Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Nohiklus ja beetaisasus
 
Nohik 18. juuni 2010, kl 15.12
Jaaa...
Siin foorumites on nüüd pidevalt räägitud nohikutest nii ja naa.
Kuidagi läks see jubedalt hinge ja lõi jälle lahti ammuse verise okka.
Olengi selline nohik, beetaisane, kes teeb esimesena abieluettepaneku ning jääb oma elu lõpuni teiste meeste tehtud lapsi kasvatama.
Suhteid naistega on olnud nii vähe, et pean seda numbrit suuremaks valetama, muidu tutvusringkond saab kõhutõe naerda.
Mõnikord vaatan neid kenasid naisi ja mõtlen ... krt keegi ju saab nad omale... kasvõi üheks ööks... ja siis jätab maha veel kenama pärast... tihtilugu titega.
Üks mu sõber on jube naistemees. Sihuke 'lahe semu', igalt naiselt saab, õigemini lausa lüüakse külge. Magatas ka mu kunagist kooliarmastust, korraks, vahelduseks, öö või paar. Valus oli teada saada.
Üldiselt ma võin ka nii edasi elada, kui näpuga ei näidataks, irvitus ja parastus näol. Ma mõtlen seda, et, huvitav, kas on mingi selline omamoodi hea tunne nokkida? Või on asi pigem kiitlemises?
 
miki 18. juuni 2010, kl 15.21
mis mottes sa siis nohik oled? oled sa rumal, v6i on sul suhtlemispuue v6i puudub huumorimeel?
huumorimeelt kahjuks arendada ei saa ja rumalast tarka ka kahjuks ei tee. aga ylejaanud asjad on ju arendatavad. ja mis sinu arust peaks naine ise abieluettepaneku tegema v6i?:))
loomulikult teeb abieluettepaneku mees.

ja mis viga on v66raste laste kasvatamisel. tundub, et sul on tugev alavaarsuskompleks. t6line mees suudab isaks olla ka v66rastele lastele. mis see siia yldse puutub? ja kes keelab sul oma lapsi mitte sigitada.
 
siider 18. juuni 2010, kl 15.38
teemaautorisugused õblukesed mehed on liigina täitsa olemas. 20-30ne eluaasta vahel mõtlevad endast nii äpuselt et lase olla... kaunist naist kardavd kui vanakuri välku. rahu sinu südamesse, nohik.
huvitav, kas nohik on muutumatu subjekt või aja kulgemisega arendatav, st kas 50selt analüüsib reaalsust sama mökult või ta'st tubli mehelik pereisa kujunenud.
 
Nohik 18. juuni 2010, kl 15.41
Olengi nohik ja seeläbi kompleksides.
Haridusest ja haritusest puudust pole, huumorimeel on ka olemas (kohati vast liiga räige :).
Asja tuum ongi selles, et pole n.ö. tõeline mees. Näed ju ise, miki, et 'tõeliseks meheks' ei pea nohikut ka sina mitte. :)
Võimalik, et kui ei nokitaks selle 'nohiku' teemaga, poleks ka kompleksi. Aga noh, kes teab.
 
Nohik 18. juuni 2010, kl 15.43
Siider, defineeri palun 'mehelik pereisa', siis saan ka vastata.
 
uh 18. juuni 2010, kl 15.51
...........et, huvitav, kas on mingi selline omamoodi hea tunne nokkida? Või on asi pigem kiitlemises?.............
krt teab, mõni vbla kiitleb ka, kuigi see tekitab pigem kahtlust tema aususes.
tavaliselt plämatakse niisama. a la, millise lohaka luuaga sai ringi lennatud ja kus püherdatud, take it easy.
 
joosep 18. juuni 2010, kl 15.51
a mis viga on v66raste laste kasvatamisel. tundub, et sul on tugev alavaarsuskompleks. t6line mees suudab isaks olla ka v66rastele lastele. mis see siia yldse puutub? ja kes keelab sul oma lapsi mitte sigitada.


Irww üksikemade stamplause. Keegi normaalne mees tõesti tahab teise mehe kutsikaid kasvatda. Jutt käib siis noortest naistest mitte keskealistest.
 
siider 18. juuni 2010, kl 15.56
inimesel, kel on mehe tunnused on mehelik. pere loonud mees on pereisa. mehelik pereisa vaatab tulevikku, jätab maha noorukiea kiiksused arusaamad.
oled vist ka noorukiea 'barjääri' ületanud, kuid ei luba mälul seda lõplikult kustutada. või ei taha-ei saa-ei oska.
 
