Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kala ja skorpion??
 
Skorpionitest 07. veebruar 2015, kl 21.04
Jah, see eelnev pikk kirjeldus on kaunis tabav, nii Sk meeste kui naiste kohta. Vähesed neist on seltskondlikult väga säravad ja ka siis neid enamasti kardetakse, sest ebameeldivale käitumisele järgneb skorpioni kiire, terav ja tabav vastulöök. Kaladega on nii ja naa. Ma ütleks, et kalade seas on siiski ka tõeliselt häid inimesi, aga, elu näidanud, et tugevas vähemuses. Kalad naine on skorpionile hea kaaslane, kui see on nö. esimene armastus. Siis võib sellest kooslusest saada "happily forever". Või kui on tegemist sellise vaiksemat, häbelikumat sorti kalaga (siin siis ikka mõeldud siiras tagasihoidlikkus). Üldiselt kipuvad kalad olema aga kaunis tujukad, täna nii, homme naa, mis iseenesest pole ka veel teab mis õnnetus skorpioni jaoks. Probleem on pigem kalade seltskondlikkus, pidev tähelepanuvajadus ja - kahjuks, kahjuks - sageli ka kergemeelsus (pole näinud rohkem kergemeelseid üheski teises tähtkujus). Ühe tugeva juurest teise tugevama juurde on kaladest naiste puhul väga tavaline. Mida rohkem imetlust nad kogevad, seda hullemaks asi läheb. Vastupidisel juhul aga muutuvad kiiresti allaandlikuteks. Aga teema kohta kokkuvõtteks - suhte õnnestumine oleneb pigem kalade võimekusest olla siiras ja truu, sest skorpion väsiks pidevast "korra majjalöömisest" lõpuks ära.

Ütleks veel, et kui skorpion jätab esmamuljena pigem kehva mulje (sorry skorpionid), siis selle inimese usalduse teenides on võimalus avastada kõva kooriku alt kindlameelne, ustav ja huvitav inimene. Kalade puhul on pigem tõenäoline väga hea esmamulje, aga hilisem sügavam pettumine.
 
To :D:D:D 07. veebruar 2015, kl 21.22
Vaid üdini pahatahtlik ja kompleksites inimene, kes on ilmselgelt kibestunud ja kade, sest ei saa seda, mida TEMA tahab, on võimeline nii primitiivset teksti siia kirjutama. Saa suureks ja katsu aru saada, et maailm ei keerle ainult SINU ümber. Ju siis ei ole suhe mäda kui sellest välja astuda ei taheta. Mis sind nii sapiseks teeb? Tõsiasi, et sa ei ole piisavalt atraktiivne kellegi jaoks, kes oma suhet sinu vastu välja ei kavatse vahetada? Tegele oma liialt suure egoga lilleke, tuleb kasuks psühhikale ja omaenda heaolule samuti.
 
:D:D:D 07. veebruar 2015, kl 22.51
Ise tulid siia kellegi iseloomu mädaks sõimama!
Nüüd üteldi vastu ja kohe veel hullem sõim lahti. :D

Näed mind, et tead, kas olen atraktiivne või mitte? :) Ära muretse, olen vägagi atraktiivne. :P

Minu eesmärk küll ei ole see, et keegi peaks kedagi minu vastu välja vahetama. See oleks madal ja ei teeks ühtegi naist ilusaks!!!

Miks ma peaksin tahtma mingit tölli, kes vahetaks oma kaaslase välja!? Usun mind, kullakene, iga naise eesmärk ei ole teiste naiste mehi nillida!!!

Vabu kenasid noori mehi on miljardeid. :P

Aga, kas sul muidu on seda hirmu, et mees võiks tahta sind välja vahetada, et sellist asja minust eeldasid, mind nägemata, tundmata?
Kas oled tunda saanud, et kellegi teise maailm keerleb tema ümber, et mulle selliseid sõnu ütled, kui ma pole siin küll ennast maailmanabana esitlenud?

Tuletan veelkord meelde, ise tulid siia teist inimest alandama.
 
