Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
naised pigem raha ja sexi jahil kui armastuse
 
azlan 02. märts 2005, kl 22.32
Viimasel ajal on asi täitsa käest lastud, naised on käest lastud - ennast täis ja kõike teadvad ja seletavad.Nii kui raha ilmub majja on mõitlikum see ennem viia summani mil naine ei suuda midagi poest osta voi seda ära laristada.Eésti naised on muutunud Tuvikeste Peggy kasvandikeks
 
Lexy 02. märts 2005, kl 23.05
Nu, nu...kohe nii õelalt, eks lävid siis valede naistega, ise teed ju valikud millisega olla või mitte!

P.S saada naine lähetusse...igavesex...;)
 
jee 02. märts 2005, kl 23.37
eks ole ka selliseid naisi, kuigi ise selliste hulka ei kuulu, pigem olen vaene ja armastatud ning armastan kui rikas ja tunneteta.
 
ex 02. märts 2005, kl 23.40
minu arust pigem vastupidi, kui naised ei majandaks, läheks kogu raha mehe õlle ja pidutsemiste peale.
 
vanainime 03. märts 2005, kl 00.28
loll jutt suhu tagasi
 
to: azlan 03. märts 2005, kl 01.35
... aga mis viga naistel kes sind sexi parast taga ajavad , sa hull sex-loom selline ???
 
Feliks 03. märts 2005, kl 08.07
 
m&m 03. märts 2005, kl 08.56
aga äkkki sul polegi enesel naistele miskit peale seksi ja raha pakkkuda???? aaah????
 
mati 03. märts 2005, kl 09.00
aga minu kogemus ütleb, et tänapäeva naised on hullud ainult seksi järele, rahast ei hooli mitte üks raas. saadanas, juba hellaks on seesamune muutunud:(
 
alu 03. märts 2005, kl 09.01
azlan,

...see ju hea-hoia neid siis tihedalt enda ligi-mai tahax yhtegi sellist kohata!
 
nibinnabin 03. märts 2005, kl 09.38
naistele on vaja emotsioone ja armastuseta pole nad kunagi - kui just sind ei armasta, siis mingit endist kindlasti või kättesaamatut töökaaslast. aga raha ja väljaskäimine jne nõuab raha (kuidas muidu oma kurbust leevendada):) ja hea on teada, et kui sul pole teleri jaoks raha, siis su mehel ikka on ning kunagi saad sa selle niikuinii. ja siis saab rahulikult peggitseda:)
 
Keiku 03. märts 2005, kl 10.19
Loll mees,kui ei oska naist paika panna.
 
joel 03. märts 2005, kl 10.47
ma annaks küll raha ja tahaks vähem keppi. aga mult tahavad naised ainult seksi, raha pakkumise peale teevad põlastava näo ette ja teatavad, et "ega me mingid SELLISED naised pole, me oleme iseseisvad tänapäeva naised!"

ja siis jooksevad alati peale seksi minu juurest minema ja nurugu ma palju tahan, ikka numbrit ei anna
 
jinny 03. märts 2005, kl 10.53
Raha on mul endal,sexi ja armastust ei taha .Kui ei saa sexi koos armastusega,ärgu olgu siis kumbagi .
 
Riina 03. märts 2005, kl 11.23

vaatad valesid naisi järelikult
 
tallinna armsake 03. märts 2005, kl 11.39
minul pole midagi rikka ja seksika mehe vastu aga kahjuks minuvanused on ainult rikkad ja nooremad on ainult seksikad.
 
