Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Tahan naist tagasi!!!!!!
 
ma tahan ka 09. mai 2006, kl 16.31
printsess Diana olla,mis nüüd teha...irwwww
 
eee 09. mai 2006, kl 16.38
on nüüd siis vaja siia sellist 'mees'-nimelist kommijat, kes ajab poisi pea segi, kui samas võiks ta eluga edasi minna? olles ise naine võin öelda, et tõenäosus on 99%, et tüdruk teda tagasi ei võta.
 
jep 09. mai 2006, kl 18.34
ei võta jahh. See, et enne suhte lõppu maha rahunes, räägib ise enda eest.
 
a. 09. mai 2006, kl 19.04
Olge parem vait te õnnetud kibestujad. Miks arvate endal olevat õigust kellegi elu reguleerida. Mina andsin inimesele positiivsust, teie aga kisute oma kadedusega selle maha. See, et teil asjad untsu läksid ei tähenda, et kõigil nii peab minema.Olen märganud, et inimesed on kadedad teiste õnne suhtes. Krt, elu on ilus ja hakkake ka ise sellesse uskuma ometi.
Sa teemaalgataja, ära lase ennast mõjutada sellistest. Nemad, ega ka mina ei tea sinu elust midagi. nemad räägivad oma negatiivsetest ja mina oma positiivsest kogemusest. valik on sinu enda teha, aga ma usun siiski, et alati on võimalus.
 
siil 09. mai 2006, kl 19.31
kommenteerijaga "mees" täiesti nõus! Eriti lõpuosaga/lausega!
 
Musi 09. mai 2006, kl 22.05
Oled sa ka seda analüüsinud et kuidas said teised inimesed sinu naist mõjutada sinust lahkuma?


Mulle meenus et mõnda aega tagasi oli siin üks t. kes kurtis sama lugu, naine läks ära ja leidis kohe uue ja naist mõjutasid ümberkaudsed lahkuma ja ta ei taha enam suhelda ja tahan naist nüüd tagasi. Ajaperioodid ja vanused olid teised aga mõte oli väga sarnane.
 
mina 09. mai 2006, kl 22.28
tekkis tahtmine ka selle peale sõna võtta

mina oma eksmehega käisin ka kokku lahku korduvalt. Loo moraal on see, et pole mõtet. Mis läind see läind. Praegu on hoopis kahju raisatud aastatest. Mine oma eluga edasi ja leiad kindlasti kellegi palju parema.
 
Öökull 10. mai 2006, kl 00.25
Pane plussid ja miinused kirja. Ma ka soovitaks ikka edasi minna eluga. Kui töesti väga igatsed ja see seda väärt,siis pea meeles, elus saab köike,kui VÄGA HÄSTI TAHTA. Edu sulle! Minu arust oled südamlik, emotsioonidega inimene.
 
play(m) 10. mai 2006, kl 11.25
 
Anneli 10. mai 2006, kl 19.07
See on sama hea kui pubeka eas vandusime kõik, et iial, ei iial ei keela oma last ja lasete tal igasugu nö põnevaid asju teha. Praegu vanemas eas ikka ei tuleks pähegi, et see kui oma laps läheb kuskile joomapeaole, oleks jube lahe, et las minna.
Samamoodi on suhetega ka, siis kui nutad olnut taga, näed ainult häid hetki ja igatsed neid. Lubad, et mitte kunagi ei korda vanu vigu. Siiski, kui ongi vana armastus tagasi võidetud, pressib rutiin ja argielu uksest ja aknast sisse. Ja ring kordub taas, siis iga päevaga läheb närv mustemaks, pisinääklused kasvatavad viha ja lõpuks ei ole sellest ilusast armastusest midagi järel.
Mis seal ikka taga nutta. Tuleb üle saada ja uut otsima minna. Aeg parandab kõik haavad.
 
play(m) 11. mai 2006, kl 15.37
Maailm on täis erinevaid inimesi. Suhe on täpselt selline, milliseks sa selle kujundad.
 
play(m) 14. mai 2006, kl 13.12
a.

..oleks päris asjalik, kui sa mulle kirjutaks.

xyz111@hot.ee
 
hahaaa 14. mai 2006, kl 17.14
...ja nii nii need pepupoisid kokku saivadki :DDDD
alice alice 07. jaanuar 2020, kl 04.29
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
 
lilian nikky 13. aprill 2021, kl 23.02
Minu nimi on Lilian N. See on minu elu väga rõõmus päev tänu Drsaguru mulle antavale abile, aidates mul oma endise mehe maagia ja armastuse loitsuga tagasi saada. Ma olin abielus 6 aastat ja see oli nii kohutav, sest mu mees pettis mind tõesti ja otsis lahutust, kuid kui ma leidsin internetis Dr.saguru e-kirja, kuidas ta on aidanud nii paljudel inimestel end tagasi saada ja aitavad suhteid korda saata. ja muudavad inimesed oma suhetes õnnelikuks. Selgitasin talle oma olukorda ja otsisin siis tema abi, kuid minu üllatuseks ütles ta mulle, et aitab mind minu juhtumiga ja siin ma nüüd tähistan, sest mu abikaasa on täiesti lõplikult muutunud. Ta tahab alati olla minu poolt ega saa ilma minu praeguseta midagi g teha. Mulle meeldib väga oma abielu, kui tore pidu. Tunnistan Internetis edasi, sest Dr.saguru on tõeline õigekirjavalaja. KAS VAJATE AITA, VÕTKE NÜÜD KORRAL Pöörduda DOKTOR SAGURU KOHE EMAILI JÄRGI: drsagurusolutions@gmail.com või WhatsApp +2349037545183 Ta on ainus vastus teie probleemile ja muudab teie suhte õnnelikuks. ja ka tema täiuslik aastal
1 ARMASTUS LÕIGE
2 VÕIDA EX TAGASI
3 NAISE PUUVILJAD
4 EDUTAMISLÕIK
5 KAITSEJÕU
6 ÄRILÕIK
7 HEA TÖÖLÕÕG
8 LOTERI LÕIGE JA KOHTU JUURDLUS.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!