Margus 07. veebruar 2015, kl 23.01
Uskumatu kui kibestunud võib üks Kalad mees olla. No kõigile ei ole antud mehist meheuhkust, ega siis selleks pea hakkama ennast noorte naistega haipima. Kindlasti on sinulgi omad tugevad küljed ja kimdlasti leidub mõni ilus noor naine, kellele meeldibki pisike mehike. Ära lase pead norgu ja ela lootuses paremasse tulevikku! Kolmas poeg on kohtuseadus:)
 
Margusele 07. veebruar 2015, kl 23.04
Kus sa seda Kalad meest siin näed?
 
Lootus on lollide lohutus 08. veebruar 2015, kl 22.25
Ma siiralt loodan, et ükski kala naine ei taha skorpionist meest. See oleks puhas ajaraisk eeskätt kaladele, kes armastavad suhelda ja särada. Skorpion lämmataks kalad oma pessimismi ja kinnisideega. Skorpionitel on alatasa hunnik probleeme, milles nad suplevad ja millesse kistakse ka elukaaslased. Lisaks arvavad skorpionid, et neil on alati õigus, õiendavad, trambivad jalgu ja ei saa aru, miks kõik nende juurest lahkuvad, nad on ju nii tugevad ja õigd inimesed. Paraku see tugevus on vaid jonnakus ja suutmatus oma vigu näha. Kõik skorpionid, keda ma elu jooksul teadnud olen, on kas üksi või "mina kunn-sina tallaalune" suhtes. Selline pessimism ja probleemne isik nagu seda skorpion on, ei sobi kindlasti kaladest naisele. Kui sa skorpioniga lähedaseks saad, siis on kadunud kogu see salapära ja tugev tasakaalukas mees. Alles on kompleksides klammerduja, kes valab su oma muredega üle ja leiab, et sa pead teda toetama ja ninnutama, sest tema ju nii armastab sind! Kalad on liiga ilusad ja head naised reeglina. Nad lihtsalt pole loodud skorpionile solkimisega. Skorpion ajab astla püsti ja torgib ennastki, siis istub ja imestab, kaldub pessimismile, miks keegi temaga lähedane olla ei taha ja miks eelistatakse enamjaolt teisi temale. Ja siis käivad mõned siin pläägutamas, kuidas skorpionile kõlbab lollidega mängida küll..õõh kui vastikud, teise inimse armastus on mängimiseks :D jubedad kollid ja isenuhked ka selle hülgemöla üle mida siin ajavad, samas kui kõik teised kinnitavad endast teadmist, kui mõttetu elukas skorpion on, aga skorpion haibib ikka ja peab seda oma tugevuseks. Megairw no vaadake ise ka ja imestage, mille üle siin uhke on olla :D jubeduse tipp!!!!
 
eelmisele 08. veebruar 2015, kl 22.56
Väga sisutühi ja kibestunud möla. Milleks sellise sopa kribamise peale aega raisata? Peab ikka viha mõne Skorpa vastu olema. Mida ta tegi sulle? Saatia pikalt?
 
Lootus on lollide lohutus 08. veebruar 2015, kl 23.12
Vääna vääna oma juttu, mulle see ei mõju. Oled ise ju skorpion, millest ma siin äsja kirjutasin :D Hoiatan kõiki kalasid, et leiaksid endale meheliku,a, ausama ja tõelise mehe. Skorpioni valem on selline, korruta hüsteerias naine jonniva titega ja korruta kümnega.Kalad on enamjaolt väga ilusad naised ja neis on see miski, ega ma kahtlegi et skorpion sellist naist omada tahaks, aga loodetavasti tal see ei õnnestu, vähemalt mitte kauaks. Kuid kalad naine näeb, milline egotsentriline olend selle tasakaaluka maski taga peitub, saadab otsejoones pikalt selle skorpioni kog ta probleemidest koosneva varandusega! Kalad ma arvan, oma pead sellise jamaga vaevama ei hakka. Ja mida teha ühel kaladest naisel mehega, kes kellegagi normaalselt läbi ei saa? Hakkab tüüpi oma seljas tassima või mängib kodukana? Mitte kumbagi. Nad on liiga suhtlejad ja arvestades kui palju neil valikut on, siis ujuvad minema enne kui skorpion oma asteltki liigutada jõuab. Skorpionil on ju alati õigustus olemas, nagu siit lugeda saab :D See lihtsalt on niivõrd naeruväärne tekst skorpioni sulest, et ma kohe pean end siin lõbustama, samas andma nõu kaladele ja ütlema välja tõe selle salapärase märgi kohta. Ma pole eluski kuulnud üheltki teiselt inimeselt peale skorpionite, et nad seltskonnas suhtlevad vähe, sest usaldust ei ole ju. No cmn, kui haige veel saab olla. Lähed välja ja ei suuda tuttavatega eriti suhelda, sest usaldust pole? Mda siin usaldada on :D ja neid näiteid võib jäädagi kirjutama.
 
