Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Elamist Tartusse, uurin maad.
 
Kaksik 10. veebruar 2017, kl 18.31
Huvitav, kas leidub Tartus sellist üksikut, ilma pärijateta, memme või taati kel kodus ruumi ülearu ja on nõus võtma enda juurde nö üürile ühe mehe ja kes siis oleks valmis peale enda siit ilmast lahkumist, oma elamise kinkima mulle? Seni kuni peremees elab, maksan mina talle igakuist üüri. Võin vabalt ka memme või taadi elamist sättida, poes/apteegis käia, puid tuppa kanda vajadusel, talvel õues lund rookima jne jne ja kui elamise omanik lahkub siit ilmast siis matan maha kah. Leidub sellist vanainimest? Päris maaslamajat ka ei tahaks sest ainult hooldajana ma ka nö töötada ei tahaks, oma töökoht ja ka ikkagi olemas.
Agne Tamm 10. veebruar 2017, kl 20.29
Minule pakuti Valgus sellist varianti! Üks memm! Aga ma elan vanemate suvilas ja korter olemas, varandust küllalt! Lapsi ka ei saa, pole vaja pingutada!
 
artist 10. veebruar 2017, kl 21.08
Kole värk kellegi surma oodata selle asemel, et ise endale elamispind hankida. Maaslamajaks või ära kooleda võib äkitselt igaüks - ka sina võid otsad anda enne eite-taati.
 
skd 10. veebruar 2017, kl 23.32
Vanainimene võib täna jalgadel olla, kuid homme võib juba lamada voodis ning vajada igapäevast hooldust ja kui pikalt hooldamine kestab, seda ei oska keegi ette ennustada. Kui otsid sellisel tingimusel omale korterit, siis pead sellega arvestama.
 
Kuidas eakas teab, et talle mägramaja ei tehta 11. veebruar 2017, kl 00.17
Kus on pereta ja koduta tööealise mehe kõik omad vanad nonde kodude ja järjest raskemaks muutuvate toimetustega? Eaka üksiku koduomaniku puhul ilmub või leitakse ametnike poolt tõenäoliselt mingil hetkel ikka keegi suguvõsast, kes ka kuskil eemal oma elu elanud ja olgu kinkeleping või mitte, siis mingi karmavõla ikka saad omale sealt suguvõsast. Tervise ja aja ennustamatuse osas on eelpool väga õigus.
 
Kallis A. TAMM 11. veebruar 2017, kl 06.41
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minule pakuti Valgus sellist varianti! Üks memm! A
> ga ma elan vanemate suvilas ja korter olemas, var
> andust küllalt! Lapsi ka ei saa, pole vaja pinguta
> da!
1. MIKS Lapsi enam ei saa JA kas lastekodus
pole sinule ühte last: Kellele
võiksid parema elukese anda =?
 
njahh 11. veebruar 2017, kl 10.39
no see viimane on nüüd küll hea soovitus: kas tead, kui kõrgeid nõudmisi esitatakse inimesele, kes kasulast soovib. Ja üksikul 30+ inimesel pole mingit lootust.
 
õigest tähtkujust ja sobib 11. veebruar 2017, kl 23.22
Ärge vastake sellisele soovile.
Puhas kullaotsija. Täiesti tundmatu, taustatu, geriaatriavõõras inimene kuulutab, kuidas otsib üksikuid pärandajaid. Peaasi, et hooldama ei hakka. Kinki tahaks ikka.
 
Kaksik 12. veebruar 2017, kl 08.47
Eelmisele - ja mis sa tahaksid, et laotan oma eluloo siin tervele maailmale laiali või, kummaline oled või??? See, kes seda siin teeks, peab ikka väga suure koljumõraga olema... :D
 
artist 12. veebruar 2017, kl 12.09
Teemaalgatajale: inimene hoiatas üksikuid vanureid sinusuguste koljumõrade tekitajate eest. Ise püstitasid avaliku teema.
Kui taust laitmatu, hing puhas ja halbu kavatsusi ei ole, siis ei tohiks olla häbi laotada oma elulugu, nimi, elukoht ilmarahvale laiali.
Tundub, et oled saamahimuline labiilse närvisüsteemiga pätt ja sellepärast hulludki, kui keegi sulle tõtt ütleb.
 
Kaksik 12. veebruar 2017, kl 14.23
Ma ei hullunud, mida sa ajad aga kas sa oled kuulnud kunagi, et internetis ei tohiks isegi seda avaldada millal sa kodus oled ja millal mitte, veel vähem aruga inimene hakkab oma elulugu avalikult avaldama/lahkama!! Tule mõistusele inimene!
 
ettevaatust! 12. veebruar 2017, kl 19.46
Võigas kuulutus. Oma arstiga tuleb suhelda ja oma elukoha sotsosakonnast tuleb abi otsida, kui raskeks läheb. Üürnik koos kinkelepinguga võib hooldusvajaduse tekkimisel abivalmiduse unustada ja ei karista teda keegi, kui tunnistajat pole..
Notarid teavad selliseid hulle lepinguid.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!