Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
seks paksu naisega
 
uudishimulik 16. jaanuar 2006, kl 13.52
Küsimus ainult reaalsete kogemustega meestele, ei huvita lihtsalt spekuleerivad arvamused (a la vastik, imelik oled väää, jne):
Kuidas hindate seksi ilusa kuid ülekaalulise naisega versus kõhna naisega? Loomulikult loeb armastus ja sharm ja kõik muud naise isikuomadused, kuid puht füüsilise naudingu seisukohast mis ütlete? Aitäh vastuste eest ja ärge palun roppustesse laskuge.
 
nell 16. jaanuar 2006, kl 13.57
kui naisterahval pole komplekse ja ta tunneb end oma kehas hästi, pole probleeme. kui naine endas etiti kindel pole, rikub see ilmselt asja
 
Margu 16. jaanuar 2006, kl 14.04
kui paks on paks? defineeri esmalt oma küsimuse sisu, kas sa räägid 170cm/140kg naisest või 170cm/85kg naisest?
 
kogenu 16. jaanuar 2006, kl 14.10
See umbes sama, nagu merre kusta kaldalt, iialgi ei saa neil küll.
 
mis tähtsust 16. jaanuar 2006, kl 14.14
Mina olin tuttav aastaid väga paksukesega,löpuks kui ta lahkus töölt ja me ei kohtunud,siis alles sain aru,et ma olen midagi suurt kaotanud,otsisin ta üles,tunne oli vastatikune-oleme juba aasta abielus.Tema aga tegi läbi oma unistuse-käis trennides ja nüüd on ta veel ilusam kui enne!Loeb see keda sa enda körvale vajad-kas siirast ja truud abikaasat vöi lihtsalt lillepotti.Kui oled öige mees,hindad inimese väärtust!Ja aitad tal raskustega toime tulla kui ta tahab kaalu langetada-hüvitad köik trennid ja julgustad teda!Edu sulle!Fõõsiline nauding söltub sinu tunnetest ja mul on see olnud alati super-nii enne kui nüüd!
 
.. 16. jaanuar 2006, kl 14.14
jajjah, kohe näha, et teemaalgataja on ilmselgelt ülekaaluline ja nüüd tahab, et keegi hakkaks kohe kõhnemaid maha tegema...nii hale, ela oma elu, mis sind kotib kuidas keegi arvab kellegi panemisest, kas sul tuleb rutem seda teades või???
 
uudishimulik 16. jaanuar 2006, kl 14.21
KORDAN VEELKORD: teretulnud on AINULT MEESTE vastused nende reaalsetest ELUST, mitte naiste sajatused ja eriti ..-sugusTe spekulatsioonid teemal, kas ma ise olen mees või naine ja mis mind ennast vaevab-erutab. Küsimus on puht-teaduslik. Kõik teavad, et inimesed on kinni stereotüüpides (kõhn-ilus, paks tahab maha võtta jne, jne) sellised vastused ABSOLUUTSELT EI HUVITA. Ikka asjast, härrad, palun ärge kalduge teemast kõrvale. Tänan!
 
Erwin 16. jaanuar 2006, kl 14.30
Paksul ja paksul on vahe. Lopsakad siidise naha ja hoolitsetud välimusega naised on parimad, ka voodis ;)
 
mees 16. jaanuar 2006, kl 14.30
ei tea, ei paku enam pinget. võimalik et oli viga temas kuid minuarust nagu paksemad inimesed tunnevad rohkem valu. sale nagu ei pane tähelegi, noh voodis ikka juhtub et asend on vahest natuke paha või mürades tuleb mõni müks. siis paksud on suht kohmakad, nad ei jõua end liigutada või nad ei taha. seksides vaatad kuidas voldid käivad lipalapa, rinnad on neil ka tavaliselt hästi suured, kaenlaalla vajunud.
 
nöus 16. jaanuar 2006, kl 14.34
Erwiniga.
 
to margu 16. jaanuar 2006, kl 14.38
jutt käib ikka nii 80-90 kilostest norm. pikkusega naistest.
 
mees 16. jaanuar 2006, kl 14.53
näiteks on ülekaalukamale naisele väga raske pesu kinkida kuna suuruste sobimatuse võimalus on nii suur. pealegi paksudele sekspesu üldse ei sobi minuarust.

ma räägin ausalt, ei tee maha. niiet elage rõõmsalt edasi, leidke partner kes hindab seda mis on ja muud polegi vaja.
 
g punktike 16. jaanuar 2006, kl 15.07
kodanik kogenu on mingi tola kes sexist ikka õige vähe teab.
 
kogenu 16. jaanuar 2006, kl 15.13
g punktike,

Et paksul ja paksul on seksimisel vahe sees või? Peaks kõiki lotakaid enne põrutama, et selle mõtetuses aru saada?
Saan aru, et kui loll olla, siis aitab visadus selles suuresti kaasa.
 
miks 16. jaanuar 2006, kl 15.19
ei ole vahe, kui kõiki poose lihtsalt paksuke võtta ei saa. maha ja taha saab muidugi kehakaalust olenemata teha. kuidas sa teed paksuga 69 kui sa pekki ära lämbud??????
 