omg 08. veebruar 2015, kl 23.16
Juba parem. Selle tekstiga võid auhindu püüdma minna. Loogiline ja selge argumentatsioon. Kuudas sa nii kiiresti arenesid? Sõid midagi vahepeal? Seeni näiteks?
 
Lootus on lollide lohutus 08. veebruar 2015, kl 23.29
Ei, sa õilis hing. Seeni ma ei söö, aga sa ise praed küll hoolega ;))
 
Otse! 08. veebruar 2015, kl 23.33
M.O.T.T kalad naised pole skrpadele lörtsida! Skorpad peaksid kõik omavahel kokku saama ja jätma kaladest naised sõnnile või mõnele teisele tõelisele mehele, kes pole selline tohman nagu skorpion, härra salapära. Hahahaaa, ma ei võiii kust see skorpioni ülistuslaul üldse alguse sai.
 
Jh 09. veebruar 2015, kl 00.08
Mind paneb imestama kui halba reklaami skorpionid siin endale teevad. Mitte vaid selles teemas. Kas te tõesti arvate, et teid muudab kuidagi paremaks või ligitõmbavamaks see kui te kõiki maatasa teete ja ülistate end, kirjutades et te olete murdumatud, et teised on teie jaoks liiga mõttetud ja nõrgad, et ainult teie otsustate kaua suhe kestab ja kasutate mõnuga teisi inimesi ära, kes seda endaga teha lasevad. Kõik inimesed ei ole mängurid ja ei mõtle kahes suunas, nagu teie. Tundub, et kogu teie elu on üks võitlus ja mäng. See pole ju vaid delfis teie jutt vaid teie reaalne ellusuhtumine. Tegelikult on see haiglane. Mitte ükski inimene ei taha enda kõrvale sellist nagu teie endist pildi olete loonud. Olge või maailma valitsejad, aga üksikud olete. Nõrkus on just see aegajalt, mis meid teisi armastama ja hoidma paneb. Ilmselt te pole seda tõelist tunnet kunagi tunda saanud ja ei saa ka. Võite ju uhked olla, uhked oma uhkes üksinduses. Minu jaoks isiklikult oleks tühja elatud elu kui esikohal oleks uhkus ja selline tugevus, sest need kaks on suurimaks takistuseks tõelise õnne puhul. Väga raske on elada kui sa endale kedagi lähedale ei julge lasta ja end peajagu teistest paremaks pead, tunnen kaasa! Ja kas te tõesti arvate, et teised inimesed on suhtes kui nad enam ei taha? Kindlasti ei ole ju, nii nagu teiegi. Ja paljutki veel, mida te oma tugevuse aadressile kirjutate, pole vaid teie puhul nii, vaid ka kõikide teiste puhul.
 
Kõrvaltvaataja 09. veebruar 2015, kl 00.16
Kui nüüd kogu vestlust algusest peale lugeda, siis minu meelest olid skorpioni esimesed tekstid analüüsivad, tõid välja nii kalade kui skorpionite head ja vead ja tegid lõpuks järelduse, et vähemalt (selle) skorpioni meelest kalad ja skorpionid ei sobi omavahel. Ei olnud sisutühja mahategemist või viha väljavalamist, lihtsalt analüüs ja järeldus, inimlikult. Miks kalad siin selliseid järeldusi teevad - kas ehe näide kalade iseloomust? Loodame, et asi on kinni konkreetses inimeses, igatahes piinlik, millise reaktsioonini see viinud on. Kalakesed - igaühele on siin maailmas oma, teisiti ei saakski. Kui see pole skorpion, ärge olge õnnetud ja ülbed, leppige ja laske neil rahus olla ja elada. On teile kusagil see õige ja ka skorpionile. Ei ole mõtet iga hinna eest vastupidist tõestada püüda või minna inetuks. Igaühele ei saa ja ei peagi meeldima. Vähem eneseimetlust ja rohkem tolerantsust teiste inimeste suhtes ja uskuge, pole enam vahet, kas see on skorpion või sõnn või kes iganes, suhted laabuvad!
 
