Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ostan
PUSKARIÖLI VAJAN
 
LAINE 16. märts 2013, kl 11.41
PIDI OLEMA HEA RADIKULIIDI RAVIM,PEALE MÄÄRIMISEKS.
 
Doktor Pederastitšeskihh Nauk 16. märts 2013, kl 13.55
On sedavõrd kange kraam, et kannatab taruvaiku juurde lahustades puskariõli vääristada.

Võtad kilo suhkurt ja pulga pärmi. 4-5 liitri leige veega lahustad suhkru ja lisad peeneks pudistatud pärmi. Kuni nädalakese lased toatemperatuuril mullitada. Siis kallad meski tavalisse veekannu. Tila otsa kinnitad kraanikausini ulatuva läbipaisteva plastvooliku. Selle otsa alumiiniumist või vasest torutükk, mille võid lõigata kasvõi nõukaaegsest suusakepist. Spiraaliks pole vaja keerata, sest kogused on väikesed. Veekann pliidile ja tuli takka. Kui tilkuma hakkab siis võtad tuld vähemaks. Vee paned kraanist nii parasjagu toru peale voolama, et auru ei tuleks vaid tasapisi tilguks. Maksimum oleks tiku jämedune nirisemine. Kui tilkuv ollus enam tuld ei võta (tuleohutust jälgi ja suitsuandur kööki!) siis on veekannust pea kogu alko käes. Väga raske ja tüsistustega kulgeva haiguse korral peab protsessi kindlasti kordama.

Eesti Wabariigis olevat destilleeritud maailma kangeim piiritus (99,6 %). Tol ajal võeti esimesed 4 % (just needsamad puskariõlid) kõrvale ja sellest sai hiljem denaturaat. Kvaliteetsemad puskariõlid eraldusid kartulist ja viljast või suhkrupeedist aga ka muust igal juhul looduslikust toorainest viinpiiritust valmistades. Õlidest järgmisena tilkuva joogikõlbliku kraami saad vääristada meie Kodumaal kasvavaid tervistava mõjuga taimi lisades, et seda tinktuuri siis mõnusa äraolemise puhuks ka seespidiselt tarbida. Olen kindel, et selle rohu just sisse võttes tarvitamine sind juba pikka aega kimbutava haiguse vastu palju kordi kiiremini ja efektiivsemalt mõjub ning lisaväärtusena su hingele nii vajalikku kosutust pakub.
 
25 17. märts 2013, kl 00.20
25 Poolik
 
LAINE 17. märts 2013, kl 09.56
Suured tänud!Panen torud "tööle".LAINE
 
Doktor Pederastitšeskihh Nauk 17. märts 2013, kl 14.10
Ehk saad googeldades lisainfot kui otsid järgmiste märksõnade abil:
1.) moonshine
2.) pontiikka
3.) samagon
4.) zemtene
5.) hansa

Palju tervisi soovides! DPN
 
Mai Maikuu 15. juuli 2020, kl 19.25
Kas seda kuidagi vähe puhul ka kasutada saab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!