Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas eksist üle saada??
 
Krissu 17. mai 2010, kl 23.12
Suhe kestis meil umbes 4aastat...lahku läksime väga mõtetul põhjusel...paljudel on siuksed tülid igapäevased. see on meie esimene vb ka viimane lahkuminek. aga probleem selles et kuidas temale mitte mõelda enam??olen uutele tutvustele küll avatud, aga mitte nii nagu peaks...ta lihtsalt on mul peas...nagu haige kinnisidee:S...
 
Ex 18. mai 2010, kl 08.04
Ega eksist muidu üle ei saagi, kui ei arenda uut suhet. Algul on eks ikka meeles ja keelel aga ajapikku saad üle.
 
hm 18. mai 2010, kl 10.24
et ta ei soovinud abielluda sinuga? ju siis kõlbasidki vaid kõhuõeks ja kokatädiks, mitte abikaasaks
 
ccc 18. mai 2010, kl 10.27
kolm suhehet on max meeles, seega...
 
sama siin 18. mai 2010, kl 11.19
Üle saada aitab ainult see, kui kohtad veel paremat meest ja armud.Ise 9a koos ja lahus nüüd.
Aga pole lihtne kohata meest, kes samapaljugi meeldiks kui ex.
 
... 18. mai 2010, kl 17.21
minul ka eks veel meelel. lahkuminekust möödas juba mitu aastat, suhe ise oli selline kokku-lahku, polnudki mingi suheti õigupoolest... olen juba kaks aastat püsisuhtes, aga ikka unistan vahel temast ja mõtlen, et mis oleks kui...
 
Krissu 18. mai 2010, kl 23.09
to:hm
Milleks kohe abielu?? hoia oma nn targad kommentaarid omale.
Tänud teistele:), eks ma ikka püüan, aga mitu aastat ma küll ei kavatse fantaseerida temast. :)
 
soovitus 18. mai 2010, kl 23.21
the best way to get over someone is get under someone ;)
 
ihii 18. mai 2010, kl 23.59
soovitus
ei ole küll inglise keele sõber, aga see kild on tõesti vahva. ja 100% õige!
 
tärn 19. mai 2010, kl 14.46
See on väga lihtne. Proovi temaga mitte suhelda ega teda näha ja paari aasta pärast oledki üle.
 
preili 21. mai 2010, kl 00.26
mina tahaks küll oma eksiga veel paar korda seksida. ehk läheb siis üle?
 
jupike idiooti tõesti ikka 22. mai 2010, kl 14.34
mida vanemaks saad, seda rohkem hakkadki just seda suhet idealiseerima tobuke, nii lihtsaid seaduspärasusi siis ka elust pole selgeks saand veel, üldse nagu ei kuula mida sinust vanemad räägivad?
 
20 aastat lahus 27. mai 2010, kl 09.24
Räägitagu mis tahes lollusi "uutest armastustest" kuid see esimene kooselu on ikka see päris, mis meelest ei läe ja kui ikka lausa mõttetu põhjuse pärast lahku minnakse, milleks enamasti lihtsalt haige enese mina ja enesearmastus, mis "eales andeks ei anna", siis hiljem kahetsetakse seda praktiliselt 100% juhtudest!
 
Kaja 27. mai 2010, kl 09.56
Mina ka ei saa mehest üle, kellega 10 a koos oldud. Ka lahku mindi tobeda enesearmastuse ja ego pärast.
No ei aita see uute meestega kohtingutel käimine mitte grammigi. Mitte keegi ei tekita sellist tunne, mitte keegi ei eruta sel määral. Pärast kohtinguid iga kord nutan veelkord eksi taga. Ja nutan end magama.
 
jama 27. mai 2010, kl 15.54
ma nutsin 1 tondi pärast 2 nädalat kui ta mind tagasi tuli tahtma...peale seda olime koos veel aasta..lõpuks armusin teisesse kellega hiljem koos olime hakkasime...ja selle esimese vastu kadusid tunded PÄEVAPEALT...nii et peale seda ma usun et kõik on võimalik:) Ära pöe:) võta vabalt
 
no 27. mai 2010, kl 16.24
võta redel kui muidu ei saa.
 
