Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müün
Inglise keele õpe, õpetajaks ameeriklane, toimub läbi skype
Postitaja1000 21. september 2023, kl 09.48
Mõtlesin jagada kuna tuttav otsib endale õpilasi juurde. Loodetavasti on lubatud siin delfi foorumis seda kuulutada.

Ameeriklasest tuttav, Eric, pakub inglise keele õpet nii lastele kui täiskasvanutele. Elab Jaapanis ja töötab keeltekoolis õpetajana lisaks õpetab ka läbi skype.

Tunnid tema juures pole mitte akadeemilised 45min vaid 1 tund = 60 minutit. Hinnad on dollarites, eurodes umbes 13-14-15€/tund. Makseid võtab vastu läbi Paypali.
Kuna tema ajavöönd on +6 tundi, siis meie aja järgi on tunde võimalik võtta vahemikus 10:00-16:00. Sobivad kõik nädalapäevad. Tunde on võimalik ka teha 20-30 minutilisteks juppideks või võtta korraga mitu täistundi. Kui on mitmeid soovijaid korraga näiteks ühest perest, siis pakub soodustust.

Lisasin siia tema lingid ja näited tundidest. Vajalik oleks ilmselt meie mõistes umbes B1-B2 tase, sest õpe toimub täielikult inglise keeles. Teiselt lingilt "contact" saab saata teate otse Ericule, lisada tuleb kindlasti oma kontaktid skype/email. Minu teada võib õppida ka zoom vahendusel kuigi sellega oli varasemalt probleeme ning eelistatud on ikkagi skype.

Siin on siis tema wordpressi veebileht ja näited tundidest
Võimalik on neid tunde võtta ükskõik mis teemadel.

https://learnenglishviaskypecom.wordpress...
https://learnenglishviaskypecom.wordpress...
https://learnenglishviaskypecom.wordpress...

Kahjuks veebilehel see "hourly rates" ei tööta. Hinnad on järgmised.

Adult and high school lesson fee is $16.25 for a one hour lesson.
Junior High School lesson fee is $15.00 for a one hour lesson.Toimetatud 3 kord(a). Viimati Postitaja1000 21.09.2023 09.57.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!