Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
lasnamäel
 
võtan üürile 26. aprill 2017, kl 07.13
Võtan üürile 1-2 kuud 1 toalise, võib olla ka tuba
Hea oleks lasnamägi, punane tänav nt. Mida soodsam, seda parem! Ülehinnatud pakkumised hoida endale!
 
:(( 26. aprill 2017, kl 09.21
mis tähendab - ülehinnatud? Mis sinu jaoks on ülehinnatud võib olla omaniku arvates hoopis alahinnatud.....
 
võtan üürile 26. aprill 2017, kl 10.58
Arvesse tuleks ikka võtta ka korteri/toa suurust, seisukorda ja asukohta. Inimeste ahnusel ei näi enam piire olevat, sest iga sara eest küsitakse maksimaalset turuhinda. Arvatakse, et teen pinnapealse "remondi" vahetades ära tapeedi, mis on veel täiesti kohutav, ülejäänu ka nõukaaegse mööbliga ja küsitakse hinge hinda, siis jääb ikka arusaamatuks küll. Jäi ka silma, kus oli tehtud keldriboksist korter ja hind oli samuti üle mõistuse kallis. Tundub, et enam ei aduta väga hästi, raha nr on silme ees ja muudkui kütan. Nüüd juba küsivad inimesed ise ka vahendustasu, seesama omanik :D...täielik nalja nr ju. Saan aru, et ega loll pole see, kes küsib, vaid ikka see, kes on nõus maksma. Kui tahetakse maksta ka maitsetuse ja remontimata korteri eest sama hinda, mis selle vastandi puhul, siis palun väga, aga mina mitte. Lasnamägi ei ole ka kesklinn, et hinnatase peaks sinna küündima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!