Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
miks toas vilistada ei tohi?
 
fuff 04. oktoober 2006, kl 15.51
Seletage mulle ära, miks see nii on?
 
* 04. oktoober 2006, kl 15.54
vanarahva arvates pidi tuld sedasi välja kutsutama või tulekahju tulema. aaaa kurat seda teab, ma ei elanud vanarahva ajal, miks nad nii arvasid. ju kellegi oli peale vilistamist tuli räästas...
 
auh 04. oktoober 2006, kl 16.06
mul keelas ema toas vilistamist seepärast, et pidavat "raha minema vilistama"

üks venelane olla öelnud, et vilistad ema ära.. no mine sa tea, aga aru saada on, et ega see head ei too..
 
* 04. oktoober 2006, kl 16.21
.........mulle öeldi, et vifeltops kuivab ära.
 
myy 04. oktoober 2006, kl 17.18
maja läheb põlema, sellepärast.
 
nipsik 04. oktoober 2006, kl 17.37
Mulle öeldi, et tuul hakkab seintest läbi puhuma siis... võta siis nüüd kinni
 
kraavi kusti 04. oktoober 2006, kl 17.59
mis valu sul siis toas vilistada on??? samuti ju toas ei marsita ja hajuta "teenin nõukogude liitu".
 
m 04. oktoober 2006, kl 18.23
ära vilista, pätid tulevad
 
v.pill 04. oktoober 2006, kl 19.47
Mina vilistan küll kodus, kus ma siis veel vilistada saan? Õues vaadataks imelikult, tööl ka, poes kindlasti. Aga mulle nii meeldib vilistada, palju rohkem, kui laulda. Ja vilistades pean hästi viisi ka:)
 
musimops 04. oktoober 2006, kl 19.57
üldiselt tasuks vilistada küll veidi, nii iga päev vatuke. Pidavat huulelihastele ja huulte kujule positiivselt mõjuma.
Meil ema ütles, et kutsud vargad majja - aga ega see hirmutanud, sai ikka vilistatud ja nüüd on mul õige magus musi:P
 
vana 04. oktoober 2006, kl 20.53
Mina tean, et kes toas vilistab, sel tulevad ussid tuppa.
 
:( 04. oktoober 2006, kl 21.27
raha läheb minema kui vilistad toas
 
liiiiiis 04. oktoober 2006, kl 21.55
vilistad head vaimud minema
 
x 04. oktoober 2006, kl 23.09
milline masendav vanarahvas. aldaanid jälle arvavad, et vilistamine meelitab head õnne ja raha ligi
 
sest et 05. oktoober 2006, kl 01.13
Candyman tuleb l'abi vannitoa peegli ja pakub sulle Bloody Mary't.
 
m&m 05. oktoober 2006, kl 08.55
..tilu kuivab ära....
tõsine põhjus ju??
 
Linnuke 05. oktoober 2006, kl 09.13
Meil ka öeldi vanasti, et tulekahju tuleb, kui toas vilistad.

Kes see rõõmus rahvas aldaanid on? Pole nagu kuulnudki...
 
vilemutt 05. oktoober 2006, kl 10.16
Mulle meeldib väga vilistada ja see olevat näolihastele kasulik treening, aga kah igasugused eelarvamused segavad. Eks ma siis vilistan metsas ja mõnikord ka duši all- ega seal ometi midagi kohe põlema ei saa minna, aga akustika on hea, ilusti kajab vastu...Nende aldaanide kohta oleks küll huvitav teada, kus maailma nurgas sellised elavad?
 
kogu lugu 05. oktoober 2006, kl 12.25
Kui vilistad toas kuivab v.i.t.t. ära ja poisid sind ei taha.
 
suslik 05. oktoober 2006, kl 13.26
Mina tean rahvatarkust, aga see on kahjuks nii ropp, et selle asemel tulevad nagunii tärnid.Nii et parem ei hakka kirjutamagi.Tegelikult on aga asi ilmselt nii, et vilista palju tahad ja kus tahad. Kui ikka on vileisu, siis tuleb vilistada.:)
 
x 06. oktoober 2006, kl 10.16
mõtlesin aldaanid ise välja, sest vanarahvas ajas hinge täis
 
varga peas põleb müts! 06. oktoober 2006, kl 16.44
pimedas toas neegrit ei näe!
 
vilekas 21. oktoober 2006, kl 19.27
hehee mul soome keele õpetaja(ta ise on soomlane) kysis kah et miks eestlased toas vilistada ei tohi , nuh ja siis me rääkisime talle sellest tulekahjust ja varastest, ta siis ütles selle peale et ohh kui hea, et ta on soomlane et temal selliseid uskumusi ei ole ja siis muudkui vilistas meil tunni ajal.:D
 
Haavalaava 03. august 2021, kl 11.47
Sõber ütles , et emal kuivab v.i.t.t ära kui vilistad .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!