Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mida teie arvate väitest:
 
someone 22. jaanuar 2006, kl 07.53
purjus inimesed räägivad tõtt...ma isiklikult arvan kyll et nii ongi...sest purjus olles ollakse suht ajukääbikud ja räägitakse ka suurimad saladused välja?
 
madrus 22. jaanuar 2006, kl 08.31
in vino veritas , ütlesid vanad roomlased ja ju nad teadsid, mida ütlesid.
 
l 22. jaanuar 2006, kl 08.55
mina võin hakata küll veel suuremat iba ajama kui kaine peaga. kõik sõltub millestki.
 
moorike 22. jaanuar 2006, kl 08.56
ei pruugi sugugi tõtt rääääkida vaid tõde selgub nende olemuse kohta, Nii tõlgendan mina vanade roomlaste ytlust...
 
eestlane 22. jaanuar 2006, kl 09.48
..sellepeale eestlased võtsid üks naps...
*ainult rumal usub juuatäis peaga inimese aetud iba, tark teeb omad järeldused
 
no 22. jaanuar 2006, kl 09.56
võib-olla lipsab mõni saladus või isiklik seisukoht välja, mida kaine peaga hoida suudetakse, aga üldjuhul ajavad purjus inimesed ikka lolli möla, mida teistel on vastik kuulata.
 
someone 22. jaanuar 2006, kl 10.00
ok...ok...väga lahe...vähemalt pole mind täna kividega loopima hakatud
 
oh&ah 22. jaanuar 2006, kl 10.57
mina hakkan ka täis peaga veel segasemat juttu ajama.
ja tavaliselt kui mina ja see, kellega räägin, oleme mõlemad täis, siis me võime küll suured saladused välja rääkida, aga järgmisel hommikul pole tavaliselt midagi meeles..
 
Juuli 22. jaanuar 2006, kl 12.22
Tõega võib olla nii ja naa aga kindel on see, et inimese tegelik loomus paljastub purjus olles.
 
viinamari 22. jaanuar 2006, kl 12.22
nii ongi, mis kaine peaga meelel, see purjuspäi keelel.
 
ei usu 22. jaanuar 2006, kl 13.17
see ei ole tõeline loomus, mis paljastub, see on lihtsalt mingi primitiivne eksistentsivorm, enamus meist on võimelised üllasteks tegudeks ja tõelisteks sigadusteks, purjus peaga kipume lihtsalt selle viimase variandi poole kalduma.
 
irrw 22. jaanuar 2006, kl 14.16
ikka öeldakse joobes tõde välja siis, mida kaine peaga ka endale keeldutakse tunnistamast.... siis öeldaksegi, et ah, purjus inimese loba...
irw
 
someone 22. jaanuar 2006, kl 14.35
couldn't say it better viinamari
(Y)
 
kuusk 22. jaanuar 2006, kl 14.47
purjuspai paistab inimese toeline olemus valja. toeraakimine on midagi muud.
 
vana kala 22. jaanuar 2006, kl 21.17
et kui mõni naine muutub veini juues üliseksuaalseks, siis on see tema tõeline olemus
ja kui mõni mees muutub väga härdaks, siis ongi sellise inimesega tegu.
mhm, ma ei ütleks.
võibolla tuleb mingi tahk ilmsiks, aga see ei ole kindlasti isiku tõeline olemus. sest siis olekski enamus meil sellised kakerdajad, riiukuked, nurgas lahistajad....
ja tõde ei maksa purjus inimese tekstist küll otsida!
 
väga väike 22. jaanuar 2006, kl 22.28
mina muutun siis üliseksuaalseks
 
niijanaa 22. jaanuar 2006, kl 23.34
vanakala
kui mõni naine muutub üliseksuaalseks, siis on tal vajakajäämisi selles vallas. kainena hoiab end tagasi ja kannatab ning purjakil siis nõuab keha oma ;)
ja kui mõnimees härdaks, siis tema läbu ja lõbufassaadi taga on tegelikult masendus ja kurbus peidus..
 
t 22. jaanuar 2006, kl 23.46
ma ei usu, et see päris nii on. Purjus peaga tundub kõik teistsugune. Aga eks kergemini öeldakse ilmselt küll seda, mida muidu ei öelda.
 
erdis 23. jaanuar 2006, kl 08.11
kui purjus peaga tuleb lolli iba, siis see tähendabki, et see inimene ongi tegelikult selline ja kõik. mis siin imestada on? enamus ju varjavad oma tõelist olemust ja näitavad ennast kellegi teisena ehk paremana, kui ollakse. alkohol võtab pidurid.see juba näitab, et tegelikult on normaalseid inimesi meil küllalt vähe.
 