Lootus on lollde lohutus 09. veebruar 2015, kl 01.10
Mina kui maamärgist naine, kelle arvamust on alati peetud erapooletuks ja ausaks, ütlengi siin välja kogu skorpioni olemuse. Lihtsalt skorpionile omases keeles. Kohe täitsa huvitama hakkas see teema ja lasin algusest peale pilguga üle. Kust siit välja lugeda saab, et mõni kaladest naine alustas seda sõnasõda? Mina loen küll, et mingil hetkel alustas skorpion lahmimist, kusjuures ümber lükates teise inimese kogemusi! Iga arukas iniene saab ju aru, et teise kogemustele pole mõtet vastu vaielda. Minu parim sõbranna on kalad naine ja veelgi samast tähtkujust tuttavaid ja no ei tahaks mitte üks raas, et selline naine skorpioniga kokku satuks. Ja nii palju kui mina oma aastate jooksul näinud olen, siis on skorpionid need, kes kalasid jälitavad. Mitte vastupidi! praegugi on lihtsalt halenaljakas vaadata, kuidas 2 sõpra, mõlemad on skorpionid mu sõbrannat, kes on kalad, taga ajavad. Ja ausaid võtteid need mehed ei kasuta! Antud olukorras kalad naine otsustab, kuhu, millal ja kas üldse läheb. Aga ma ütlesin talle ja ütlen ka siin, et sellised kalad naied on enamuste skorpionite jaoks liialt head, kõige poolest!!
 
Lootus on lollide lohutus 09. veebruar 2015, kl 01.35
Sa kõrvaltvaataja oled skorpion ja on üritad oma peenel viisil mind salvata, üritad serveeritult :) oh, kui palju seda taktikat nähtud on skorpinoite poolt, kui halvaga ei saa, siis "heaga" ikka saab, peaasi et ära panna. Aga sa ei adu, et see pole mingisugune nõrk koht mu jaoks, mida sa oma kommentaariga puudutada üritasid. Mind isiklikult see teema ei puuduta, lihtsalt avaldasin arvamust selle põhjal, mida mina näinud olen ja ikka korduvalt ja lähedalt. See, mida sina siin kirjutad ei muuda seda, et kaladest naised on skorpionitest populaarsemad ja üleüldse paremad inimesed. Kalade suurimaks plussiks ongi nende vabadus, nad küll aegajalt satuvad hämarasse, kuid sama kiirelt ka lahkuvad sealt. Neid on võimatu kinni hoida ja nii kiirelt kui nende huvi süttib, see ka kustub. Skorpion on see, kes tõlgendab seda mänguna, hakkab andma vastulööke ja nähes kalade käitumist, arvab et kala mängib. Ei mängi, ta ongi selline vaba hing ja ei hoia seda vabadust tgasi ükski skorpion ka parima tahtmise juures, juhul kui kala seda ise ka ei taha. Kui kala lahkub, siis ta võib naasta, kuid ilma igasuguse kavatsuse või süümepiinadeta, skorpion tõlgendab seda kohe teisiti. Kui skorpionil on enamus läbi mõeldud, siis kaladel ei ole, nad elavad ja tunnevad elust rõõmu ja nad ei pea vajalikuks tassida enda kõrval skorpioni, kellest saab nende elu pidur. Nad on rõõmsameelsed, mida skorpioni kohta öelda ei saa. Keegi siin eespool ütles tabavalt, et skorpion ei saa ette aimata kalade tegutsemist,maest kalad isegi ei tea, mis järgmiseks saab ja neile sobib see. Ja sobib ka kõikidele teistele, kes selle rõõmupalliga koos ELADA tahavad, sest seda just kalad teevadki, elavad täiel rinnal. Kaladest naise kõrvale sobib mees, kes seda naist ei pidurda ja tema elurõõmu ei kustuta, seljas neil ei tohi ka elada ja ma kujutan ette teades skorpione ja kalasid, et kala ei kannataks välja seda skorpioni klammerdumist ja pressingut. Ja kala ei hakkaks oma pead pikal vaevama skorpioni tujude ja kinnisusega. Minu jutt siin on räägitud. Kui sa ikka end parimaks pidada tahad, anna tuld, aga pea meeles, et see ei kahjusta kedagi peale sinu enda!
 
