Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
Ilma irooniata, tõsiselt 19. veebruar 2009, kl 14.11
Palun, see pole niisama naljatamine. palun tõiselt hinnata.

Kas eesti naise tagasihoidlik elegants või venelannade ülekeev temperament?
 
nii 19. veebruar 2009, kl 14.23
rumalat ja mõttetut teemat annab ikka algatada. esiteks ei tasu üldistada ja teiseks igale oma.
maitsed on erinevad, inimesed on erinevad.
 
Juss 19. veebruar 2009, kl 14.29
Väga hea naine on slaavi juurtega ja räägib hästi eesti keelt / vääägaaaa hääää
 
vahepealne 19. veebruar 2009, kl 14.41
Kõige parem on ikka segunenud vene-eestlased. Eestlase sarmikus ja elegants,venelase temperament ja elutahe.Täiuslik!
 
hm 19. veebruar 2009, kl 15.00
eestlasel elutahe muidugi "puudub":)
 
Jinny 19. veebruar 2009, kl 15.03
Normaalne eesti naine venelastega ei seguneks.
 
saamuel 19. veebruar 2009, kl 15.04
iga kell vene naine!
eesti naised on ju ennasttäis kergatsid, kes perekonnast ei hooli.
 
geiša 19. veebruar 2009, kl 15.11
saamuel,
huvitav, minule on alatasa öeldud, et eesti naise moodi ma ei ole. pidavat slaavi temperament olema. aga ennasttäis olen ikka, sellised mehed saadan pikalt, kes rahvuse järgi oma eelistusi teevad :p
 
Privaat 19. veebruar 2009, kl 15.55
A kus te eesti naiste intelligentsi näete? Kui kelleski veel on, siis on need alu lemmiknimbrites naised. Või isegi nende emad.
 
saamuel 19. veebruar 2009, kl 16.39
to geiša: saadad selle pikalt kes sind ei taha? see on tõesti saavutus! irw
 
tean 19. veebruar 2009, kl 16.44
vene naised lähevad mehele saades koledalt paksuks. Ideelkuju on kõrihäälega õiendav, käed puusas ja rätik peas õiendav MATRJOŠKA 8kehakuju ideaal neil).
 
Norija 19. veebruar 2009, kl 16.55
Sõltuvalt sellest, milleks.
 
Loogiline 19. veebruar 2009, kl 17.29
eesti mees TAHAB vene naist!
vene mees TAHAB vene naist!
eesti mees EI taha eesti naist!
vene mees EI taha eesti naist
Ja kes VÕIDAB?!?!?!:D
Noh,tõstke nüüd kisa EESTI naised, näidake oma temperamenti:))))!
 
aga 19. veebruar 2009, kl 18.04
mis vahe sel on------olen eestlane ja mehi jalaga segada;)...mehi on piisavalt-igaühele oma
 
khm 19. veebruar 2009, kl 21.20
to noh: oh sind arga,õelat,omakasupüüdlikku eestlast küll,kes pidevalt peab uurima,kuidas ma välja näen!raputad endale tuhka pähe ju:D
ja ülitore kui kõik venelannad ikka ilusad on:D

sry,aga mina kui eestlanna pean end küll intelligentseks ja pole veel keegi siiani vastupidist väitnud;)...ja sinu poolt välja toodud iseloomustused on mulle küll vastandid....ja minu tutvusringkonnas on ka väga intelligentsed eestlannad kui ka eestlased ja ausõna tean ka koledaid venelannasid,aga ühtlasi on nad intelligentsed
kahju,et su tutvusringkond ainult lollidest ja õelatest koosneb-aga eks igaüks tõmbab ikka omasuguseid ligi ju;)
 
noh 19. veebruar 2009, kl 21.24
ahneid ka, aga neid on mõlemast rahvusest.
 
alu 19. veebruar 2009, kl 23.18
peab ytlema, et väga vähestest eesti naistest eesti naine. kui nyyd mõelda naist, mitte nädalalõpu vaheldust vms.

vene naine ei tundu olema nii ablas ja ahne raha peale, kui eestlane. on tagasihoidlikum ja samas lööb välja slaavlase bravuur. elu on tal sees, huvitav ja värviline elu. ja inimene oleks kah nagu rohkem, vähem õelust, kadedust ja silmakirjalikust, on otsekohesem, naeratus on avalam, lahkem ja vähem tehtum. a eks ole siingi jutt mitte kõigist-osad on nii võika välimusega, et pigem siis ykskõik mis naine. ahjaa, ukraina naised muidugi ON naised.

