Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
To Sid 03. juuni 2015, kl 13.51
See 02.juuni 2015, kl 10.47 on ammutuntud tegelane.
 
kas sul juba võeti, kaupo? 03. juuni 2015, kl 17.18
Sid 02. juuni 2015, kl 11.07
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> varsti saad hästi palju jagama hakata, ja kui ise
> ära ei anna, siis võetakse. 1000-le peab ju jagama
> üsna palju.

Kas sinult võetakse su pension ära?
--------
kas sul juba võeti vä?
mul läheb veel aastaid.
aga toetused jagatakse ringi ja maksukoormus tõuseb, see on ju selge.
 
Hamster 28. september 2015, kl 18.55
Elu on elu arvamuste põhjal sees. Vene naine on za śubu! See kes sellest aru ei saa on surmale määratud. See kes seda mõistab, rügab kui loom, nagu ei iialgi Eesti naisega, aga lollus on ju luksus nagu öeldakse. Venelane on julm ja halastamatu ja seda enamus Eesti nehi vajab. Olen 2x olnud Eesti mehaega abielus ja alati olen unistanud pärast lahutust, et mu väärakas lendaks vene naise otsa. Kättemaks kui tahate. Vene naine on Eestlase surm. Sealt tuleb palju lapsi kuid tavaliselt vaid 1 tõeline eestlane, ülejäänud on prügukasti seltskond.
Kuid Eesti mees on nii "busy", et ta ei tee vahet prügikastil või soliidsel klubil. Ta "paneb kõike, mis liigub". Minu mees on vene naiste vihkaja sest tal sõbrad selle nõela otsas. Mis teil Eesti mehed viga on, et te seda pesni-pljäskit nii vajate??? Me Eesti naised ei taha teid teie vajadeustega ja sellepärast te oletegi ainsad mehed maailmas, kes tahavad vene naistega abielluda ja olete veel selle üle uhked - igal pool mujal maailnmas kirjutatakse, et kas vene naine, kui palju maksad???? Loll Eesti mees viib lollusega Eesti hukka - nii litsid on me mehed. J a tõepoolest naised, kes te vailte araablased - sest Eesti mehi te ei taha, see on kui valik katku ja koolera vahel...
 
mees 28. september 2015, kl 21.23
Ei tea venelaste kohta midagi arvata, aga eesti naine ei kõlba kuhugi!
 
Varsti 04. oktoober 2015, kl 23.05
Saate teha teema eesti naine vs süüria naine.
 
naljatilk 15. oktoober 2015, kl 18.03
Eesti naine on ju suht tuim kuid väga silmakirjalik ja agressiivne. Talle meeldivad eksootilised mehed kuna arulagedus on põhjustanud temas arusaama, et kui võõras, siis võõras ja see paneb tagumiku susisema.

Eesti naisele on hea kanni keerata, tema näo puna teeb kiimaseks. Venelannad aga sobivad sõbraks kuna oskavad muud peale ohvriks olemise, mis eesti naisele kohutavalt meeldib.
 
Eesti naine 20. oktoober 2015, kl 05.53
Asi on tegelikult väga lihtne, kui Sulle meeldib Eesti naine, ela ja ole temaga koos, kui ei, leia mingist muust rahvusest naine enda kõrvale...sama kehtib meeste puhul ka, kellele oma rahvuskaaslane, kellele võõras :) Intelligentsemad inimesed muidugi saavad aru, et asi pole rahvuses, vaid konkreetses inimeses ja et igas rahvuses on nii meeldivaid kui ebameeldivaid inimesi ;)
 
Ferdinand 21. oktoober 2015, kl 10.55
Oma kogemuste põhjal eelistan just vene naisi. Vene naine tahab raudselt tihedamini pärakasse kui eesti naine! Lööge või risti, aga jään oma arvamuse juurde. Vene naine ütleb sulle kohe ära, kas saab anaali või ei saa! Eestlane aga isegi kui nussib, häbeneb seda öelda - väga raske on siis teda käima saada. Eestlasele on see häbiväärne tegu, kui mees taha paneb - asi ju nii uudne! Ka venelanna ütleb selle peale, et zapadloo kui ei tee. Vaadake üksiküritajate juures - eesti naisel ikka vaja, et riist oleks mitte suur ja veel sada asja, aga venelane on põhimõttekindel, kas ei või jaa! Ähib, röhib, aga keppida saab!
 
