Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
wc-paber pesukaitse asemel
 
hmm2 27. september 2006, kl 17.56
Juba aastaid olem teinud järgmiselt: voldin vetsus olles 2 WC-paberi lehte kokku ja kasutan pesukaitse asemel. Hea lihtne päeva jooksul asjal käies seda vahetada ja tuleb odavam ka. Kas keegi veel nii teeb????
 
jah 27. september 2006, kl 17.58
mina teen ka nii
 
. 27. september 2006, kl 18.00
 
mhm 27. september 2006, kl 18.02
Ainult erandjuhtudel
 
? 27. september 2006, kl 18.36
mis teil sealt tuleb, et peate selliseid asju tegema?
 
mhm 27. september 2006, kl 18.42
Piss-piss
 
k. 27. september 2006, kl 18.55
See vist hmm2-l kah Mainori kassikoolis õpitud.
 
juurikas 27. september 2006, kl 19.19
ma ei kasuta ei pesukaitseid igapäevaselt, et nende kasutamine mulle ilgelt kulukas oleks. Pidevalt ei pea olema mingi lapp püksis, õhtul vanad pessu, hommikul uued jalga.
 
nika 27. september 2006, kl 19.36
varem toimisin ka nii, aga ära hakkas nihkuma.
 
arvasin, et ainult mina 27. september 2006, kl 19.43
tuleb välja, et teised teevad ka

aga et mis sealt tuleb? no vaata, inimesed on erinevad, mõnel loomulik voolus suurem, teisel väiksem, lisaks sellele kurikuulus tupeseen, ju nõu, ja peab ütlema, et ka pärast spiraali kasutamahakkamist on voolust juurde tulnud

aga et päevas kümneid pesukaitseid panna, minu meelest mõtetu ja liiga kallis ja muide ka loodust reostav

*ja ära küll kuskile ei nihku, püksikus ju ikka jalas ;)
 
n 27. september 2006, kl 19.49
Isegi mina kasutan WC-paberit allapanuks. Sest siis ei pea iga päev püksikuid pesema ja samamoodi ei osta pesukaitseid, mis on kallid ja tekitavad tupeseene.
 
parasiiditar 27. september 2006, kl 20.03
'IREW
Kas tualettpaberist mingeid "rullikesi"ei teki?Mis tussu vahele kinni jäävad ve?Või siis on ju võimalus,et kleepriba puudumisel kukub paber püksist välja..??
 
kai 27. september 2006, kl 20.04
 
üllatunud "M"ees 27. september 2006, kl 20.18
sodid eided...
 
to ? 27. september 2006, kl 20.21
vot mõtle tõesti välja, no mis meil sea<lt võiks tulla? kusjuures tead kuidas ma sooviks, et midagi ei tuleks - aga näe tuleb, voolus nimelt! mõistad?

loodateavsti ei päri sult keegi kunagi, et mis Sul viga ikka on et prille/läätsi/kipsi/kuulmisaparaati/misiganes kasutad
 
hülle 27. september 2006, kl 20.37
Kas tõesti on inimesi, kes ei taha iga päev aluspükse vahetada? Miks? Säästate keskkonda või? Ja ega neid ei pea sellepärast iga päev pesema, ostke ometi mitu paari, tuleb ikkagi odavam kui mingi pesukaitse teema. Aga noh, tehke mis tahate, kahju ainult, et te seda infot nii lahked jagama olete.
 
Khmm1 27. september 2006, kl 20.51
Oli mul nüüd vaja seda kõike lugeda? Vaatan vist naistest mööda edaspidi...
 
fui 27. september 2006, kl 21.20
Ma ei saa ka aru, mis suur vaev see siis on iga päev pesu vahetada? Pesumasinat pole majapidamises va?

Paberi on ikkagi ka mingi keemiaga töödeldud. Peldikupaber on tehtud nii, et niiskes keskkonnas võimalikult ruttu väikesteks osadeks lagunema hakkaks. Pealegi ei seisa see ju paigal. Tore ikka küll kui püksisäärest peltapaber välja kukub.

