. veebruar 2005, kl 17.11
aga meie kosmeetikapoodi tulevad vene uusrikkad ja küsivad: "Mis teil kõige KALLIM ja UUEM asi on?" :DDDD
 
plika 20. veebruar 2005, kl 18.17
Käsimüügiravimid inimesi teise ilma ei vii.Tapvad on uinutid ja rahustid suurtes kogustes.Tüsistused on täiesti olemas, võid ka poolearuliseks jääda.
 
no ei 20. veebruar 2005, kl 19.37
tapa ka uinutid ja rahustid suurtes kogustes, kohe kindlasti mitte, ära aja jama, ma kõtgem med .... :)
 
no ja 20. veebruar 2005, kl 21.51
mõned siiski viivad, aga ma ei ütle millised ja millistes kogustes ja millega koostoimes.
 
Norija 21. veebruar 2005, kl 13.01
Ei ole need käsimüügiravimid nii süütud jah midagi, võivad teise ilma viia küll.
 
ohh 21. veebruar 2005, kl 17.39
Panen aastaid uinuteid koos alkoholiga ja olen elus. Mind ei võta rotimürk vist ka enam. Põhjus - krooniline unetus ja miski ei aita.
 
tohter 22. veebruar 2005, kl 13.38
Sõltub kontsentratsioonist. Lubatust suuremas annuses on kõik mürgine. Näiteks liialdad paracetamoliga ja saad sellise maksakahjustuse, et ainus ravi on maksasiirdamine.
Igasugused rahustid/uinutid koos alkoholiga on ohtlikud, kuna koos alkoholiga tugevneb rahustite toime ja suurtes annustes (mis on individuaalne) saabub surm hingamisseiskusest.
Kas teema autor plaanib enesetappu? Sel juhul on jah kõige mõistlikum variant mürgitamine- sellega ei traumeeri teisi s.t teised ei pea ehmatama nähes sind nöör kaelas ja keel rinnal,ja milleks teha enda surm nii piinarikkaks,kui on palju mugavamaid võimalusi. Võtad tabletikese(d), paned silmakesed kinni ja ise ei saa arugi,kui oled "läinud". Aga selleks on ka vaja võtta õiget rohtu, sest ega see ka tore pole, kui enne viskled krampides või valudes vms, kuni ära sured. Mina siin retsepti ei anna, sest see pole eetiline, aga enne kui selliseid asju teete, siis mõelge ikka ka kaaskodanikele(eriti lähedastele),kes teiega pärast seda peavad toimetama. Olen ise näinud paari enesetapjat ja see pole olnud hea vaatepilt.
Oluline on mõelda lastele, neil pole vaja näha sellist surma.
 
Dana 22. veebruar 2005, kl 16.04
Otsese vastusena küsimusele meenub vana hea tarkusetera esimeselt farmakoloogia loengult.Ja nimelt:IGA RAVIM ON MÜRK NING AINULT ÕIGEL AJAL,ÕIGES KOHAS JA ÕIGES ANNUSES TARVITATUNA TOIMIB TA RAVIMINA.
 
sigmar 23. aprill 2013, kl 15.11
mina tahaks omalt elu võtta aga ei tea kuidas oleks kõige vähem valu ja põhjuseks on et pole siin elus enam midagi teha kuna ei saa isegi kodus rahu kogu aeg venna pruudi vend ähvardab ja ema mõnitab et parem oleks lahkuda siit ilmast aga ei taha valulikult.
 
jepp 23. aprill 2013, kl 21.42
Küll on hea, et valus on. Muidu hakkaks pubekad end iga väikse asja pärast tapma.
 
proovige seda 25. aprill 2013, kl 18.25
minu arust on retafer tõeline mürk, sain tast sellise mürgituse, et pidin otsad andma ja hiljem lugesin, et ongi ohtlik ja mürgine ning on suuremas koguses tappev.
 
pöö 26. aprill 2013, kl 08.23
mõnest lillepeenrast võib käokingajuuri kaevata, täiesti vabalt ja need on tõeliselt mürgised.
 
naine 26. aprill 2013, kl 09.55
Kui pole aeg surra, ei tapa sind ka mürk!
 
irw 26. aprill 2013, kl 14.26
lihtsam on seenel käia :D
 
@sigmar 27. aprill 2013, kl 17.29
proovi parem abi leida interneti kaudu, kindlasti on paremaid variante http://www.eluliin.ee/index.php?open=PS%C3%9CHHOLOOGILINE%20KRIISIABI&page=index
 
reio123 15. november 2021, kl 13.00
aga ütle ikka, vaja oleks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!