TantsivPilv 03. märts 2005, kl 12.06
mina teenin pappi ise ja meeste rahakott ei huvita... öeldake, et tee tööd, siis tuleb ka armastus... kuid ei ole seda viimast kuskilt otsast näha :(((
 
Juku 18 03. märts 2005, kl 12.16
TantsivPilv,
kas mitte armastust töö vastu silmas ei peetud ses kõnekäänus;-)
 
liisu 03. märts 2005, kl 12.39
miks sa üldistad? siis võiks ju väita, et kõik mehed tahavad noori,pikkade blondide kiharatega ja pikkade jalgadega modelle.
 
bridgette 03. märts 2005, kl 13.23
neid mehi, kes hindavad mind ainult välimise ilu järgi (mitte sisemise) hindan ka mina nende rahakoti paksuse ja riist vara järgi. kui lollil mehel pole muud pakkuda, siis võib seda ärakasutada ;)
 
potsata.ja 03. märts 2005, kl 17.55
tulid vaenemees jälle herilasepesa kepiga torkama, mis?

sest sellise teksti peale on naiskollektiivil alati grammofon valmis ja see pritsib sulle psühhootiliselt näkku teksti stiilis: valede naistega järelikult suhtled, vales ringkonnas liigud jne. e. üleüldse oled sina mehena kõiges süüdi, mis maailmas võiks halvasti olla, sest kui sa seni pole mehena aru saanud, et naine - ükskõik milline ta välimuselt, iseloomult, omadustelt poleks; ükskõik mida ta ei ütleks või teeks - temal st. naisel, on alati ning vääramatult õigus. ja sina mehena oled alati valel teel ja ei mõista tema tundeid, soove, vaateid elule ning üleüldse oled harimatu ja kasimatu mats, kes noa ning kahvliga süüa ei oska ja seejuures veel matsutab ka ...

muuseas: sex is safe only when you have it with yourself
 
fedja 03. märts 2005, kl 18.11
potsata.ja kümme tugrikut sulle. su jutus on iva.
 
Chrystal 03. märts 2005, kl 18.48
bridgettega ühes nõus...
 
Heh 03. märts 2005, kl 19.27
* vaat kus teooria!

Aga praktikas oled ikka ka selles veendumusele jõudnud? Ma pakun, et paljud naised pole mitte niivõrd seksi peal väljas, kui rohkem ehk äraräägitavad..? Kui oled suur ööklubides tuhlaja, siis loomulikult jääb sulle selline mulje, sest oma 80% ehk on tõesti sellised... Klubikultuur iseenesest juba eeldab mehepoolset naisele väljategemist ning muu sinna juurde kuuluv tuleb ehk rohkem naisterahvaste ebakainest olekust... Mulle tundub siiski, et liiga palju üldistad. Kuigi mõnes osas on sul isegi õigus (kahjuks).
 
durakk 03. märts 2005, kl 20.20
rahu, azlan, rahu! Kas rahast kahju? Litsimajja vead seda vä? anna naisele ikka miskit laristada ka! ja sex on nii loomulik asi siin ilma peal, et kui sa sellega koonerdad, siis oled kas impotent või tõeline kurkull - ise ei taha ja teistele kah ei anna.
azlan, daragoi - anna naisele kõike parasjagu (mitte miinimumi või natukene) ja siis võid loota, et arnastus ehk tuleb ka sinu askeetlikkusse kodusse ;)
 
nibinnabin 03. märts 2005, kl 22.20
no ma ei saa sellest ärarääkimisest aru.... kuidas ära räägitakse? paun seletage.
 
bomfank 03. märts 2005, kl 22.23
ära vingu, kui ei meeldi, otsi mujalt, või planeedil naisi vähe:9 jah raha on vaja ja head seksi ka. sa ju ka tahad ilusat ja tarka naist. ma tahan ka ilusat ja tarka ja rikast ja seksikat meest. õiglane
 
foxi 04. märts 2005, kl 12.21
ja mis see aRRRmastus siis muud on kui raha ja seks?-Võim ja kuulsus ka ehk a see on erisoovijatele.
 
Heh 04. märts 2005, kl 12.53
Armastus=seks+raha?

* Sa vaata aga vaata, milliseid "tarkuseteri" siin sajab...irw!
 
tean 04. märts 2005, kl 13.42
mehed tahavad koju modellimõõtu noort naist (ise võib juba muldvana olla), ilusat, kes teeks hästi süüa, koristaks pidevalt, oleks valmis vähemalt korra päevas seksima jne.

aga vanamees paneb ikka kedagi kõrvalt ja teeb aeg-ajalt ka kingitusi, aga kodus viriseb, et raha on nii vähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!