Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ostan
talvesaapad
 
Reelu 22. november 2001, kl 15.30
Kas keegi oskab vihjata kust saaks osta naiste talvesaapaid nr 35 ja üldse jalanõuseid nr 35
 
naine 23. november 2001, kl 09.22
Laste osakonnast kõikidest kauplustest ohjeldamatu valikuga.
 
Katre 24. november 2001, kl 15.46
näitex jalatsitepoest... selle peale ei tulnud ise vä?
 
mõmmik 27. november 2001, kl 22.18
Minu 2-aastane laps ütleb teletupsuSEID, nagu sina jalanõuSEID. JalanõuSID on eesti keeles. 2-aastase kohta on su jalanumber natuke suur:)
 
Kessu 01. detsember 2001, kl 14.49
MIs te teete teisi inimesi maha?Igaühel on õigus küsida ja kui teile küsimus ei meeldi, jätke parem vastamata!
 
nip 05. detsember 2001, kl 11.40
..on muideks täiesti probleem.
ise sama numbri kandidaat.
naiste osakonnas hakkavad 36-st pihta, lastekas on 35 laste tegumoega.
tee mis tahad.
nüüd kannangi 36..talvel pole viga..
aga suvel sokki rihmikusse ei topi.
 
naine 05. detsember 2001, kl 16.46
to nip: GROW UP ja mure kaob.
 
nip 06. detsember 2001, kl 10.53
las olla väike jalg, vähemalt on mul rohkem südamlikkust,vähem õelust, kui mõnel sinusugusel
 
reelu 06. detsember 2001, kl 11.54
Aitähh sulle nip toe eest.
 
donna 06. detsember 2001, kl 13.12
Miks te kõik niiiii sarkastilised olete. Minu meelest on nii, et tundub - kõik nagu kauplustes olemas aga kui ostma hakkad, siis just seda mida tahaks kuskilt ei leia.Mul küll jala nr suurem see eest kasv väike aga rü standardist väljas st vöökohad puusal ja talje koht lai. Kah mure.
 
Tu-Liki 08. detsember 2001, kl 13.36
Küsige, kellel vaja nr. 42-28!!! Tean selliseid Eesti naisi palju ja ka kohti, kus müüakse. Muidugi mitte Eestis :) küll, aga posti teel - väga turvaline, privaatne ja mugav.

Tervitades,
Tu-Liki
 
ka paljajalu 10. detsember 2001, kl 12.09
Tegelikult on mul sellisest murest, et kust väike jalg kinga saab, natuke raske aru saada....
Ise on mul sama mure, aga teises suunas. Olen 178 cm pikk ja jalatsitega nii nagu on. Osad asjad lähevad nr. 41 jalga, aga 42 on ikka parem, kui pitsitust tunda ei taha. Ja kust saada kauneid, seksikaid, mugavaid naiste jalatseid nr 42? Kalosse on ja 10 cm kontsaga kingi on. Aga kulla tootjad! Kui naise jalg on ikka nii suur, tähendab ka see seda, et ta on pikakasvuline. Kuhu paneb pikk naine 10-11 cm-se kontsa?????
Niisiis, jabur on eesti kaubandusvõrk.
Tu-Likile, kas ma sain õigesti aru, et tead kohta, kust saab suuri jalanõusid?
 
Tu-Liki 10. detsember 2001, kl 12.57
Tere,

Sinu küsimusele vastates - jah täiesti olemas sellised kohad. Olen ise ostnud ja väga rahul. Kõik toimub korrektselt. Võiksin sulle anda rohkem infot kui annad oma maili aadressi!

Tervitades,
Tu-Liki
 
ka paljajalu 10. detsember 2001, kl 15.00
Olen ette väga tänulik jalatsiinfole.
 
kil 11. detsember 2001, kl 16.06
NS kingas on sellist stuffi... ise olen ka kohati 35... mõnikord ka 36...
 
Sirts 13. detsember 2001, kl 00.08
Talvesaabas on mureks küll ka mul, ehkki jalanumber üsna tavaline: 39. Kas keegi teaks soovitada, kust minna otsima mugavaid pükstega kantavaid poolkõrge säärega talvesaapaid, mis peaksid olema ühtaegu soojad, mugavad ja ka elegantsed? Sõidan palju autoroolis, nii et väga kõrget kontsa ei tahaks. Firmasilt pole oluline, kuid ei tahaks ka, et nad päris ersats-turukaubana välja näeksid. Värvidest eelistan musta tumepruunile, kuid võimalikud on ka huvitavamad variandid.
 
Tu-Liki 13. detsember 2001, kl 00.27
Tere Sirts,

Oskan soovitada küll, muidugi kui oma e-maili aadressi annad :)

Tervitades,
Tu-Liki
 
Sirts to Tu-Liki 14. detsember 2001, kl 00.32
Aitäh abi pakkumast! Palun kirjuta: kati.kruuse@mail.ee
 
Spring 02. jaanuar 2002, kl 18.19
Võin ka aidata suurte ja väikeste ja ka tavaliste kingade-saabaste mure puhul.Elan välismaal ja juurde lisandub vaid postitasu.Võib ka suuremaid koguseid tellida!!! Kvaliteet on Made in USA.Ka lasteriideid,elektroonikat ja kõike muud.
 
kateriin 30. jaanuar 2002, kl 10.58
Mul on pakkuda 35number kõrged(kerged)platvorm sukksaapad.300-
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!