Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mehi ikka nii raske mõista
 
mõtlik 25. aprill 2008, kl 17.20
Minu meelest võiksid sa piiri tõmmata selle koha peale, et ta elab kellegagi koos... ja edasi rohkem oma peakest mitte vaevata. Mis sest, et sa kusagil sügaval mõtled, et kuna too mees siiski hakkas kellegagi koos elama, siis kui sa talle katsud meeltmööda olla, siis hakkab sinuga... UNUSTA ÄRA.
 
eneL 25. aprill 2008, kl 19.01
Nojah, Sina ootad, et mees võtaks initsiatiivi.
Arvan, et lihtsalt teine naine oli aktiiivne ja ise korraldas kooselu. Arvan, et Sina oleksid ka seda suutnud, aga kuna Sa ei ilmutanud huvi ega aktiivsust ja tema oli ka sellises asjas laisk, siis jäigi see sinnapaika.
Paljud mehed näeksid ilmselt rõõmuga, et neid võetaks ;-)
 
ahjaa 25. aprill 2008, kl 20.01
Aga miks see sind üldse huvitab, kas armastab oma uut naist või ei armasta? Võib-olla loodad veel midagi ja ei ole piisavalt selget joont alla tõmmanud, et mees tagasi roomama kipub? On inimesi, kes on inimsuhetes ainult tarbijad ja toovad nendele, kes nendega kokku puutuvad, lihtsalt vaeva ja südamevalu. Tõi sulle, toob ka järgmistele. Parem ära mõtle sellele, miks ja kas jne, mingit vastust sa nagunii ei saa. Parim päev on see, kui tunned, et sul on täiesti ÜKSKÕIK. Aga selleks tuleb mees mõistagi lõplikult kuu peale saata - mitte kohtuda, mitte vastata kõnedele, mitte heietada mõttekesi nagu selles teemas. Tundub lihtne, aga tegelikult on see väga keeruline, kui keegi juba hinge on pugenud.
 
Valentina 25. aprill 2008, kl 20.26
EneL jälle panid mööda.
Ei oota ma midagi, ja palun ärge üritage seda teemat nüüd keerata minu ja tema kokku/lahku minemise peale. Sellest ma võiksin järgmise teema teha.
Ja ei oota ma mingit initaiatiivi. See mees pole selline keda võetakse, vaid tema võtab. Ja naisepoolne initsiatiiv on temapuhul pealesurumine ja see talle ei meeldi. Sellist tüüpi mees.

to ahjaa- ma polegi öelnud et ta mind nii hirmsasti huvitab. Mul on juba oma elua ja tema sinna ei kuulu. Aga loomulikult jääb mingis mõttes igaveseks hinge, ja kui ta jälle on end ilmutanud siis mõned päevad ikka mõtlen talle ja siis tekkiski tahtmine see teema siia teha. Sest ma tõepoolest ei mõistnud mis toimub ja mis oli....Ja kui mind üldse midagi huvitab, siis mõjuks teadmine et ta mind ikkagi armastas mu ego parandavalt. Ja kui ei armastanud mis siis ikka...

to mõtlik-väga omapärane mõttelõng. Miks arvad et ma tahan katsuda talle meelepärane olla? Ma pole elusees kunagi kellelegi nii meelemööda püüdnud olla kui sellele inimesele-aga ei võitnud midagi...Nii palju ma küll enam ei suudaks kunagi(tema jaoks)...ja vähem pole ju mõtet, kui isegi rohkem ei mõjunud?

to selaviste- ma ei pinnigi teda ja ei tule ka mõttesse. Ei ole seda kunagi teinud. See oligi minupoolt suur eneseületus. Küsimusi olen esitanud ainult loetud korrad, kui on olnud väga olulised hetked ja vestlused.
 
daam 25. aprill 2008, kl 20.34
sinuga võtab ta ühendust seepärast, et sa pole teda korralikult p-sse saatnud. venitad ise kummi ja naudid oma seksioskusi. ta on ikka peast poisike alles, kui ei suuda ise otsuseid teha ja sul siiski sabas jõlgub. mees tõmbaks loole joone alla.
 
mõtlik 25. aprill 2008, kl 20.49
Seepärast arvan, et Sa selle teema siia püstitasid ja küsimusi esitasd. Küsimuste rõhuasetuste põhjal arvasin...
 
Valentina 25. aprill 2008, kl 21.17
to daam-ära kujuta ette. Kui pole viitsinud teemat lugeda korralikult. (Ja miks ei peaks ma oma seksioskusi nautima..sa ei naudi ve?..imelik lause)
 
... 25. aprill 2008, kl 23.12
Daam ütles päris otse ja ilustamata. Kui sulle käis au pihta,kahju.
Ela edasi ja mõtle vähem!Unusta ära,nagu juba soovitati.
 
anett 25. aprill 2008, kl 23.30
Valentina, ma toon sulle ühe näite meeste mõttemaailmast enda elust. Oli mul üks "sõber", kes jahtis mu sõbrannat, enda väitel oli armunud ja nagu ta ise väitis, siis ka tõsisemad plaanid. See ei takistanud tal samal ajal käia ja mind moosida, mingist tundeküllasest õhkamisest kodus ja armuobjekti suhtes truu olemisest ei olnud juttugi. Niikaua, kuni teist kätte polnud saanud, niikaua mees käis ja tegutses mitmel rindel, mitte ei õhanud. See õhkamine ja õhulosside kujutlemine on naiste teema- mehed võtavad asju kuidagi ratsionaalsemalt. Pole kokkulepet, et ollakse paar, järelikult on mees vaba ja teeb mis tahab (naine samal ajal samas olukorras oleks juba suhtes sees ja ammu kõik teised suhted tahaplaanile jätnud, sest tema loomuses on olla truu).

