Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
inglane
 
tirts 16. november 2006, kl 19.39
tervitus.kas on kellegil olnud suhe inglasega?millised on inglise mehed?
 
Ruby 16. november 2006, kl 19.42
Armastavad õlut ja jalgpalli. Naisi kah.
 
twiss 16. november 2006, kl 19.46
seda tean isegi et armastavad õltsi ja jalgpalli.aga veel?
 
kati 16. november 2006, kl 20.48
võtavad sind kui odavat litsi, ole selles kindel, kui asi tõsiseks läheb pole meest ollagi.
jäta ta parem oma õltsi ja jalgpalli vaatama.
teadagi need inglise poissmehed. tahad olla järgmine odav ida-euroopa tibi, kellest siis kodus olles pajatatakse naljalugusid...
ära ole naiivitar, et on sust huvitatud, kui isikust...
 
no-teate 16. november 2006, kl 21.00
Pole mõtet üldistada ei üht- ega teistpidi. Võib olla väga mats inglise mees, võib olla täielik sinivereline intelligent, kes tunneb etiketireegleid peensusteni ning ajab su sellega hulluks. Mina ei võtaks kumbagi. Võtaks hoopis kolmanda - sellise, kellega on hingesugulus, ühesugused väärtused ja muu. Rahvus pole oluline.
Ära küsi rumalaid küsimusi - ei saa ka rumalaid vastuseid.
 
kati 16. november 2006, kl 21.34
to: no-teate, ja selle huvitatuse tunned sa ka kohe ära, oma kõhutunde järgi.
teiste kogemused võivad nii puusse minna.
 
tean 16. november 2006, kl 22.07
mitmeid kes inglastele mehele lainud. Pole nad nii hullud midagi. Ameerikas kah loetakse neid palju paremaks abiellumise koha pealt kui kohalikke mehi. Neil on kuulsus et on romantilised.
 
arvan 16. november 2006, kl 22.15
et nad on igavad, istuvad pubis joovad olut ja vahivad jalgpalli. aga on ka erandeid.
 
kah arvamus 16. november 2006, kl 22.26
mulle britid ei meeldi. liiga konservatiivsed, liiga kastidesse on terve elu neil jagatud. peavad ennast jube siniverelisteks, kuid enamik neist on masendavad matsid. äri ajamine tähendab paljude jaoks nende seast siiani koloniaalmaade ekspluateerimist, olgu selleks siis tänapäeval kasvõi mõtteliseltki odava tööjõuga ida-euroopa maad. tagurliku mõtteviisiga ja uuendustele kõigest jõust vastu punnivad inimesed.

mulle meeldivad ameeriklased rohkem.
 
irw 16. november 2006, kl 22.59
oled seal ameerikas olnud kah v6i, ja kui kaua??
 
kah arvamus 16. november 2006, kl 23.12
olen suhelnud üle 10 aasta paljude ameeriklastega. tean nende rahakultust, nahk-üle-kõrvade-mentaliteeti ja keep smilingut. ja ikkagi meeldivad nad mulle rohkem kui tagurlikud britid.

olen töötanud ka brittide firmas. ei meeldinud. nii kohutavad stagnandid. paras 19. saj-sse tagasi saata nad äriajamistavade poolest tõesti. ameeriklased oskavad vähemalt raha teha.
 
D 16. november 2006, kl 23.17
mulle meeldib inglaste huumor, sellega võib mind rajalt maha võtta küll. ameeriklastega pole eriti kokku puutunud, need, kellega olen, ei ole küll erilist muljet jätnud. aga need on lihtsalt minu isiklikud kogemused;)
 
. 16. november 2006, kl 23.41
väga üldine küsimus?
milline on eesti mees?
eks iga ühe jaoks erinev juuuuuuuu
 
väga üldiselt 17. november 2006, kl 09.58
Need kes pubis istuvad ja õlut joovad on matsid ,jah ja inglismaa working class on matsid ja neid on palju. Normaalne inglane siia eesti laaberdama ei tule.mul suhe inglasega, eks loomulikult kultuurilisi erinevusi palju aga samas on põnev ka , inimeste mõttemaailm pole rahas kinni , elatakse elamise pärast , elatakse endale ja sellist punnis stressinägu, kes kärataks ja möhataks pole mina veel kohanud , peen sarkastilise hõnguga huumor käib ka asja juurde aga alati osatakse ilusaid asju ka öelda , ilusad sõnad ja kenad teod käivad ikka käsikäes.inimesed pole nii negatiivsed kui eestalsed ja see on ülimalt värskendav...
 
Ruby 17. november 2006, kl 11.18
Aga minu arust on eestlased kõige paremad :))).
 
e 17. november 2006, kl 13.05
Vaatan et moned ikka siin puusse pannud. Mis ajast on Inglismaal pubi toolisklassi ja matside kokku tuleku punkt? Britid, vaike olu ja jalgpall pubis kaivad kokku nagu sokk ja saabas. Vahemalt neil on pubi kultuuri rohkem kui eesti-venelastel nind ka mondadel eestlasel kes joovad ikka nii nagu nouka ajal IN oli, mida rohkem kapuli seda lahedam.

Ma kohtasin oma elukaaslast 3 aastat tagasi, siiani oleme koos.

