Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
pere mahajätnud mehed, mida tunnevad?
 
eestlane 02. juuli 2008, kl 13.58
Jah, ma arvan küll, et nii mõnigi mees kasvataks oma lapsi ise, minu üks tuttav oli valmis kohtust seda otsust saama, kuid teatavasti otsustab ka see institutsioon reeglina ema kasuks, kui emal just tõesti midagi drastiliselt viga ei ole. Kuid see järgmise naise teema näitab konkreetse meesisendi iseloomunõrkust, muud midagi.
 
öö 02. juuli 2008, kl 14.02
jajah, seda sa mõtled hetkel, et oleks parem, kui armukest peaks, reaalses olukorras oleksid sama löödud. vb on õnnelikum 12 a pärast, vb pole, aga sinuga ka ei olnud ju ka õnnelik. et siis veel 12 a ebaõnne lisaks? on see ikka elu? sina olid rahul ja oleksid kooselu jätkanud, tema paraku mitte. sa ei saa omi tundeid mehele üle kanda siiski - sul oli niipaljuke ok, et oleksid edasi elanud, aga tal ei olnud ilmselt.
 
jajah 02. juuli 2008, kl 14.05
Paljud mehed kasvatavadki omad lapsed ise üles. Paljud aga loodavad, et uus naine hakkab tema laste eest hoolitsema samuti nagu laste ema. See tähendab, et on lastega õhtul kodus, kui mees oma hobidega tegeleb, saadab lapsed kooli/lasteaeda, sest mees ise peab ju varem tööle minema, on nende haiguse ajal haiguslehel, sest mehe palk on ju suurem, loobub laste pärast oma vabast ajast jne. Väga vähesed naised on sellega nõus, mina ka poleks.
 
riku 02. juuli 2008, kl 15.13
huvitab 08.18
sinust on kohe paris kahju!
ei tahagi isegi raakida sellisega nagu sina.
 
maurus 02. juuli 2008, kl 16.09
Mees tuli minu juurde, kes ma olen temast 10 aastat noorem. Vanust mul küll otsaette kirjutatud polnud ja pole ta seda ka küsinud kunagi. See oli üksteise ära tundmine. Ja kui su eluväärtused on totaalselt muutunud alates sellest kui sa noorena oma kiire valiku teed, hirmust, et äkki jäädki üksi, kui su naine on kibestunud ja mehes pettunud, et see pole nii edukas kui naabrimees, kui ta pole suutnud soetada luxautot ja maja eliitrajoonis ja suvilat ja ei vii sind kohustuslikule puhkusereisile, siis ei taha küll koju neid etteheiteid kuulama minna. Jah, see, et mehel on lapsed, keda on valus maha jätta, siis mina olen ka ema ja tema lapsed on mahuvad minu südamesse ka, sest minu omad talle ju mahuvad.
 
maurusele 02. juuli 2008, kl 16.47
Ja miks sina üksi olid? Kus sinu laste isa on?
 
maurus 02. juuli 2008, kl 17.25
läksime lahku, aga mitte küll teiste-kolmandate pärast. Lapsed on nii siin kui seal. ja nüüd kui mehel on kindel naine, siis ka lapsed hoitud. Me saame nüüd paremini isegi läbi kui varem koos olles.
 
näh 02. juuli 2008, kl 23.06
räägite küll et kui midagist enam ei ole ja lpsed suured, siis lahku aga tegelikkuses hoiavad naised (need samad rääkijad) saja küünega oma petisest ja muude teiste vigadega mehest kinni iga hinna eest. mida mõtleb see naine või mida tunneb see mees? räägivad üht aga mis tegelikult toimub mõtetes ja südames, see on midagi muud. ja mehed üldiselt ei räägi oma tegelikust hingeelust.
 
