Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas saada aru ...
 
heh 22. jaanuar 2010, kl 02.53
minu praegune peika käis mul üle poole aasta järgi ja näe, kätte sai:)
alguses olin teisest inimesest sisse võetud, aga tema ka meeldis, tõesti.
ja tema küsimusele, et kas me peaks suhtlemise lõpetama, vastasin alati, et ei, sa meeldid mulle väga, aga...mul on teine...

ta siiski ei jätnud jonni ja nüüd oleme koos:)
 
heh 22. jaanuar 2010, kl 02.54
samas, kui saad signaale, et sa ikka oled naisele ükskõik, ega siis sealt head nahka ei tule...
 
tule taevas appi 22. jaanuar 2010, kl 03.39
mai saa üldse aru mis asja te siin jahute
et nagu ei saa tutvumisegagi hakkama we?
kui sa ARMASTAD ühte inimest siis sa ise tead seda ja see on sulle tähtis, mitte ei sõltu sellest mida tema arvab kuzjast, muzjast või sootuks fetkast. on tore kui sina ka talle meeldid või veel parem kui temagi sind armastab vastu, see on lausa lotovõit, aga armastuses see suht ei loe.
tihti on ühepoolse armastuse olemasolu inimese enese jaoks tähtsam ja etem kui kahepoolne lahja kompromissnuss
niisama mingi märkide lugemine on puhas lapselalin a la britni speerts
kui sa armastad naist, oska see viia tema teadvusse, moel või teisel ja rohkem pole sul midagi teha, tema otsustab oled sa piisavalt mees tema arust või mitte
muul juhul pole tegemist mitte armastuse vaid spekulatsiooniga kus sinu huvi eest kargama pääseda teda, maksad mingisuguse ühikulise täpsusega tähelepanus, rahas või ajaviites
kui sa aga niisama kujutad ette, et oi, teda oleks hea panna, siis mine ja panegi võimaluse tekkimisel, aga ära otsi mingeid märke taga nagu naised seda teevad, OLEGI JUST ISE MEES, deem küll
 
vaesed isata kasvanud pojad 22. jaanuar 2010, kl 03.45
aga et karjade kaupa kohe neid siin - see hämmastab
 
mhm 22. jaanuar 2010, kl 10.13
Ei alga nimi K tähega. Ja mis jutuajamisse puutub, siis olen selgitanud, mis põhjustel temaga suhtlen ja et need ei ole romantilised huvid. Tema aga ikka ei jäta oma teemat. Muidu on normaalne mees, aga selline ligitikkuvus peletab eemale.
Teemasse tagasi tulles, kui teine osapool ise ühendust ei võta, välja ei kutsu ning enamikele kutsetele ära ütleb, siis kindlasti pole huvitatud.
 
taevas 22. jaanuar 2010, kl 12.14
To: tule taevas appi - sa meeldid mulle väga :)
 
to seventh-heaven 22. jaanuar 2010, kl 19.59
Millise meeldivusega tegemist on sel juhul meil? Lähendava või eemaletõukavaga?
 
keegi naine 26. jaanuar 2010, kl 10.33
tole taevas appi
armastusest nagu aru sain on asi üsna kaugel. jutt ikka ühekordsest nägemisest, kus on veel pikk maa armastuseni sammuda.


tähelepanek on olnud, et mehed unustavad antud situatsioonis oma positsiooni ära ja jäävad ootele nagu peaks astuma naine esimese sammu, päris ära nad ei kao aga ühendust ka ei võta. kardavad vastutust?
mehed, ärge andke vabatahtlikult ise oma pükse jalast ;)


üks rumalamaid küsimusi mida võib inimene küsida võõralt - kas ma sulle meeldin? miks suruda teine sundseisu, jätab sust egotsentrilise mulje... mina mina mina..
parem ole julge ja ütle ise enda arvamus- Sina Mulle sümpatiseerid, kas oleksid huvitatud veel kohtuma?
see paneb Su hoopis helgemasse valgusesse ja ei mõju suruvalt, vaid avab ukse Sinuni, jätab huvitava inimese efekti...
 
nn 26. jaanuar 2010, kl 10.47
Isegi kui mulle mees väga meeldib, siis ma ei näita seda välja, ei näita ja kõik.
Tahan enne kindel olla kas mees mind ikka päriselt tahab ja sellepärast vaatangi kui aktiivne ta minu suhtes on.
Mees peab astuma esimese sammu.
 
keegi naine 26. jaanuar 2010, kl 10.50
nn
just nagu ka looduses eneses, isased peavad võitlema emase eest, miks peaks olema inimkonnas teisiti.
 
minu lugu 26. jaanuar 2010, kl 14.03
Sain tuavaks noormehega ,algul ei pööranud talle suurt tähelepanu(noh lihtsalt tore noormees kellega vahel suhelda).Tema ikka helistas ja kutsus mind välja,kuid mina keeldusin (oli muud tegemist)vahest ei vastanud ka tema kõnedele.Noormees aga ei jätnud jonni ja helistas veel ja veel (kuid mitte liiga pealetükkivalt).
Ükskord mul oli igav ja mõtlesin ,et helistaks sellele noormehele ja läheks temaga välja.helistasin ja me kohtusime.
See päev muutis kõik ...Õppisin teda paremini tundma ja mind hakkas kohe temapoole tõmbama!See oli keemja!
hakkasime tihedamalt kohtuma ja Endalegi märkamatult armusin sellesse vapustavasse noormehesse.
Praeguseks oleme koos olnud juba üle 6 aasta ja väga õnnelikud ,et just teineteist leidsime .Mei on vapustav laps ja oleme ka abielus.Proovida tasub alati,kui ei õnnestu siis pole ka midagi teha aga kui õnnestub siis võib see olla sinu elu õnnelikuima aja alguseks!
Siit ka Minu moraal....
NEED KES EI RISKI EI NAUDI KA ARMASTUST JA ÕNNE!!!
 
