Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kui kiiresti kihlus ja abielu:)
 
ann 26. veebruar 2007, kl 15.35
Kysiks siis siit poolt et kui kiiresti te olete abiellunud...et siis kaua olite koos enne kihlust ja mis aja pärast tuli abielu...
Huvipärast lihtsalt,et kas on ka selliseid kes paar kuud koos ja abiellusid suurest armastusest ja siiamaani koos:))
 
t. 26. veebruar 2007, kl 15.39
mina kihlusin 6 kuud peale tutvumist, ja 6 kuud peale kihlust olid pulmad. nüüd abiellumisest mõned aastad möödas ja tagantjärgi vaadates sai ikka hirmsasti kiirustatud küll. nii ruttu inimest üldjuhul läbinisti tundma ei õpi ja vead hakkavad alles hiljem pinnale ujuma.
samas kui oled TÄIESTI 101% kindel, et see inimene on sinu jaoks see üks ja ainus siis pole ju vahet kui ruttu abielluda. aga trikk on selles et sa pead ikka väga väga kindel olema oma südames.
 
täheke 26. veebruar 2007, kl 16.18
koos hakkasime elama 6 kuu pärast,ja abielu tuli alles 5 aasta pärast:)
 
jep 26. veebruar 2007, kl 16.59
Koos hakkasime elama kuu aja möödudes esmakohtumisest ja abiellusime 4 aastat hiljem. Leian, et see on piisav aeg inimese tundma õppimiseks, et teha õigeid otsuseid. Nüüdseks oleme õnnelikumad, kui kunagi varem ja meie suhe on nagu hea vein- aastatega vaid paremaks.
 
n20 26. veebruar 2007, kl 17.03
3,5 aastat koos olnud, aga leiame, et abieluks on veel liiga vara.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 17.15
abielluda võiks kaks aastat peale tutvust.
muidu pole abielul maitset enam.lihtsalt kohustus kuhugile allkiri kirjutada.
 
jep to mhm 26. veebruar 2007, kl 17.22
:D, eksid, kullake! Kas sa arvad, et 2 aasta möödudes saab tõeline kirg ja armastus otsa ning jääb järele hall argipäev, harjumus ja kohustus? Kui sul selline suhe on, siis on mul sust tõeliselt kahju. Otsi omale kaaslane, kellega suhe on kirglik ja arenev ka 7 aasta pärast.
Miks nii kibestunud?
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 17.25
suhe võib kirglik olla, aga abielul pole maitset. mina ise ei viitsiks keset argipäeva pulmi tegema hakata.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 17.30
ütleks veel selle peale, et igal asjal oma aeg.ja oma etapp seelle asja jaoks.
ma ei usu et viis aastat peale kooselu on õige aeg pulmad teha.siin on mingi jama siis. nüüd otsustasime siis lõpuks allkirjad ära kirjutada. aga kuhu jääb ilus abielu ja abiellumine?
 
jep to mhm 26. veebruar 2007, kl 17.35
Mis maitse abielul olema peab, aru ma ei saa? Mis jama? Inimesed otsustavad peale pikka kooselu, et on teineteise jaoks need õiged ja vormistavad oma abielu. Meil oli muideks VÄGA ILUS abielu ja abiellumine.
Kuidas nii rumal saab olla?
Et umbes mida varem me abiellume, seda parem, kuna pärast ei ole abielul enam "maitset"?? Tsiisas, mida juttu:S
 
irvitaja 26. veebruar 2007, kl 17.36
Teeme lapsed ka ära peale paarikuust tutvust, kuna pärast neil ei ole enam maitset:D
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 17.45
kuidas saab peale kooselu veenduda-nüüd on õige.
seda peab kohe tundma-kui ei tunne siis asi on jama ja hiljem on see abielu juba harjumuse tagajärg.
laps on hilisem värk -abielus juba oldud mitu aastat -siis on õige aeg.
 
jep to mhm 26. veebruar 2007, kl 17.49
Sa ei ole abielus? On jutust aru saada.
Nii tähtsat otsust, nagu oma elu jagamine teisega kuni surmani, ei tehta peale aastast kooselu.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 17.55
saab teha küll. vaagimine teeb asja halvaks ja maitsetuks. värskena on parem.ise pead tark olema-potensiaalist ütlema -on õige või mitte-ma näen kohe ära selle.ma ei pea kümnest ämbrist ennem läbiastuma.
 
jep to mhm 26. veebruar 2007, kl 17.58
Sa nimetad kaudselt minu suhet mu mehega halvaks ja maitsetuks? Nii õel ja kibestunud, miks ometi?
Ma usun, et enamus inimesi on minuga nõus abielu aja koha pealt ja sina, kui erand, kinnitad vaid reeglit!
MOTT.
 
keegi 26. veebruar 2007, kl 18.04
abiellusime aasta peale tutvumist, koos olime elanud pool aastat. Liiga vara, a see tuli hiljem välja. Kuigi tunne oli kohe alguses, et see on poiss, kellega tahan abielluda.

