Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
1-toalise hind
 
huvitatu 01. veebruar 2003, kl 01.44
Huvi pärast tahaks teada, kas 1500-1800 kr eest on võimalik üürida 1-toalist keskküttega korterit. Normaalses kandis, st mitte Koplis, Tondil vms?
 
thekla 01. veebruar 2003, kl 10.45
talinnas ma arvan on see küll vist suhteliselt lootusetu. - kui siis ainult, kui läheksid/võtaksid kaasüürilise(ks). olen möödunud sügisel 2x kolinud- viimati nüüd jaanuari alguses aga sellise hinnaga ja kesklinna kandis kortereid küll kuskil silma ei jäänud.
- ja nüüd siis elangi hästiremonditud armsas korteris(küll kaminaküttega) ja duššiga 1-toalises korteris Kadriorus ja maksab see 2800. ja paljud ütlevad veel, et hästi saadud...
nii et head otsimist Sulle )
 
thekla 01. veebruar 2003, kl 10.47
ja ps. -praegu tegelt peaks üürimiseks soodne aeg olema- keegi ju ei viitsi -14ga mingei kompse uksest sisse välja tarida.ja ülikooli algus on ka veel mägede taga...
 
huvitatu 01. veebruar 2003, kl 16.31
Aga minu meelest on Börsis ikka 2000-lisi pakutud, mõtlesingi siis, et huvitav, kas salla selle ka kuidagi saab.
 
thekla 01. veebruar 2003, kl 18.18
ma kardan , et üldjuhul need alla kahetonnised just kõige meeldivamad elupaigad pole. - olen ikka ühes ja teises kohas vaatamas käinud ja praegune korter on küll hinna-kvaliteedi koha pealt parim.
aga võimalik muidugi, et Sul on lihtsalt hea silm soodsate pakkumiste peale olnud. muidu, mõtlesid Sa Kuldset Börsi ja kas tegu oli makleriga või otse omanikult?
 
uss 02. veebruar 2003, kl 23.15
Kui on aega ja viitsimist pikalt ja põhjalikult otsida (meeletu ajakulu tegelikult), võib 2000 eest midagi ikka leida. Või teine ja parem variant: mõnelt tuttavalt või tuttava kaudu. Sellist otsimistööd tasub teha vaid, kui kavatsus sinna ikka aastateks pidama jääda.
 
huvitatu 03. veebruar 2003, kl 00.39
Otse omanikult minu meelest.
 
Väike Mõmmik 03. veebruar 2003, kl 11.20
Aga kui võtta läbi kinnisvara, palju nad endale tahavad? Olen samuti korteri otsinguil ja mul on villand otsimisest, hind on kõrge aga kvaliteet alla igasuguse piiri:(
Otsin 2 toalist ja oleksin nõus maksma max 3500.-
 
uss 03. veebruar 2003, kl 13.15
Mõmmik: ühe kuu üüri tavaliselt
 
Mia 07. veebruar 2003, kl 10.10
Keskküttega bussijaama lähedal 2500+elekter, vesi. 2000 eest pakuti jah mingeid peldikuid ainult :(

PS Muide, kolin varsti välja, nii et keda huvitab ...
 
kolija 07. veebruar 2003, kl 11.44
miks sa kaks korda kolisid? ma ise ka juba teist korda seda teen viimase nelja kuu jooksul. mulle tundub, et olen närvihaige vist :((
 
kaks 11. veebruar 2003, kl 11.50
Mia millal on varsti? Otsin just tartu mnt kanti ühetoalist puhast korterit...
 
No on ikka suured tahtmised! 22. veebruar 2003, kl 01.15
to huvitatu: Sa oled ikka imelik inimene küll, huvitav kas sa oma korteri annaksid ka võhivõõrale sellise hinna eest, nagu sa ise nõus maksma oled? 1500-1800 krooni on nii nõrk hind, et selle eest veel mingit "normaalset" piirkonda tahta, on ikka üle mõistuse palju nõutud. See on Tallinnas ühe toa hind korterist, kui päris aus olla. Ja mis Tondil ja Koplil viga on - mõlemad ju igati OK kohad.
Huhh - lihtsalt ei kannata inimesi, kes tahavad ikka kõikse paremat, aga omalt poolt pole nõus midagi välja käima - kitsid ja samal ajal ahned!!!
 
Pipi 25. veebruar 2003, kl 16.52
no ma ei tea, mul on vägagi norm korter Lasnamäe turu vastas ja maksan 1800 eeki + vesi ja elekter :)kesklinna sõidab sealt bussiga 10 minutit, mulle sobib ideaalselt :)
 
huvitatu 09. märts 2003, kl 19.20
Pole kitsi ega ahne, küll aga küllaltki vaene.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!