Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mida kinkida mehele ?
 
girlfriend 30. mai 2010, kl 23.46
Küsimus siis selline: Mida kinkida mehele sünnipäevaks, kellel on kõik olemas? Kelle töö on selline, millega seoses pole midagi kinkida, kelle hobid on sellised, mida rahakott ei võimalda kinkida ja kellel on nii vähe aega, et teatri pilet oleks tema jaoks kõige mõttetum paberilipik? :) Ma olen täitsa nõutu juba.
 
ex psycho gilfriend 31. mai 2010, kl 00.09
kingi ennast 2-s tükis.
 
jaanus 31. mai 2010, kl 00.24
iga mees hindab pepukat-see näitab naise totaalset usaldust mehe vastu;)
 
tavaline 31. mai 2010, kl 01.20
Kena õhtusöök mehe lemmikroogadega, mõnus vann, massaaz ja hea sex ;)
 
jama 31. mai 2010, kl 10.03
kingi laskmine tulirelvadest, kingi midagi isetehtut..ah mõtle ise ka
 
x 31. mai 2010, kl 11.43
kui vaba aega nii vähe on siis pigem midagi väga isiklikku kinkida mis teeb tööl olemist mõnusamaks või aitab korraks lõõgastuda, mida saab kaasa võtta. Aga miks ka mitte mõnda head teed, kohvi, lemmikkomme või lihadelikatesse sõltuvalt sellest mida ta armastab.
Aga sa vist ise ka ei tunne seda inimest piisavalt, et teada mida talle kinkida, võõrastel on veel raskem soovitada.
 
oo 31. mai 2010, kl 16.21
nii vähe aega, et teatripilet on mõttetu? no mis siin rääkidagi, kinkija on suht tahumatu tšikk ju. ise küll ei tahaks kingitust valida inimesele, kelle jaoks ette on teada, et minu valitud ja kingitud teatripilet on tema arvates mõttetu paberilipakas. päris vinge ju.
 
m 01. juuni 2010, kl 01.19
Kuidas te suhetki aretada saate, kui inimesel nii vähe aega, et ei suuda nädalas 4 vaba tundigi leida?
 
kysimus 01. juuni 2010, kl 11.40
Kui vanaks mees saab?
 
pingu 01. juuni 2010, kl 20.51
kingi massaaž näiteks
 
loto 01. juuni 2010, kl 21.28
erootiline :DDDD
 
bingo 02. juuni 2010, kl 01.26
 
kati 02. juuni 2010, kl 09.24
olen teinud erootilisi kinke ala endale lips kaela , muidu alasti ja sellel juhis,mis minuga teha võiks või ,mis ma tahaks et ta teeks.

see aasta plaanis selline nunnum kink. teen koogi ja kirjutan sinna midagi erilist peale:P
 
m29 02. juuni 2010, kl 09.27
 
maša 02. juuni 2010, kl 10.55
Olen ka mehel teinud pidupäevaks üllatuse...seljas uus sekspesu, tema lemmiksöök, ja pärast annan talle vabad käed... :)
Siiani meenutab seda, nüüd siis peab hakkama uut ideed genereerima, et sama meeldejääv oleks.
 
nojahh 02. juuni 2010, kl 11.45
minuarust see sexikas pesu ja lemmiksöök.. on kuradima igav asi.. Minu naisel on alati sexikas pesu, ja kokkab ka suurepäraselt. Mis seal nii ülatavat? Mis naised need sellised on kes panevad ilusat pesu vaid mehe sünnipäeval?? Paljud teevad seda igapäev.. Boooring
 
maša 02. juuni 2010, kl 12.24
Vaata, ma kokkan ka suurepäraselt, aga ei viitsi seda teha iga päev, sest mees mul tihti ära. Seepärast teen peenemat praadi pidupäevaks. Ja sekspesu ei tähenda sitsi-satsi, vaid midagi läikivat ja nahast...
Igapäevaselt kannan ka mina oma parimat pesu ja sukki. So what?
 
daša 02. juuni 2010, kl 22.32
Ma mõtlesin, et läen käin mehe sünna puhul dušši all.
 
! 02. juuni 2010, kl 23.06
daša, mine parem vanni koos mehega http://www.videosurf.com/video/katherine-kelly-lang-hot-sex-116364469
 
kiigukiik 04. november 2012, kl 15.24
Tõeliselt mehine kingitus mehisele mehele.

www.aiamoobel.com
 
vasilissa vedronskaja 05. november 2012, kl 16.59
ohjeldamatu pärakuseks peab ka igapäevaselt menüüs olema, see nüüd küll mingi kingitus ei ole.
 
Anti 05. november 2012, kl 17.08
Mehele tuleb kinkida dildo. See peab tingimata suurem olema kui ta oma varustus. Siis on asjakohane seda alla kriipsutada kingituse üleandmisel - et nüüd on sul üks päris mõõdus riist ka vähemalt. Nii numpsik!
 
tammetõnu 26. oktoober 2016, kl 14.55
Viimasel ajal on tekkinud ka eraldi just meestele mõeldud e-poode, kust leiab soliidseid ja teistmoodi kingitusi ka sellistele meestele, kel muidu nagu kõik olemas oleks. Vaata näiteks www.frederick.ee stiilseid klassikalise habemeajamise vahendeid või, kui mees on habeme kasvatamisega vaeva näinud, siis vahendeid, millega seda kallist habet hooldada.
 
Johanna 30. november 2019, kl 20.49
Suht vana teema, aga äkki keegi veel otsib mehele kinki.
Mina just kinkisin mehele sünnipäevaks mega lahedat Eesti disaini. Ta töötab pangas ja kannab iga päev mansetinööpe ja ma leidsin Krunnipea butiigist talle Eherüse mansetinööbid, mis on kalanahast tehtud. Super äge idee ja mees oli mega vaimustuses. Seal poes oli üldse palju ägedaid asju, aga mul on hea meel, et selle valiku tegin. Ühesõnaga ostke lahedat ja unikaalset Eesti disani!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!