Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müün
KUIDAS TELLIDA EBAYST?
 
??? 08. juuni 2006, kl 16.04
niisugune küsimus

seletage palun, kes on juba tellinud seal
kas see on raske
mida peab mul olema, et saaks tellida jne
 
jah 08. juuni 2006, kl 16.04
raske jah
 
Name 08. juuni 2006, kl 16.08
seal täielik saast, turult saad samasugust armanit , D&G jne. rõvedad vuflid.
 
. 08. juuni 2006, kl 16.24

ma tahaks ka teada tegelikult,mõistlik küsimus,aga vastust ei saa.
kas selle jaoks on krediitkaardi vaja?
 
teadja 08. juuni 2006, kl 16.49
Jah selleks on vaja krediitkaarti, näiteks ÜP saab selle avada, ja VISA kaart on ka mõistlik!
 
to ??? 08. juuni 2006, kl 17.26
Selleks, et e-bayst tellida, peab tõepoolest olema krediitkaart. Aga SEB Ühispank pakub sellist võimalust, nö. elektoonilist krediitkaarti, mille saad endale ise internetis vormistada. Sa ise paned sinna täpselt niipalju raha, kui tahad (see raha peab sul endal olemas olema, st., et see pole laen ja pank ei anna sulle midagi, lihtsalt sinu isiklik raha pangaarvelt kantakse krediitaardile, millega sa siis netipoodides osta saad). Füüsiliselt sa seda kaarti kätte ei saa, kehtib ainult internetis. Kehtima hakkab see kohe peale seda, kui oled ankeedi ära vormistanud.

Aga seda, kuidas siis e-bays edasi tegutsema peab, ma öelda ei oska, ausalt öeldes tahaksin seda ka ise teada, kuna inglise keel üsna kehv ja ei saa tellimistingimustes nii hästi aru.
 
a 08. juuni 2006, kl 17.41
nojah ja teadjamad ei saa ju rääkida, neil muidu tulus äri läheb tuksi:((
 
KRISTI 08. juuni 2006, kl 17.52
võin rääkida küll, aga õhtupoole kui sobib
 
k2rt 08. juuni 2006, kl 18.05
See on üsna lihtne,olen korduvalt tellinud.
Osad asjad saad kohe osta ja aga osadele pead pakkumise tegema nn oksjoni systeem ja kui võidad saad asja välja osta.Krediitkaardiga jah ainult.
 
... 08. juuni 2006, kl 18.39
Aga kui olen leidnud toote, mida tahan ja mille saan kohe osta. Mis siis edasi? Kas toimub mingi automaatne tellimine, nagu kataloogides, et täidan ankeedi ära (kaup, suurus jne.) ka kõik, või pean kirjutama müüjale mingi kirja? Mis ma sinna kirja siis pean panema (inglise keel pole just kah ideaalne)? Jne., jne., jne.
:)
 
hm 08. juuni 2006, kl 19.20
soovitan lugeda kasutamistingimused! Seal kõik kirjas, kui aru ei saa, kuidas kavatsete osta seal?????!!!!!
 
carmen 08. juuni 2006, kl 20.30
Nii, tee endale ebay konto, krediitkaart peab kindlasti olema, seda saad teha ka U-netis, nagu juba siin mainiti. Seejärel tee kindlast paybal konto, sellega on ilmselt kõige turvalisem osta ja enamasti ainult seda ka aktsepteeritakse. (paybal.com)
Vali endale välja meelepärane asi, saada ka pakkujale kiri kõikide oma küsimustega ja alati veendu, et ta on nõus kaupa saatme Eestisse. Siis tee pakkumisi või osta kohe ära, maksa õigeaegselt. Seejärel saadetakse sulle tracking number, mis näitab sinu paki liikumist USA siseselt ja jõudmist Eestisse. (Seda tasub ka alati nõuda.)Kindlasti on soovitav pärast jätta nö feedback, et kuidas sa rahul olid konkreetse pakkujaga, kaubaga jne. Teine pool teeb sama ka sinu puhul. Üldiselt on hea osta nende käest, kelle nö feedback või positiivsete arvamuste % on kõrge. Kui % on madal, siis nende tegutsemine mingil ajal keelatakse.

See vist ongi kõik.
PS! kõik ei ole võlts, ebay-l on ka olemas rubriik, mis aitab võltsingutest hoiduda ning neid tuvastada
 
KRISTI 08. juuni 2006, kl 22.10
registreeri ennast ikka Paypali kasutajaks ;) mitte paybal
jälgi ka seda, kui suur on postikulu eestisse, sest mündadel asjadel on see ikka päris korralik. suurused on üldjuhul kohe nn.pealkirjas välja toodud.
 
? 08. juuni 2006, kl 22.24
Aga kui ma müüjale kirjutan, no mis ma ütlen siis? Kohe konkreetselt ütlengi, et I want to buy this and that...? Ja kuidas ma saan täpselt öelda, mida tahan, seal ju ei ole kaubal tellimisnumbrit, nagu kataloogides?
Suur tänu :)
 
KRISTI 08. juuni 2006, kl 22.27
kui sa leiad asja, mis sulle meeldib, siis nö. klikid selle lahti, paremalt poolt leiad contact seller ja siis kirjutad, sest see kiri läheb nö. sama asja alt ja ta saab aru mida sa osta tahad :D Segane jutt sai aga loodan, et said aru
 
to Kristi 09. juuni 2006, kl 13.33
Aitäh :)
 
maarjaliisa 02. detsember 2014, kl 11.02
kas tavalise pangakaardiga/kontoga ebayst oma id kaardi abil osta saab?
 
tuule 02. detsember 2014, kl 20.45
Ei saa.Peab olema krediitkaart.
annfhrt4611 09. detsember 2020, kl 09.41
http://hespac.com/ebay.htm - Väga hea odav kaup ja olen väga rahul teenustega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!