mööduja 09. veebruar 2015, kl 08.42
Täiskuu mõjud veel annavad tunda?
 
susker 09. veebruar 2015, kl 08.50
Ilmselgelt need seened ei sobi sulle. Hiljem maiustasid peale jah!? Mida aeg hilisemaks, seda lahtlasemaks su jutt muutus. Katsu täna näiteks pähkleid krõbistada, tuleb selgem jutt ja sirgem silmavaade.
 
Kõrvaltvaataja 09. veebruar 2015, kl 12.58
Tegelikult olen mina kaalud...

Aga lugedes No 10.18 postitust, siis see tekitab kergeid külmavärinaid. Ehk on häda minus ja minu maailmavaade liiga inimlik? Armastus - see puhas tunne - peaks baseeruma austusel teise inimese vastu, usaldusel, siirusel. Minu jaoks isiklikult on sellised autud mängud teise inimese tunnetega täiesti välistatud. Aga lugeda, kuidas keegi teadlikult inimestele haiget teha püüab, et tõestada sellise käitumisviisiga iseendale teise inimese armastuse suurust - kas tõesti on sellised inimesed olemas? Skorpioni reaktsioon on siin vägagi tüüpiline - teiste inimestega mängijad tuleb kaugele tõrjuda. Mina kaaluna küll lihtsalt väldin selliseid inimesi viisakalt. Sestap ka järeldus - igale inimesele on siin ilmas õige. Mulle näiteks ei sobi sellised inimesed (No 10.18) absoluutselt, olen kõrvalt näinud mitut skorpioni, kes just tänu sellisele käitumisele väga haiget on saanud. Kindlasti on aga neid, keda sellised mängud erutavad (nt vähid) ja sellega tulebki leppida.

Erinevalt maamärgi ausast ja erapooletust eneseväljendusest ei ole mul õhumärgina kombeks inimestega koera moodi rääkida (sest selline "räägin tema enda keeles" on ikka väga ülbe, üleolev, halvustav). Eks teiste inimeste aktsepteerimises sellisena nagu nad on peitubki teatud võlu ja valu. Alati on üks valikutest vaikne eemaldumine inimestest, kellega me ei sobi, selle asemel, et püüda neid enda arvamuse või näo järgi ümber vormida. Mina isiklikult ei näe ka midagi halba selles, kui inimene kardab haiget saada, küll aga jääb mõistetamatuks teisele teadlikult kannatuste põhjustamine (kui inimene räägib teise teadlikkust piinamisest, on tavalisest vabadusejanust asi kaugel).
 
Pieces 09. veebruar 2015, kl 16.49
Sobime ja ei sobi ka.
Füüsiliselt ja hingeliselt, saame väga hästi läbi. Tema annab mulle, mida mina vajan ja vastupidi. Ilma igasuguse jututa, ei pea oma soove välejndamagi. Kõik toimib iseenesest.
Hetkel oleme seisus, kus ta tahab hakata minuga koos elama. Räägib lastest, teeb plaane, küsib, mida ja kuidas mina tahan (a´la kas sinist või roosat vannituba) ja on viimasel ajal ka reaalseid samme selles suunas teinud.
Mina aga nii kindel ei ole, et temaga koos elada tahan. Kuid seda on vist võimatu talle selgeks teha.
Peamine põhjus on erinevus meie elustiilis.
Ta on ekstreemne, riskib alalõpmata, teeb kogu aeg midagi, mis on eluohtlik. Lisaks teeb väga palju tööd (kui see kooselus nii oleks, siis ma poleks kindlasti rahul). Temas küll on seda konkreetsust, kuid sama palju on temas ka seda ´´elan päev korraga´´.
Kui vaadata, kuidas ta inimestega suhtleb, siis mulle ei meeldi see, et ta ei pane end absoluutselt maksma, alati kuidagi keerutab, võimalusel ei vasta kõnedele või ajab lihtsalt neutraalset ja meeldivat juttu, et mitte otse öelda, samas kui arvab hoopis vastupidi (see on nii tema sõprade, töökaaslaste ja perega).
Mind hoiab küll väga ja räägib otse, kuid ma arvan, et meie kooselu ei sujuks kui me nii erinevad inimesed oleme.
 