Juhtus nii, et seda teist naist ta ei saanud, aga hoopis meie selle mehega jäime pikemaks ajaks ja lähedamalt suhtlema. Suhe kui selline oli sõna sõnalt sama, mida sa võid ka oma kirjast lugeda ja lõppes samadel põhjustel ja samamoodi, kui sinugi puhul. Mis edasi sai, seda ma veel ei tea, seda vaatust pole veel tulnud. Tõenäosus, et skeem on sama, mis sinu loo puhul, on väga suur.

Ilmselt leiab endale mõne aja pärast naise, kellega võibolla kooski hakkab elama, aga tõenäoliselt nillib samamoodi ka tema kõrvalt edasi, nagu selle naise kõrvalt, keda ta alguses tahtis, nagu ta minu kõrvalt tegi ja nagu ta teeb tulevikus ka järgmiste kõrvalt. Ta lihtsalt on sellist tüüpi mees.

Ilmselt mõned mehed on võimetud armastama samamoodi nagu naistel see tavapärane on (ja ka vastupidi tuleb kindlasti ette)- neile on vajalik jahtimine ja isegi, kui maha rahunevad ja kellegagi koos elavad, siis ei ole see tingitud armastusest vaid enamasti muudest põhjustest- ju on elukaaslane piisavalt ilus, tark või rikas, et temaga koos olla. See ei tähenda aga, et sellisel mehel teiste jaoks silmi ja tahtmist ei jätkuks. Nad on võimetud hoolima ja armastama sügavalt. Või vähemalt sellel eluperioodil, milles nad hetkel viibivad.

Kuna sel mehel oli sinuga ilmselt hea ja tore (ja võimalik, et ka mingi tema haavatasaanud ego), siis miks mitte seda tagasi ihaldada- aga see huvi ja jaht kestab vaid ajutiselt, niikaua, kui sina talle oma huvist (kasvõi alateadlikke) märke annad. Ise ei taha, aga teistele ka ei anna ühesõnaga...
 
eneL 25. aprill 2008, kl 23.40
Valentina,
vabandust, vale väljend. Sina EELDAD, et mees peaks initsiatiivi võtma :P. Kui on selline mees, kes deklareerib, et tema tahab vaba olla, siis on suur tõenäosus, et see uus naine ise võttis initsiatiivi. Enamik inimene, kaasaarvatud mehed, tahavad, et otsuse võtab vastu teine. Samas peaaegu kõik naised usuvad, et mees peaks seda tegema.

Sinu küsimus oli selline, et Sinuga koos olles tahtis olla vaba ja nüüd hakkas koos elama. Aga võib olla lihtsalt naine kolis sisse? Sa ei tea ju? Ega inimesed väga kergesti ei muutu - aga sageli lasevad ennast olukorras voolul kaasa viia
 
kats 26. aprill 2008, kl 13.08
tegemist pole paadunud naistemehega aga ilmselt on tegemist väga otsustusvõimetu mehega.
niikaua, kui on naisi, kes sellise pendeldamisega nõus on, on nad rahul.
ta kindlasti teadis, kui tugevad su tunded olid/on.
mehed tahavad ju jahtida ja vallutada...aga kõik oli juba käes.
vahel tuleb kasuks teatud kogus teeseldud ükskõiksust ja ülbust.
teatud aja tagant peavad nad tundma, et kõik see hea mis olemas, ei pruugi olla igavene.
 
fakt 26. aprill 2008, kl 16.24
ei vaevu süvenema hooraelusse
 
Valentina 26. aprill 2008, kl 23.40
Anett, nojahh......

to Enel- sa ei ole ikka asjast aru saanud. Tema juurde ei saa SISSE KOLIDA, ega ennast kuidagi peale sundida(ei otseselt ega kaudselt). Ei ole selline inimene. Ei ole lükata tõmmata, ja kui ta midgai otsustanud siis üksksi vägi tema otsust ei muuda. Ja kui ta pole veel otsustanud siis igaksjuhuks ütleb EI. Sada korda enne mõtleb siis teeb või ütleb.
 