n28 03. juuni 2010, kl 21.25
ma ka ei kujuta ette, 1 ndl lahus ja söögiisu pole ja käed värisevad ja absoluutselt ei kujuta ette, et kellelegi teisele võiksin armastust avaldada või kellegi teisega õrnutseda :S
 
riina 03. juuni 2010, kl 21.31
Mul on mitu kuud lahkuminekust ja ka ei saa üle.Nutan pea iga õhtu peale tööd. Mõistusega tean, et mehest üle saada aitaks uus mees, kuid ei suuda uuesse armuda, sest vana on peas-südames. Nii võimatu olukord! Ahastus, üksindus jne aga ükski teine mees ei meeldi peale exi. A samas exi tagasi ka ei oska võita.
 
riina 03. juuni 2010, kl 21.32
söögiisu samuti pole, kaal 49 kg ja langeb veelgi.
 
ei suuda enam 04. juuni 2010, kl 09.40
vist aitab ainult surm üle saada.
 
hm 04. juuni 2010, kl 10.27
naised ärge olge rumalad, mis te sellest eksist idealiseerite, õppige oma mõtet juhtima- mõelge halbadele asjadele, mis ta tegi ja ütles, kuidas käitus ja kujutlege teda naeruväärses olukorras. Pole ju raske, nõuab ainult pealehakkamist. ei viitsi kuulata sellist haledat vingumist, ükski mees pole ideaalne. ükski eesti mees veel eriti.
 
Raske juhus 04. juuni 2010, kl 21.04
Mina ei saanudki, armastan siiani. Südant ei saa sundida, kuigi mõistus teab. Kuna suhe jäi aastaid tagasi pooleli, siis siiani on minu jaoks nagu midagi õhus, mis jäi omal ajal lahendamata.
 
veelgi raskem 05. juuni 2010, kl 18.26
Teatan sulle,et nõnnapalju kui on sul elupäevi,tegeled kogu aeg üle saamisega.
 
ära räägi 08. juuni 2010, kl 12.32
To raske juhus:

kas tõesti aastaid möödas ja ikka piinab ? Appi ! Tänan väga.
Mul sama seis, hetkel möödas 5 kuud. Ju siis nii jääbki ...
 
Raske juhus 08. juuni 2010, kl 22.04
ära räägi

Aeg- ajalt satume juhuslikult temaga kokku, vestleme ja siis on nii kerge tunne, nagu tahaks lendu tõusta ( armunud teavad). Tundub, et temalgi on minuga hea, aga nüüd tal juba oma pere ja minul samuti, niiet lootusetu variant, vot, kahjuks.
5 kuud pole eriti pikk aeg ja saad võib- olla üle, kui leiad temast huvitavama- paeluvama isiksuse. Minul kahjuks ei ole see õnnestunud. Tema on mu elus mõõdupuu siiamaani, kuigi aastaid oi, kui palju möödas.
 
Kiku 08. juuni 2010, kl 22.13
To raske juhus: aga oled ju uue mehe leidnud ja pere loonud. Siis ikka üle saadud.
 
Raske juhus 08. juuni 2010, kl 23.10
Kikule

Nojah. Abiellusin ja naiivselt arvasin, et suudan eelmisest üle saada. Mõistusega saingi, südamega mitte.
 
n33 09. juuni 2010, kl 08.35
Mitte sinu ex ei sega sind edasi elamast,vaid sinu ego on see, mis segab.
 
Raske juhus 09. juuni 2010, kl 15.09
n33-le

Eks meil kõigil ole oma egod, kuidas siis muidu. Andsin ta mõttes vabaks, kui abiellusin ja soovin talle tõepoolest kõige paremat ka siis, kui ta minuga seotud pole, sest armastan teda siiani tingimusteta. Nii on.
 
ka n28 10. juuni 2010, kl 20.46
Mina läksin 2a tagasi mehest lahku, ta jättis mu maha. Koos olime 7a.
Ega algus ongi raske. Esimese kuu ma lihtsalt nutsin. Tundus, et ilma temata pole elu, et nagu pool minust on läinud, mõtlesin, et mis ma valesti tegin, miks ta nii tegi, meenutasin tervet me elu jne. Uutest meestest ei tahtnud ma kuulda ka ja minu meelest pole päris õige kohe uude suhtesse tormata. Pigem olla vaba ja proovida ennast leida ja suhtest korralikult üle saada.
Mina sain üle ainult tänu AD-dele. Tänu neile suutsin veidigi elada. Kaalu poolest olen ma eluaeg pigem selline kõhn olnud, aga siis võtsin ikka päris palju kaalust alla, kuna ei suutnud süüa.
Kuskil 3 kuud hiljem hakkasid igasugused tutvused tekkima, ka vanad sõbrasuhted soojenesid ja elu tundus huvitavam. Nüüd 2a hiljem on mul uus suhe ja vanaga enam koos olla ei tahaks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!