Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas eksist üle saada??
 
tean küll 11. juuni 2010, kl 18.38
tavaliselt tuleb hüpata, kui läbi pugema ei viitsi hakata
 
njah 12. juuni 2010, kl 20.16
tean seda tunnet.aga ma mõtlen alati oma tuttava peale, kelle mees ära tapeti ning tean, et parem on siiski olla mahajäetud kui lesk.Palju parem-võid kasvõi kogemata temaga kohtuda ja teda eemalt nähagi...
 
vapsik 13. juuni 2010, kl 14.50
Mõistusega saab üle ja elu joone peale.
See, et minevik päriselt ei unune, on loomulik. Aga ennast piinavast põdemisest saab üle mõistusega ja tahtega.
 
probleemne 13. juuni 2010, kl 21.43
lahus juba 5 aastat, ma ei armasta oma eksi ja laste isa, ei unista temaga seksimisest, aga iga kord kui tal uus naine tekkinud (praeguseks kolmas elukaaslane peale lahutust), kui oma laste suhtes hoolimatu on või mis iganes sellesse inimesse puutuv, lõikab nagu noaga, või kui jälle meelde tuleb, mis ta meile tegi, lööb jalad alt
kui keegi teaks mingit kuradima nippi, kuidas ennast kogu sellest jamast puhtaks saada, oma peast seda täiesti välja saada, et see mind enam üldse ei puudutaks, ma oleks paganama tänulik
ei aita siin ka kellessegi armumine, seksimine vms, proovitud
tundub nagu oleks inimene raudpoltidega su pähe needitud, ma ei taha, ma tahan et mul oleks ükskõik mida ta teeb või kas üldse olemas on
 
viimasele 13. juuni 2010, kl 22.01
ei tasuks unustada Luule Viilma sõnu, et lastest kasvavad ainult siis õnnelikud inimesed, kui ema nende isa armastab, elavad nad siis koos või mitte.Võib ju oma endist meest armastada kui oma laste isa...Kui ta laste isaks kõlbas, ju siis midagi head temas ikkagi on.
Kuidas saada ennast tervikuks tagasi?Kaart ütleb, et liigud õiges suunas, et asjad laabuvad.Kaart ennustab isiksuse kasvu ja elu korrastumist.sinus on jõudu oma elust eemaldada segased või häirivad elemendid või kooskõlastada need oma elu ülejäänud osadega.Kord on olemas, praegu on ta veel kaose sees peidus.
Vot nii näitas kaart, mille sinu probleemi peale võtsin, ütleb see siis sulle midagi või ei.
 
Krissule 13. juuni 2010, kl 22.09
Krissu kaart tuli hoopis kummaline:Kui sind haavab miski, mida targem inimene oleks vältinud, siis su sisemine laps nutab.Sisemine laps ei ole võhiklik, üliemotsionaalne või kontrollimatu, vaid sõnakuulmatu vaim, kogenematu ja teadmisteta; see osa sinu tuumast, mis ei oska reageerida täiskasvanu kombel.Sisemine laps on sinust noorem, kuid samaaegselt ka sinuga üks-see osa sinust ei ole lihtsalt edasi arenenud.Sinu ülesanne on aidata oma sisemisel lapsel suureks kasvada.

Mida selle infoga peale hakata? Mina ei tea...
 
Raske juhus 13. juuni 2010, kl 23.11
22.01; 22.09-le

Kas oleksid nõus ka minu kohta vaadata mingeid "signaale"? Olen mõelnud, et ehk peaks enda kunagise kallimaga suhted selgeks rääkima, et enam ei painaks, võib- olla oleks see mu vaimse arengu seisukohalt vajalik. Tundsin temaga koos olles just sellist vaimset sidet tookord, mis siiani ikkagi rahu ei anna. Kui Sa ei soovi minu kohta vaadata, mõistan samuti.
 
