Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ostan
kübar
 
saima vardja 20. august 2009, kl 09.24

Soovin pidulikku hele-halli mitte eriti laia
äärega pidulikku kübarat.
 
kk 20. august 2009, kl 11.34
mul on pakkuda tumehall (mustjas) kübar ja veinipunane..
 
Klaabu 08. aprill 2020, kl 00.05
Helme peas idaneb plaan hakata lehmapiimast hanerasva tootma lisaks sellele on Eestis mure et kuhu panna lambanahad ja vill. Mardihani viigu asi ellu ja hakaku valmistama neist pahupidi pööratavaid kaabusid. Üht pidi kaabi, teistpidi papaaha. Tore karvane soe ees diagonaalne punane lint kuklas märklaud vasakul viisnurk paremal haakrist ja kaabuvoodris salataskuke hanerasvakonservi tarbeks Ja mis piimasõda meil on ju perekond Helmed tädi helme läheb lüpsjaks ja vanakaabu sõnnikuloopijaks noor kaabu juhib traktorit elu on ju lill Sääne rammus elu võetab helduspisara silmanurka. Aianukas ruugab rammus siga ja õvvepääl paterdavad rasvased haned. Ja vanakaabu varvaste vahel lirtsub ja mulksub virts mäs annab rammu põllale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!