Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
wc-paber pesukaitse asemel
 
parasiiditar 28. september 2006, kl 08.51
kuulge aitab küll:D:Däkki hakkame varsti arutama seda ka ,et mis värvi kempsupaberit keegi kasutab..Fakt on see,et see pole normaalne,nii palju ikka raha leiab ,et pesukaitse osta.Neid on igasuguseid,ka õhku läbi laskvaid:!
Kas "päevade"ajal siis kasutate suuremat nutsakut ,tehtud peldikupaberist, püksis ve???
 
? 28. september 2006, kl 09.08
kulge, olge head ja ravige ennast pigem.

"Ja kumb on siis etem, kas pidevalt vahetatud paberikene ja õhtuks kena värske naisuke või õhtuks niiskete kalahaisupükstega tsikk, kes oma niisked püksikud usinalt pesumasinasse topib :P"

normaalne ja terve naine ei haise kala järgi. tavaline voolus ei haise.

ja aluspesu olen mina küll iga päev vahetanud alates lapsepõlvest.

täitsa pael, mis asju delfi kaudu ikka teada saab. :)
 
Seebivesi 28. september 2006, kl 10.18
:))))).... ja seda veel shovinisti nurgakeses!
 
ninatark 28. september 2006, kl 10.20
Irw, teemapüstitajal oli sellest veel vähe, et perekooli sama teemaga risustas, nüüd siin ka. Ma ei saa aru, miks peavad kõik teadma, mis kellelgi pükstes on, kas pesukaitse või kempsupaber???? Haiged olete või?
 
issand 28. september 2006, kl 12.39
Misasja? WC paberit topid püksi!!??? WC paberil on veidi teine otstarve ikka.
Hulluks läinud memmed.
 
kris 28. september 2006, kl 12.39
Mind ka huvitab, et misasja teil seal püksi tilgub, et peab mingeid kaitseid kasutama.Pöörduge arsti juurde kui on põieproboleemid!
 
Liina 28. september 2006, kl 12.42
Ma olen naine aga mul on piinlik seda teemat lugedes. Topite omale pesukaitsmeid ja wc paberit püksi selle asemel et iga päev aluspesu vahetada!
Kas teil mehed ka kodus on või olete vanatüdrukud?
Kui hakkab mehega armumäng ja teie püksikutest pudenevad pesukaitsmed, paberirullid jms.No ma tahaks mehe nägu näha::) :):)



*Naine, kes ei topi omale midagi püksi ja ei voola kusagilt
 
... 28. september 2006, kl 12.45
"Ja kumb on siis etem, kas pidevalt vahetatud paberikene ja õhtuks kena värske naisuke või õhtuks niiskete kalahaisupükstega tsikk, kes oma niisked püksikud usinalt pesumasinasse topib"

Õhtul koju jõudes tulebki päeval kantud pesu musta pesu korvi visata.Loomulik, et suguküpsel naisel veidi valgevoolust tuleb.
Aga kui sul kalahais ja voolus suurtes kogustes: mine suguhaiguste arsti juurde!
 
Mia 28. september 2006, kl 14.07
olge nüüüd!!!
Selliseid asju arutaks äärmisel juhul sõbrannaga.
te muidu ei arva, et WC paber mis on mitu päeva rullis tualetis seisnud, kogub endale igasugu baktereid ning kui ohtlikud bakterid leiavad tee intiimkehaosadeni, tekib sellest vähe suuremaid jamasi kui ainult tupeseen. Kuigi see peaks siin olema feministi nurgake olen kindel, et enamus siinsetest naistest peseb ka oma meeste sokke. Visake järgminekord oma aluspesu ka sekka, ei pea mingisugust kaitset kasutama. Ma eeldan, et enamus naistel on vähemalt 4-5 paari aluspesu, neid ei ole raske korra nädalas ju pesta. J ajumal küll, teie jaoks peaks toetusgrupid olema, rääkige oma püksikutest palju tahes siis:)
 
siinne 28. september 2006, kl 14.47
"olen kindel, et enamus siinsetest naistest peseb ka oma meeste sokke" Miks peaks naine(kes ei ole kodune), mehe sokke jm pesema? Kas mehel on mingi kehaosa puudu, mis ei võimalda pesumasina nuppu vajutada?
 
