Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kuidas saada meest tagasi
 
arvamus 21. september 2007, kl 11.48
-Autor: ?

NO kuule, mina lugesin välja, et tegu polnud vaid pelgalt 1 sõna "vabandan" poetamisega, vaid teemaalgataja ju kirjutas, et :
"Seletasin talle pikalt, et tunnistan oma vigu, hoolin temast väga jnejne".
Siit jääb mulje, et naine ikka pikalt vabandas, raputas omale tuhka pähe ja lubas muutuda jne. Kuid tegelikult oli ju mees süüdi ka selles, et tal pole naise jaoks piisavalt aega.
Ühesõnaga partneripoolsed pikad vanandused, tiraadid hoolimisest jne ei maksa midagi? Et cool on ikka järjekindlalt vastu raiuda, et ei taha enam jätkata? No sellise jobuga ei ole midagi teha muud, kui tõesti naisel minema jalutada ja normaalsem mees leida:

normaalne = mees, kellel on töö ja hobide kõrvalt piisavalt aega naise jaoks ja kes vabandamiste korral ei hakka jäärapäiselt oma jonni ajama ja ei ole pika vihaga.
 
ds 21. september 2007, kl 11.48
Jäta ta rahule. MUUTU ära ja kui oled muutunud, siis ehk on ta veel vaba.
 
ilus n to mees 21. september 2007, kl 11.57
mees,

Kui sa peale naisepoolseid vabandusi/hoolimise näitamist jne ikka raiud lahkumineku teemat ja naine lähebki...ja sa ei jookse järele-järelikult POLE ARMASTUS piisavalt suur.Su enda ego on tähtsam kui naise kaotamine?
Ning mehe peale, kes naist piisavalt ei armasta, pole nagunii mõtet oma nooruseilu raisata.Maailm on mehi täis-veel ponksimaid, veel rikkamaid ja ägedamaid kui olemasolev.
 
Soovitus 21. september 2007, kl 12.10
Mehe tagasisaamiseks on vaid 1 nipp: näe hea välja ja ole väärikas.Näita, et sul on oma elu ka.
 
täitsa lõpp 21. september 2007, kl 12.37
:)))
naised ikka hullud-ikka omaelu ja omaelu...!

selles see jama ju ongi ja probleemid tekkivad, et kooelus hakatakse mingit omaelu jonni ajama-saage aru, et kooselu peaks olema kooselu, mitte lähestikku teisega ja ühisruume jades omaelu
 
nuuh 21. september 2007, kl 12.44
Aga ongi ju nii. Kui sul on oma elu ja tegemised, siis hakkad ka teisele huvi pakkuma.
 
Margit 21. september 2007, kl 12.52
Sa oled meeleheitel ja kirjutad oma muutumise-juttu. tegelikult ei muutu sa ühtigi ja poole aasta või aasta pärast oled sama vingats edasi. Mees ei usu enam sinusse, sinu lubadustesse ega muutumisse. Tema ei pea normaalseks suhet, kus kogu aeg mehe kannatuste piiril laveeritakse ja süüdistusi laveeritakse. Teda väsitas see, teda tüütas see.

See peab olema suur armastus, mis mehe tagasi toob. Ilmselt on ta kaalunud pikka aega lahkuminekut, varem ta lihtsalt sulle oma mõtetest ei rääkinud (kui vihjad sellele, et rääksite alles hiljuti ühisest tulevikust), nüüd aga sai talle selgeks, et suhe on halb ja tema sellist naist ei taha endale kaaslaseks eluteele.

Mida nõuks anda? Ehk seda, et anna talle nüüd hingamisruumi, aga anna endast aeg-ajalt märku. Samal ajal saad sa tegeleda siis enda muutmisega ehk lihtsamalt öeldes teha endale selgeks, et sa ei tohi edaspidi mehe peale plärtsuda ja teda tühjade süüdistustega pommitada. Kui sa teda tagasi tahad, siis arvesta, et mees on just selline nagu ta on ja sa pead võtma teda sellisena nagu ta on. Kui ta sulle sellisena ei sobi, milleks sa teda siis tagasi tahad?
 
Margit 21. september 2007, kl 12.53
Parandus: süüdistusi loobitakse.
 
vana juut 21. september 2007, kl 13.21
täitsa lõppuga ühel meelel, miks peab kooselu üks ärategemine ja paikapanemine olema. kui normaalselt ei saa koos oldud, siis ei olegi ju mõtet koos olla!!! see, et sinul ilma meheta raske on hakkama saada ei tähenda sugugi seda, et mees ilma sinuta hakkama ei saaks.
 