Mann 14. juuni 2010, kl 18.33
Mul möödas pea aasta. See oli mu kolmas kooselu ja usun, et selleks eluks ka viimane. Oma kogemusest võin öelda, et uus suhe viib mõtted mujale aga ei paranda midagi. Aeg on parim ravim ja muidugi töö endaga, armastada ennast, leida ennast ning aega iseendale. Lisaks tuleks katkenud suhe lõpuni ära rääkida, et enam ei piinaks.
Laste isadest rääkis siin keegi ka. Olen täheldanud, et laste isale naised andestavad kergemalt, usuvad ja usaldavad teda rohkem, kuid saavad ka kõige rohkem haiget tema halva käitumise pärast.
 
ega saagi 14. juuni 2010, kl 21.16
Kui suhe oli sügav ja kirglik, jäävad jäljed elu lõpuni!
 
to Raske juhus 15. juuni 2010, kl 22.08
sinu kaardid on omapärased:
1.Selle kaardi ilmumine annab märku, et oled ise olnud või näinud teises vaid välist isikut, mitte sisemist hinge.Elu koosneb miljonitest maskidest ja vanimad neist on meie iseloomuga nii hästi kohanenud, et me isegi ei pea neid enam maskideks
2.Sinu psüühe haavatud osad on sinus peidus kui haavatud olendid, ent sinu võimuses on nad terveks teha.See kaart esindab sisemist andestavat häält, mis kõike leevendab ja parandab.Kui see kaart ilmub, tehakse sind õrnalt ja kenasti argikogemuse kaudu terveks,mingi imeline võimalus annab sulle tagasi enesekindluse ja kaotsiläinud jõu.
Kaart võib märkida ka seda, et sinus on jõudu kellegi teise aitamiseks, sest sa oled selle tee, kus nemad võitlevad, juba läbinud.
3.Kaardi ilmumine märgib olukordi, mis toovad ilmsiks su ebapiisava sõltumatuse, hirmu hukkamõistmise ja karistuse ees või süütunded.Emotsionaalne shantaazh või sõltumine kellestki, kes sind õnnelikuks ei pruugi teha.
 
Raske juhus 16. juuni 2010, kl 01.52
eelmisele

Tänan Sind väga, et mulle aega pühendasid.
 
Siinsele ennustajale 16. juuni 2010, kl 11.11
Olen enam kui kindel, et sa ei soovi siin ennustada kõigile ja järjest ja ilmselt pole see ka mõistlik.
Väga soovin aga sinu käest ennustust. Olen alates eelmise aasta suvest oma asjadega kuidagi ummikus. Igapäevane elu toimib küll kenasti kuid hinges on meeletud kõhklused ja kahtlused. Mis on õige ja mis on vale ? Kas olen liialt kriitiline või pigem vastupidi. Kas ma ei näe lihtsalt õnne oma kõrval või seda tõesti ei olegi seal ...
Ma olen sulle äärmiselt tänulik kui sa mulle kaarte saad panna.
 
soovitus 16. juuni 2010, kl 12.07
Tere. Väga huvitav küsimus sul:) Jube tuttav teema:)
MIna olen oma elukaaslasega 5 aastat koos old. Eelmine suvi kolisime lõplikult lahku...Alguses oli raske, ei suutnud isegi tööl olla, ega ka uusi mehi ma ei kannatanud, pidevalt võrdlesin oma mehega, kuigi nüüd mõeldes, loll olin. Kuna mu mees tuli mu juurde andeks paluma ja et prooviks uuesti, siis nii ma lollike ka läksin. Nüüd juba terve aasta mõtlen et kurat no oli vaja ve! Et poleks pidanud!
Seega soovitan soojalt, tee mida iganes, otsi ükskõik kes sulle vähegi meeldib, veeda temaga aega, ole koos, ükskõik mida!Käi pidudel ja naudi oma vabadust!
See ex läheb sul meelest ära!!Varem või hiljem. Käitu täiesti külmalt!Kui ta ühendust võtab, ole külm!
Ka mul olid igapäevased tülid põhjuseks... Aga kui aus olla siis jahh- Vanat suppi pole mõtet ülesse soojendada, see pole enam nii hea!
Ütlen seda sest näen nüüd seda isegi!
Ole tubli ja hoia külma närvi! Pead olema piisavalt tugev ja see tasub ära!!!
Jõudu ja jaksu sulle!
 
võimatud vaalad siin:( 16. juuni 2010, kl 12.49
Kuidas on võimalik oma kogemuse pealt nii kindlat nõu anda?? Sinu kogemus ja ainult ühekordne, teises suhtes hoopis teised inimesed ja teised probleemid!!!

