Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mina ka vajan nõuannet.....
 
minny 08. juuni 2005, kl 15.02
Oli minu elukaaslase sünnipäev.Kõik ilus-tore-kena.
Kuid õhul tuli tema moblale sõnum.
Saatis tema eelmine elukaaslane.Kellest mindi lahku tükk aega tagasi suure tüliga.Nüüd saadab ta minu elukaaslasele sõnumi.
OKEY saan aru et oli sünnipäev,ehk lihtsalt pidas meeles et ah oli mis oli ikkagi sünnipäev.Viha oli vast üle läinud.
Aga siis teatas minu kulla-kallis mehe-raas et ka tema saatis talle sõnumi,kui temakese sünnipäev oli.
olin kohutavalt vihane.olen praegu ka.Mehega ei ole seda värki veel arutada saanud aga täna võtan teemaks.Kuna ta oli siin vahepeal sõidus,ega ole tamaga rääkida saanud.Telefoni kaudu ka ei taha probleeme lahendama hakata.Lihtsalt mulle tundub et minu selja taga käib mingi susserdus.(PS.minu mehe EX´il on uus mees kellega on tal laps.Ja ka meil on väike põngerjas.)
ma ei oska midagi enam mõelda ega teha.
Loodan et keegi oskab nõu anda.Ma pole kunagi oma mehega veel tülitsenud.Paljud asjad olen ära kannatanud.Paljud solvangud alla neelanud.pole olnud põhjust,nii suurt.Aga see lihtsalt ei mahu mulle hinge.
Ootan teie soovitusi.
 
naine 08. juuni 2005, kl 15.11
minu exmees,laste isa, helistas mulle veel 5-e aasta jooksul aeg-ajalt, kui oli ise uues abielus ja teatas vindise jutu sees,et tunneb minust puudust. krt.neid mehi teab, mis nostalgia vöi süütunne koormab.
Ei usu,et sinu oma jälle vanle ringile läheneb...vbl.püüavad niimoodi südametunnistust vaigistada ja edaspidises elus sõpradeks saada.
Küsida ju võid, arvan,et saad ise haiget, sest oled ärritunud . Ajad mehel ka karvad turri ja siis ole valmis lahinguks, kus kaotajaks sina. Ei hakka ta sulle mingit seletust andma.
 
heh 08. juuni 2005, kl 15.13
sa teed tühjast asjast tüli,exid jäävad alati mingil määral kummitama
 
! 08. juuni 2005, kl 15.22
Sünnipäeva puhul väike sõnum ja sina kohe kisendad! See, et nad enam koos ei ela ei tähenda ju veel, et suhelda ei tohiks. Ma ei saa aru nendest uutest. Mina suhtlen küll oma ekseukaaslasega kui sõbraga.
 
n 08. juuni 2005, kl 15.32
sul on siis väike hing, kui juba ennem mehega rääkimist oled püha viha täis.
käin sinusugustest naistest ringiga mööda.
 
alissandra 08. juuni 2005, kl 15.33
Imelik on ju inimene, kellega koos nii mõndagi läbielatud, enda elust nii ära kustutada, et viisakusest isegi sünnipäevaõnnitlust ei saadeta. Kui viha lahtunud, peetakse üksteist ikka meeles, pole see ju mingi erandlik juhus.
Ära palun tee nii tühjast asjast tüli! Mees vaid arvab, et oled haiguslikult armukade, kui sellist pisiasja ninasse võtad.
 
x 08. juuni 2005, kl 15.46
olen oma esimesest mehest 13 aastat lahus ja siiamaani saadame teineteisele sünnipäeva puhul sõnumeid. ausalt öelda on su mure imelik. inimene, kellega oled koos elanud, ei muutu kunagi täiesti võõraks, ideaalis suhtled temaga elu lõpuni hea tuttava tasemel. ja kui on ühised lapsed, polegi teisiti mõeldav.
ära tee tühjast tüli!
 
nõid 08. juuni 2005, kl 15.51
minu laste isa peab mind ka meeles kui sünnipäev. mitte ei saada sms vaid ikka lausa helistab. mu mees küll selle peale pahasti ei vaata ja ei vaataks mina ka kui tema oma exnaist sünnipäeval meeles peaks.kõik sõltub muidugi inimestest.oma teist abikaasat ma küll õnnitlema ei kipu ja tema mind ka mitte sest vähemalt mina ei pea temast lugu.
 