Valentina 27. aprill 2008, kl 00.07
to fakt- oh tõepoolest ära näe vaeva
 
eneL 27. aprill 2008, kl 15.11
Valentina,
millest Sa järeldad, et Sa teda tunned, kui ometi ei oska tema käitumist mõista ega ette näha?
 
cunt, 7 27. aprill 2008, kl 15.37
 
merx 27. aprill 2008, kl 23.10
tead, valentina, ma usun, et ma saan sinust aru.
olin mitu aastat suhtes ühe 40+ mehega, kes alguses mängis kassi-hiire mängu, võrgutas ja pani endasse armuma. seks oli fantastiline. ja loomulikult ma hakkasin seda meest ka armastama.
aga kui me olime juba väga lähedaseks saanud, siis aasta-kahe möödudes hakkas tema kirg vähenema ja ta hakkas taas suhtlema oma kunagise armukesega. ehkki ta väitis, et mingit seksi polnud, olen absoluutselt kindel, et oli ikka küll. mina olin ainukene, kes tema juures käis, ööbis, kokkas ja romantilisi õhtuid korraldas, seda endist armukest ta enda koju ei kutsunud.
ja nagu välk selgest taevast, teatas mees mulle ühel päeval, et sorry, tema olevat leidnud endale uue ja huvitava naistuttava, kuid mina ärgu muretsegu, nende vahel midagi pole ja mina jään ikka selleks ainsaks ja õigeks naiseks tema elus. olin sõnatu.
see uus naistuttav, ehkki abielus, möllis ka ennast meie ellu ja mees tunnistas lõpuks, et neil oli "mingi" seks ikka ka, samas, see ei muutvat tema suhtumist minusse.
aeg läks ja ühel päeval tegin otsuse: kõik, lõpp. saime kokku, rääkisin otse ja ilustamata oma jutu ära, et ma ei ole nõus sellise armu-nelinurgaga ja astun mängust välja. mees oli väga kurb, kutsus siis mind enda juurde elama. keeldusin. ja nüüd on sellest möödas peaaegu aasta. mees helistab keskmiselt 2 korda kuus, räägib elust-olust, kahetseb, et mulle haiget tegi ja soovib kohtuda. väidab, et ma olen ikkagi ainus naine, keda ta tegelikult armastab, kuid keda ta lihtsalt ei osanud vääriliselt hinnata. ükskõik, kas ma usun teda või mitte, aga no olukord oli ja on ju täiesti koomiline. kui mees ei suuda truu olla, kuidas ta saab siis väita, et mina olen tema südames ainus? teised kehaosad käituvad ju teistmoodi!
mõtlesin isegi, et võiks ju kokku saada ja võiksin isegi kerge naiivsusega püstitada küsimuse, et millal ma võiksin sisse kolida, kuid tean juba loomulikult ette, et see mees ei muutu enam. ei muuda ta oma käitumist, suhtumist ega mõttemaailma. kui ta on loodud vabaks meheks, kes naudib elu, siis see ühe naise "moosimine" käib lihtsalt selleks, et oleks keegi, kes kuuluks ainult talle, oleks lähedal ja hoolitseks tema eest. aga seks mõne teise naisega poleks tema jaoks keelatud.
ma ei tea, miks ta mulle pidevalt helistab, mida ta loodab ja mida ta üldse mõtleb. mina temast aru ei saa. aga ta on mees, kes jättis minu ellu väga sügava tunde ja justkui nimme ei lase ta mul teda unustada.
 
ego 29. aprill 2008, kl 15.23
Mina arvan, et ta ei armasta seda teist naist. Sebib samamoodi nagu sinugagi, tahab seksi ja tahab vaba olla.

Sinu arvates kooselu = suhte edasiareng, armastus. Aga see on sinu mõtlemine, mitte tingimata teiste.

Miks koos elada kui ei armasta? Üks võimalik seletus: võibolla pani meest meelt muutma kogemus, kui lihtne on visiitsuhte sekspartneril teda kuu peale saata(sina ju tegid nii). Nüüd uues suhtes püüab seda ebemeeldivust ennetada ja naist lühema keti otsas hoida ehk panna naist tundma seotuna (elada koos, võibolla anda tulevikulootusi jne.), et naine peost ei lipsaks liiga ruttu. Kui tüdib, jätab ise naise maha. Või kui sinu tagasi saaks (vbl tundud sina talle siis parem, et ikka sinu ümber tiirutab). Lihtne.
 
x 05. mai 2008, kl 09.49
Miks sa,Valentina,ei ütle sellele tüübile,et sul on juba uus suhe uue mehega?
Aitaks ka ,kui ütled,et oled haige....(suguhaigus)..saadki lahti.
 
NEIU 11. juuni 2008, kl 19.39
Kusjuures mul on enamvähem sama teema mis teemaalgatajalgi.Vahe on selles,et mina olin noormehega koos üle kolme aasta.Muidu jah leidis ka endale naise kes on minust vanem ja elab nüüdtemaga koos ,kokku on nad olnud pool aastat umbes.Kusjuures mu endine magas minuga ,vandudes,et tal ei ole selle naisega enam midagi ja kui ma sellest teada sain,et ta ikkagi on selle naisega koos ei tundnud ta mu vastu enam nii suurt huvi või ta lihtsalt ei julgenud enam minuga kokku saada.viimati nägime eile kus ta mulleütles,et armastab toda,seda teist.
:S
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!