Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Palun kinkige...
 
kodutu 15. august 2015, kl 11.22
Lugupeetud miljonärid, palun kinkige keegi mulle ratastelmaja, mul on hetkel üürikas aga omanik paneb selle müüki ja raha ei ole, et uut hakata üürima aga puu alla ka minna ei taha... Palun..
 
oot-oot 15. august 2015, kl 11.29
oot mis mõttes ei ole raha uut üürida?? Kui siiani said üüri makstud, miks siis nüüd äkki teises kohas enam ei saa? Ja sissemakstud tagatise saad ju ka tagasi, sellega saad uude kohta sissemakse teha. Nii et täpsusta, kuidas siiani oli raha ja nüüd järsku enam ei ole.
 
tule Soome 15. august 2015, kl 12.05
siin on suvi
maja polegi vaja
 
Mulle ka 15. august 2015, kl 12.22
Kinkige mulle ka maja, elan ka yyrikas ja oma kodu pole
 
kodutu 15. august 2015, kl 12.23
Hetkeni on mul olnud ikka väga-väga soodne üürimakse, uut sellist vaevalt et leiaks ja tagatis, mis makstud sai, on ka nii pisike...Tööl käin aga palk on väike ja parema palgaga tööle lihtsalt minna ei saa aga see on isiklik asi ja avalikult ma seda siin lahkama ei hakka. Võlad on ka kaelas, olen täituri käes ja pikakas ajaks. Muide, ma olen meesterahvas...
 
miljönär 15. august 2015, kl 12.33
kui välke su palk on, et siin hädaldad?
 
Mulle ka 15. august 2015, kl 12.42
Mul sama seis ja olen naisterahvas. Kodutu, me voiks sobivusel koos elada ja yksteist aidata. Kirjuta mulle.
 
Mulle ka 15. august 2015, kl 13.16
Minu palk on ule min.
 
mis küsimus 15. august 2015, kl 13.18
Olen vaba mees. Mul on 5 tuba ja köök.Lapsed kodust läinud. Elan üksi. Võin vabalt sulle midagi eraldada.
 
Mulle ka 15. august 2015, kl 13.21
Eralda siis.
 
mis küsimus 15. august 2015, kl 16.19
aga asukohaks on virumaa.
 
kodutu 15. august 2015, kl 16.56
mul võrumaal vaja, muud kohad ei sobi...
 
kodutu 15. august 2015, kl 17.02
Ja seda veel, et mina ausalt öeldes ei tahaks kellegi juurde minna vms sest kui pinna pakkujal peaksid teised mõtted tekkima siis võib mind vabalt minema saata ja oleksin jällegi väga halvas seisus, seepärast olekski vaja midagi (näit. ratastelmaja) kust keegi mind kunagi ära ajada ei saaks ja ma saaksin rahus olla kasvõi surmani...
 
No 15. august 2015, kl 17.22
Sa ei ole ju kodutu, sa yyrid korterit ja elukoht on sul olemas. Miks peaks just sulle maja kinkima? Mis sind nii eriliseks teeb? Vaga palju on sinu olukorras inimesi.
 
kodutu 15. august 2015, kl 18.49
1. Hetkel tõesti ei ole õnneks aga suht varsti on see aeg käes...
2.Ega ei PEAGI!! Kas ma kirjutasin, et PEAB??
3.Mind ei tee miski eriliseks, olen täiesti tavaline mees.
4. Küsija suu peale ei lööda!
 