väga väga õnnetu 21. september 2007, kl 15.11
Margitile:
Jätsingi ta rahule, mis ma ikka järgi jooksen. Tahan teda tagasi just sellisena, nagu ta on ja võtan teda sellisena, nagu ta on. Olen selliseks süüdistavaks ja vinguvaks muutunud ühe konkreetse asja pärast, mis mu elus mõned aastad tagasi juhtus. Selle mehega tundsin esimest korda ise, et tahan ja suudan muutuda ja väga mitmed korrad suutsin juba vait olla, kuigi oleks tahtnud talle midagi halvasti öelda. Aga tema paraku ei tahtnud enam oodata, ütles, et ega ma üleöö ei muutu ja temal on kannatus otsas. Ju siis temapoolne armastus pole ikka piisavalt suur :(
Ma ei tea, kuidas oma eliga edasi minna. Temaga olin kindel, et tahan elulõpuni koos olla, ta oli kõigist teistest nii erinev. Ma ei leia enam sellist. Mees väidab, et ma ei osanud teda piisavalt hinnata, aga tegelikult ta teab, kui suured ja siirad mu tunded olid. Ja ma hindasin teda väga.
Ei suuda pead püsti hoida ja minema kõndida. Ei suuda isegi süüa ega magada, igatsen teda nii tohutult.
 
arvamus 21. september 2007, kl 16.28
-Aga tema paraku ei tahtnud enam oodata, ütles, et ega ma üleöö ei muutu ja temal on kannatus otsas. Ju siis temapoolne armastus pole ikka piisavalt suur :(-

Just, said asjast õigesti aru-see mees ei armastanud sind piisavalt.

-Olen selliseks süüdistavaks ja vinguvaks muutunud ühe konkreetse asja pärast, mis mu elus mõned aastad tagasi juhtus-

Mis siis juhtus? Sind peteti?

-Ma ei tea, kuidas oma eliga edasi minna.Ma ei leia enam sellist-

Ma arvasin ka algul nii, kuid leidsin ja veel parema.Naisel on reeglina nii, et iga uus mees on alati parem kui eelmine(kenam, pikem, rikkam).
 
? 21. september 2007, kl 17.48
Kes mida välja loeb. Mina lugesin välja, et mees on olnud piisavalt kaua kannatlik. Kui inimene peab oma Korduvate! vigade eest andeks paluma rohkem kui ühe korra ja seda pidada alandamiseks, siis võiks mõelda kõigepealt, et miks mees oleks üldse pidanud korduvalt andestama, pikalt kannatlik olema, kas see polegi siis alandav, et keegi järjepidevalt sul sõnadega seljas trambib?
Kusjuures, ma ei räägi seda üldse autorile isiklikult, tema puhul on 5+, et ta oma veast aru on saanud ja tahab midagi muuta, enne kui hilja. Lihtsalt elus on ka kokkupuuteid olnud selliste egoistidega, kes oma uhkuse nimel ainult lollusi korda saadaksidki ja siis teised kõik süüdi.
 
irw 21. september 2007, kl 18.59
tahad hüva nõu?

ära ÜTLE talle neid sõnu, mitte kunagi enam

hoia mokk maas elu lõpuni

ja tee seda kõike, mida oled lubanud


vot siis ehk...

aga kui tead, et seda ei suuda, siis ole nõus tast loobuma - kui armastad teda
 
... 21. september 2007, kl 19.13
Tegelikult on ka olemas see variant, et mees ongi selline, kes ütleb pahasti ja ähvardab lahkuminekuga siis, kui halb tuju on või midagi teda häirib. On ka selliseid isendeid. Kui tuju üle läheb, on armastus jälle suur.
 
lissi 21. september 2007, kl 20.11
vello
sina saadki ainult emaseid. naisest võid vaid ainult unistada.
 
lissi 21. september 2007, kl 20.13
?
olen sinuga tegelikult nõus. aga sellest kommist, mille peale me vaidlema läksime, lugesin mina midagi muud välja. aga ei viitsi siin pikalt seletama hakata.
 
Musi 21. september 2007, kl 21.41
Ah, mis sa tast tyhjast haletsed, tundub et tal oli môte peas juba küps enne kui sa kodukanastusid.

Ja see on selline tüüp olukord kus vôib öelda et iseloomude sobimatuse pärast olete môlemad süüdi ja samas mitte kumbki pole süüdi.

Sul tuleb lihtsalt oma väärikus üles leida ja jätkata omaette, ilma ühiste tulevikuplaanideta.

Keeruline, môistan, aga leia endas see jôud.
 
ääremärkus 21. september 2007, kl 22.35
ja uue ja selle õige leiab ju nagu naksti:)
 
iira 22. september 2007, kl 18.51
Aga mida arvata mehest, kes sellisele naisele alati andeks annab? Kas see on armastus siis või on mees paras kalts?
 
lilli 23. september 2007, kl 14.55
Meest peab võtma nii nagu ta on aga kuidas siis naist võtta. Kas naine peab siis alati mugavduma mehe järgi. Et ainult mehel hea oleks. Ma arvan, et pooled abielud läheksid laiali kui kõik oleksid ainult need nagu nemad tahavad. kompromisse tuleb leida. Meil kõigil on aeg-aJAlt tujud. Tunnistage seda või mitte.
 
