Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kui kiiresti kihlus ja abielu:)
 
reseeda 27. veebruar 2007, kl 23.13
mina olin 2 kuud abielus......
 
tundsime 27. veebruar 2007, kl 23.48
üksteist 4 kuud enne, kui pulmad tegime. abieluettepaneku tegi mees mulle teisel päeval peale kohtumist. nüüd aastaid õnnelikus abielus.
kui on õige inimene, tunned ta kohe ära.

ei ole mõtet eelneval pikal kooselul. ega see asja paremaks muuda. kui ei ole inimesed teieneteisele õiged, ega see pikk abielueelne kooselu asja paremaks ei tee.
 
d 27. veebruar 2007, kl 23.53
Abiellusin 6 kuud pärast tormilist suhte algust, varem polnud lihtsalt aega. Nüüd juba nibin-nabin 6 aastat abielus, 2 last jne.
 
miu 28. veebruar 2007, kl 09.12
järjekorras siis: 1 aasta visiitkohtumine teisest linnast, 2 aastat vaba kooselu, 7 aastat abielu - RAHUL
 
Rosa 28. veebruar 2007, kl 09.53
Tutvusime juunis, abiellusime novembris, ja uskuge või ei, meil tuleb 37. pulma-aastapäev. Kui mu noorim poeg küsis, ega ta ei kiirusta, kui kosib tüdruku, kellega on kolm kuud tuttav, ütlesin talle, et siin ei ole reegleid. Ja tegelikult ei olegi. Mu enda õde kurameeris viis aastat ja lükkas aina abielu edasi ja kui kord abiellus, siis lükkas lastesaamist edasi. Et oleks kõik olemas ja oleks aega kõigepealt kahekesi õnnelik olla. Lapsi neil lõpuks ei tulnudki, põhjust ma ei tea. Elavad koos, aga kuidagi väga vaikselt, just nagu küljetsi teineteise suhtes. Aga muidu jah, neil on hea elujärg, seda küll.
 
üks staažikas 28. veebruar 2007, kl 13.11
abiellun selle suve alguses 10. tutvuse aastapäeval. koos elanud ka 10 aastat.
 
cassandra 28. veebruar 2007, kl 18.51
mingit reeglit ei ole. on neid kes väga lühikese tutvuse järel abiellunud ja elavad aastaid õnnelikult koos. on ka neid kes aastaid enne koos elanud ja siis sõrmused sõrme pannud ja siis järsku plaks- lahutus.
ja sellist tunnet ei tule vist kunagi et nii, nüüd tunnen sind läbi ja lõhki, nüüd võime abielluda! inimene muutub tegelikult aastate jooksul väga palju ja millises suunas see on vahel ettearvamatu. abielu tõukeks peaks eelkõige olema usaldus. ja lugupidamine teineteisest.
 
Kleopatra 28. veebruar 2007, kl 21.00
Ei ole jah reegleid, tõepoolest. Iga kooselu on unikaalne, iga kohtumine on unikaalne,kui pole just täiesti mõistuseabielu (ma pole küll kunagi aru sanud,mis loom see selline on). Ka pärast 25-aastast kooselu võid tabada end mõttelt - jessas, ma ei tunne seda inimest!
 
Sayonara 01. märts 2007, kl 11.57
Kooselu on kestnud 6 aastat,eelmise aasta lõpust kannan kihlasõrmust ja augustiks on plaanitud pulmapidu.
 
juta 01. märts 2007, kl 13.44
3 kuud tutvust,1a-pärast hakksime koos elama ja pulmad 3 a-p.nüüdseks koos olnud 11a-t;
 
ann 01. märts 2007, kl 16.32
aitäh kõigile siis:) Armas oli lugeda, need kes kiiresti abiellunud ja ikka koos....ja muidugi need kes hiljem abiellunud ka:)
Õnne Teile:)
 
:) 02. märts 2007, kl 09.14
Es teadnudki, et mõned tänapäeval veel kihluvad enne seda.
 
Rinaldo di Giordano 04. märts 2007, kl 00.16
Mitu suhet ja abielu sul on, kallis mhm? Tundub, et rohkesti, sest säärased "sensitiivsed" võimed tunduvad olevat emotsionaalse ebastabiilsuse tundemärk.
Abielu on kahe inimese liit, millega kinnitatakse vastastikust armastust, truudust ja lugupidamist, öeldes: "Jah, sina oled see õige!". Piisavalt pikk kooselu (teineteise tundmaõppimise periood) on õnneliku ning püsiva liidu garantii.
Armumine on igapäevane, kuid tühine osa elust, armastusel pole pistmist emotsioonide, vaid millegi enamaga. Seda nimetatakse hingeliseks ja ühiskondlikuks kokkusobilikkuseks.
 
naine 04. märts 2007, kl 19.56
andusin oma mehele esimesel ööl kui tutvusime...sellest ajast ei ole me lahus yle 48 h olnud ja asusime kohe kokku elama....see kuidagi tuli ise....ise tuli ka 6 kuud hiljem abielu ja tytar miia 3 aastat hiljem....tänasex oleme abielus 6 aastat ja tunne ikka veel hea,,,kuidagi iseenesest
 
maria 07. märts 2007, kl 17.14
Mehega oleme tuttavad seitse aastat, eelmine kevad kihlusime ja suvel abiellusime. :) koos oleme elanud kolm aastat.
 
kaire 25. detsember 2019, kl 04.24
Siis pole mõtet abielluda ,see puhas raha raiskamine kui lihtsalt abielu lahutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!