Ma arvan et seal sellist stereotyypi ei olegi et milline on inglise mees, on erinevaid, see ikka oleneb koik kasvatusest ja maailmavaatest, on ka siin mehi kes petavad kui ka on vaga haid mehi (naiteks minu oma ;)). Onn kaasa mis iganes su otsus on :)
 
väga üldiselt 17. november 2006, kl 14.07
to e,
jah tunnistan oma väikest kirjaviga , ma pidasin silmas pubis istumise all neid , kes seda pidevalt teevad , ehk kes millegi muuga tööst ülejäänud ajal ei tegelegi...loomulikult on pubis käimine iga inglase jaoks üsna tavapärane tegevus ja käiakse tihti.happy now?:)
 
tirts 17. november 2006, kl 14.08
tegelt see konkreetne inglane ei ole eestis käinud. tutvusime hoopis mujal.oleme suhelnud päris pikalt,aga nüüd on asi tõsiseks kiskunud ja vaja otsuseid teha
 
väga üldiselt 17. november 2006, kl 14.14
Miks ta siis Eestisse veel jõudnud pole , kui ikka asi nii tõsine , siis oleks kena ju olnud , kui ta oleks sind siin ka vaatamas käinud? Mis sind otsuste tegemisel segab siis , mis kahtlema paneb?
 
e 17. november 2006, kl 14.31
Jep nyyd selgem. Siinkohal noustun suga, et on ka neid kes paeva ajal juba pubis istuvad ja tool ei ole.
 
tirts 17. november 2006, kl 15.38
kuna olin ise väga pikalt siit ära ja nüüd olen tagasi ja tuleb ka tema.
 
istub pubis 17. november 2006, kl 15.44
ju siis t66lisklassi esindaja. N6ustun selle kommijaga kes ytles et v.a. alamklass, nad ikka pubis nii palju ei istu, ja on jah s6bralikumad kui eesti mehed.
 
kah arvamus 17. november 2006, kl 15.48
ma ei saa veelkord rõhutamata jätta, kuidas mulle ikka britid ei meeldi:) neil on kõik ajast ja arust ja tarbetult keeruline. kasvõi kellaaja ütlemine: no milleks on neid paste ja halfe vaja? ameeriklased ütlevad lihtsalt: fifteen fifteen. ja asi lahendatud. inglased vaatavad sulle sellise vastuse peale nagu tulnukale otsa:)
 
heh 17. november 2006, kl 16.02
silmaring sul lai kyll. Ameeriklased ytlevad 15:15? No ikka mitte. Ytlevad: 3:15. Ja siis peavad tapsustama kas am v6i pm, kui kysimus tekkib. Jah, kui 15:15 ytled, vaatavad k6ik valismaalased sulle nagu ida-euroopa tulnukale otsa. V6ta meest kapa kohilast.
 
liisi 17. november 2006, kl 19.32
jälle üks rumal üldistav küsimus. vastan siiski: inglise mehed on täpselt samasugused nagu eesti mehed - mõned on head ja mõned pahad, mõned on targad ja mõned on lollid, mõni on ilus ja mõni ei ole ilus.

mul endal on inglasest abikaasa, elan ja töötan inglismaal.
 
liisi 17. november 2006, kl 19.41
kah arvamus
olen Sinuga nõus. inglismaa on muust maailmast tõesti nagu 30-40 aastat taga. kõik on ülikeeruline, räpasus poodides, haiglates, söögikohad sellised, et Eestis oleks need ammu mustuse ja räpasuse pärast kinni pandud, haridustase väga madal. koolides treenitakse vaid lolli töölisklassi mitte haritud inimest, silmaring väga väike ja minu arust järjest hullemaks läheb.
 
e 17. november 2006, kl 21.14
Err..Liisi?

Kus poes-haiglas ja soogikohas sa Inglismaal kainud oled?

Ma olen Eestis toidu tagasi saatnud kuna biif haises sona otsesest mottes nagu valjaheide, seda pole kunagi juhtunud Inglismaal.

Ma kardan et ainuke inimene kellel siin silmaring vaike on oled sina, kui Inglismaa selline riik on nagu sa kirjeldad miks sinna nii paljud inimesed elava pyrgivad?
 
jah 17. november 2006, kl 21.17
no saage nyyd aru, Liisi ei tulnud inglise firmaga t66tades toime, siis nyyd vaja k6ike mustata.
 
liisi 17. november 2006, kl 21.48
käin siin iga päev söögikohtades ja poodides, kuna elan siin. Kohvikuid nende mustuse pärast tõesti väldin ning minuga on nõus absoluutselt kõik eestlased, kellega rääkinud olen. Nii et mina ei tea, kallis e ja Jah. Kui teie selle räpasusega harjunud olete, siis on see teie probleem. Olete tõesti haruldased eksemplarid. Ei tea, mis paigast te sealt Eestist pärit olete - Koplist ja Paldidskist ehk, et teile see Inglismaa nii imeline tundub.
 
kah arvamus 17. november 2006, kl 22.03
sama siin. palju tuttavaid, kes u.k.-st selg ees töölt tagasi on tulnud. räpasus üks levinumaid argumente u.k. vastu, mida kuulnud olen. madal haridustase ka. kajastub siinsetes juhtideski. ma pole lollimat juhti näinud kui britist firmajuhti. ei salli ma neid britte, jah.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!