samas eesti naine on nagu... yleskeeratav või nagu see raha abil töötav mänguasi ostukeskustes-paned raha sisse ja ta elab tulekesed vilguvad, häälitseb, laps saab ta otsas ratsutada, saab aeg ja raha otsa, vahib suu ammuli otsa, et pane veel, tummfilm. mitte yks tasuta liigutus. ja nii panedki ja mõtled, et milleks seda kõike tarvis on, kui saaks ka ilma ju hakkama, oleks lihtsam ja loogilisem. jända nagu mingi rikkis robotiga, kel on kompleksid, tujud, hood ja melanhoolia. noja siis on veel need maj. kindlustatud ja haritud prouad meil igas vanuses. enamasti käib aga nende pilk nii kõrgelt ja ylbelt, et ei viici sinna vaadatagi, targem vältida kogu kontingenti. selle pilgu jaoks on tarvis vist suu kulda täis toppida, et raskus nina ja vaate alla suruks.
peab ytlema, et ei ole eesti naisest head muljet jäänud ja seegi pisuke on järjest kahanemas.
siinkohal tuleb muidugi ära märkida, et eranditele sai nyyd kindlasti ylekohut tehtud. kuid need on siiski erandid ja ei midagi enamat.
 
eneL 20. veebruar 2009, kl 00.30
Armastatakse ikka väga kastidesse panna. Sa ei ole mitte isiksus, vaid üks üldistatud hulgast nimega "eesti naised", kellel on teadaolevalt 1,8 last, pikkus 165, töötab teeninduses, teenib 10tuh ja temperamendilt jääb alla slaavlastele ja afroameeriklastele.
Kuna ma ei tunne ühtegi keskmist "eesti naist" ega "vene naist", vaid minu tuttavad on täiesti erilised ja omanäolised, siis ei oska kaasa rääkida
 
Ants 20. veebruar 2009, kl 04.41
Ei tõmba Eesti ega vene naised. Meeldivad põhjamaised naised.
 
kahepaikne 20. veebruar 2009, kl 07.30
Alu ' minu lugupidamine :) aga nii ta ju enamasti ongi.
 
n 20. veebruar 2009, kl 11.56
naeran kõige selle möga peale, mida te kullakesed siin eesti naiste foorumis siis mökitate, Venekeelne delfinaarium ju ka olemas
 
Eks ta ole :D 20. veebruar 2009, kl 12.48
integreerume haha
 
MM 20. veebruar 2009, kl 13.36
jahuge edasi, mõttetu teema ja mõttetu lahmimine....
üks eesti naine paneb nüüd punkti ja läheb varsti telekast eesti meessuusatajaid vaatama
 
vana juut 20. veebruar 2009, kl 16.51
ei tahaks üldse teemasse sekkuda, aga alul on seekord suht täpne kirjeldus. üht muidugi peab ütlema, ei ole mina veel kohanud slaavitari (vanusest hoolimata), kes voodis vilets ja tuim oleks, eestlasi on selliseid kahjuks üsnagi palju olnud. Seega, kes soovib "intelikentset" juttu päevast päeva taluda, võtab eesti naise, kes pöörab rohkem rõhku voodielule, võtab slaavitari.
 
est-ukr 20. veebruar 2009, kl 17.37
(tagasihoidlikult punastades) a mul on eesti isa ja ukraina ema... :)))
 
pähh 20. veebruar 2009, kl 17.39
vähestel eesti naistel on ELEGANTSI, väga vähestel. aga kellel see on, on kuldaväärt.
 
vene naine 20. veebruar 2009, kl 18.18
oleme jah särtsakamad kui eestlannad. aga sama kehtib ka eesti mehe kohta, imelikul kombel arvavad nemad, et on eestlannadest voodis kuidagi erinevad. kui ikka võrrelda eesti meest ja vene meest voodis- no ei kannata mingit võrdlust ju. kogemused paari eesti mehega olemas, voodis tõelise pettumus. neile seda muidugi öelda ei saa, kohe solvuvad.
 
n 20. veebruar 2009, kl 20.38
sa vene naine oled ka naistega siis voodis käinud? Või mis nipp sul meeste ja naiste võrdlemiseks on?
 
vene naine 20. veebruar 2009, kl 20.44
kas lugesid ainult minu postitust selles teemas? siin kõik mehed (ilmselt pole ka sina naine, õigus? miks muidu selline reakstioon hihi) ju suure suuga kiidavad vene naiste temperamenti ja sõimavad eesti naisi uimasteks. eks ma siis toetun naiste osas nende arvamusele, ise pole ühtki eestlannat järgi proovinud. aga meeste kohapealt julgen küll sõna võtta. sama kinnitavad ka mu sõbrannad, kes eesti mehega olnud. eks see üks paras naljateema meil ole. eesti meest peab ju ka viletsa esituse puhul kiitma ja patsutama, siis karv läigib ja silm särab ja kiidavad teinekordki vene naise oskusi ja head iseloomu :D
 
n 20. veebruar 2009, kl 20.55
mina olen naine, mis naine, see vilets ja uimane eesti naine siis. Mul lihtsalt selline sportlik huvi, kuna väidad, et naised sama uimased kui mehed. Kui väita, siis peaks olema ka faktiline tõestus, seepärast uuringi. Ja mul veel selline huviküsimus, mis oli juba eespool, et miks te nii hästi sobivad osapooled siin viletsate nurgakeses selle kohtumise olete määranud? Sobite tegelikult tõesti omavahel hästi, et ikka võõra maa peal on magusam tallata või mis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!