Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Otsin üürikorterit Tartus.
 
mare-liis 17. veebruar 2009, kl 15.51
Tere!

Otsin keskküttega korterit või tuba Tartus.
Palun saata pakkumised mailile mareliisk@gmail.com
 
kiks 17. veebruar 2009, kl 15.52
pakkuda 1 tuba hinnaga 2500 eeki.
 
mare-liis 17. veebruar 2009, kl 17.21
Kus linnaosas täpsemalt, mis aadressiks on?
 
kle 18. veebruar 2009, kl 13.39
tuba ja 2500 eeku!!!?????Selle eest saab kahe toalise krt-eri,tuba ei tohiks küll üle 1500 olla.Rahaahne oled,muud ei miskit.
 
Lilleke 16. mai 2009, kl 15.04
Tahaks ka teada, mis toimub Tartus üürikorterite hindadega?? Tallinna kesklinnas saab ka odavamalt juba korteri kätte kui Tartu kesklinnas. Kahe toaline korter maksab 4000 krooni kesklinnas, muidugi kui tahan elada remontimata uberikus siis võib ka odavamalt saada aga ka see on ülehinnatud.
 
liisu 16. mai 2009, kl 20.57
No Tartus on jah kallimad hinnad. Ei tea ise ka miks.
Ise nüüd otsin juulilõpust vms 2 toalist korterit kesklinna Tartus.
 
katariina 17. mai 2009, kl 10.55
Kolmetoaline pakkuda Kivilinna poe juures, 2000+maksud. Pigem rahuldavas seisus.
 
kaisa 17. mai 2009, kl 12.16
Pakkuda tuba 2toalisest Eedeni juures. (korterikaaslaseks töötav naisterahvas.)
Hind 2000 kuu ( komm.maksed ei lisandu)
 
Omanik 19. mai 2009, kl 20.35
Mina üürin oma 2 - toalist remonditud korterit 2000 üür + kommud (kesklinna 15 min jalutada). Toa eest 2 500, see peab küll üks imeline tuba olema.
Et võiks ikka arvestada, et on raskemad ajad ja mõistliku hinna eest saab ka üürnikke valida, mul hullult vedas, sain hästi puhtad ja kohusetundlikud noored inimesed sinna:)

Samas, kui komm-makseid ei lisandu, pole hinnal siiski väga vigagi.
 
provintsist 22. mai 2009, kl 18.59
kui sa iga päev hoiad end kursis korteritega, mis on üürile anda, siis kindlasti leiad, ma passisin nii peale pikemat aega, lapsel küll oli eramajas tuba 1500+150 neti eest(tuttava kaudu leidsime väga toreda vanema naise juurde),muid makseid ei lisandunud, samaaegselt sai vaadatud ka neid, mis just välja üürida anti. Liigub odavaid ja ilusaid kortereid, kuid samaaegselt peab raha olemas olema, mida maksta ja aeg, et kohe vaatama minna, lepingu saab ikkagi see, kes esimesena alla kirjutab. Palju on üliõpilasi ja gümnasiste,kes mujalt linna tulevad, seega ka hinnad suureks aetud. Mina olen praeguseks omaette 2-toalise lapsele leidnud, üürib sõbrannaga kahekesi.
Ole kannatlik ja samas otsi kõik oma tuttavad üles, nii mõnelgi võib keegi Tartus olla, kes ka võib mõnd korterit omakorda soovitada...Edu sulle
 
annika 07. juuni 2009, kl 00.24
Tere
Leidsin juhuslikult teie korteri pakkumise, et kas teil on see korter veel alles?
Kui on alles ja teil soov yyrnikke sisse saada siis võiks juba edasi rääkida.
Aga kui korter juba ära antud siis vabandan tylitamast.
Kõike head!
 
huvitav, 07. juuni 2009, kl 08.05
Üürin Tartus ise 1-toalist korterit,köök on eraldi.Korter on 28m2 ja korteri juurde kuuluvad 2 puukuuri,garaaz,aiamaa.Küttepuud ostsin eelmise aasta septembris ja seni on läinud neid 3 rummi,kuigi armastan väga sooja.Tänav on hästi vaikne ja kesklinna 15 minutit.Maksan 2000 krooni kuus,iga kolme kuu tagant vee eest 75 krooni ja elekter 190 krooni,kuna teen süüa elektripliidil.Ja minu tuttavad ütlevad veel,et palju maksan!
 