siil 23. september 2007, kl 22.11
mul ka taoline juhus olnud. arvasin ka, et olen väga väga süüdi -ja mees andis seda igati mulle mõista kui süüdi ma olin ja lahenduseks oli siis tema poolt lahku minek. Vabandasin ja koogutasin mehe ees ja sain ta tagasi. Alustasin siis enda muutmisega, aga mees ei teinud märkamagi minu muutuseid ja arvas, et minu minu alandamine on parajalt lõbus. Mina püüdsin asju parandada ja kohanduda tema järgi -liiga hilja mõistsin, et vankrit üksi ei vea ja pole mõtet armastusest sellise mehe vastu ennast naerualuseks teha. minu soovitus on, et liigu edasi, las saab siis oma lahkumineku -ju tal see plaan ammu küpses -nagu viki ütles -leidis uue.
 
siil 23. september 2007, kl 22.11
mul ka taoline juhus olnud. arvasin ka, et olen väga väga süüdi -ja mees andis seda igati mulle mõista kui süüdi ma olin ja lahenduseks oli siis tema poolt lahku minek. Vabandasin ja koogutasin mehe ees ja sain ta tagasi. Alustasin siis enda muutmisega, aga mees ei teinud märkamagi minu muutuseid ja arvas, et minu minu alandamine on parajalt lõbus. Mina püüdsin asju parandada ja kohanduda tema järgi -liiga hilja mõistsin, et vankrit üksi ei vea ja pole mõtet armastusest sellise mehe vastu ennast naerualuseks teha. minu soovitus on, et liigu edasi, las saab siis oma lahkumineku -ju tal see plaan ammu küpses -nagu viki ütles -leidis uue.
 
kkkk 24. september 2007, kl 14.47
Vahel inimesed, nii mehed kui naised, ähvardavad lahkuminekuga, et teine teeks nende tahtmist. Antud juhtumis oli ju mehe viga see, et tal aega ei olnud. On endal ka kogemusi sellistega. Jäta ta rahule ja mõtle järele, mis tingimustel sina üldse oled nõus temaga jätkama, kui ta seda peaks soovima. Kõiges ei saa lõpmatuseni järele anda. Tegele nii palju kui võimalik hoopis oma asjadega praegu.
 
kelli 26. september 2007, kl 21.40
mind aga huvitab hoopis lõpplahendus, seega palun teemaalgatajal kindlasti teada anda, mismoodi teie asi lahenduse leidis?
 
nimeta m 27. september 2007, kl 12.28
Anna mehele aega ja mõtle nendele asjadele, mis su mehe endast välja viisid. Kindlasti pole mõtet meest anuda või kuidagi temast kinni hoida talle kole suuri ja võib olla ka ebarealistlikke lubadusi andes.

Tunnetega on tihtipeale sama lugu nagu gaseeritud joogiga - kui raputad ja seejärel korgi pudelilt maha keerad, siis saad vahuga vastu vahtimist. Tundub, et sa just nii tegidki, ning "lasid vahu pudelist välja".

Anna mehele veidi mõtlemisaega, kõige parem, kui sa üldse teda mingi aja ei näe ega temaga ei suhtle. Noh, näiteks nädal hiljem (kui mees selleks ajaks pole sinuga ühendust võtnud) võiksid temaga ühendust võtta ja uurida, kas tal on huvi sinuga jälle suhelda. Võid ju omalt poolt mainida, et soovid temaga jätkata ning proovid olla veidi tolerantsem.

Kui see tulemusi ei anna, siis mina küll ennast rohkem ei vaevaks ja elaks oma elu lahtiste silmadega edasi. Pühenda endale rohkem aega, tunne rõõmu sügisest, tee trenni ja käi ilusalongis + solaariumis ning usu, sa leiad endale uue ja huvitavama mehe veel enne, kui sa seda ise ootaksidki.

Edu sulle!
 
teema autor 27. september 2007, kl 17.48
Tänan vastajaid!
Praegu me natuke mehega suhtleme, kokku pole saanud. Nädal peale tema otsust helistasingi talle, ta ütles, et tal on väga raske ja ei tea, kas tegi õige otsuse. Samas aga ütles, et kõik on ikkagi läbi, ta tahab edasi liikuda ja parem oleks vist praegu mitte suhelda :( Paar päeva hiljem tuli ise msnis rääkima, et kuidas läheb. Otsustasin talle kirja kirjutada, seletada veel oma käitumist ja talle mõista anda, et hoolin temast väga ja tahaks väga koos olla. Selle saadan talle varsti. Siis ootan temapoolset vastukaja, kui sealt midagi ei tule, eks siis pean temast loobuma :(
 
h 27. september 2007, kl 22.30
aga palun anna meile teada, elame kaasa sulle
 
teema autor 29. september 2007, kl 11.50
Siiamaani on ta nagu maa alla kadunud. Vist ei tule sellest siis midagi :(
 
bb 29. september 2007, kl 21.41
Saatsid siis kirja juba ära?
 
teema autor 29. september 2007, kl 22.11
Saatsin kirja neljapäeval ära. Kuulsin ühiste tuttavate kaudu, et eile oli ta peol kellegile öelnud, et me pole enam koos (keegi oli küsinud, kus mina olen). Sain sellega oma vastused :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!