Nohik 18. juuni 2010, kl 16.04
Noorukiiga on ammu seljataga. Pereisana vaatan tulevikku, kasvatan oma toredaid lapsi. Aga jah minevik ei lase käest ning nohik olen siiani. Vaatamata pereisadusele. Need pole välistavad omadused siiski.
 
siider 18. juuni 2010, kl 16.16
väga enesekindel persoon võtab ümbritsevasse suhtumise baasiks isikliku hoiaku. enesearvamise kaudu suhestud pereellu. selle põhjal ei lahku väärtusetud seigad su mälust kunagi.
ps sellisel pereisa seob end tavaliselt kannatliku pereemaga, niiet nohik- naist oskad valida igal juhul.
 
miki 18. juuni 2010, kl 16.56
Nohik
aga kust sa v6tad, et just SINA "nohik" oled? kes need nokivad siis? ainult debiilikud norivad teisi inimesi v6i siis teismelised. suhtled sa siis selliste inimestega v6i? oled ju taiskasvanud inimene. kus ja kes sind nokib? kui ise end nohikuks pead, siis muidugi tunned puudutatuna.

joosep
kui sina oled v6imeline ainult kutsikaid sigitama, siis on parem end ara lasta kastreerida. sinusugused ajukaabikud ei peakski paljunema.
sinu koht on loomalaudas, mitte inimeste keskel.
 
m27 18. juuni 2010, kl 17.06
"teemaautorisugused õblukesed mehed on liigina täitsa olemas. 20-30ne eluaasta vahel mõtlevad endast nii äpuselt et lase olla... kaunist naist kardavd kui vanakuri välku. rahu sinu südamesse, nohik."

irw. nüüd küll räägivad, et oh mis alaväärsuskompleks ikka peab mehel olema, ei julge kenadele naistele läheneda jms:))) kle kui oled ikka füüsiliselt 'ebapädev' ja kidur möku, siis ikka naised tormi ei jookse sulle, on sul siis endal kompleks või mitte - vahet ju pole kah. siin pole mingit sellist argumenti, et naised PEAKSID vahtima kidurat kontingenti, et kui ei vaata siis on liiga pealiskaudsed ja hindavad ainult väliseid väärtusi jnejne irw. sellist s*tta ma pole endale kunagi valetanud - ma saan väga hästi aru, millised mehed naistele meeldivad ja miks. miks peakski kenale naisele kõhna ja lühike vend meeldima? ei pea ju. ja ma ei ütle seda umbes sellises kontekstis, et tegelt ju võiks vms. no ei meeldigi ja ongi finito.

loomulikult keegi ei kahtle, et pikkade ja tugevate hulgas on igast lolle tonte olemas, aga point ongi selles, et nemad võivad seda endale lubada lihtsalt. hea poiss tekib sellelt pinnalt, kes peab kepi saamiseks naistele pugema igatepidi ja paljud naised kasutavad seda ära kah, ajutiselt. paljud koledamad naised valivad kah just sellise mõttega kiduramaid vendi, sest aimavad, et ilusamaid mehi elusees püsisuhteks ei saa. ja siis valetada endale elu ilusaks, et tõeline mees ongi truu ja kasvatab ka võõra mehe lapsi üles - ainuke tulemus on see, et s*tad geenid levivad edasi ja kõik hakkab otsast peale. irw. healjuhul on võõrastel lastel muidugi paremad geenid, sest isaks on ülelinna keppar mingi.

väidetakse, et saab alati ka trenni teha ja tuunida ennast. ma arvan, et see pole päris aus lähenemine - sünnipärase keppari tunned kaugelt ära, see algab geneetikast. loomupärase nohiku tunneb ka siis ära, kui ta on steroide kasutanud ja musklid saanud, sest need ripuvad küljes nagu miski võõrkeha:D

loomulikult tervise mõttes tasub alati trenni teha a'la et midagi ju kaotada pole, kui väheke musklit kasvatad. äkki läheb õnneks ja lähed lambist ilusaks mingi 5 aasta pärast näiteks ja siis oled kõva kepivend:)) aga siis peab sellesse programmi kindlasti sisse arvestama ka kõik meeleheite ja lootusetuse hood, mille tagajärjel sa kuude kaupa midagi ei tee ja senitehtu kah kaob kuhugi ära; ja siis vbl sellise vahelduva püsivusega saad 2a. jooksul mingi 2kg vbl juurde ja siis kah öeldakse, et õige mees on tegelt selline ja selline hoopis:D mõttetu ju.

minu elukogemus ütleb lihtsalt, et kui siinilmas on mingi auschwitz olemas a'la ühel päeval oled olemas, järgmisel päeval oled gaasikambris ja ahjus, siis miks peaks igaühe jaoks kah kusagil keegi olema? elu mõte kasvabki ebaõiglusest välja, sest see õiglus on meie enda ettekujutus ja soovunelm lihtsalt. ilus ja pikk ollakse ikkagi kellegi teise suhtes ju - selline on maailma olemus.

mina igastahes olen otsustanud lapsi mitte saada, aga suitsiid lihtsalt suurendaks mu vendade ja vanemate kurbust ja see oleks ka liiga edev. suht lollakas olukord.

