Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
pesematus
 
Ints 14. märts 2005, kl 20.34
Mul on kohutav probleem- mu tydruksober ei taha enese eest hoolitseda, ja seda hygieenilises mottes. Pyyan teda kyll koikvoimalike vahenditega marku anda( kinkinud hea deodorandi, lohna, meeldiva dushigeeli jne. ) , aga ei miskit. Taiesti ahastamaajav probleem! Naiteks ohtul enne voodisseminekut pole motet lootagi,et ta dushi alt labi hyppaks. Igatahes mina enam nii ei saa!
 
k. 14. märts 2005, kl 21.01
mm, mu mees ka õhtuti ti viitsi, ütleb et talle meeldib hommikuti, aga siis ütlen otse, et siis suuga ei saa. ja kohe jookseb pesema
 
Raimo 14. märts 2005, kl 21.11
No ma ei tea, kui ikka hommikust ohtuni ringi oled jooksnud ja asju ajanud, siis toesti ei taha " teha". Mingi higise tegelasega ei laheks ise ka voodisse...Seda olen ma ka tahele pannud,et rohkem kogugamatel inimestel on vaja end rohkem pesta ( mul on olnud 4 kogemust ylekaaluliste naistega, enam ei taha)...
 
muku 14. märts 2005, kl 21.49
Jaa pesemine on tõsine probleem...
 
muku 14. märts 2005, kl 21.50
Jaa pesemine on tõsine probleem...
 
Seeneke 14. märts 2005, kl 22.35
no valik Sinu ju. ei usu, et ta nüüd viimane naine eestis on...
 
sädemeke 14. märts 2005, kl 23.14
aga miks ei võiks sa ise teda pesta?
või koos käia?
ehk on päris meeldivgi?
 
no 15. märts 2005, kl 00.18
aga ütle talle siis, et ta haiseb. Ta ei tule ehk ise selle pealegi, ära harjunud oma lõhnakestega.
 
tüütu 15. märts 2005, kl 12.45

iga päev juba mingi pesemisega seotud teema-tüütuks muutub.

aga muidu-kas tüdrukul ikka vaja iga õhtu üleni pesta kui ta eriti ei higista ega füüsilist ei tee? hambad ja kaenlaalused ehk peseb kraani all.
 
kats 15. märts 2005, kl 13.43
mul istuv amet kontoris, väga harvadel juhtudel higistan (kui päike kütab), aga minu arust on elementaarne, et igal õhtul pesemas käin. samas mu ülemus ei pese ennast vist kunagi (vähemati on tema haisemisest võimalik seda välja lugeda). tundub et see pesemine on ikka inimeses kinni.
 
maris 15. märts 2005, kl 13.54
kui olla kaua pesemata, siis puhtakspestult on väga vastik tunne, kõikjalt sügeleb
 
N 15. märts 2005, kl 14.07
Mu eksabikaasa ei tahtnud ka kuidagi pesta, meil polnudki vannituba ja sooja vett, maja keldrikorrusel oli kõigi majaelanike peale saun ja seda tuli ise kütta. Kui keegi oli kütnud, siis vett jätkus ka teistele.
Ei tahtnud mehele otse öelda, et ta must ja sellepärast temaga seksida ei taha. Lahendasin asja nii, et õhtune ühine duši all käimine sai voodirõõmude eelmänguks.
 
no 15. märts 2005, kl 16.03
nii viisakas naine, ei tahtnud mehele oelda, et must see on...!??
 
augu ella 15. märts 2005, kl 17.03
laisad pesevad, virgad kratsivad
 
hea 15. märts 2005, kl 23.37
kild, augu ella
 
@ 16. märts 2005, kl 13.01
jama kild-soosib mustust
 
mirjam 16. märts 2005, kl 17.05
no comments.. ega nad ikka end pesema ei hakka kui pole harjunud seda tegema. ei kujuta ette, et peaksin hakkama suhtlema inimesega kes haiseb lootuses teda kunagi muuta :D ei idealiseeri nn välismaa mehi kuid nende kasuks tuleb tunnistada, et kui möödub meie mees siis sageli järgneb pesemata riiete ja keha lehk.
 
popular 16. märts 2005, kl 22.08
Arvan kah, et tüdruk ennast muutma ei hakka, sa kas kannatad või lähete lõpuks lahku. Aga milleks muretseda. Lugedes delfit näib steriilsus olevat esimene asi, mille järgi naised valivad mehi: niisiis sa oled ideaalne mees ja kõik naised jooksevad su järele tormi.
 
keti 17. märts 2005, kl 12.12
Noustun Mirjamiga! Ise hetkel Eestis enam ei ela, aga kui suvel kylla soidan, siis nii monelgi pool on tunda,et deodoranti ei kasutata ning sarki pole juba 2 paeva vahetatud...Ja seda mitte ainult vooraste seas, vaid ka oma perekonnas. See on vist vanast ajast harjumuseks saanud, kui saunas kaidi kord nadalas voi siis paneelmajas laupeva ohtul vannis...Oma perekonnas pyyan veel otse oelda, et come on, nyyd aeg dushi all minna, aga kuidas Sa ytled vorastele,et nad haisevad higi jargi?
 
Pätukas 18. märts 2005, kl 09.48
teemaaglgatajale: sinu tekstist ei loe ma välja Sinu pesemisharjumusi, miks? ja keegi siin vist ennem mainis, et oma 'lõhnakesi' vbla enam ei tunne, harjunud. Kas sa ikka pesed ennem...?? või hüppad voodi ja asud asja kallale? su naisel võib sinuga sama 'probleem' olla..nii et mõtle sellele natuke...kindlasti ta peseb end...aga kui sa kuidagi ei tunne tema läheduses end hästi ja igast 'haisud' häirivad vut sis mine koos temaga duzzi alla nagu üks eelpool kõnelejatest...ja kui naisel ongi sinuga sama probleem sis saab tema ka asjast üle...miks peaks tema käima duzzi all ja vaeva nägema kui sa seda ei tee??(sry kui nüüd mööda panin, aga ma ju ei tea) ja kui sa ise duzzama lähed nu raske on naiska ka kaasa kutsuda sis? seltsis ju segasem ;-)
 
Härra Karp 03. september 2021, kl 17.24
https://www.ester.ee/search~S1*est?/tpese+ennast+sa/tpese+ennast+sa/1%2C4%2C8%2CB
/frameset&FF=tpese+ennast+sa+y~fy~hy~cy~Ey~hy~Ey~vy~k+joonisfilmide+kogumik+k+ts
~aukovski+muinasjuttude+ainetel&1%2C1%2C
 
Saun 24. juuli 2022, kl 01.49
Pesematus on tõesti postsovietlikus ruumis probleemiks. Nõukainimene pidi käima laupäeviti saunas ja aitab küll. Seep defitsiit ja ega seda pesu ka jagunud, et igapäev vahetada. Nüüd kardab see põlvkond vett ja seepi nagu vanakuradit ja kasvatab järeltuleva põlvkonna ka selliseks haisvaks kereks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!