Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
vahetan elukaaslase valja!
 
mongol 08. juuli 2003, kl 18.11
kohe kohutavalt tahaks vanadest ja aegunud asjadest vabaneda,elust ,olust inimestest ,naistest .... k6ik vahetaks valja ,... akki keegi vajab midagi , v6i pakub midagi p6nevat ,hea huumor on alati teretulnud!
 
katt 08. juuli 2003, kl 21.17
Pakun kaaslast: minu kasutuses olnud 3a, väljalaskeaastaks on 1978. Heas korras, vajab natuke putitamist. Kütust võtab vähe. Vajab uut akut. Ülevaatus kestab suve lõpuni.
 
vahetame? 09. juuli 2003, kl 08.27
kui sul on naine üle,siis võib meil diil klappida. Mul on mees üle,kasutatud,natuke kulunud(eriti nurgad)kuid päris ei narmenda veel.Liigub,kuid parema meelega lesib,sobib kokku televiisoriga,vajalik teleka puldi olemasolu.
Pakkuda on ka oma elust aastad 24-26.Võtavad palju energiat,peab olematugeva tervisega.Kui võtad mehe ja aastad 24-26,anda kaasa tasuta suur kollane diivanipadi!!!!
Kui sul on huvitavaid inimesi üle,vahetaks või ostaks mõne.
 
vetevana 09. juuli 2003, kl 14.44
ei noh naeran juba laginal.Kas padi on ikka ühevärviline või täpiline ja kas nurgad on ka ära lutsutatud?
 
lise 09. juuli 2003, kl 16.02
Suur pruun lillemuster on nurkadest kulunud ja natuke kollakaks tõmbunud...Patja ei ole saanud veel 7 aasta jooksul tolmust puhtaks kloppida, sest see asub isanda külje all.Pole momenti,kus padi üksi oleks.Seepärast müüngi padja ära, isand tuleb pealekauba(ta on padja küljes)Kahju padjast...
 
katt 09. juuli 2003, kl 20.08
Mees pakkuda ...
 
lise 10. juuli 2003, kl 07.44
inimesed,kas te oskate öelda,mida teha.Mul on diivani peal suur plekk.Plekk vähest mõmiseb ja joob õlut,aga enamus ajast on ta peale laotatud vanad ajalehed.Mul on tunne,et see plekk on seal olnud igaviku.Ma isegi ei mäleta,kas ma ostsin diivani,siis oli seal peal juba plekk või ei. Igatahes istuda pole enam kusagil.Pean vist uue diivani ostma,vana koos plekiga välja viskama.......muidupole hullu midagi,ainult tolmu kogub jubedalt...
ja mul on tunne,et kui ma tööl olen,siis see plekk käib külmkapis söömas toitu.Täitsa müstika!!!!
Huvitav,kes see on ja kuidas ta minu ellu sai?????
 
N 10. juuli 2003, kl 21.17
Vahetan ühe 50- se mehe kahe kahekümne viiese vastu.
 
katt 10. juuli 2003, kl 22.35
 
apppiii 11. juuli 2003, kl 16.14
mul tulevad varsi naerukrambid :)))))))))))
 
mongol 12. juuli 2003, kl 17.26
... mul on jah naine yle ,sain aru ,et sinul on mees yle ,kui vana sinu mees on? peaks m6tlema ,et teeks nad tuttavaks ,kuid minu oma ei soovi ka vaga vanu ja ymaraid! ja mida sa ise teed ? kas otsid midagi uut? kui jah ,siis anna marku! m6nuset vahetusmeeleolu.
 
kah huvitatud 12. juuli 2003, kl 19.46

Äkki on kellelgi meest pakkuda....Siin on küll vahetuse teema,aga ega mul midagi erilist vastu anda momendil pole,vana klaver seisis küll nurgas,aga sellele leidsin juba ostja...Aga ma muidu hooldaks hästi-söödaks,vannitaks jne.ühesõnaga lööks karva läikima Võiks olla nii umbes 30-40
 
lise 14. juuli 2003, kl 10.14
mees on 36, ta tahab kedagi,kes teda ümmardaks ja kätt hoiaks.Pole ümar, sest ma ei anna talle enam ammu süüa,ja ta on nii laisk, et ei küsi ka enam.Vahetame?
 
una 17. juuli 2003, kl 13.28
Autor una
Minul küll midagi vahetada ei ole, aga kui kellegil on pakkuda
üle 50.a. diivanipadi,vötaksin hea meelega ja koolitaksin välja.
Ka karud pannakse tantsima, mis siis meestest rääkida, aga seda
ei maksa loota, et peale koolitust tagasi saab.
 
lise 18. juuli 2003, kl 07.47
oh una,sinisilmne,kes siis vana karu tantsima enam paneb?keegi ei hakka sellise lollusega tegelema. ikka noori saab dresseerida...võin oma ära anda(sul peab olema oma transport ja veokulud ise maksma....)
 
hihihi... 19. juuli 2003, kl 00.03
...küll siin on lõbus olla ja lugeda. Foorumis võiks ollagi üks rubriik, kus ka nalja saaks!
 
Mongoli naine 21. juuli 2003, kl 21.47
Mu mees mongoliidse näoga, käis kord vene sõjaväes, aktsent siiani tal küllges. Kõik kolme ja neljatähelised tatari eksklamatsioonid ta kuuldele toob iga päev. Tal armuke ka, see käib puldist ja enim räägib talle vene keeles ja näitab veriseid pilte oma sihverplaadilt. Vahel teeskleb Mäkkaiverit ka. Needitud on mu Mongol diivani küllge ja möliseb ta rohkem kui teeb. Kui mina teen, siis möliseb kaasa, et temast tühja kohta ei jääks. Õlu on see, mis teda öösiti paneb tegema kemmergupotist kõlakoda, kui ta põllvili maas sinna sisse rooberdab. Jätkan?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!