*üks tüüp siin foorumis ütles, et tal on mõnus minu teksti lugeda, sest siis ta tunneb ennast kohe ilusama, targemana ja uhkemana. vot väärt meeste ja mõttetumeeste vahe ongi see, et osa mõõdavad ennast paremate, teised kehvemate järgi;)
 
m27 18. juuni 2010, kl 17.17
kuigi füüsiliste parameetrite puhul peab kah mööndusi tegema, sest lauri pedaja (või pedajas?) on ju kah siuke lühike ja kiduravõitu, aga nagu peetakse kepinugiseks naiste seas. ei tea.
 
Nohik 18. juuni 2010, kl 17.36
Kahjuks on nii, et mina olen nohik vaimselt. Sisemiselt, kui välja öelda. Füüsisega on kõik korras. Enamgi veel.
Tuleb möönda, et sisemiselt nohik olla ja selle üle põdeda on hullem, kui omada mingid ebaatraktiivset välimust. Viimasel juhul on vähemalt mingigi põhjendus. Aga sedasi... sedasi on jama.

Lihtsalt tuli täna selline tunne, pärast järjekordse teema lugemist, et postitan.
Tegelikult pole sel teemal vast mingit mõtet, niikuinii elan seda üle omades (ehk haigetes) mõtetes.
 
m27 18. juuni 2010, kl 18.07
vaata peeglisse siis rohkem:D
 
toon 18. juuni 2010, kl 19.21
Siinkohal on jälle õige korrata, et armasta ennast, siis armastavad sind ka teised. Ja kui sa ise ka ennast ei armasta, siis miks peaks seda keegi teine tegema?

Leia üles oma mina, huvid ja soovid. Ela endale.
 
naine 18. juuni 2010, kl 21.18
Ma ei saa aru ,miks peab sellepärast nohik olema ,olgu see mees või naine siis ,sest kõik ei suudagi kohe üheöösuhetesse laskuda,sest selle ju tabab ära ,kes mida ootab.Vahest peavad kenad naised endast rohkem lugu kui koledad ja kus tead et need naised nii kergelt suhtesse laskuvad ,sest kõmukaid võib ka olla .
 
miki 18. juuni 2010, kl 21.46
Nohik
tähendab sinu arvates, oled sa siis seetõttu Nohik, et ohjeldamatult naisi ei kepi või???
no jumal hoidku!
järelikult oledki normaalne mees. ega siis mehelikkus keppimises ei seisne. selliseid kepijukusid ei austa ju mitte keegi. mina jätsin oma partneri selle tõttu mahagi, et keppis kui jänes.
aga koos elatakse ju ikkagi inimesega, mitte loomaga.
ja tead - tegelikult oli hoopis tema enesekindlusetu NOHIK. keppiv nohik, alaväärsuskompleksiga.
abielus olen aga tõelise mehega, mitte mingi keppariga.

minu arust on sul alfa ja beeta isase mõisted segi läinud.
 
miki 18. juuni 2010, kl 22.54
Nohik
ja veel - ma saan aru, et teismeline poisike tahab vinge kepimees olla, aga täiskasvanud mees ja laste isa?
teismelise eas on sellised väärtushinnangud arusaadavad, aga täiskasvanud mehe puhul mitte. äkki pole sa mitte Nohik, vaid hoopis lapsemeelne?:)
 
