Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
haneks tõmbajad 23. aprill 2014, kl 18.15
no ja kui vene naisel kodakondsus läbi abielu kätte võideldud, võib ka küüs näidata ja hambad käiku lasta. lihtsalt lollakas eesti mees on ära kasutatad ja minema visataud, kui terve Euroopa ootab vallutamist..
 
kult 24. aprill 2014, kl 05.30
Ei aita ei Eesti ega Vene oma. Eesti omad on tuimad kalanäod ja vene omad labiilsed sibulad. Neid mõlemaid vaevab ikka *inglise poissmehe kompleks* kus arvatakse et välismaa mees on mingi erisorti ja parem mees, lisaks veel rikkam kuigi nood *inglise poissmewhed* on omal maal täiesti keskmise elupeal. Ülbust on mõlemil nii eesti kui vene naisel üle. See on üldine pilt muidugi on normaalseid ka mõlemi rahvuse seas.
 
yks krrrdi tavaline kole ja uimane eesti naine 26. aprill 2014, kl 03.34
Kui te hindate naist tema temperamendi või voodivõimete järgi, ei ole te oma tõelist armastust kohanud. Sama kehtib ka meeste kohta. Kui sa ikka inimest tõesti armastad, oskad sa hinnata iga tema puudutust ja iga tema puudutus on sinu jaoks erutav. Ja siis on täiesti kõrvaline, tähtsusetu, kes kui aktiivne voodis on ja mida teeb. Oma soove väljendatakse ja kaaslast ei kritiseerita. Suheldakse ja kõik on lihtne ja loomulik, tuleb iseenesest. See ei ole sport, kus otsitakse rekordit või täiuslikku sooritust. Sinu armas ei ole vaid seksilelu ja paraku võib tal olla ka niisuguseid voodikogemusi, mis teda just kõige enesekindlamaks ei muuda. Ole leebe, kannatlik ja mõistev. Kordan: väljenda oma soove, kas või näita, mis ja kuidas sulle meeldib.
Ja üleüldse, kui sa mõtled, et sinu kallimal on midagi viga, siis küsi endalt, kas sa oled enda poolt kõik teinud, et seda muuta? Oled sa hooliv, tähelepanelik ja olemas? Iga päev ei saa küll päike särada, aga ka õige vähesega saab ilma paremaks muuta.

Ja jumala pärast, jätke see raha teema!!! Ainus, mida üks mõistlik naine soovib, on see, et mees oleks majanduslikult iseseisev ja vastutustundlik, viimane tähendab seda, et mees ei tekita perele võlgu, ei pandi ühist vara laenude katteks, ei eelda, et naine maksab kõik arved, ei käi temalt pidevalt raha küsimas. Loomulikult peab samalaadselt vastutustundlik olema ka naine. Mees ei ole rahamasin, kes on loodud kõigi sinu kapriiside rahuldamiseks.

Ainus, mida mina isiklikult soovin, on keegi, keda siiralt ja puhtast südamest elu lõpuni ääretult armastada ning mul on tõsiselt ükskõik, millisest rahvusest ta on, eestlane, venelane, poolakas, mõni afroameeriklane, briti poissmees või kreeklane vms. Ma ainult loodan, et ma leian sellise inimese. Isegi kui terve maailma ja elu tõenäosused kinnitavad mulle vastupidist.

Teie, kes te siin kirjutate kas ei tea, mida te tegelikult tahate või te otsite seda valedest kohtadest.

Pidage meeles, et mitte ükski tõeliselt hea ja väärt naine/mees ei tule ennast teile ise pakkuma. Nende seast, kes ennast lahkelt pakuvad te teda ei leia. Te peate otsima- ja mitte ainult- oskama otsida!

