Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
seks paksu naisega
 
xxx 17. jaanuar 2006, kl 15.31
Minu elukaaslased nähes paksemat naist on öelnud alati, et ei saa aru, kus kohast sellised endale meest leiavad.
 
issake 17. jaanuar 2006, kl 15.36
Löpetage juba ära!Kuna olen ka paks n ja nüüd tunnen end nii alandatuna,et olen täiesti stressis-ei taha enam eladagi!pole täna midagi tahtnd teha,muudkui mötlen,et teised vaatavad kui välja lähen,et olen paks!Igal juhul tänan teemaalgatajat-saavutasid vähemalt ühe naise suhtes mis tahtsid-TA LANGES SÜGAVASSE STRESSI JA EI JULGE ENAM ÖUEGI MINNA;SEST ON PAKS!
 
hmm 17. jaanuar 2006, kl 16.20
issake: no mida sa põed ah? kui palju on näiteks lühikesi inimesi, kõiksugu puudega inimesi jne. kas saledad siis ei võigi kehakaalu arutada ilma et mõni paks end kohe ära tapma ei hakka, õudne kuidas inimesed korjavad endale kiikse ja komplekse.
 
ahh 17. jaanuar 2006, kl 17.05
Vöib-olla ma pole töesti juhtunud siin lugema selliseid teemasid nagu kuidas on sex saleda naisega,sex lühikese naisega,sex puudega naisega!Ma ei saa aru miks saledaid need paksud nii häirivad?Ma olin enne rasket läbipödenud haigust ka väga saLE,AGA MA EI TULNUD KÜLL KORDAGI SELLE PEALE,ET ARUTLEDA TEEMAL-MIKS SEE VÖI TOO PAKS ON?Olge önnelikud et teie olete saledad ja mis see teisse puutub kui keegi paks on!
 
tõesti 17. jaanuar 2006, kl 19.38
need siinsed paksud hakkavad närvidele. Keegi pole teie kohta midagi halvasti öelnud. Üks mees lihtsalt küsis küsimuse. Ja nüüd teie kohe pröökate. Pole iial inimeste välimusele tähelepanu pööranud, nüüd aga vaatan küll, et paksukesed on tigedad ja sõimavad kõhnu luuavarreks jne. Mis teil viga on?

Muide, sommide puhul olen küll ahistamist tundnud. Mitu korda on kahtlustavalt küsitud, et kas ma näljutan ennast. Need seal ju enamus paksud, siis sõimavad normaalkaalulisi anoreksikuteks ja allymcbealideks.
 
hmm 17. jaanuar 2006, kl 19.39
no mis tulid siia siis kaeblema praegu?
 
tõesti 17. jaanuar 2006, kl 19.51
hmm
kes kaebleb praegu?
 
kotkas 17. jaanuar 2006, kl 22.44
uudishimulik- proovi ära, saad teada!
 
Aeternitas 18. jaanuar 2006, kl 01.44
Kui paksul naisel on kultuursust ja tekib hingeline side, siis pole üleliigsed kilod mitte mingi takistus. Kõik sõltub inimesest, ühed on ülekaalulistena kenad, teised mitte. Sama kehtib ka kõhnade kohta.
 
Muki 18. jaanuar 2006, kl 09.29
Milline naine on paks? Mõnele on paks juba 170/50.
 
mees 18. jaanuar 2006, kl 09.56
Vastan teemaalgatajale. Esiteks pole ülekaaluline naine eriti ilus. Tavaliselt on neil liiga punnis põsed ja ümar nägu. Sellisele näole on ka raske ilusat soengut teha.
Seksist niipalju, et kui tegemist on tõsise armastuse jagamisega, siis pole erilist vahet, kas paks või peenike naine. Mõnikord, kui tahta lihtsalt head seksi, siis on peenike ikka parem. Mul on paar isiklikku halba kogemust ka paksudega. Üks on see, kui koeraasendis sai tagumiku pealt korralikud rasvavoldid pihkudesse haarata...oi fakk, pidin ma seda nüüd meenutama hakkama...teine selline, kui naine oli sellili ja kui jalgu tõstis, siis tekkisid kõhupeale 10+ volti, millepeal tilpnesid rinnad...selline pilt võtab ikka igasuguse seksimisisu ära. Kusjuures saleda ja võrmis naisega seksimisel ei vähenda kõhutäis rasedusarme absoluutselt erutust.
 
