Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Toas on kohutav hais
 
haisukas 24. september 2005, kl 23.27
Koristasin hommikul toad korralikult ära, märja lapiga pesin põrandad puhtaks, kõik mustad sokid-särgid korjasin tooli pealt ära ja pistsin pesumasinasse, tuulutasin tuba mitu tundi. Ja äkki hakkas toas kohutav hais levima. Ja ei lähegi ära, päeval oli kogu aeg aken lahti, panin kinni ja jälle hais kohal. Just ühes toas. II korrus, puumaja. Elus pole varem sellist haisu kohanud. Kes oskab põhjust nimetada? Rotte-hiiri pole, sest kass püüaks kõik kinni, pealegi oleks neid siis näha-kuulda.
 
selgeltnägija 24. september 2005, kl 23.33
Sul on külmkapi taga hiir ära surnud...jah ja see lihapirukas, mis pintsakutaskusse jäi on ka nüüd lagunema hakanud...
 
haisukas 24. september 2005, kl 23.37
Külmkapi taga küll kedagi ei ole, sest ostsime uhiuue külmiku kuu aega tagasi ja ma tean täpselt, et seal taga pole kedagi. Aga miks ma peaksin lihapiruka taskusse panema, pole põhjust olnud, nii et see variant kahjuks ei sobi. Palun veel vastuseid!
 
Hmm 24. september 2005, kl 23.39
kas see on mingi roiskumise või kanalisatsioonihais? Kirjelda
 
haisukas 24. september 2005, kl 23.42
Pigem just nagu mustade sokkide hais. Aga mul ei ole siin mitte kuskil mitte ühtegi musta sokki.
 
Hmm 24. september 2005, kl 23.46
Hea nali. Mul pole niukseid sokke old, et teaksin, mismoodi see hais olema peab. Äkki voodi taga mädanevad siis juba aluspüksid, kui juba pesuesemete lõhnast jutt
 
niina 24. september 2005, kl 23.47
meil oli koridoris ka ja siis selgus, et keldris oli laip!!!
 
haisukas 24. september 2005, kl 23.50
Sokid hakkavad ka ühe päevaga haisema, kui päev otsa botastes ringi käia. Aga sellepärast mul musti sokke polegi, et ma pesen neid iga päev.
Laip ei saa olla, sest meie majal polegi keldrit. Hais on ainult siin toas, mujal ei ole.
 
teantean 24. september 2005, kl 23.50
aga võib-olla naabermaja hiir või rott sõi mürki ja tuli sinu seina vahele surema. see hais kestab siis veel päris kaua...kass ei loe.
 
haisukas 24. september 2005, kl 23.58
to teantean
A kuidas Sa tead, on Sul olnud surev hiir seina vahel? Ja kuidas Sa teada said, et hiir, lammutasid maja laiali või?
 
no 25. september 2005, kl 00.01
kui keldrit ei ole ja hais ainult ühes toas,siis otsi laipa sellest toast või ehk seina tagant, võibolla on naabrimutt hinge heitnud. aga laip peab see olema. head ööd.
 
hmm 25. september 2005, kl 00.06
võibolla on naabrite lemmikloom hinge heitnud? Mul ka ämma hamster pani seina vahele plagama ja ühtis ilmselt hiirtega. Keegi pole teda hiljem kohanud. Vahest naabrite roomajad, anakondad ja muud sellised libedad elukad sokutavad end kõikjale alla ning vahele, pärast ei saa välja ja ongi kole hais.
 
tigekrabi 25. september 2005, kl 00.07
Eelmine elanik tuli kummitama, mõnikord tuleb vaimuna, mõnikord haisuna, mõnikord koputab.
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.09
Selle seina taga pole naabreid, nurgatuba, välisseinad???
Kummitus??? Mis ma nüüd teen, kas keegi teab mõnda tondipüüdjat?
 
hmm 25. september 2005, kl 00.10
tigekrabi
haisvatest vaimudest seni pole kuulnud, aga teoorias, miks mitte. Eelsitaks siis juba naiste või pedede vaime, lõhnaõli aroom sobib mulle rohkem:)
 
no 25. september 2005, kl 00.15
otsi laipa, ütlen ma. kuni leiad.aga võid ka magama minna.
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.15
On küll haisvaid vaime, sellest on isegi räägitud, et kui ikka tuulutamine ega isegi mitte remont ei aita, ikka haiseb edasi, siis on kindlalt kummitusega tegemist. Aga täna päeval äkki tuli see hais, varem pole olnud, ja ära ka ei kao.
 
