Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Toas on kohutav hais
 
Undertaker 25. september 2005, kl 10.05
Äkki suri mees paar nädalat tagasi ära? On teda ikka viimasel ajal näha olnud?
 
haisukas 25. september 2005, kl 11.42
to naaber
Oleme II korrusel, pidi see rott siis just nii kõrgele ronima..
to Undertaker
Mees on täitsa alles ja elus, parandab õues poja ratast.

Öö otsa oli mul aken lahti, ja praegu seda haisu pole. Aga pole välistatud, et hais tagasi ei tule. Kummitused ju ikka vahel käivad ära, siis tulevad jälle tagasi.
Aga maja on vana küll, siin võib tõesti jumal-teab-kes pesitseda, väike pööninguosa on ka toa peal, olen nahkhiiri näinud sealt sisse-välja lendamas, ega ma ei tea, mis seal toimub. Ise sinna sisse ei mahu, käpuli ainult. Aga HAISU päritolu ikka ei tea.
 
soovitaja 25. september 2005, kl 13.06
hirmsa haisu toob esile surnud kass. otsi kassi!!
 
no 25. september 2005, kl 13.39
mida mina siis kogu aeg räägin- laipa tuleb otsida!
 
abivalmis, aga maine 25. september 2005, kl 14.51
väga õudne hais tekib mädanema läinud sibulast, pidin kord hulluks minema, enne kui jälile sain. vaata need kohad üle, kus sa juurvilja hoiad
 
e 25. september 2005, kl 14.53
minul on korra olnud selline kogemus, et järsku kuskilt tuli nagu roiskumise hais, ei ole vana maja ja hiiri pole. paar päeva hiljem mees hakkas ühte elektripistikut vahetama ja tuli välja, et sealt see hais tuligi, juhtmed mustad juba. hais oli just roiskumise hais, mitte kõrbehais. kuna sul on vana maja ka, siis pakun seda ühe võimalusena. kontrollige pistikud ja lülitid üle. parem karta kui kahetseda.
 
puukas 25. september 2005, kl 15.04
olen elanud puumajas ja kujutan seda haisu isegi ette. pakuks ikkagi, et põranda või seina vahele on mõni hiir-rott ära lõpnud ja haiseb nüüd seal.
 
jep 25. september 2005, kl 20.11
mädanev kartul...väkkk
 
gaasimask 25. september 2005, kl 20.11
1. Ega sa äkki ei peeretanud?
2. Võib-olla on kuskil vana hapukapsast?
3. Võib-olla on keegi pereliikmetest või Sa ise astunud õuejalatsiga sita sisse ja see seal talla all nüüd haisebki?
4. Võib-olla tuleb hais seinakontaktide kaudu naaberkorterist -- meie majas näiteks levib niimoodi suitsuhais, aga Sul on äkki kõrvalkorteris laip?
5. Kutsu miss Marple!!!
 
realist 25. september 2005, kl 22.03
äkki algas sul kliimaks?

valgud lagunevad sul ihus ja paneb selle lehkama

retsept: peseennastsa
 
haisukas 26. september 2005, kl 07.51
to realist
Kas kliimaks tähendab, et naine läheb haisema? Oo õudust! Ma loodan, et mul on sinna veel oma kümmekond aastat aega. Aga psemisega mul probleeme pole - pesen vist isegi liiga palju, nii et see võib juba tervisele halvasti mõjuda.

to gaasimask
Ei peeretanud; sita sisse võis ju keegi isegi astuda, aga välisjalatsid on esikus ja esikust ei tule siia tuppa isegi mitte sitahais; hapukapsast mul kuskil pole; laiba kohta ei oska öelda

Olen nüüd hirmsasti tuulutanud ja pole enam seda haisu tundnud.
Aitäh kõigile vastajaile!
 
x 26. september 2005, kl 09.27
icc, vinge, kui palju komme tuli ja kui ägedalt inimesed su haisumurele kaasa elasid :DDD
 
Jussup 26. september 2005, kl 11.56
Meil ükskord tehti remonti alumisel korrusel ja mini peits või midagi haises all ja liikus ka meie tuppa.. teine võimalus on, et põrandalapp haises ja peaksid puhtamaga põrandat pesema.
 
Lz 26. september 2005, kl 12.14
mädanev kartul haiseb küll soki moodi. ma ka ükskord vedasi toas nina, et kust see juustuhais tuleb... siis leidsin, et kartuliämbris üks alumistest kartulitest mädanes
 
Lz 26. september 2005, kl 12.15
*vedasin toas ninaga
 
ihihii!!!! 26. september 2005, kl 15.00
Arvan,et sa pesid ennast õhtul,või öösel puhtaks ja ka hais kadus................Oli ju nii!!!
 
meil ka 28. september 2005, kl 23.29
jaanitulel olles tundsime järsku tantsides s-i haisu, mis oli pidevalt meie lähedal.kahtlustasime kõiki,aga allikaks oli minu mees,kes käis metsas pissil ja astus s-i sisse kohe põhjalikult.ega muu ei aita,kui isoleerimine rahvast,sest teksade servad said ka kahjustusi.muide,kui käia mustade,higiste sokkidega vaiba peal,siis haiseb ka vaip sokkide järgi.mõned mehed on küll seast arenenud.
 
selge 30. september 2005, kl 23.01

...see. kontrolli üle ega keegi pole piima maha ajanud!
koristas nähtavad jäljed ära aga kuskile jäi alles-vaiba alla,või
põrandakatte alla või...
kogemused olemas-kiskusin reliini üles ja oioioi!
 
kanni 01. oktoober 2005, kl 11.13
Oled kinndel ,et põrandalapp pole põhjuseks .?Kui see on kaua kuivanud niiskes kohas ,siis tuleb haisjuurde mida kuivalt ei tunne ,kui uuesti pesema hakkad lööb-välja...
 
liina007 27. august 2017, kl 14.00
Minul on toas ever bamboo lõhnaeemaldaja/neutraliseerija!!! Selline pisikene kotikene aktiivsöega seal sees. super hästi aitab!
buduaaris on müüa ja kuskil oli vist veel! Ülihästi aitab!
 
kivike 28. august 2017, kl 08.01
Kle, pea nüüd piiri ka natuke, kõik kohad su bamboo lõhnaeemaldajat täis!
 
Sapiens 28. august 2017, kl 19.25
Mul üks sõber sai sõjaväes 2 aktiivsöe tabletti - ühe kõhuvalu vastu ja teise palaviku vastu. Sõber oli segaduses, et mis mille vastu aitab. Äkki võtab valesti. Siis pole rohuvõtust tolku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!