Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Üürile anda suvila
 
petesch 30. mai 2011, kl 18.45
Kas keegi on huvitet suvilast mere ääres? See on minu suvila, mis asub Käsmus, kohe muuli juures, mere ääres, seal kus on need tuntud paadikuurid. Mul jäi see suvila ootamatult vabaks ja on vaba terve juunikuu.
Seal on üks suur tuba, veranda, köök. Duširuum on majas, aga kemmerg (TC) on hoovis. Pööningul on veel üks väike tuba kahe voodiga. Keda huvitab, kirjutagu mulle, siis saan ka mõned fotod saata.
üüri hinnaks küsiks 350 eurot, millele lisanduvad kõrvalkulud (vesi, elekter).
e-post: korter.40@hot.ee, tel: 5114035
 
ats 30. mai 2011, kl 19.11
mere ääres kyll, aga üks tuba ja kemps väljas, see on kallis....
 
rikkur 30. mai 2011, kl 19.16
Hind on ilgelt üle kruvitud.
 
petesch 30. mai 2011, kl 19.39
Tegelikult ei ole sugugi üle kruvitud. Usun, et tegemist sealkandi kõige odavama pakkumisega hetkel :))

Aga muidu eks see suvila pidamine ole kallis lõbu: aastas heal juhul kolm kuud saad üürida välja. Aga eks maja tahab hooldamist ja kindlustamist aastaringselt. Näiteks ainuüksi vee abonenttasu pead vallale maksma 38 eurot aastas (600 kr.), mis sellest, et vett kasutad vaid kolm kuud. Prügiveo eest pead maksma vähemalt 6 kuud aastas ja seda juhul kui läheb hästi ja vald vabastab su talveperioodiks. Maamaksu maksad niikuinii aastaringselt, samuti kindlustust. Siis pane veel juurde need kulud, et kohale sõita üürnikule näitamiseks, koristamiseks j.n.e (korstna puhastus, kemmergu tühjendamine ... ). Siis veel lahuta maha tulumaks ja näed, et ega Sina vist selle kopika eest küll ei viitsiks end liigutada.
 
ooooo 13. juuni 2011, kl 22.17
oman maja Võsul.Käin ka ainult suvekuudel ag ega need hoolduskulud ikka nii suured ka ole....ära aja naerma!Ja kui üürid ei pea põhjendama miks hind kõrge:see ju Käsmu........
 
kaastunne 14. juuni 2011, kl 14.26
Kahju kohe vaesest teemaalgatajast! Nii palju kulutusi ühe väikese suvilaköksiga.
Ilmselgelt soetatud kinnisvara ilma ette kalkuleerimata.
 
peeter 14. juuni 2011, kl 15.12
ooooo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oman maja Võsul.Käin ka ainult suvekuudel ag ega n
> eed hoolduskulud ikka nii suured ka ole....ära aja
> naerma!Ja kui üürid ei pea põhjendama miks hind k
> õrge:see ju Käsmu........


Kulutused ei ole nii suured juhul, kui:
- Sa ei ole sõlminud jäätmete äraveo lepingut
- kui Sa vett varastad kellegi teise torust ega makse selle eest
- kui Sa ei maksa tulumaksu riigile
- kui Sa ei kindlusta, sest midagi ju niikuinii ei juhtu
- kui Sa ei maksa maamaksu, sest Sul krunti peaaegu et polegi
- korstent ei puhasta, sest jahedal ajal maja ei kasuta
- kuivkäimla asemel kasutad marjapõõsast
j.n.e.
 
peeter 14. juuni 2011, kl 15.20
Suvila on olnud suguvõsa omand juba igiaegadest, ei ole teps mitte buumi ajal soetatud. Aga selle üürisumma eest saan oma kulud ikka kaetud. Tõsi ta on, et ega kasumit kah ei teeni. Maha müüa kah ei kavatse, kuigi ostjaid oleks küllaga.
Aga kui kellelgi tõsist üürisoovi on, siis võtke ikka ühendust. Niisama mõtetut kaastunnet ja targutamist pole mõtet siin välja elada. Ega kedagi ei sunnita siin üürima. Kui ei meeldi see rubriik, siis võib ju mõne muu teema valida.

kaastunne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahju kohe vaesest teemaalgatajast! Nii palju kulu
> tusi ühe väikese suvilaköksiga.
> Ilmselgelt soet
> atud kinnisvara ilma ette kalkuleerimata.
 
ooooo 17. juuni 2011, kl 19.02
meil ongi vallaga leping suvisele veele,prügivedu on 4kuuks,vets on kogumiskaevuga,.kindlustust tõesti ei ole,maamaks on ju väike(1.800m2).Mille eest tulumaksu ma riigile maksma pean?No ei ole kallis üleval pidada maja.!!
 
kohalik 09. juuli 2011, kl 11.00
Kas augustuks pole kellelgil suvilat välja üürida veekogu ääres. Pere 2 lapsega, korralikud inimesed, loodusesõbrad, jätame enda järgi alati kõik puhtaks, ei pidutse, ei suitseta. Otsime vaikset puhkamise kohta.
 
Ika 09. juuni 2014, kl 03.38
Otsin väikest suvemaja juuli teiseks nädalaks. Mina, mees ja 10 aastane tütar. Ilusa mereranna lähendus oleks väga hea. Vajadusl pakume samaks ajaks oma kodu/ kortrit Rakvere kesklinnas.
Võimalus muidugi ka nädalals näiteks vahmereäärde lennata.
 
mina 09. juuni 2014, kl 17.33
mul on paksus metsas kunagine metsavahihäärber. just mõtlesin, et nii mõnus - täisesti tasuta elamine 50 km tallinnast :)
aga eelpool mainitud kuludest:
Kulutused ei ole nii suured juhul, kui:
- Sa ei ole sõlminud jäätmete äraveo lepingut - ei ole sõlminud ja miks peaks. kõik komposteeritava teeme kompostiks, plastpakendid viime linna.
- kui Sa vett varastad kellegi teise torust ega makse selle eest - miks ma peaks varastama, mul on oma puurkaev ja päikeseküttel veepump.
- kui Sa ei maksa tulumaksu riigile - mille pealt?
- kui Sa ei kindlusta, sest midagi ju niikuinii ei juhtu - ei kindlusta, kasutan valvekaamerat.
- kui Sa ei maksa maamaksu, sest Sul krunti peaaegu et polegi - olen sinna sisse kirjutatud, nii et maamaksu jah ei maksa.
- korstent ei puhasta, sest jahedal ajal maja ei kasuta
- kuivkäimla asemel kasutad marjapõõsast - miks peaks? mul on täiesti kena kuivkäimla, mille sisu saavad kevadel roosid :D
j.n.e.
 
epp 14. juuni 2014, kl 20.24
võid vaadata www.minupuhkus.ee, võimalus rahulikuks puhkuseks mere lähedal :)
 
kohalikule 25. juuni 2014, kl 23.17
on augustiks
 
Üüratunikk 16. detsember 2023, kl 18.50
https://www.google.ee/maps/@58.9196549,24.4539224,3a,90y,38.32h,96.8t/data=!3m
6!1e1!3m4!1sbc3omNaUKgW73x6wvIvB8w!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

Üürirent
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!