vihaseks ajab 18. juuni 2010, kl 23.13
ekstaole, nutt ja hala...mis kurat taga nutta noorpõlvearmastust, kes LASEB end mingil kepivennal paar päeva panna. Normaalset ja eneseväärikat naist ei SAA mitte ükski kepivend panna. Ükskõik kui "alfa" ta ka oleks...Normaalsed naised teevad valikuid teiste kriteeriumide järgi. Üheks on kindlasti mehe intelligentsus ja tarkus ja lugedes nt. m 27 postitust, siis seal selles osas kindlasti probleeme ei ole. Kidur välimus...omg...20 lollid seltskonnatibid valivad tõesti mingi lihastes pulli, issand, kas te tõesti tahate endale sellised "ilusaid" naisi nagu nõia Intsu Inga või? Kes on küll ilus aga kelle laeks on saada mingiks ettekandjaks kuskil ööklubis??? Või tõehetke Lillit???
Mulle ikka tõsiselt paistab, et justnimel TEIE - nii teemaalgataja kui ka m27 valiku kriteeriumiks on ainult ilu, ükskõik kui pealiskaudne ja rumal see naine ka on , siis peaasi, et on ilus.
Eesti on täis vabu vallalisi haritud tublisid ja toredaid naisi, kes ei ole endale kaaslast leidnud, justnimel selle pärast, et nad ei taha mingit tobedat jõmmi, kelle elumissiooniks on võimalikult palju naisi ära lohistada ja kellest ei ole ei pereisa ega partnerit. Ja ei maksa siin halvustada lastega naisi, et otsitakse lapsele isa ja siis lastakse latt madalale, et kõlbab ka kidur pisike mees. Lastega üksikuks jäänud naistel on juba kogemus olemas, et see eluvend ei ole väärt, et temaga oma elu veeta ja lastega naiste valikud on hulga karmimad mu meelest, seal just valitakse ikka väga heade isikuomadustega meest, mitte ei valita esimest ettejuhtuvat alfaisast, et küll pärast paistab mis saab.
Et ühest küljest on mul kahju, et intelligentne ning haritud mees on oma välimuse pärast endast nii halval arvamusel on, teisest küljest ma näen, et valikukriteeriumid on sama tobedad, kui neil rumalatel tibidel, kes "ilusamaid " mehi valivad.
Normaalsed naised ei tee valikuid välimuse järgi, võib olla esmatutvuseks küll aga kui selgub, et mehel on aju asemel vaarikas, siis seal ikka midagi ei tule. Ma saan muidugi aru, et on kohutavalt raske lihtsalt minna ja hakata kellegagi tutvust sobitama, eriti, kui arvatakse, et kõhn ja lühikest kasvu olemine on mingi puue. Aga on olemas ju võimalus lihtsalt kellegagi meile netis juttu vesta, kui leitakse ühiseid väärtusi ja tuntakse, et mõtted ja eluvaated sobivad, siis võib olla esma kohtumisel panevad tõesti naised jooksu, kui mehel on nt. 3 silma aga ka siis võivad nad poole tee pealt tagasi pöörata, sest hoolimata 3-st silmast on mehel hulgaliselt häid isikuomadusi...Kuskohast on tulnud selline arusaam, et naised valivad mehi välimuse järgi? Või, et "koledad" naised teevad endale hinnaalandust ning jäävad kokku mehega, keda nad tegelikult ei taha...Ilmselt ikkagi valite teie valesid naisi...või siis tahaksite valida valesid naisi...ilusad naised , kelle "keegi saab omale, kasvõi üheks ööks" ...
mind küll keegi üheks ööks endale ei saa, olgu ta nii alfa kui tahes. Normaalsed naised ei ole üheks ööks kasutada. Pange oma väärtushinnangud paika mehed.
 
greip 19. juuni 2010, kl 01.00
Minu seisukoht on, et kerge mökusus ainult kaunistab :) Läbi-lõhki macho on niivõrd mõttetu olend lihtsalt.
Ja tõesti nohmaitea... kui sulle ikka välimust kah antud, siis oleks patt oma kallist aega enesehaletsusele raisata, parem tegele oma enesekindluse toitmisega, sest keegi teine ei pruugi seda sinu eest teha. Paraku. Eks enesekindlus tuleb ka muude saavutustega, mitte ainult suhetest. Ja suhteid saab ju alati ka neti teel algatada, ei pea kohe tänaval otse naisi ründama :)
Peaasi on, et sa ise seda nohiku silti endale otsaette ei kleebiks. Rohkem elutervet ülbust - tead ju küll tegelikult, et oled täiesti ainulaadne :)
 
m29 19. juuni 2010, kl 02.03
aga on olemas ju ka veel gammaisased-mis nendega saab?
 
sa siis ei tea või 19. juuni 2010, kl 03.17
Jagage m27-ga msne. Ta on ka nohikust beetaisane. Ta loeb tsiteerib sulle nietzschet ja kooson teil tore olla. Ehk leiate armastusegi omavahel, kõik on võimalik.
 
miki 19. juuni 2010, kl 14.44
greip
mida mõtled mökususe all? mökusus ei kaunista kedagi. kas meeldib mees, kes ei suuda nõrgema kaitseks välja astuda, kes on arg, otsustusvõimetu jne?
ma arvan, et mõistame seda macho ja nohiku asja erinevalt. kui pead machoks käitumishäiretega tüüpe, siis olen sinuga nõus.
aga miks peaks macho käitumishäirega olema?
 