Seebivesi 28. september 2006, kl 14.52
nii. Jägmiseks tuleb "tark" ettepanek, et mehe sokke polegi vaja pesta kuna neid saab ju kah oale püksi toppida.
Ei ole võimalik- mida mu silmad loevad! Lahedad preilid-prouad-haldjakesed siin koos küll- mehe sokke ei kõlba pesta aga peldikupaberit püksi toppida on vägev küll.
 
Seebivesi 28. september 2006, kl 14.53
Apsakas. "oale" peaks olema "omale"
 
Mia 28. september 2006, kl 15.08
Tubli oled, väide, et Lahedad preilid-prouad-haldjakesed siin koos küll- mehe sokke ei kõlba pesta aga peldikupaberit püksi toppida on vägev küll.

Väga õige, mina nt ei pese ei mehe sokke ega topi wc paberit püksi, ja olen eluga ülimalt rahul:)
 
Kaila 28. september 2006, kl 15.24
Ei pese mehe pesu ega topi endale midagi püksi(ei pesukaitseid ega aluspesu).Seepärast olen ka terve, ei mingeid seeni ega ülearuseid voolusi.
 
hull 28. september 2006, kl 16.22
lugu küll aga olen ka wc paberit kasutanud ,no vahetan iga päev pesu,aga pesukaitset arst ei soovitanud enam ,sest mingi allergia tekkis.
 
S. 28. september 2006, kl 16.24
"Lahedad preilid-prouad-haldjakesed siin koos küll- mehe sokke ei kõlba pesta aga peldikupaberit püksi toppida on vägev küll."

/itsitab
 
Kats. 28. september 2006, kl 16.45
naerust kõver siin arvuti taga
 
põrunud 28. september 2006, kl 16.52
see on shovinisti nurk siin!
 
issver sussver 28. september 2006, kl 16.53
mis teemad ma ei või:)
 
nii ongi 28. september 2006, kl 17.20
Soovitus paberi püksi toppijatele-veel suurema rahalise kokkuhoiu saavutate, kui jätate juba pühkimisel kasutatud paberi püksi.
 
klaabu 28. september 2006, kl 17.33
Mina kasutan vetsupaberit siis, kui päevad algavad väga ootamatult ja ühtegi sidet ega tampooni käepärast võtta pole.
 
mm 28. september 2006, kl 17.53
kui voolusega ma ikka ei saa kasutada seda krimpleenmaterjalist pesukaitset, siis panengi paberi püksi ja mul on puhtam kuivem mugavam tunne
 
tarkur 28. september 2006, kl 17.55
mehed saaks ju paberit sokkidesse toppida, muudkui vahetaks ja vahetaks seda paberikest, õhtul siis kena ja värske meheke kui koju jõuab (või landile)
 
suitsukana 28. september 2006, kl 18.02
Ja peale püksis kasutamist, võiks nad seda paberit salvrätikutena kasutada.
 
issandjumal 28. september 2006, kl 18.03
nii. Jägmiseks tuleb "tark" ettepanek, et mehe sokke polegi vaja pesta kuna neid saab ju kah oale püksi toppida.

....oioioiii ma ei võiii..mingid nõukaaegsed mutid, kes igasugu asju omale püksi topivad..fuhhhhh ei tea kas nutta või naerda sellise lolli jutu peale.
 
tarkur 28. september 2006, kl 18.04
nojah, eks käed lähevad suitsukana süües hukka küll, salfett hädavajalik
 
vana kalur 28. september 2006, kl 18.38
mina kasutan naiste pesukaitseid oma kalamehe säärikutes sisetaldade asemel, hoopis kuivem ja muretum tunne...
 
... 28. september 2006, kl 18.56
pange siis juba nõudepesu svamm püksi ,imab paremini ,õhtul väänate välja ja jälle hää!!!
 
expert 28. september 2006, kl 19.00
kasutatud paberid ja sokid tulex ehk viia taaskasutuskeskusse
 
Seebivesi Issandjumalale 18:03 28. september 2006, kl 19.50
Ega sa ometi ettepanekut tõsiselt ei võtnud?:))) Nimelt oli see nö "ennustus" milliseid ettepanekuid siit edaspidi tulla võib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!