paks naine 16. jaanuar 2006, kl 15.37
Iga mees ei tule siia irvitama!Kas möni naine siin küsib kuidas on seks suure öllekühuga mehega???Teemaalgataja vöik selle teema panna voodiröömu-vöi muresse!Kurat-tehke ise möni raske sünnitus läbi,igasugused ülekanded verre ja kui lähete paksuks-siis naised siin hakkavad küsima kuidas sex kahh on sellise paksu naisega?Proovi sii ise järele-miks sa teistelt uurid,see ikka igale ühele individuaalne!Lüpetage see paksude naiste teema-saledaid peaks ju piisama ja kui on siiras tunne ja armastus,siis ei häiri küll see paksus ei naise ega mehe puhul!
 
uudishimulik 16. jaanuar 2006, kl 15.37
Palun lõpetame teema, sain nii umbes paar huvitavat vastust, ülejäänud kas lahmisid või tümitasid niisama pakse...
 
milla 16. jaanuar 2006, kl 15.48
Uudishimulik, sellest on nii palju räägitud siin igal pool, miks sa küll otsingut ei taha kasutada? Sama aktuaalne teema kui see, kas naised peaksid end altpoolt raseerima ja kas venelannad on seksikamad kui eeslannad.

Igav teemaalgatus, järgmine kord mõtle natuke rohkem läbi ja suhtumist võiks ka muuta, kui sa hakkad vastajaid ründama, siis on loogiline, et sind rünnatakse vastu!

Siin tuleb osata vestelda.
 
g punktike 16. jaanuar 2006, kl 16.13
kogenule
kirjutasin täiesti põhimõttelisest asjast. Pole isegi oluline kas naine on ülekaalus või alakaalus. Aga loomulikult ei saa sa aru millest ültse jutt on, ja muide ma ei imesta selle üle.
 
meees 16. jaanuar 2006, kl 16.15
Ma ei saa öelda, et oleksin väga paksuga olnud, aga ütleme nii, et natuke ülekaalulisega (õige riietusega ei saaks arugi, et ülekaalus). Vahe tuleb sisse just naiste mõtlemises, mitte kusagil mujal. Sale ja sportlik on väga enesekindel ja teab oma väärtust. Natuke kopsakam rikub kõik ise ära, sest arvab, et on paks. Naistel algab hea seks peast :P
 
kogenu 16. jaanuar 2006, kl 16.18
g punktike,

Ahah, et polegi vahet, kas seksida saledaga, keda on rõõm vaadata ja paksuga, keda ei tahaks ka öösel kl 2 päikseprillidega näha.
Aga imesta see yle, et sel on nimelt võimalik vahet teha!
 
eee 16. jaanuar 2006, kl 16.22
paks naine:

see on nii tobe kui inimesed lihtsalt arutavad ja siis tuleb üks kibestunud ja hakkab kõiki sõimama. no kellele seda vaja on?
 
Nußmeister 16. jaanuar 2006, kl 16.26
Põle ullu!
http://lustich.de/lustich/bilderdb-bilder-1-13.html
 
vastik 16. jaanuar 2006, kl 16.54
imelik oled väää?
 
pipar 16. jaanuar 2006, kl 18.16
hea, pehme, soe, õrn, kelle käsivarte kallistus paneb unustama muremõtted, ja pehmes kaisus nautida naisekeha joovastavat mõnu... maarvan.
 
aadu 16. jaanuar 2006, kl 21.01
kle ma olen pannud paksu eite,noh sellist kellel öudsad rasvavoldid ja ma pean ütlema et midagi head ses polnud....jumal teab tegelt kuhu voldi vahele ma üldse lükkasin....krt sest aru saab eksole ju..??Enam ei taha igatahes.
 
naisterahvas 16. jaanuar 2006, kl 21.50
kobisen pisut vahele. Mu meelest vaatavad mehed ainult rindu, kui on ilusad rinnad siis ükskõik milline keha on, kui on kõhn ja rindu pole siis on ka häda.
Kõik algab meeste peaast...
 
veely 17. jaanuar 2006, kl 09.06
ja ega siis kõhnad naised ei lähegi paksemaks?
sulle kes sa segast paned siin paksude naiste panemise teemal- hästi ei taha uskuda, et sinusugust jobu üldse mõni naine tahab...kahju sinust..

paksudel ja paksudel on ka vahe, mõni naine ongi loodud pehmem, samas ta ei ole valge värisev pekk vaid ehk samuti käivad trennis ja on lihastes, on pringid ja kena vaadata.
ise olen selline ja siiani ei ole keegi veel kurtnud seksi pärast ja poose võtan ehk vabamalt kui mõnu luuavars, niiet ei tasu ikka üldistada. leidke igaüks oma ja seksige palju jaksate ja ärge siin küll vinguge ega oma saamatust välja elage, eksole...
 
irw 17. jaanuar 2006, kl 14.19
ennast kiitmast ma ei väsi
 
ütles 17. jaanuar 2006, kl 14.32
üks mees ,kellel oli 90-100 kilone naine,elas temaga väga õnnelikult ja ütles: vajud nagu saiavanni ja oli väga rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!