ürgmees 26. jaanuar 2010, kl 17.33
Tere, räägiks ka sekka:) Kohtasin ühte tüdrukut oma 1,5 aastat tagasi, olin temast kuulnud ja meil oli palju ühiseid tuttavaid.Ühesõnaga , tekkis see tunne et vot, milline naine ja olgem ausad, põlved võttis nõrgaks.Harv tunne või mis..Sellest ajast saati oleme vahelduva eduga suhelnud(mõlemil on väga aktiivne ja kiire elukorraldus), vaikselt teda tundma õppinud ja ilmselt ka tema mind,tihti on olnud tunne, et ei tea kas sellest midagi välja tuleb, kuid siis mingi sisetunne ütleb, et peab ikka proovima ja mitte asja unarusse jätma.Igakord teda nähes ma veendun selles ikka ja uuesti.Tundub, et ta vaikselt hakkab sulama ja ma meeldin ka temale, sellest olen tegelikult juba ammu aru saanud kuid eks talle meeldib mängida..samas ka mulle.Kusjuures peenetest vihjetest tuleb osata aru saada ja kui mitte siis ilmselt ei ole temakese vääriline.Sest latt on kõrgel nii temal kui minul.Eks see pikk ja piinarikas testimise periood on, aga tulemus on igati seda väärt:) Kaua tehtud kaunikene...ütleks selliste suhete kohta äkki.Igaühe kõhutunne peab olema see mis ütleb, et kui pikka aega oma elust raisata selle õige ootamise, otsimise ja oma tunnetele tema poolsele vastamisele ning et millal on õige aeg teema unustada.On ju kaks varianti,kas nälginud kuid julge hundi rind on lõpuks rasvane või hoopis haavleid täis.Niiet kokkuvõtteks võib õelda, et ühest retsepti ei ole olemas ja omamoodi õigus on kõigil eelpool kõnelejatel.
 
sss 26. jaanuar 2010, kl 21.42
minu elu kaks suurt armastust ja pikka suhet algasid mõlemad nii, et üks mees oli minust huvitatud, mulle ta oli inimesena sümpaatne, aga noh välimus mitte eriti ja lihtsalt suhtlesin kui meeldiva inimesega, mõtlesin et ah see pole üldse minu maitse ja ei arvanud et ma armun. aga kui õppisin tundma siis alles tekkis armastus :)
 
maali 26. jaanuar 2010, kl 22.33
vaesed isata kasvanud pojad
mis asja!
isadega pojad on siis kõik perfektsed või?

sinu arvamust lugedes võib siis järeldada, et sina oled üldse vaene vanemateta kasvand laps:)))
 
lihtne 26. jaanuar 2010, kl 22.53
Jou teemaalgataja,

kirjuta mulle msn-is, ma vastan alati! ;)
 
teemaalgatajale 04. veebruar 2010, kl 18.05
See neiu ei vasta sulle sellepärast et ta on sinust kaks kord noorem kindlsti kallis papi
 
Priit 15. veebruar 2010, kl 12.31
On kellegil vahepeal uusi mõtteid tekkinud?
 
uskumatu ullike ikka 19. veebruar 2010, kl 02.35
kui ka oleks milleks neid jagada lollipoppidega
 
Töömees35 30. mai 2018, kl 20.16
Tere,

Leidsin selle teema otsingu kaudu ja head infot siin ka leidub. Lugesin selle kõik läbi ja kirjutan oma loo.
Tutvusin neti kaudu tüdrukuga kes hakkas mulle koheselt meeldima. Kuu hiljem kohtusime ja peale seda olen täielikult armunud ja selliselt mida pole kunagi elus ennem tundnud.
Tüdruk aga enam kohtuda ei soovinud, olen 4-ja kuu jooskul ikka üritanud teda välja kutsuda aga ta leiab erinevaid vabandusi. Õnneks Fb-s ta suhtleb kui talle kirjutada, ise paraku ta mulle pole kunagi kirjutanud. Ei teagi mida ette võtta, väga aktiivselt ma talle ei kirjuta, ei taha ka sedasi peale käia nii et ta hoopis ära kaoks. Kirjutasin talle ka oma tunnetest ja ta vastas et ta pole selleks kõigeks veel valmis. Ma ei soovi kuidagi loobuda ka sest teist nii toredat inimest ma pole ennem veel kohanud. Sisetunne ütleb et Temaga ma sooviks koos olla ja pere luua :)
Ja nüüd ma olengi, kõrvuni armunud ja lootuses et ehk juhtub ime ja me saaks kasvõi kokkugi. Muidugi tuleb endale aru anda sest on suured ohumärgid meie suhtluses. Vestlus on siiani ühepoolne ja tüdruk ise huvi välja ei näita. Samas saaks ta ju alati mind blokeerida ning oleks rahu majas? Või vajab ta pikemalt aega selleks kõigeks? Ma usun et selline naine satub kord elus minu ellu ja ma siiski üritan ja üritan olla pildis..mitte häirivalt aga siiski. Kaotada pole ju midagi aga võita väga palju. Tema siis 5a minust noorem ja praegu mõlemad vallalised ilma lasteta. Mida Teie teeksite selles olukorras? Prooviksite edasi suhelda või loobuksite nähes neid "ei ole huvitatud" signaale?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!