you will see, dear! 09. veebruar 2015, kl 17.36
Ära siis üllatusest nutma puhke kui Sinu kalis Skorpion ootamatult kellegi vähemnõudliku enda ellu laseb. Kukkumine võib mõne tegelase jaoks üsna valulik olla ja Skorpionist ilma jäämine tõsise kaose tekitada.
 
sii sii 09. veebruar 2015, kl 18.30
viimane jättis lisamata, et samas võid temata palju õnnelikum olla, sisetunne teab
 
mismure 09. veebruar 2015, kl 19.45
Ühel on keegi teine silmapiiril ja teine arvab, et on ilma õnnelikum. Milleks üldse tõmmelda? Las kumbi elab oma elu nii kuis oskab ja suudab.
 
Pieces 10. veebruar 2015, kl 13.24
Ahah, et sina siis matad oma soovid ja põhimõtted maha ja tiksud mehe sabas, peaasi et maha ei jätaks? Edu sulle! Saad kindlasti õnnelikuks!
 
M. 10. veebruar 2015, kl 15.24
Ohsa jumalukene jälle on ohmoonist skorpion platsis, kes end maailmanabaks peab. Mis sa joppar kujutad ette, et skorpion on vastupandamatu vä`? Mis sa arvad, et kui jäär või neitsi maha jätavad, siis on kergem või? Mingi täielik idu, muud pole öelda. Vaata et ninali ei käi suurest eneseimetlusest.

Õnneks võivad skorpionid siin seda mulli ajada, aga reaalis on nad kõige üksikumad ja täiega paras teile, upitage oma nina rohkem ja nautige üksindust ja seda kuidas kõik teie eneseimetluse üle irvitavad. Nähtud enam kui tahaks !!!
 
seda et 13. veebruar 2015, kl 06.40
Kalad naine ja skorpion mees olevat match made in heaven. Nad on molemad pisut salaparased, peibutavad ja taiesti teineteise vaarilised. Oleneb muidugi ehk ka teiste planeetide asetusest, aga kylgetomme on tugev ja suhe kindlasti maletamisvaarne.
 
Right 13. veebruar 2015, kl 10.25
Need kaks suudavad teineteisele pakkuda väga palju armastust ja kirge, mis teistele märkidele tundmatuks jäävad, kuid ka valu ja pettumusi. Eks see oleneb sellest, kuhu nad parasjagu oma energia suunavad, sest mõlemad võivad olla x-põhjustel täiesti sadistlikkud nii enese kui teineteise suhtes
 
kestvad ovatsioonid eelmisele 13. veebruar 2015, kl 14.25
Oooooooooooooooooooooo
Tõlge: uskumatu, et leidsid endal lõpuks ühe pisikese veal
 
Scorp44 23. veebruar 2015, kl 04.06
Kalakesega koos alates 16a Ei ole igav hakanud ning paremat ei teagi tahta. Siirus ja otsekohesus hoiavad meid koos. See ei tähenda et me seda igal hetkel välja näitame.
Kõik see eelnev on kellegi haige väljamõeldis, laske edasi kui viitsite!
 
Iiiiah 24. veebruar 2015, kl 21.01
Olen kala ja mees skorpa. 15 aastat ja on on meiega. Ei mingit soga. Koik on otse ja Aus ja kuum,kuum tunne siiani. Skorpa ei jata sind iial ja kala sellise armastuse juures ei kavatsegi kedagi jatta, petta. Ta jumaldab kui teda jumaldatakse. Tohmud.
 
Mõtleja. 24. veebruar 2015, kl 21.30
Scorp44, sa oled mees või naine? puht huvi pärast, kas su kaasal kalakesel on ka miinuseid, sinu silmis? Eks meil igaühel on neid, kuid midagi sellist suuremat?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!