hmm 25. september 2005, kl 00.20
kohe hakkan minagi vaimu haisu tundma. Huvitav, mis lõhn vaimul on? Kõdunevate sügislehtede? :))))) Kuule, aga äkki on teil majaseen? Tekkis näiteks eile õhtul?
 
no 25. september 2005, kl 00.23
kui sa kangekaelselt laiba(d) täielikult välistad, siis mine ise natukeseks ajaks välja, helista koju ja küsi kas ikka veel haiseb. see on muidugi üks võimalus, mille peale sa ei tulnud ja keegi viisakusest ei julgenud pakkuda ka. aga proovida tasub.
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.24
Ma arvan, et ma majaseene haisu isegi tean. Kord Võrumaal hästi vanas majas käies haises majaseene järgi, see praegune pole üldse see. Kuna ma ei saa aru, millega tegemist, siis olengi ähmi täis, et mis toimub.
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.26
No sellisel juhul on see laip siin seina vahel rohkem kui 12 aastat olnud, sest meie pole seina vahele ega põranda alla laipa peitnud. Hakkan lammutama või?
 
no 25. september 2005, kl 00.34
võid ju magama ka minna. ehk on hais hommikuks ise jalga lasknud. igal juhul ära veel "pealtnägijat" ega muid ufouurijaid kutsu.
kodunt ära käisid ikka?
 
hmm 25. september 2005, kl 00.35
on veel variante. kui elad kuskil keemiatehase lähedal, võib levida igasuguste keemiliste jäätmete ja ammoniaagi lõhna. Mõnikord põleb kuskil õues miskit vastikut prügi või muud ning jääkhais tuleb aknast. kui elad maal, siis võibolla koged mõne haisva looma kättemaksu selle eest, et inimene oled. Tõhk oli vist eluka nimi. Kui sul on vana koer, siis kõhuhädade puhul võib tema muuta õhu koostist. Kas oled kontrollinud, võibolla perekonnapeal on jalaseen? jne
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.39
Ei käinud ma kuskil, julge minnagi, õuest tulles on ju igasugune hais veel miljon korda rõvedam, praegu istun haisu sees ja hakkan juba kergelt harjuma - õudne tegelikult! -, aga õuest tulles minestaksin ära.
See Pealtnägija mõte on täitsa hea, vähemalt üks kummitus on pidanud tänu neile lahkuma (see Risti tänava oma), aga minu juhus ei paku neile vist pinget, sest lõhnatelevisiooni pole veel leiutatud, kirjeldustest jääks väheseks.
 
haisukas 25. september 2005, kl 00.40
Kallis hmm
Mitte ükski põhjus ei sobi.
 
no 25. september 2005, kl 01.03
ei teagi kuidas seda öelda, aga ehk kui sina väljas oled pole ka haisu, selle variandi võiks siiski ka enne välistada kui vahurit tülitama hakata. ja üldiselt harjub inimene pea kõigega, kui haisuga ära harjuda, siis ju nagu ei olekski teist ja jälle elu rööpas.
 
haisukas 25. september 2005, kl 01.09
Kulla no
Ka see ei sobi, sest haisu tundsid ka lapsed, kes lasid suisa vabatahtlikult arvuti eest jalga (läksid magama), ütlesid, et nemad ei kannata...?!
 
ella Nõid 25. september 2005, kl 01.10
no küll sai nalja
*siinkohal muidugi mõistan probleemi tõsidust
 
no 25. september 2005, kl 01.17
võiksid siiski proovida... väljas... ja lapsed ütlevad pärast kas sel ajal kui sina väljas olid oli haisu või ei olnud... või ma ka enam ei tea
 
naaber 25. september 2005, kl 09.16
See on sul surnud roti hais,hiir ei haise muuseas,kui koolnud on See rott kuskile põranda alla ää surnud,ja nüüd haiseb nii kaua,kui ä laguneb.Me võtsime oma põranda kunagi üles,sest ei kannatanud seda lehka välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!