alu 08. juuni 2005, kl 16.12
inimesi on erinevaid-kes suhtlevad, kes seksivad peale suhte lõppu. mõned ei suhtle ega ka õnnitle. ise kah ei suhtle ega õnnitle, lihtsalt ykskõik on neist. samas-kui mu elukaaslane nt peaks õnnitlema oma eksi ja vastupidi-no las õnnitlevad siis. on see minu teada või mitte-see ei lähe korda.
siin võib oletada teatud kahtlusi Sul olevat oma kaaslase juures, mis nyyd selle sõnumineerimisega lihtsalt teravalt välja lõid ja asjata riiu rebid yles seoses õnnitlussõnumitega.
 
Norija 08. juuni 2005, kl 16.13
No kuule... Sünnipäeva puhul saadetud sõnumi peale pole nüüd küll mõtet vihastada.
 
mari 08. juuni 2005, kl 16.16
vihane, et inimesed sünnipäeval õnnitlussõnumeid saadavad !!??
kuule, maga end kaineks !
 
? 08. juuni 2005, kl 16.19
Ära nii tühja asja pärast küll tüli tee. Kui oled tark naine, siis ära tee väljagi.
 
Mann 08. juuni 2005, kl 16.25
Issand, mis paanikaosakonna juhataja Sina oled?
Mina saadan kõikidele oma eksidele sünnipäevaks õnnitlusi ja mitte seepärast, et ma kõiki neid panna igatsen... lihtsalt tundub normaalne inimesi nende sünnipäeval meeles pidada, kui võõraks iganes nad ka ei ole jäänud.
 
Juuli 08. juuni 2005, kl 16.26
To nõid
Huvi päeast küsin, mitmes abikaasa sul praegu käsil on?

Ma pean ka täiesti normaalseks, et eksiga suheldakse sõpruse tasandil edasi. See, et kooselu mingitel põhjustel ei klappinud, ei tähenda, et inimesed peaksid vihavaenlaseks jääma.
 
... 08. juuni 2005, kl 16.44
...ja mitu eksi Mannil on?
 
imelik 08. juuni 2005, kl 17.14
töötan naistekollektiivis ja kui kellelgi on sünna,olen ikka lilleõiega või kompudega läinud.Mina ja küljeluu peame seda lõppnormaalseks.Mulle on täiesti arusaamatu,et kuigi olete lahus,miks ei tohi teineteisele tähtpäevaks õnne soovida.Teil on ju ikkagi oma kooselatud ajalugu,mis sest,et õnnetu ja lõppenud.Algas ju kõik ilusalt,miksmitte kasvõi tagantjärgi koosoldut tunnistada,sest õnne elus on meil ju kõigil vaja.
...Minni,ära ole väiklane,Päikest sulle.
 
4märk 08. juuni 2005, kl 18.19
ehh, minu eks ja lapse isa mind küll ei õnnitlenud sünnipäeval ja kummalisel kombel see lõbustas mind. Kohtusime sellel päeval,mul kimp lilli kaenla all, sell ütles mokaotsast tere ja kadus. Järgmisel päeval tuli lapsele külla ja ka mitte midagi :D Kas sa teema-algataja seda pead normaalseks käitumiseks?
 
irw 08. juuni 2005, kl 18.23
'eksiga suheldakse sõpruse tasandil edasi'

misasi on mehe ja naise vaheline sõprus?!? defineerige palun

naine võib sellest aru saada, aga mees küll kunagi aru ei saa

paar päeva tagasi olin ühe võõra meesterahva vastu lahke, ta minust paistis paarkümmend aastat vanem ja meil ei tundunud olema midagi ühist, laenasin talle oma moblat, et ta saaks oma vennale ette teatada, et ta on külla tulemas - ja sellest piisas juba, et ta tahtis mind naiseks võtta

nii et minge sinnasamusesse oma mehe ja naise vahelise sõprusega

mul pole elus kordagi veel esinenud juhust, kus mõni mees minuga sõber tahaks olla
 
praktik 08. juuni 2005, kl 18.46
irwile - neid nimetatakse "ainult sõbrad" ja tarvitatakse kepi eesmärgil ka. Mu partneril oli neid korraga hulgim, kõik oskasid teda erineval moel lohutada, sest naine tegi vaesele kannatajale pidevalt liiga ja kaastunnet oli kogu aeg vaja. Ja voodi oli sõpruse pidamiseks parim koht. Nii palju siis mehe ja naise sõprusest. Et endised abikaasad edasi suhtlevad inimeste kombel, kui peres lapsi oli, on igati loomulik, aga sõbrad nad nüüd küll ei ole.
 