Kasuta või tee mida tahad, miks sul selline teema oli vaja siia toppida. Näe meestel juba süda läigib. Käid vist oma mehele ka püksinutsakute sisu demonstreerimas.
 
hmm2 27. september 2006, kl 21.26
liba, ära liba.
 
suitsukana 27. september 2006, kl 21.46
Ropud eided. Naod maalitud, küüned nagu kullil, tissid ja tagumikud paljad ja mingid vääk paberid püksis.
 
mina ikka kah 27. september 2006, kl 22.01
Jummala norm on , mina kah kasutan seda meetodit, ei mingit muret, kogu aeg hea kuiv tunne ja ei nihku see paber kuskile. Ja kumb on siis etem, kas pidevalt vahetatud paberikene ja õhtuks kena värske naisuke või õhtuks niiskete kalahaisupükstega tsikk, kes oma niisked püksikud usinalt pesumasinasse topib :P
 
naine 27. september 2006, kl 22.13
Mullegi üllatav, et nii paljud naised käivad wc paber püksis!? Pesukaitse normaalne, aga wc paber. Huvitav lähenemine.
 
heh 27. september 2006, kl 22.23
Pole küll wc-paberit pesukaitse asemel kasutanud (hea mõte, muide, teen ära). Neile, kes siin igapäevase püksikute mittevahetamise üle irisesid - selle teooria kohaselt peaksin ma kaasas kandma iga päev mitu paari vahetuspüksikuid. Tõesti on lihtsam ja mugavam päeva jooksul "lappe" vahetada, kui riietumisega mässata. Õhtul loomulikult aluspesu pessu, see elementaarne:)
 
jah 27. september 2006, kl 22.25
Ma pean pigem seda ebanormaalseks, kui sealt alt voolust ei tule ning paber on naturaalsem, kui need pesukaitsed.
 
issandküll 27. september 2006, kl 23.25
Aga mis mõte siis üldse elul enam on?
 
Marina 27. september 2006, kl 23.48
meil siin kempsupaber käib püksis aga india naistel pole jälle kempsugi. See oli Kersna saates, vapustav, et 80 % inimestel Indiamaal ei ole kempsu, sealjuures on mõnel suur maja aga kemps jäetakse ehitamata. Hurraa!!! meil on kempsud ja kempsupaber, elul on jumet.
 
jah... 27. september 2006, kl 23.56
Kurtsin ka arstile, et puberteedieast saadik eritub mingit voolust, eriti ovulatsiooni ajal. Arst ütles, et terve noor naine ei tohigi kuiv olla, nii et see on noorte, viljakas eas, naiste puhul igati normaalne.
Kasutan ise ka mõnikord sellist meetodit, aga, no krt, aluspükse vahetan ikka iga päev, mitte üle nädala. See on muidugi tõsi, et pigem kasutada WC-paberit või ka neid õhukesi vatipadjakesi, mitte pesukaitset. Pesukaitsmetel on mingi õhku mitte läbi laskev kaitsekiht, tekitab seent ja muud jama.
 
hähh 28. september 2006, kl 00.06
et ei saa kasutada pesukaitsmeid, sest kallid????no pole küll ise mingi rikkur, aga.....???ma arvan et see paber ebahügieenilisem
 
jah... 28. september 2006, kl 00.12
to hähh

Pesukaitsmed tekitavad tupeseent, kuna nad ei lase õhku läbi. Ükski naistearst ei soovita kasutada pesukaitsmeid. WC-paber on igati tervislikum (kuigi ise eelistan õhukest vatipadjakest). Kui tahad haiseda nagu surnud kala (bakteriaalse vaginoosi tunnus) või lihtsalt higi järele, siis kasuta aga pesukaitsmeid pealegi.
 
ki 28. september 2006, kl 08.21
mina kasutan kyll ainult pesukaitset....

ja kodus olles muidugi ei kasuta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!