Feliks 23. jaanuar 2006, kl 08.33
kas just tõtt nyyd....see on ilmne liialdus. a suuremat aimdust selle inimese loomusest saab kyll
 
mees 23. jaanuar 2006, kl 11.18
Kainena räägitakse läbimõeldud kavatsusi,
purjus peaga aga uitmõtteid ja tundeid.

Purjakil räägitud tunded võivad olla nii vähesed, et hiljem neid ei leia kuskilt, purjakil antud lubadused on aga täiesti olematud.
 
chikk 23. jaanuar 2006, kl 13.53
ma kyll nii ei arva!
 
sissekukkund 23. jaanuar 2006, kl 15.22
joomase peaga ajab igaüks loba,mida kainepeaga ei taha kindlapeale välja öelda,uitmõtted ja reaalsus on kaks eri asja,Kuigi sa võid selge peagagi mõttes kiruda,ning joomase peaga välja käratada,ei taha sa kaugeltki,et keegi seda tõsiselt võtaks,sest elu võib kogemata plära eest kokku joosta.Halastage ja tundke parem kaasa vintis jutlejale.
 
Muki 23. jaanuar 2006, kl 16.33
Selge on see, et purjus inimese jutt on vabam, sundimatu ja flirt teistega tuleb kergemini välja. Kus see rääkimise tõde on, kes seda teab. Inimesed on erinevad. Mõni jääb siiski sama arukaks ja kontrollib end.
 
xxx 23. jaanuar 2006, kl 20.28
mõned purjus inimesed hakkavad hullult komplimente tegema ja mesijuttu ajama, üks tuttav tüdruk on selline- täis peaga koguaeg korrutab mulle, et olen ta parim sõbranna ikka ja nii mega inimene. Kaine peaga on nii nõmedalt käitund ja valetand, et sõbrannaks ma teda küll ei pea.
Nii et sõltub. Mina olen täis peaga valetanud küll.
 
Norija 24. jaanuar 2006, kl 11.33
Purjus olles näitab inimene endast lihtsalt veidi teist nägu. Kas see nüüd rohkem või vähem tegelikkusele vastab, on iseasi.
Võtame kaks näidet.

Mees, kes kainena on arg ja ei julge oma õiguste eest seista, rääkimata kaklemisest, muutub purjuspäi julgeks ja ajab iga asja peale rusikad püsti.
Mees, kes kainena on oma naisele igati truu, hakkab purjuspäi kõigile naistele külge lööma.

Mis on siis esimese mehe "tõeline loomus"? Argus või julgus?
Mis on teise mehe "tõeline loomus"? Truudus või ... kuidas seda nimetadagi, liiderlikkus?

Kas tõesti ütleks keegi esimese mehe kohta, et ta on julge? Mina küll ei ütleks. Aga kuidas ma siis teist meest selle järgi saan kirjeldada, mihandne ta purjuspäi on?
 
Lika 24. jaanuar 2006, kl 12.44
ei tea, ei usu. Kaine peaga olen aus, aga kui ennast purju jõin, siis luiskasin ja valetasin nii, et suitses :) Pärast oli isegi häbi, mida kõika ei mõelnud välja :)
 
no mida 24. jaanuar 2006, kl 22.34
Purjuspäi küll inimese tõeline loomus välja ei paista. Loll linnalegend nagu see tõerääkiminegi. Inimesed on erinevad ja käituvad erinevalt ka purjuspäi. Mingit üldistavat järeldust teha ei saa, kuigi ei imesta, et mustvalget maailma näha tahtvad inimesed üldistama kipuvad.
 
neiu 25. jaanuar 2006, kl 14.50
mina olen kainelt tagasihoidlik, viisakas ja suht vaikne, ja ega ka purjus peaga ei kuku lobisema, möllutama ja kaklema. natuke jutukam ehk olen ja vahel tantsin natuke rohkem kui kainelt, kuid suurt vahet pole.
 
sit 26. jaanuar 2006, kl 23.33
purjus inimesed liialdavad tihti ja paisutavad oma emotsioone üle. selle peale kindlasti loota ei tasuks, et nad tõtt räägivad.
ma olen purjus olles küll öelnud välja asju, mida olen kainena tahtnud öelda, aga pole julgenud.
samas olen ka liialdanud ja valetanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!