greip 19. juuni 2010, kl 15.42
Mökusus kaunistab ainult tugevat isiksust loomulikult :) N-ö tasakaalustab. Ma pean silmas pigem seda, et tõeline mees võiks sisaldada ka natuke naiselikkust, vaimsust ja hinge. Mis ei välista loomulikult enese või kelle tahes kaitseks väljaastumist. Aga välistama peaks igal juhul selle, et mees esimesena teistele kallale tormab.
See macho-mõiste on üldse väga erinevat moodi tõlgendatav. Naturaalne macho on midagi hoopis muud kui tehtult macholik käitumine - näiteks paljud arvavad, et sel moel etendust andes on neil koledal kombel lööki, aga tegelikult näevad väga totrad ja võltsid välja.
Eks igaühele oma, muidugi.
 
miki 19. juuni 2010, kl 18.11
greip
nojah. see sinu mõistes möku, ei ole siis siiski möku vaid normaalselt arenenud täiskasvanud inimene.
ja see totter ja võltslilt käituv macho on toppama jäänud lihtsalt 15aastase tasemele. ka selliseid täiskasvanuid leidub - ebaküps isiksus lihtsalt.
ma arvan, et "macho" peaks olema positiivne, mitte negatiivne sõna. või mis?
aga võib olla pole mul õigus, kui tegelikult peetakse machodeks hoopis sotsiaalselt alaarenud suuremusklilisi tüüpe.
 
suslik 19. juuni 2010, kl 21.48
no.. andke armu, aga mis on nohikutel viga? endalegi meeldib hetkel selline nn beetaisane. ei ole jah laiade õlgadega macho, kelle vestlus piirdub sõnadega "mina mees, sina naine", aga ega sellepärast tal midagi viga veel ole. vastupidi, väga tark mees on ning hooliv. huumorit kah parasjagu ja usu või ei, aga see ongi see, mis teeb ta seksikaks. inimese mulje põhineb ca 50% sellel, mis sul on ja 50% sellel, mis teised arvavad, et sul on. niiet, kui just tõesti intsu-ingat ei otsi ja naine ei pea olema modell (ei räägi siin ka teisest äärmusest), siis pole nohikuks olemisel viga.
 
miki 19. juuni 2010, kl 22.09
suslik
no aga MIKS sa ometi oma sümpaatset, intelligentset ja toredat tuttavat siis NOHIKUKS ja beetaisaseks nimetad!?
"Nohik" on siiski solvav ja alavääristav sõna.
kas sinu arust on siis sellised tihtilugu õpiraskustega musklimehed alfaisased või? nemad on just need, keda alfaisased, kes tihtilugu on välimuselt ja olemuselt just sinu tuttava sarnased, gorilladena ja lollide tööriistadena kasutavad. gorilla ei ole mingil juhul alfaisane..
 
suslik 19. juuni 2010, kl 22.29
miki.. ära mõista asja valesti. ütlesin,et nn beetaisased. niinimetatud ja siinse teksti kontekstis. ise neid sellisteks ei tembelda ja ei kavatse hakata tembeldama ka. ja ei, minu arust pole õpiraskustega muskilmehed alfaisased..
 
diogenes 20. juuni 2010, kl 00.20
Eks need kõige suuremad alfaisased on mingid kurjategijad kuskil vanglas kus sinu ümber on pidevalt mitusada retsi. Nende seas ennast kehtestanud meest võib vist nimetada küll alfaisaseks. Mis see alfaisasus muud on kui meeste omavaheline hirarhia. Samamoodi võib olla ka nohik mingil määral alfaisane kuid seda pigem erialaselt kui eraelus. Nogik saab töö juures ennast kehtestada ja juhtida. Samas kui ikkagi mingi nohik kuskil klubis või eTc mõne jämeda kaelalise gennadiga sõnelusse satub siis on ju nohik see kes peab taganema või muidu saab haiget. Samas võib see nohik olla tõenäoliselt gennadi taoliste ülemus , krminaalhooldaja etc ning gennadist saab beeta. Nohik saaks talle teistpidi näkku panna seega kaheotsaga asi. Ilmselt on igas valdkonnas ja igal viisil meeste vaheline dominatsioon täiesti normaalne nähtus ka emased praktiseerivad seda. Ilmselt see on inimest edasi viiv faktor. Keegi peab seda inimpärdikute kaja ju juhtima ning kontrolli võtma olgu siis ükskõik mis tasemel või valdkonnas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!