No 15. august 2015, kl 18.55
Kas ka ilus mees? Milline sa oled? Ma votaks sind sobivusel enda juurde, parem ikka kui kodutu.
 
tahan aidata 15. august 2015, kl 19.52
Tule minu juurde, aitan sul tööd otsida ja sa saaksid minu juures elada. Kirjuta reelikaliim@hot.ee
 
kodutu 15. august 2015, kl 20.30
Ei ole mingi playboy, täiesti tavaline mees. Nii tore, et leidub keegi kes on valmis mingit varianti pakkuma aga palun väga vabandust, ma siiski tahaksin päris omaette elada. Oln küll vaba mees aga ma pole üldse kindel kas ma tahaksin kellegagi koos elada... eriti nagu ei ihka...
 
kodutu 15. august 2015, kl 20.33
Hetkel muidu on ikka töökoht ka olemas, 65km kaugel aga vähemalt on...
 
raske siis 15. august 2015, kl 20.57
raske seis.
 
kodutu 15. august 2015, kl 21.19
No veic raske lugu jah, pean kuidagi hakkama saama aga oht tänavale sattuda on suur... Võiks ju ka linnavõimude juurde põlvitama minna aga paremal juhul saaks ehk koha sotsiaalmajas aga seal ju puha joodikud jms koos, ei tahaks sellistega ühe katuse all elada...
 
raske seis 15. august 2015, kl 21.33
Sotsmajja joodikuid ei vota, nad kontrollivad tausta. Jarjekorrad on ka muidugi pikad, aga kui kuskil pind vabaneb, siis vaadatakse avalduse yle ja tehakse valik. Tee vahemalt avaldus.
 
Ära muretse! 16. august 2015, kl 12.13
kodutu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hetkeni on mul olnud ikka väga-väga soodne üürimak
> se, uut sellist vaevalt et leiaks ja tagatis, mis
> makstud sai, on ka nii pisike...Tööl käin aga palk
> on väike ja parema palgaga tööle lihtsalt minna e
> i saa aga see on isiklik asi ja avalikult ma seda
> siin lahkama ei hakka. Võlad on ka kaelas, olen tä
> ituri käes ja pikakas ajaks. Muide, ma olen meeste
> rahvas...
Kas üksikuid noori naisi vähe on?! Iga teine võtab sind oma katuse alla! Mina võtsin endale 26 aastat tagasi kodutu mehe ja olen siiani õnnelik, parimat meest poleks ilmapealgi leidnud!
 
kodutu 16. august 2015, kl 14.13
Ei vaidle üldse vastu, kindlasti on võimalik leida kellegi toreda aga nagu juba korra mainisin siis ma ei ole üldse kindel, et ma kellegagi koos tahaks elada... Kui siis ainult sellisega kellega sigahea klapp on. Edu ja õnne teile!!
 
jahhile! 16. august 2015, kl 18.58
Minul muideks on hea palgaga too olemas, nii et ara kujuta ette ega lahmi tyhja!
 
kodutu 19. august 2015, kl 20.30
Ei tule siis midagi...?
 
abc 21. august 2015, kl 22.12
Eestlase käest ei saa sa midagi, enne peab midagi sul maha põlema või pead vigaseks jääma mõne õnnetuse läbi siis ehk aga muidu mitte.
 
ohh 25. august 2015, kl 14.59
Kuidas üks keskmine eesti mees saab lubada enda elamist 500.- palga juures?! Kas need mitmetonnised töökohad on kusagil nagis, et võta ja ela?! Siin käivad vist ainult rikkad kommenteerimas, tavalisest inimesest on selline suhtumine väga kaugel.
 
kodutu 26. august 2015, kl 16.43
Ei ole jah valida väga neid töökohti, on ka suurema palgaga aga siis tahetakse muidugi ka pikemat tööaega või lausa kodust ööpäevaseid äraolemisi aga ma ei saa ka seda endale lubada, lihtsalt on üks mõjuv põhjus... Aga ausalt öeldes ega ma eriti ei lootnudki, et siit kaudu mingit pakkumist üldse tuleb.
 
huvitav ikka küll 30. august 2015, kl 19.56
tõesti lootsid siin miljonäride otsa sattuda, et pakkumisi hunnikutes, jääks sobiv välja valida ja elu oleks lill. nii või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!