ilus ümar 18. jaanuar 2006, kl 13.01
No mina olen ka oma 80+ kilo, igati prink ja selluluuti on praktiliselt võimatu leida (see on vist ikka geneetiline naha eripära, ka kõhnade inimeste tagumik on mõnikord nagu seisnud kaerahelbepuder - muhklik, nii-et ei kannata mingit kriitikat), ometi pole minul mitte mingit 10-nahavolti, millest kinni võtta ja talje ja muud asjad, mis vaja, on mul kõik kenasti olemas -muidugi suuremas versioonis. Poosid pole minu jaoks mingi probleem - nii-et pole vaja siin üldistada. Nägu pole mul ka nagu täiskuu ja põsed ei ole paksud ja prullakad. Olen lihtsalt igalt poolt ümaram kui siis, kui olin veel sale. Minu nahast lihtsalt ei ole võimalik niimoodi voldist kinni võtta, ei enne ega praegu. Olen peale lapsi küll oma 25 raskem kui enne sünnitusi, kuid oma praeguse kaalu juures (mida kavandan kindlasti vähendada) olen ikka seksuaalselt PALJU aktiivsem ja isukam, kui siis kui kaalusin 60 kilo. Minu mehe jaoks ei ole minu kaal küll halba seksielu tähendanud, pigem vastupidi, sest oma kahekümnendates aastates ei olnud mul veel õnnestunud kogeda orgasmi. Pärast esimese lapse sündi aga saabusid need õndsad kolmekümnendad ja olin seksuaalselt otsekui ümbersündinud naine. Ma ei oleks muidu oma kehast ja voodielust niimoodi vist rääkinud, kui poleks hakanud mõnest eelpool rääkinud paksukesest kahju. Kuidagi tundus, et keegi ei öelnud füüsilises mõttes suurematest naistest midagi head.
Nii-et arvan, et nendel on õigus, kes räägivad ülekaalulistest naistest seoses kompleksidega, kes PÕEVAD oma kaalu pärast ja ei julge olla vabad ka oma alastuses. Seks algab ikka enesekindlusest ja enesehinnangust, ning muidugi eelkõige kallist inimesest, kelle vastu on tõelised tunded.
 
paks naine 18. jaanuar 2006, kl 13.13
kõik minu abielumeestest armukesed on eranditult omanud kodus poliitiliselt korrektseid kõhnu naisi :P
 
ilus ümar 18. jaanuar 2006, kl 17.39
sorry, ikka tselluliit (muidu hakkab veel mõni ekspert mind paksuks lolliks sõimama) Olge positiivsed! :)
 
to ilus ümar 18. jaanuar 2006, kl 21.28
Kas pilte saaks?
 
n 19. jaanuar 2006, kl 00.44
aga osadele meesteleju meeldivadki ümaramad naised ja ju nad ikka seksivad ka siis nendega, kui seks ei meeldiks, ei siis seksiks.
Minu mees on üks neist, on korduvalt öelnud, et võiksin paksem olla, tal poleks midagi vastu (olen 10 kg üle pikkuse cm-te).
 
tõesti 19. jaanuar 2006, kl 19.38
paks on suhteline mõiste. Nii nagu Muki enne ütles. Mõne jaoks on 167/65 naine paks, mõne jaoks 167/100 paks.
Ja mõni võib ka saledana kole ja vormitu olla ja teine jälle paksukesena hea figuuriga.
 
sõltub 20. jaanuar 2006, kl 14.11
sõltub mehest. mul on mees ise ülisportlik, naist otsib samasugust. võib-olla natuke kaalukam mees otsib ka kaalukamat naist. maitseid on ju erinevaid. väga ülekaalulise mehega ei kujuta seksimist ka ette, ilmselt võimalik, kuid kas ka nauditav?
 
nii 20. jaanuar 2006, kl 19.15
irw, ei kujuta ette, mingi kilumees suure 200 kilose memmega. lämbub vaeseke ära. paksud on siiski enamasti füüsiliselt halvas vormis, hakkavad juba trepil metsikult hingeldama ja higistavad ka koledal kombel. Paksude juures tunnen alati seda vänget hingihaisu, vuhvigu seda lõhna palju tahes pääle.
 
oi-oi 20. jaanuar 2006, kl 23.00
Kuulge, nii!
Mis 200-kilosest memmest Te siin räägite, ei tea, kas Eestis peale suure Sämmi sinna kategooriasse keegi üldse küünibki. Vaevalt te neid 100+ kiloseidki nii palju elus näinud olete, kui arvate.
 
peenike 25. jaanuar 2006, kl 15.10
peaks mainima, et paksud inimesed ei haise, kui nad end ilusti pesevad. ka kõhnad võivad haiseda ihigi järgi. ega see siis kaalunumbrit küsi!!!
 
Konn 26. jaanuar 2006, kl 11.38
Õige jutt Sul, viimane!
 
tarmz 05. aprill 2020, kl 03.52
mulle küll meeldivad volüümikad ja kohevad naised nendega on mõnus seksida tunned ta on voodis ja saad ilusti kinni haarata ja ka kiisu on mõnus keelekamasassi teha
 
tarmz 17. aprill 2020, kl 11.46
jagab biiti. BBW on aina popim;)

enamus instamodellidest ka megasuure bootyga!
 
Homovärk 28. juuni 2020, kl 13.10
Tavaliselt kui hakkab paksu naise peale tõusma, siis on kindel et järgmisena tõuseb meeste peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!