Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
meeletud üürihinnad
 
kodutu 18. august 2011, kl 08.41
Täiesti kohutav! Korterite üürihinnad on hetkel niiiii laes, kui veel olla saavad... ma ei kujutagi ette kuhu ma sügisest elama lähen, sest ma ei jõua vist kõige kehvema 1-toalise eest ka maksta:( Mis te arvate, kas on lootust, et need varsti uuesti langevad, või nüüdsest lähevad ainult kõrgemaks?
 
eksole 18. august 2011, kl 09.14
Mis linna sa siis mõtled? Oled Eesti ainukesest linnast v?
 
ka kodutu 18. august 2011, kl 09.26
mina otsin 2-toalist tallinnas ja samamoodi ei jõua ära imestada, hinnad veel enam-vähem aga kui üür ja tagatis on mõlemad 200 siis maakler tahab kas 250 või 300 siis andke andeks, muidusööjaid mina ei toida. pealegi mida nad teevad, panevad kuulutused kuhu iganes ja siis veel nädal hiljem ma helistan ja ikka korter on läinud aga kuulutuses pole midagi sellest kirjas ega pole ka maha võetud, mõnitate või?
 
a 18. august 2011, kl 10.13
No esiteks ei pea ju tingimata Tallinnas üürima, lähiümbruses ka kohti(Laagri, Saku, Kiili, Viimsi).
Teiseks otse omanikult kuulutusi on ju ka, ei pea läbi maakleri ja vahendustasudega.
Töölkäiva inimese jaoks ei tohiks 200-300 eur olla suur raha.Aga mittetöölkäiv võib ju vanemate juures ka elada.
 
maria 18. august 2011, kl 10.26
Tallinna lähiümbruses on hinnad samad mis linnas.Vahest odavamalt saad 50-100 km.linnast.Ja 300euri on müüja jaoks suur palk.
 
a 18. august 2011, kl 10.32
Ühiselamutüüpi majutused on 150 eur: http://www.city24.ee/kinnisvara/korter/856110
huvitav, mis on müüjate palk üldse ? Keskmine eestis on 700 eur.
 
jajah 18. august 2011, kl 10.34
kui niisama peab kinkima ära 200 või 300 siis on ikka küll suur raha, oleks ainult 200-300 aga sellele lisandub tagatis ja üür ette, mis on loogiline ja õigustatud aga maakleritasu ei õigusta ennast, kokku on ikka 600-900 eurot esimene makse ja see ei ole väike raha
 
Südameke 18. august 2011, kl 10.56
Samas, see maakleritasu on just turu poolt nii kujundatud. Üürnikud maksavavad seda, kuigi tegelikult on teenuse tellija ju omanik, mitte üürnik. Paraku ON paljud eestlased rahaasjades idioodid ja neid saab ära kasutada :(
Aga kas Sa, teemaalgataja, oled ikka IGA päev kuulutustel silma peal hoidnud, sest kui ma ise üürikat otsisin, siis oligi nii, et nägin küll ilusaid ja hea hinnaga kortereid, imestasin isegi, et äkki trükiviga, aga need olid ka 1 päevaga läinud. Nii et otsima peab hoolega, siis leiab ka odava. See pole ainult minu kogemus, kursaõed on samamoodi saanud. Ilma mingite tutvusteta.
 
maria 18. august 2011, kl 11.13
selleks,et korterit saada helistan maaklerile ja maksan talle peale,et mina teda leidsin ja tema poolt pakutud korteri vastu võtan.need asjad peaks vastupidi olema
 
kodutu 18. august 2011, kl 11.18
Vat ei maininud konkreetset linna just seepärast, et üürihinnad on laes igal pool! Ise otsin küll korterit Tallinnasse, kuid olen ajaviiteks vaadanud ka Tartu jm Eesti linnade valikut ning hindu ja see on uskumatu, mis toimub! Ma ei otsi ainult kesklinna, olen vaadanud ka täitsa linnast välja, aga need hinnad on igal pool nii kõrged.
 
kodutu 18. august 2011, kl 11.22
Mina olen ka klienditeenindaja ja teenin umbes 550.- kuus. Kui saaks keskmist palka, siis ei nuriseks nende hindade üle üldse!
Kortereid otsin loomulikult iga päev, kui maakleritega tegemist teha ei taha. Mul pole neile lihtsalt seda raha maksta ning keelduksin seda tegemast isegi siis, kui oleks, kuna enamik neist ei tee üldse mitte mingit tööd. On üks selline "tore" kogemus, kui helistasin kontaktnumbrile, kuulutuses oli märgitud, et tavakasutaja, kuid tuli välja, et hoopis maakler. Ja kuna ta ise ei saanud korterit näitama tulla, siis pakkus välja, et hoopis need praegused üürnikud näitavad mulle seda. Vahendustasu tahtis loomulikult ikka!
 
kus 18. august 2011, kl 11.24
otsast müüja palk 700 euri on?

see 300 euri on paljude inimeste kuupalk.
 
maria 18. august 2011, kl 11.33
minu kõrgharidusega väimehel on palk700 euri.riigiametnik ja mõnel veel väiksemgi
 
Südameke 18. august 2011, kl 11.49
Aga Lasnamäel saab ju ca 150 euri eest midagi üsna okeid? Kas need ei sobi? Maakleritega on ka nii, et kui on väiksemad firmad või üksiküritajad, siis üldjuhul neil pole omanikuga lepingut, mis tähendab, et tegelikult pole kellelgi kohustust neile maksta. Natuke võib ka läbi rääkida, et maksad sulas 50 euri ja ongi kõik, sest maaklerid ei ole palgatöölised ja see vahendus läheb firma arvele, sealt firma võtab ca 70% endale, maakleri OÜ-le jääb 30% ja sellest lähevad veel riigi maksud maha.
 
mina ei tea 18. august 2011, kl 14.30
aga kui keegi tõesti korralik pere või paar või tudeng on, siis võin anda 200 euri eest korteri kristiines üürile, seni kuni maha müün. kui keegi on huviline, siis pakkumised parula@hot.ee. aa, korter on möbleerimata ja mõeldud eelkõige üüriks
 
ei 18. august 2011, kl 16.48
Kui suur see Kristiine korter on? 200 eurot tundub küll möbleerimata korteri kohta palju.
 
omanik 18. august 2011, kl 20.37
Nagu ikka ,kui omanik paneb kuulutuse siis keegi kirjutab :200 eurot tundub küll möbleerimata korteri kohta palju.
Muide möbleerimata korterid on rohkem nõutud ja kui mööbel sees siis omanikul pole ladu ,et sorry ma seda lauda või kappi ei taha ja panen lattu ja järgmisel jälle vaja.
Tegelengi korterite üürimisega,mul on mitu maja ja seal ma toimetan.
Miks ma ei pane enam kuulutusi,sest ma ei viitsi tulevaste üürnike hala kuulata.Küll on kallis ,siis pole tema maitsele ,miks pidevalt kuulutus üleval ,järelikult ikka kehv korter(ühel aadressil aga päris mitu neid)
Olen leidnud üürilised maaklerite kaudu paari päevaga,enamus elavad ikka mõne aasta korraga ja üürid ,maksud makstud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!