Viimasest kirjutisest kumab küll rohkem kahetsust, kui rõõmu!!
 
soovitus 16. juuni 2010, kl 13.00
Teised inimesed küll, kuid küsimus oli kuidas eksist üle saada?
Ja ma kirjutasin seda mida arvan mina.
Ja pealegi, mille üle rõõmus, kui ülesse soojendatud suhe peale lahkuminekut pole kunagi enam sama , mis alguses...
Ja ma arvan et paljud on nõus sellega, et kui juba kord lahku minnakse, siis enam pole asi sama.Ehk alguses aga pika peale tekivad ikka jälle probleemid ja siis algab kõik uuesti!
Ja eks teema algataja ise näeb, et kui tagasi kokku minnakse, kas asjal oli mõttet või mitte.
Siin lihtsalt inimesed kirjutavad ja avaldavad arvamust.
Ei tasu kohe mustama hakata:)
 
Rax_27 16. juuni 2010, kl 13.06
soovitus jutt 100% õige.
 
leelo 16. juuni 2010, kl 13.53
Ma tahaks mõne hea ennustaja-selgeltnägija kontakte Tallinnas!
Et kas mul on lootust exiga taas kokku saada (3 kuud lahus) ja siis juba elu lõpuni elada. Või tuleb mu ellu keegi uus mees, kellega veel õnnelikumaks saada?
 
leelo 16. juuni 2010, kl 13.53
Või kolmas variant-pean leppima elu lõpuni üksindusega ja ei leiagi endale enam uut elukaaslast?
 
soovitus 16. juuni 2010, kl 14.03
LEELO- ära ole rumal!!!:D ütlen kiiresti ära, ennem kui lähed oma raha tuulde visakama:D Ma olen ka seal nende NII ÖELDA ennustajate või asjade juures käinud:D ja tead, ma maksan parem selle raha oma sõbrannale kes mulle ütleb paremini, et mees unusta ära, tuleb uus ja parem jne...
Nii et ela parem üks päev korraga ja see tobe mõte viska peast välja! See ei anna sulle midagi!Hoopiski ilma selle ennustaja jututa elad kauem:)
 
leelo 16. juuni 2010, kl 14.33
Kuule, kõigil ju ei tule uut ja paremat meest. Seega on parem seda juba ette teda, kui võltslootuses elada...
 
to Siinsele ennustajale 11.11 16. juuni 2010, kl 19.27
Kaart annab märku ,et su elu on seiskunud.See hoiatab, et sa ei unustaks, et kõik asjad muutuvad ja sina pead nendega koos muutuma.Olemisviisid ja mõtted, mis sobisid varem, põhjustavad nüüd probleeme, sest sinu praeguse olukorraga pole neil midagi ühist.
Kaart viitab millegi kinnihoidmisele, millel peaksid nüüd minna laskma, millelegi, mis tuleks ära anda,mitte sellesse klammerduda.
Võib olla hoiab minevik sind kinni ja sa kardad edasi liikuda.
Võib olla klammerdud vanasse salavimma ja mürgitad oma elu, ehkki neil solvanguil pole olevikuga midagi pistmist.
Teine kaart viitab turvalisuse probleemidele ja ise enda peremeheks saamisele.See võib puudutada kodust,kodulinnast, abielust või elustiilist lahkumist ,et leida midagi paremat.
Kolmas kaart ütleb, et sul on vaja loogiliselt mõelda.Võib olla otsid tõestust või püüad mõista segaseid ja vastuolulisi sündmusi.Kaart soovitab enne järelduste tegemist fakte ja tegelikkust uurida.
Kaart hoiatab sind enesepettuse eest ja annab nõu ennast teadvustada.Tunne iseennast ja mõista teisi.
 
K 17. juuni 2010, kl 13.29
Andke mõne hea ennustaja kontakt!
 
siinsele ennustajale 17. juuni 2010, kl 13.30
Tänu sulle, et leidsid aega et vaadata kaarte.
Ma ei te, see on imelik. Palju ma siis ikka siian endast kirjutasin kuid need kaardid kirjeldavad tõesti minu olukorda.
Kahjuks ei anna nad mulle juhtlõngu millest lahti lasta ja millesse mitte klammerduda. Kuidas sa seda teed ma ei tea kuid tõesti täna veel kord !
 
Otsin vist klooni? 18. juuni 2010, kl 07.18
Ka mure suur. Varsti juba 1,5 aastat lahus, kuid mõtteid eemale ei saa. Kõik katsed uut suhet alustada on ebaõnnestunud, sest keegi ei kannata võrdlust. Natuke siit, natuke sealt ja no ei ole samaväärne inimene.
Kuidas saaks küll alustada ''valgelt lehelt''?
 
Leevike 18. juuni 2010, kl 11.00
Mul sama jama-mõnda aega juba mehest lahus...üksi mulle elada üldse ei meeldi, kohe loomult olen "seltsiinimene", mitte üksiuitaja.