praeguse elukaaslasega abielus ei ole, just selle ebaõnnestunud 1. abielu tõttu, sest tunne oli ka kohe algul, et see on õige. Koos hakkasime küll kohe elama, nii 2 nädalat pärast tutvust ja elame siiani rahus ja armastuses, 5 a. siis. Ja ongi nii, et mida aeg edasi, seda mõttetum tundub hakata pulmadega jamama, oleks ikka kohe ära teinud, nagu mees tahtis, oleks suure tungi ja tormi jõul tehtud olnud :) a ei julgenud ja nüüd ei viitsi.
 
kõrvaltvaataja 26. veebruar 2007, kl 18.04
Sa, mhm, ajad uskumatult rumalat juttu tõesti. Vaata, esimese kooseluaastaga ei ole inimest võimalik isegi läbinist tundma õppida, abielust rääkimata. Vaevalt, et sa mingi psühholoogia doktorant oled.
Jepiga nõus, sest õige suhe on nagu vein- aastatega läheb järjest paremaks. Kui sina, mhm, arvad, et suhe läheb 4-5 aastaga halvaks, siis siit küsimus: miks üldse koos ollakse? Sinu jutust jääb kõlama, et kui on 4-5 aastat koos oldud, siis polegi mõtet enam abielluda, kuna pulm on halb ja maitsetu?
Vaata ometi, mis haiget ila sa ajad!
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.08
ongi igav just-parim ennem on möödas ja ma ei viitsiks seda päeva argipäevast leida et pulmadega jamada.samas pulmi ma tahan, nii et uus partner kellega asjad õiges järjekorras, õigel ajal.
 
jep to keegi 26. veebruar 2007, kl 18.10
Pulmade mõttekus või mõttetus on ikka asjaosaliste enda otsustada. Ei ole absoluutset tõde, inimsuhted on kummalised ja salapärased. Inimesed on erinevad.
Kas teie suhe on ka juba halb ja maitsetu? Vaesekesed. Kas tõesti on teie pere kokkuhoidev jõud vaid harjumus?
Uhh, tulebki välja, et selliseid inimesi on olemas:S, kes arvavad, et peale 5 aastast kooselu "pole mõtet" enam abielluda:S...
Õnnitlen...
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.11
mina isiklikult reageeriks kiiremini jah abielule. hiljem määrige pähe see abielu heal juhul, halval juhul tõmban minema.
 
to mhm 26. veebruar 2007, kl 18.13
Kas 5 aastat koosolnud paaril on parim enne möödas? Tsiisas kraist, ära palun rohkem räägi, teed ennast vaid lolliks.
Kui parim enne möödas, miks siis koos olla üldse?? Et üks istub ühes nurgas ja koob sokki ning teine vaatab telekat vms? Jagatakse ainult oma päevaseid elamusi ja hoitakse leivad ühes kapis? Vastake, kes teavad.
Minu arvates ka, kahju mhm-st, kui tema arvates kaotab suhe peale 2 aastat mõttekuse ja koos ollakse vaid harjumusest. Nutune elu sul.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.15
suhe ei kaota mõtte-abielu aga küll.pole õige aeg minu jaoks hilja abielluda. jõudsime veendumuseni aaahhhhaaaahaaaa.
 
veel keegi to mhm 26. veebruar 2007, kl 18.16
Sellepärast lahutataksegi abielusid nii massiliselt, et abiellutakse liiga vara.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.18
mõni jobu abiellub jah.
mina see pole-ma ikka tean kellega on potensiaali, kellega mitte.
 
jep 26. veebruar 2007, kl 18.20
Pean ütlema, et meie pulm oli maailma ilusaim sündmus, nutsin nii, et silmad punased peas, samamoodi mu vanemad. Abielu inimesega, kes on sulle maailmas kõige kallim, ei saa kunagi liiga hilja olla. Kooselatud aastad ei ole siin absoluutselt mitte mingi näitaja. Ilusas pulmas olen viibinud ka siis, kui abiellujad olid 20 aastat koos elanud ja lapsedki suureks kasvatanud.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.22
mis on ilus pulm sinu jaoks-hea peo organisatsioon?, kallis kleit?
minu jaoks hea pulm on õige hetk ja hea tunne, tõeline tunne abiellumiseks.
 
jep 26. veebruar 2007, kl 18.31
Nutsin kalli kleidi ja hea peo organisatsiooni pärast? Loe mu kommentaare, enne, kui küsimusi esitama kukud.
Nii hea näitleja ma ka pole, et kallis kleit mulle ja mu vanematele õnnepisarad silma toob.
Nüüdseks oleme koos olnud 7 aastat ja meie suhe on täiuslikkusele lähedal (arvestades seda, et täiuslikke asju pole olemas). Aga kui oleks, siis oleksime koos täiuslikud. Kui me poleks abielus praegu, siis abielluksin temaga praegu silmagi pilgutamata. Abieluks pole kunagi hilja.Ja kui keegi tunneb, et nüüd on hilja abielluda, siis mul on üks soovitus: minge lahku!
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.36
ka nii võib mõelda-et lahku tuleb minna.
 
jep 26. veebruar 2007, kl 18.40
ahah. No selge.
 
mhm 26. veebruar 2007, kl 18.42
see on ka nõme, kui mees üksi otsustab, kas võtta mind ära või mitte.mees vaatleb. äärmiselt tobe. suhe areneb koos, mitte ei vaadelda, kas on piisavalt hea et raha raisata pulmadeks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!