Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müün
Pipragaasid ja stardipüstolid enesekaitseks
Stardika24 14. aprill 2022, kl 21.44
Valik erinevaid stardipüstoleid mis on identsed päris relvaga ja kõik osad liiguvad samuti nagu päris relval.Põhilised mudelid Glock,Beretta ,Shaakal,Walther,Magnum,Colt,Eagle.Komplekti kuulub ka moon,pipragaas plus tarne!Stardipüstoli omamiseks ei pea olema relvaluba. Pakkumise saamiseks kirjuta kiri!Lisaks võimalik juurde osta ka lisamoona.Arve koostamise võimalus!Lasu tugevus on sama mis päris relval,seega sobib ideaalselt kodu ja vara kaitseks.Samas müüa ka valik erinevaid käeraudasid,pipragaase,turvakaameraid! .Lisandunud on ka värvivalikut beretta ja shaakal mudeliga.Liiguvad endiselt ka eestist soome!.Huvi korral saada kiri stardika24@mail.ee või kirjuta facebooki lehe enesekaitse vahendid postkasti! Osale ka loosis! https://www.facebook.com/Enesekaitse-vahendid-10...Toimetatud 1 kord(a). Viimati Stardika24 14.04.2022 21.45.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!