Ja kuna välimus on ok, siis üsna kohe pärast lahkuminekut tekkinud päris mitmeid austajaid ja konkreetsemaidki huvilisi. Kuid ükski uus suhe ei õnnestu platoonilisest käimisfaasist kaugemale just sellepärast, et võrdlen uusi mehi exiga ja ei kannata ükski neist võrdlust välja:(
Ja tulemus: olen ise õnnetu, sest tegelikult ei meeldi üksi olla ja samas teen need teised mehekandidaadid õnnetuks.
Ohh, jumal küll! Annaks keegi mulle mu exi tagasi, siis saaksin oma eluga normaalsetele radadele taas ....praegu on ainult ahastus ja must masendus peal...mitte miski ei paku rõõmu (ei suvi, ei karjäär, ei raha, ei hobid).
 
leevike 18. juuni 2010, kl 11.05
See ongi nii, et kui ex on olnud "piisavalt tasemel" inimene igas mõttes, siis on väga raske samaväärset või paremat uut partnerit leida. Samas allapoole e. kehvemat ju ka ei taha e. ei suuda lihtsalt armuda kehvemasse. Kehtib nii meeste kui naiste puhul. Naiste puhul isegi rohkem, sest naised on valivamad meeste osas. Meestele kõlbab uueks kaaslaseks või exi asendama iga "enamvähem" naine, kellelt seksi saab.
 
viimastele 18. juuni 2010, kl 21.47
no asi on ju selles, et te ei lase vanast suhtest lahti, seetõttu ei saagi alustada midagi uut, nö.valgelt lehelt.
Kui tõepoolest soovite uut algust, tuleb vana asi lõpetada, õppida oma endist kaaslast nägema ja armastama kui inimest, mitte kui osa iseendast.Talle ja iseendale andeks anda oma vead ja eksitused.
Kui te suudate taluda mõtet oma eksist kellegi teisega ning talle mõttes edu ja õnne soovite, oletegi uueks edukaks suhteks avatud.
Paljud lihtsalt ei julgegi uut suhet alustada, sest on hakanud endas kahtlema ning kardavad armastada, arvates, et läheb jälle nii kui enne.Ainult argus takistab meid kasutamast oma elu.Peab julgema riskida!Mis sellest, kui vahel elu käest kõrvetada saate.
Kasutage aega iseenda kasuks, mitte kahjuks.Täitke oma vaba aeg millegagi, mida oleksite soovinud teha, kuid ei leidnud varem aega.
Nii kasvate ka ise inimesena , õpite teisi mõistma ning ka iseenda soovidest ja ajenditest aru saama.
Ja kui tekib soov nutta, niis nutke, nutke nii kaua, kuni olete nutmisest tüdinenud.
 
leenu 19. juuni 2010, kl 14.23
"Kui te suudate taluda mõtet oma eksist kellegi teisega ning talle mõttes edu ja õnne soovite"

Ainuüksi mõte sellest, et ex äkki hakkab kellegi teisega olema, ajab südame pahaks ja samas nutma..
Jah seda ka, et lihtsalt ei julgegi uue mehega suhet alustada,
sest kardan armuda ja siis jälle maha jäetud saada (selle asemel et abieluettepanekut saada)pärast pikki kooseluaastaid.
 
... 19. juuni 2010, kl 18.02
Oma sisemistest hirmudest on raske üle olla jah ja võimalik, et see ka vastaspoolele välja paistab.
 
to leenu 19. juuni 2010, kl 22.16
aga asi ongi selles, et armastust ei saa peale sundida.Kui on läinud, siis on läinud, tuleb leppida, lõpetada vana suhe ja alles siis uuesti alustada.Võib olla on selleks vaja kolida kuhugi mujale, et exiga kokku ei puutuks, sest olles eemal tekib uus perpektiiv.Solvumisest ja vihast on vaja samuti vabaneda-eks ei ole süüdi, et tema armastus otsa sai, lihtsalt läks nii, vägisi armsaks ei saa.On vaja mõista ja leppida.
Kes aga ei taha ei mõista ega leppida, see võib hakata iseendaga tegelema,saavutada parim välimus ning parim haridus, parim töökoht ning üritada sel viisil eksile mõju avaldada.Tõenäoliselt olete aga selleks ajaks juba nii kaugele jõudnud, et ei tunnegi eksi vastu enam huvi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!