Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
karvased mehed
 
blondiin neiu 18. juuli 2005, kl 16.15
naised kas teile meeldivad kui mehel rind karvane jalad karvased?
mehed kas teie olete karvased?
 
Norija 18. juuli 2005, kl 16.20
Minul on karvased sääred
ja karvane rind,
kogu küla peab ahviks mind.

Aga mu süda on vaba,
vaba kui lind -
siiski linnuks ei pea
keegi mind.

Autor on vist Kalju Lepik.
 
??? 18. juuli 2005, kl 16.40
enne norisid rasvavoldiga naisi, nüüd karvaseid mehi?
 
blondiin neiu 18. juuli 2005, kl 16.41
:) ei nori ma midagi lihtsalt tahan teada ju
 
kapsauss 18. juuli 2005, kl 16.47
Ma ka algul arvasin, et teema algab: "nägin rannas/bussis/tänaval karvast meest. Minu arvates on karvased mehed jube koledad. Naised kuidas tele saavad karvased mehed meeldida või mehed kuidas te saate nii karvased olla"

Aga näe, blondiinil neiul pole karvaste vastu midagi ;)
 
blondiin neiu 18. juuli 2005, kl 16.49
kapsauss on ka minu vastu vist
 
piiga 18. juuli 2005, kl 16.49
Mulle meeldib kas sile või karvane.ja kui sile siis ikka täitsa sile ja kui karvane siis ikka tumedamad karvad ja ikka karvane.Mingid õrnad udemed ei meeldi või heledad karvad...

a üldiselt...ausalt öelda...mulle meeldivad kõik mehed:D
 
Gooti Wannabe 18. juuli 2005, kl 16.53
Karvased mehed on seksikad! Mmmmmmmm.
 
mehed 18. juuli 2005, kl 16.57
"mehed kas te olete karvased?" :))
ei, me ei ole karvased. karvaseid mehi ei ole üldse olemas. kust sa seda võtad et võib olla?
:):):)))
 
kapsauss 18. juuli 2005, kl 16.58
Ei ole mul sinu, blondiin neiu, vastu midagi
Mulle tundub, et ega sa nii väga "blondiin" polegi - paned teema püsti, siis natuke "turgutad" seda ja teised kohe pöördes sõimama ja kommima ;)
 
blondiin neiu 18. juuli 2005, kl 16.59
aga kas see pole siis lõbus kapsauss :)
 
get a life, loser! 18. juuli 2005, kl 17.01
heh, lõbus jah. parim viis suve veetmiseks!
 
nn 18. juuli 2005, kl 17.32
rind ja jalad võivad olla karvased,kuid kui juba selg on karvane ja ninast ja kõrvast turritavad udemed välja,siis tuleb ökk peale küll...
 
hmm.. 18. juuli 2005, kl 17.33
kas kõrvast tulevad ka karvad välja, mina pole küll varem näinud
 
hmm.., 18. juuli 2005, kl 18.10
oli kusagil kunagi uudis, kuidas üks juuksur sai karistatud selle eest, et ilma luba küsimata pügas kliendil kõrvakarvu
 
ihii 18. juuli 2005, kl 18.41
mul on karvase seljaga töökaaslane kellel särgikaelusest karvad turritavad - ilge on küll
 
nn 18. juuli 2005, kl 19.28
oi,uskuge mind,ma olen lausa metsa kõrvas näinud,vuihh...
 
karvafänn 18. juuli 2005, kl 20.45
Karvad rinnal, jalgadel on mõnusad, kui neid peas pole, siis pole hullu, mõnele sobib sile pealagi ka :) Kui selg ikka peris karvane on, siis naca imelik on, aga eks selle vastu on ju vahendeid, kui vaja.
 
irvitaja 18. juuli 2005, kl 22.30
kle, blondiin neiu, kustostsast sina karvane oled- ülalt või alt?
 
marta 19. juuli 2005, kl 21.32
Mulle meeldivad karvased mehed!
 
Barry Allen 23. november 2017, kl 02.13
Ma tulevikust. Pime on. Karvaste meeste rinnakarvad on saavtanud massiivsed mõõtmed ning hõlmavad kogu Eesti Vabariigi mehist pindala. You have all been wrong. Only Braun Silk Epil 7 can save us.
 
Tglť.® 15. aprill 2018, kl 10.49
Absoluutselt kõikidele normaalsetele inimestele teadaołevalt on igasugused karvased mehed äärmiselt ilge, räpane ja terv¡seohtlik perverssus millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud perverdid ja seda fakti ei saa muuta mitte mingisugused tolerast¡d, olgu nad kasvõi teadlased.:-)
 
kivike 18. aprill 2018, kl 14.45
Karvad nüüd küll terviseohtlikud ei ole. Looduses pole mõttetuid asju, kui on karvad, siis on neil ka otstarve. Et karvad on ainult pervertidel ja et see on tolerantsi küsimus on sinu absaluutselt normaalse peakuju tõttu siia kribatud. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!