Ilusat kevadet! Ja et te kõik leiaksite, mida tõesti soovite.
 
nakits 26. aprill 2014, kl 17.35
Kuidas saab nii üldistada? Iga inimene on erinev, olenemata rahvusest, kuigi rahvuslikud eripärad võivad olla ka probleemide põhjustajaks.
 
teadja 30. aprill 2014, kl 22.45
Miks mitte, kui sulle meeldib, et su kodus...Hakkab üks igavene suhtlustanner pihta, sõbrannad, vanemad, sugulased ja suur hulk teenindavat personali, kelle perekonda pead sina muidugi üleval näiteks juuksur, kosmeetik, massöör, maniküür, pediküür ja iogasugused spaad ja kunstpäevitused.Edasi, pead sa leppima 24/7 televiisori hääle- ja pildiga, mis on muidugi su lemmiknaisele harjunud keeles.Lisaks muusika ja see kõik on valjuhäälne. Harjud tema toitudega ja harjud tema maistega kodus, mis on rikkalikult särav ja sätendav ning kolirohke. Kus ja millal sa puhkad neist lärmaka jutuga inimestest,kes voorivad sisse ja välja sinu kodust, millal puhkad sa neist pidudest ja olengutest sinu kodus, mis pole lodoetavasti joomaküllane...Mitte kunagi, jah sul on kõht täis, jah, sul on on iga päevaga paksenev naine voodis aga mis on lõpuks sinu enda vajadused ja sinu identiteet...eesti mees!?
 
oi jummel 04. mai 2014, kl 10.52
Ja mida sa siis otsid ja leiad, kui ennast pakkuda ei tohi?

Naine muidugi ei või ennast pakkuda, aga mees peaks ikka ligi astuma, kuidas sa siis tutvud, kui mõlemad eemale hoiavad? :D



yks krrrdi tavaline kole ja uimane eesti naine Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Pidage meeles, et mitte ükski tõelise
> lt hea ja väärt naine/mees ei tule ennast teile is
> e pakkuma. Nende seast, kes ennast lahkelt pakuvad
> te teda ei leia. Te peate otsima- ja mitte ainult
> - oskama otsida!
 
segavereliste pahupooled 06. mai 2014, kl 09.54
mul oli võõrasema venelane ja isa eestlane, mis tähendab ALATI seda, et kui mees võtab vene naise, siis kodune keel on vene keel ja nagu siin juba öeldi, telekast tulevad vene saated ja raadiost vene muusika. lapse käest ei küsi keegi, mida tema tahab. mina olin oma südames eestlane ja väga tahtsin vaadata eesti saateid, ei lastud.

nüüd on mu poeg abielus venelannaga ja 10. aastane pojapoeg veedab kõik nädalavahetused meil, sest meil on kodus eesti keel ja eesti meel ja eesti televisioon.
kui vahel ka tahangi midagi vene tv-st vaadata, siis ta ütleb, et appi, keera palun ära, ma pean seda ilgust niigi iga päev kodus nägema.
 
m 11. mai 2014, kl 11.25
vene naised ikka ilusamad;)
 
seda et 11. mai 2014, kl 12.55
Paksemalt meigitud, mitte ilusamad. Meie üks laulja on hea näide, kuidas slaavi ilu a la 25 alates taandareneb hüpetega. Põmm, baaba nägu ees ja aina hullemaks läheb.
 
kui pead silmas 12. mai 2014, kl 04.08
Tanjat siis endiselt väga ilus neiu:)
 
Feardorcha 12. mai 2014, kl 20.49
Mustlannad on parimad, nii sõbrana kui väidetavalt naisena.
 
abstrakt 11. juuni 2014, kl 18.22
segavereliste pahupooled: Hea kommentaar.

Ise sugugi ei salliks seda. Mitte et ma eesti rämpsu vahiksin põhimõtteliselt vaid igasugune kultuuriline fashism (jep, kasutan seda sõna) vene poolt ajab iiveldama.

Samas vene naised on paraku väga atraktiivsed...
 
tupsli 13. juuni 2014, kl 16.35
vene naiste nö atraktiivsus seisneb noores eas tohutus ühesvuntsimises, kogu arsenal läheb mängu, et püüda kinni võimalikult rahakas meesisend. pea 100% prostituutidest on vene naised ja see juba ütleb mõndagi. raha on neile kõik.
 
no mis teha kui 19. juuni 2014, kl 05.20
mehed armastavad silmadega-ka kõige targema mehe mõistus "kaob" kui naine piisavalt seksikas on;)
 
eh odessa 19. juuni 2014, kl 16.32
õhtust hommikuni on vene naine parim, hommikust õhtuni eesti naine parim
 
Oli juhus 20. juuni 2014, kl 08.24
kus hakkas külge lööma vene noormees.Hakksin siis eesti keeles rääkima,tema üllatunud,et olen eestlane.Ütles,et eesti tüdrukud pole tavaliselt nii ligitömbavad,pidid olema suure kondiga ja poisilikud.
 