Dagmar 07. oktoober 2009, kl 09.50
Kui kellelgi oleks veel korter üürile anda, siis ootan huviga pakkumisi mailile- dacy007@hot.ee
 
S 30. oktoober 2009, kl 18.59
Otsin samuti korterit.. võimalikult odavat 1-toalist, soovitavalt keskküttega, pesemisvõimalustega. Pakkumisi ootan sirli@ut.ee
 
Terje 23. november 2009, kl 13.31
Tulen perega jöuluteks Eesti ja sooviksin üürida vaid nädalaks 2-3 toalist korterit tartus.(heas olukorras ja möbleeritud)
Ootan pakkumisi terje_gio@hotmail.com
 
sanna 23. november 2009, kl 14.43
Soovin üürida otse omanikult 1 toal. soovitavalt keskküttega ja möbleeritud korterit ja enam vähem heas seisukorras,kiire
shannak25@hotmail.com
 
Kristo 26. mai 2010, kl 23.22
Sooviksin üürida 2-3 toalise korteri Tartus
pakkumised teha e-mailile (kristozacek@hot.ee)
 
omanik 27. mai 2010, kl 20.45
Pakkuda 1-toaline möbleeritud mugavustega korter Tartus (34 m2) suht uues majas.Köök eraldi koos köögimööbliga(pesumasin,külmkapp)Toas voodi,öökapp,riidekapp,kirjutuslaud,diivan,tugitool teler,kardinad.dushiruum.Sat-tv, internet. Mitte suur korrusmaja, vaid 7-korteriga üürimaja. Kesklinna piirkonnas. Oma ilus aed grillnurgaga, päikesevõtuterass,puldiga suletav hoov,autokoht,eraldi sissepääs.Hind 4000EEK+ kommunaalid.Ühistut pole, seega pole ka mingeid remondifondi ega haldustasusid.Üürnikuks sooviks korralikku naisterahvast(tudengit) või paarikest,kes peab lugu puhtusest ja kodurahust,sest meil on väga vaikne ja korralik maja,kus elavad valdavalt välismaalased.Huvi korral kirjutada meilile.
 
riina 29. mai 2010, kl 13.41
Tere,Olen korralik üksik pensionär ja soovin üürida 1-2 toalist korterit Tartus soodsa hinnaga pikemaks ajaks.
Palun pakumised saata e-mailile:riinakiv2010@hotmail.com
 
G. 02. juuni 2010, kl 13.59
Tere
Umbes augusti keskpaigast sooviks 1-toalist korterit Tartus üürida, sobib ka kaasüüriliseks või tuba eramajas/korteris. Väga meeldiks, kui tuba oleks möbleeritud. Üle 1500.- väga maksta ei tahaks.
Olen korralik provintsineiu, kes on Tartusse kooli tulemas. Üürihinna väiksemaks hoidmiseks (juhul kui tuba eramajas/korteris või kaasüüriliseks) olen nõus töötama aias või väikelapsi hoidma.
Pakumised palun saata e-mailile.
 
T.T 18. september 2010, kl 15.21
Tere ma olen 18.a neiu , ma sooviks ka teateid emalile korteritest, aa ma tahaks yhetoalist, ja yyr oleks max 1000.kr. pole mõtet kommida et nigunii ma ei leia janii värki, aa mul on vaja eelukohta ja mul pole vanemaid ega sugulasi kes mind rahalislt aitaks ega yltse mind toetaks ja töödgi leida on raske, ja kui kellegil oleks pakkuda 1000kr-ga v parem kui vähem siis andge teada , aga ma tahan nq korterit ikka mitte yyrikaaslaseks.
Aitähh teile.
 
T.T 18. september 2010, kl 15.22
AA jh ikka tartus unustasin mainida.
 
Tartu! 20. detsember 2010, kl 10.55
Tere! Tõstan vana teema taas üles. Nimelt soovin üürida tuba Tartus. Toa leidmisega on väga kiire. Kui teil on miskit pakkuda, kontakteeruge - marikam@live.com ja tel. 56477313.
Olen tudeng, n/24a.
Tänud!
 
Sheilu 07. märts 2011, kl 22.23
Sooviksin üürida 1 toalist korterit Tartusse,hea oelks kui korter asuks kesklinnas,kõik pakkumised on oodatud AimeJalajas@hot.ee :)
 
kle 08. märts 2011, kl 06.29
Krt kas te olete idioodid we,miks te topite oma üürisoove kellegi teise postitusse ja veel niiii vanasse postitusse??!!!Soovija peaks ikka ise uue teema e. postituse tegema aga mitte kellegi teise postitusse nahhaalselt sisse ronima.No napakad tõepoolest.
 
F 02. juuni 2011, kl 15.14
Tasub vaata Tartu üürikuulutuste otsijatel sinna:
http://www.facebook.com/YyrikorteridTartus
 
toomas 23. august 2017, kl 09.31
Teavitan inimesi, et nüüd on tore võimalus leida üürikortereid vahendustasuta:
https://tuppa.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!