Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Mittesuitsetav üksiknaine soovib üürida Elvas või Tartus
 
Naine 30. juuni 2016, kl 17.08
toakest korterist , majast...
Suured tänud.
 
n-52 30. juuni 2016, kl 18.51
kui oled sellise tagasihoidliku toaga rahul, mis minul, siis pole probleemi. voodi, riidekapp ja laud on olemas. kööki kasutaks koos, wc-d ka. pesemisega on veidi kehvad lood, aga saab ka sellega hakkama, kui sa pole eriliste mugavustega harjunud. meie oleme vaikesd ja ka koht on vaikne. eramaja.
 
teemaalgataja 30. juuni 2016, kl 20.45
Kummas linnas...Elvas või Tartus ?
 
hando 30. juuni 2016, kl 21.35
Jama kui isegi suicu ei jõua osta.Üürimine tähendab ikka raha eest korteri,toa rentimist.
 
Verenajordi 30. juuni 2016, kl 21.52
LAENU PAKKUDA ERAISIKUTELE KIIRUSEGA 3%

SINU TÄHELEPANU KALLID LUGEJAD

Võitluses vaesuse ja enesetapu, sest mõned põhiprobleeme;
finance Agency laenu pakkumise vahel eriti tõsine, pärast nelja aastat, kasutades rahandus, raha, minu kliendid lükkas mind net paremini tundma minu erinevad laenu pakub. Nii et lubage mul selle avaldamist oma rühma jagada ja laiendada oma teenuseid, et aidata. Ma olen eelkõige juht ja see sõnum on mõeldud üksikisikutele, vaestele, või
kõigile neile, kes vajavad laenu eriti, et taastada oma elu. Te otsite laenu ise oma tegevuse kas realiseerimise projekti, et kas ostad korteri aga sa ei lubata panka või oma kausta lükati tagasi pangas. Ma olen eelkõige laenude andmine, ulatudes 2.000€ 10,000,000€ kellelegi suuteline täitma tingimused . Ma ei ole Pank, kuid erilist koostööd Pankadega.
Võite mulle saata päring minu e-maili teel.

E-Post: Jordiverna205@gmail.com

E-Post: Jordiverna205@gmail.com

Parimate Soovidega Verena
 
teemaalgataja 30. juuni 2016, kl 21.52
hando Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jama kui isegi suicu ei jõua osta.Üürimine tähenda
> b ikka raha eest korteri,toa rentimist.


isegi ei oska seda suitsu teha ja kole vaatepilt ka ...suitsu kimuvad naised...naiste nahk nn haiseb lausa teistmoodi (suitsetajatel)
 
n-52 30. juuni 2016, kl 22.28
jah, unustasin kirjutada, et Tartus, Tammelinnas.
 
teemaalgataja 01. juuli 2016, kl 16.09
pesemisvõimalus oleks oluline...millised need on
 
n-52 01. juuli 2016, kl 17.13
meie peseme trennis käies või tööl olles, kus on pesemisvõimalused olemas, aga muidu saunas. potiga kuum vesi kaasa ja sauna. saab ka sauna kütta, aga kuna dušš meeldib rohkem ja kütmisega läheb kaua aega, siis potiga :) tehtud vesi läheb kiiresti ja nii meeldib rohkem.
 
Teemaalgataja 02. juuli 2016, kl 08.38
Tere taas.

Kas saaksime meili teel arutada lähemalt ?
 
See vist libateema 02. juuli 2016, kl 14.07
te ikka teete nalja, tänapäeval ei ela ju inimene enam niisugustes tingimustes... ??????
 
vastuseks 02. juuli 2016, kl 14.38
Oh, kulla laps, sa pole vist Tallinna paneelmajadest kaugemale saanudki. Ja arvad, et see ongi kogu maailm. Kui midagi ei ole sinu akna alla, siis pole seda olemaski?
 
aga kui trenni ja tööd pole 02. juuli 2016, kl 15.24
n-52 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, unustasin kirjutada, et Tartus, Tammelinnas.

ürgajal ka paremad võimalused kui ühe potiga kuum vesi p....le ja teise potiga m...ile
 
n-52 03. juuli 2016, kl 20.30
piia.pilt@mail.ee
 
nii elatakse ka .. 06. juuli 2016, kl 00.16
vaata saadet "meie pere ja muud loomad", inimesed elavad ilma veevärgita ja kohati ilma elektrita. Need, kes on harjunud sünnist saadik elama kõikide mugavustega majas või korteris, ei oskaa sellist elu lihtsalt ette kujutada ja halvustavad sellistes tingimustes elavaid inimesi.
Võiksin ka pakkuda üürile anda maja teist korrust Tartus aedlinnas, aga ei söenda, kuna pesemistingimused on kehvad, kuna ainus võimalus mugavalt pesta on elektriküttega saun ja dušš.
 
bond 18. juuli 2016, kl 15.06
öeldakse veel, et sant ka elab, aga mis elu see on...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!