Den 27. märts 2017, kl 11.47
Olen venelane Eestist ja eelistaks eesti naist. Nad on rahulikumad ja kasutavad vähem meiki ning välimuselt kenamad, nendega on meeldivam koos olla. Kahjuks kõik need eesti-vene suhted poliitikas mõjuvad halvasti ka eesti-vene tutvustele.
 
ei see ega teine 28. märts 2017, kl 13.59
üldiselt olen ma eestlane. riietun nagu eestlene, räägin eesti keelt ja elan eestis.
veidi veider on see, et ma on tõmmu, mustajuukseline ja tumedasilmne. no temperament ei ole ka ilmselgelt eestimaine.
hiljuti ilmnes, et emal, ups, on vahepeal meelest ära läinud, et minu kena ja tuim hallisilme isa polegi minu tegemises osalenud.
oli hopis üks tõmmu mägede poeg.
no tagantjärele olen siiski võrdlemisi rahul. ja ilmselt on mu elu lihtsam ja rõõmsam, kui puhastverd eestlastel
seega - ärge üldistage. iial ei te, kas keegi on.
 
Alu 31. märts 2017, kl 12.21
Aeg on läinud ja tolleaegsetest (2009a) kenadest, parematest naistest on selleks jäänud vaid need, kes end paremini yles oskavad kiita. Muidu eriti vahet pole, rahast on puudus kõigil, eestlane, venelane või ameeriklane:)
 
Alu 01. aprill 2017, kl 01.29
aega on läinud ja tolleaegsetest meestest (2009) on saanud veelgi vanemad tohlkad. rahast on puudus igal mehel, olgu eestlane, venelane või pagulane rootsist.
 
Eesti naine to Den 21. aprill 2017, kl 17.44
Olgu poliitikaga nagu on, mina ei pea venelasi eos halvemaks ega paremaks kui teisi rahvusi. Väga toredaid, hoolivaid ja tõeliselt suure hingega inimesi on nende seas, nagu kindlasti ka mitte nii toredaid. Tegelikult on väga kahju, et teatud poliitiliste teemade tõttu me ise end väga suurest hulgast inimestest kõrvale jätame, kelleks venelaste kogukond kogu maailmas on. Mulle meeldib venelaste puhul nende avatus ja selline lihtne suhtlemine, et ongi täpselt nii, kuidas sina mulle, nii mina sulle...kui ise oled nendega sõbralik, siis on enamik neist ka sinuga. Ja üks asi veel, vene mehed, nii noored kui vanad on väga viisakad ja elementaarsed käitumise kombed on neil väga hästi selged. Muidugi võivad nad oma seltskonnas olla hoopis teistsugused, aga võõrale naisterahvale öeldakse tere, nägemist, tehakse uksi lahti, pakutakse istet, kindlasti on selliseid eesti mehi ka, aga teise rahva juures hakkab see eriti silma :)
 
Naine 21. aprill 2017, kl 22.10
Ma tahaks vene meest. Arvan,et nad on tundelisemad.
 
Vene naised 24. aprill 2017, kl 19.12
üldjuhul hoolivamad ja naiselikumad aga paraku isegi nende seas olukord muutumas.
 
odavalt ei anna 25. aprill 2017, kl 03.49
vene naine ikka odavalt ei anna ja eelistab muidusolgutamisele ka abielu. see annab võimaluse ka kodakondsust saada ja kodakonduse läbi ka euroopasse liikuda st parimate meestevalikute juurde.
 
Aasta nali 28. aprill 2017, kl 11.48
odavalt ei anna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vene naine ikka odavalt ei anna ja eelistab muidus
> olgutamisele ka abielu. see annab võimaluse ka kod
> akondsust saada ja kodakonduse läbi ka euroopasse
> liikuda st parimate meestevalikute juurde.

Et selle peale on eesti naine nagu parem ja kõvem lits vä?:D
 
ei tea kedagi 18. mai 2017, kl 18.46
Ei tea kedagi kes teaks kedagi kes tahaks eesti naist kui vene naine saada on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!