tähelepanek 22. juuni 2014, kl 17.10
selline, et vene meestele meeldivad eesti naised ja eesti meestele vene naised. Ilmselt temperamendid tasakaalustavad üksteist
 
idavirust 22. juuni 2014, kl 19.28
pole küll eriti tähele pannud, et vene mehed siin eesti naisi tahaksid. või ei taha eesti naised vene mehi, asjad on ikka nii, et eesti mehed ajavad vene naisi taga.
 
baruto 05. juuli 2014, kl 09.53
võttis ka ju endale naiseks Jelena ja väga ilus ning südamlik naine on kes mehele toeks:)
 
Tom 05. juuli 2014, kl 12.50
temperamendi vahet ma ei ole rahvuse põhjal suutnud eristada, on nii ja naasuguseid ette jäänd mõlemast rahvusest, aga mis on kardinaalselt erinev, on kasvatus. eesti naisi kasvatatakse iseseisvateks/-päisteks, aga vene naiste kasvatus on rohkem perekeskne ja enam empaatiale suunatud. mehena on seda muidugi hää tunnistada, sest tähelepanu ja oolitsus on alati meeldivad :)
 
no comments 06. juuli 2014, kl 09.04
aga kõige viletsam mees voodis on olnud vene mees - veel kelkis, et naistele nii meeldibki, mida tema tegi. lõpetasin paari - sic! - paari sekundi pärast vahekorra ära
 
odessale 17. juuli 2014, kl 20.24
mu ex ütles mulle ka ,et õhtust hommikuni olen parim aga hommikust õhtuni halvim,kuigi olen passi järgi eestlane.
 
Kairit 27. juuli 2014, kl 22.54
Eksite kui hindate inimeste iseloomujooni vaid rahvuse põhjal.
Ise olen Eestis elanud ja Eestis kasvanud ja räägingi Eesti keelt kuid muidu on minus Eestlast ja Venelast võrdselt. Ega sa endale rahvuse järgi kaaslast ei otsi, leiad sellise kes sulle istub olgu ta siis Eestlane, Venelane, Rootslane, Soomlane või ükskõik kes.
Inimese iseloom tuleneb siiski tema elust.
 
erinevad kindlasti 28. juuli 2014, kl 09.16
kindlasti on erinevad rahvused erinevad nii temperamendilt, samuti kultuurilised erinevused. kui venelastel on rohkem karja mentaliteet, st et rohkem lävimist sugulastega, nende abistamine jne. eestlased on erakud siiski enamuses ja on kasvatatud ise hakkama saama.
ka ei ole eestlane nii keevaline kui slaavlane või lõunamaalane. vaadake või ukraina riigiduumat, kõik kaklevad, naised ja mehed. meie riigikogus sellist asja nüüd küll õnneks ei kohta. sõnad on kõige kõvemad relvad. nii et erinevust küll.
 
härra 26. august 2014, kl 21.08
vene naine kõlbab talli hobusepabulaid rookima,vene mees ei kõlba sinnagi
 
riho51 28. august 2014, kl 17.11
Vene naised on kuulsad selle poolest, et neile tuleb kõik välja teha ja nad isegi ei proovi omalt poolt midagi panustada. Nad rohkem raha peale väljas kui eestlased
 
pole küsimustki! 02. september 2014, kl 04.01
Vene naine loomulikult!
 
rahakott 02. september 2014, kl 16.40
no hea rahakott teeb toimekaks iga naise, eriti venelase.
 
Kaspar34 03. september 2014, kl 11.26
riho51 28. august 2014, kl 17.11
Vene naised on kuulsad selle poolest, et neile tuleb kõik välja teha ja nad isegi ei proovi omalt poolt midagi panustada. Nad rohkem raha peale väljas kui eestlased

Enda kogemustest räägid? Mul hoopis vastupidised kogemused, vene naised on pigem seksi ja meeldiva ajaveetmise peal väljas, aga eesti naised vaatavad kohe, kuidas su rahakotile küüned taha saada.
 
huvitav 03. september 2014, kl 14.42
kummast rahvusest on rohkem ükssikuid,ise arvan,et eestlaseid.
vene nane ootsib ka suhtes olles,kui leiab rikkkama,parema,aidaa.
eestlane võib küll ringi tõmmata aga oma meest nii kergelt ei jäta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!