to irw 08. juuni 2005, kl 19.14
Et sa paremini aru saaksid,teen sõpruse lühikursuse:sõber sõbraga ei pepi,sõber on sõbrale mõttekaaslane,seltsimees,usaldusmees ja semu,sõpradel on ühtekuuluvustunne.Sõbradel piisab täiesti kasvõi 2korda aastas kokku saada.
Abikaasade-elukaaslaste vahel on peale selle igapäevane ühine kooseluelu ja argimured.
 
Juuli 08. juuni 2005, kl 19.34
to irw
Vaata see on umbes niimoodi: su sõbrannal on midagi mida sa väga tahaks aga sa ei saa seda aga ta on ikka ju edasi su sõbranna. Meessõbraga on umbes sama, ta tahab sinuga magada aga ta ei saa aga ikkagi on ta su sõber.
 
oioi 08. juuni 2005, kl 21.05
Noh, minul jälle võttis tuttav käest kinni,ma lasin seda sündida ja tema mõtles, et on sobiv aeg mind enda juurde koju kutsuda veel õhtul. Vastavasuline tekst oli ka saadetud, et jätsid mulle sügava hingerahu, tule ööseks mu juurde, ma vajan sind. Kohutav,mida mehed välja loevad.
 
hmhm 08. juuni 2005, kl 21.45
No kui saatis siis saatis.Ära tee sellest numbrit.Milleks ennast vaevata?saada ka mõnele vanale sõbrale.
 
minu ex 09. juuni 2005, kl 09.42
toob lausa lilled ja kingituse koju kätte, mis imelikku on. Käksime lahku , mis sellest. Normaalne, et aitab mind ja suhted on tegelikult meie vahel ainult paranenud pärast lahku minekut. Tal ka uus/ endine tuttav- v.s. minu sõbranna/ ausõna ei huvita, mida uus mõtleb. Oleme olnud kaua aega teineteisele vajalikud inimesed ja oleme ka edaspidi. See on täiskasvanute viis lahku minna. Ja alati ei elata sellega koos, kes tegelikult südames. Elud lihtsalt on vahel keerulised. Alati on hea meel teda näha ja temal ka, lapsed on ka rahul. Neile ka sobib, mõne inimesega on lihtsalt raske koos elada, kuna ta hoolimisele vaatamata ei oska teistega arvestada. Ei oska ka praegu. Inimesena sügavuti ei ole tal aga midagi viga, miks ma peaksin teda vihkama.
 
nõid 09. juuni 2005, kl 11.49
to:Juuli
nõial on praegu neljas abikaasa käsil!on veel küsimusi?
 
marta 09. juuni 2005, kl 12.05
ega see mees su eraomand pole, et võtad asja klaarida. usaldus eelkõige. kas ta ei tohi siis ühegi naisega suhelda peale sinu? sellise suhtumise juures oled tast varsti ilma
 
Juuli 09. juuni 2005, kl 12.11
to nõid
Ma võiks paljugi küsida, iseasi kas vastust ka saaks.
 
XL 09. juuni 2005, kl 12.18
Ära ole NII armukade. Mu esimene armastus õnnitleb mind siiamaani sünniäeval, mis selles imelikku on, see ju puhas RÕÕM.
 
sms 09. juuni 2005, kl 12.42
aga kas sa kontrollid mehe sõnumeid või palud iga sissetuleva sms'i pärast aru...?Olen kunagi samas olukorras olnud, kuin nüüdseks loobunud sellist laadi tegevusest. Meelerahu, mis kaasnenud, on seda väärt.
 
:) 09. juuni 2005, kl 14.17
Kõik on õige, mis eespool räägitud. Aga tuleb vaadata ka seda millise sisuga see õnnitlus sms oli. Kui see oli neutraalne - pole põhjust muretsemiseks. Kui seal lähenetud juba intiimsemalt, siis on põhjust ka muret tunda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!