Jajah,krt 03. juuli 2008, kl 13.26
Algul on ikka kõik nurgad lahvi täis,lubatakse kasvõi kalli naise sitta süüa.Aga kui laps tuleb,siis vaadatakse,kuidas saaks kõrvale hiilida.Last polegi nagu vaja,see ju suur kohustuste koorem.Hiljem saadab naine mehe pikalt,sest tüdinud kõike seda üksi kandma ja kogu aeg kriitikat kuulma.Siis mees hakkab lapsel külas käima ja asjadega lapse armastust ostma,ise seda varem andmata.Õige mees,krt...Jõuab oma elukest elada nii,et ragin taga.Tööl käia,hobisid ja naisi harrastada,ja jääb veel õigut ülegi...Pasakotid,luuserid!Kui laps peab siis koolis kirjandit kirjutama teemal:minu pere,siis pole millestki ilusast kirjutada.
Tunnevad jah need raisad midagi...Ülbe feiss ette ja ikka endist naist maha tegema.Ikka nemad jäävad süütuteks ingliteks,kellele alati ülekohut on tehtud...
 
Naine 03. juuli 2008, kl 16.49
Minu sõbrannal oli tore sõber,kes oli abielus ja 3 lapse isa,nende suhte ajal sai sõber 4. lapse isaks..mees ütles,et eitaha oma pere maha jätta ja asi lõppes.
Siis kuulis mu sõbranna,et mõne kuu pärast mees siiski lahutas hoopis järgmise naise pärast..
Ma ei saa meestest üldse aru.Ise arvan,et ju see mees tundis,et NÜÜD LEIDIS SELLE ÕIGE.Samas ei saa kõiki mehi ühte patta panna.O mehi,kes väga hoolivad oma ex naisest ja lastest ning neid,kes hoolivad vaid iseendast!On neid,kes on truud ja ka neid,kes lahkuvad su elust jäädavalt :(
 
öö 04. juuli 2008, kl 08.55
Oh seda liba ööd, kes toksis minu eest, kuid mitte minu mõtteid
 
lootusrikalt 09. juuli 2008, kl 01.14
Inimesed armastage üksteist!
Ärge jätke kedagi maha ja õppige armastama inimest, kellega te koos elate ja veel enam, kellega koos olete lapsed muretsenud.
Tõeliselt armastav inimene , suure tähega Armastav, suudab õnnelikult elada kellega iganes.
Kõik inimesed on armastusväärsed.
 
maltsvet 09. juuli 2008, kl 23.53
tarvitseb mul vaid lugeda naiste vingumist ja õelust ja ma olen kindel ei mingeid naisi iialgi. üksi on parem, kui koos vananeva õelusehunnikuga.
 
minn 09. august 2008, kl 11.32
minu mees on must 6 aastat noorem. tuli mu juurde pärast ebaõnnestunud kooselu minust 9 aastat noorema naisega. ei jätnud küll peret maha minu pärast, elu oli juba enne karidel. nüüd mu lapselastel ja tema lastel hea koos asjatada. ja koos oleme juba 6 aastat. esimesed paar aastat tal küll mingid siseheitlused olid, aga mulle ta rääkima ei kippunud ja ma ei pressinud peale. nüüd on kõigest üle saadud ja elu läheb oma rada.
 
Mari 01. märts 2019, kl 16.05
"las tulla", enam õigemini öelda ei saagi ja see toimib vägagi elus.
 
jah raske on öelda 15. juuli 2019, kl 19.40
huvitab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga ei kui ei ole lapsed suured?, on siis vahet. N
> äiteks väiksem alles lasteaias ja keskmine algkool
> is?

inimesed ei ole robotid. väga keerulised
 
võta 15. juuli 2019, kl 19.46
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tunneb ehk laste ees süütunnet, aga naise ees vaev
> alt mingit süütunnet tal on kui mees on pidanud ol
> ema endale "ise enda naine", muidu ta poleks ju ar
> mukest endale vaadanud!

vihataltsutamatuse käes vaevlev mees, kes peksab naist ja lapsi. parim asi mida ta saab teha on lahkuda. ei?
 
sõltumata sellest 15. juuli 2019, kl 19.48
võta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arvan Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Tunneb ehk laste ees
> süütunnet, aga naise ees vaev
> > alt mingit süü
> tunnet tal on kui mees on pidanud ol
> > ema enda
> le "ise enda naine", muidu ta poleks ju ar
> > mu
> kest endale vaadanud!
>
> vihataltsutamatuse kä
> es vaevlev mees, kes peksab naist ja lapsi. parim
> asi mida ta saab teha on lahkuda. ei?

kas ta armastab v mitte
 
tegelikult talle tuleks määrata see vihakoolitus 15. juuli 2019, kl 19.54
mis õpetam emotsioone kntrollime. kui armastab siis klapib haha
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!