Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja naine !
 
yeap 29. august 2007, kl 16.10
Milline on veevalaja naine välimuselt ja sisemuselt ? on ta edukas?
 
veevalaja naine 29. august 2007, kl 18.04
Välimust ei saa inimesel hinnata, mis ühele ilus ei pea olema teise inimese silmade järgi ilus.:) Sisemuselt on veevalaja kindlalt ilus....tema moto on ausus, otsekohesus, reaalsus, väga hindab ta inimlikkust, avatust....veevalaja elab ka ise nende omaduste järgi, kui veevalaja on juba kellegi kohta halvasti öelnud, siis enamus inimesi on seda teinud juba palju varem....veevalajate üks suur puudus on see, et nad usaldavad liialt inimesi ja tänu sellele saavad väga tihti ise haiget....väga inimlikud inimesed ja jõudu neile kõigile!!!!:)
 
veevalaja naine 29. august 2007, kl 18.06
Kindlasti on veevalajad väga edukad!!!!!:)
 
lõvi mees 29. august 2007, kl 18.45
ja väga kirglikud lähedastes suhetes!!!
 
Naine (veevalaja) 29. august 2007, kl 20.02
Veevalaja naine ilu on kummaline, see ei ole väline sümmeetriline ja külm ilu, vaid mingi sisemine karisma, mis tuleb tema loomusest, tunde-ja mõttemaailmast ning kaasasündinud meelelisusest. Sisemiselt on veevalaja tolerantne, aus, otsekohene ja kaastundlik. Kõik teie puudused saavad tema silmis õigustuse, kui te talle meeldite. Veevalaja ei ole kunagi kiuslik, omakasupüüdlik ja kättemaksuhimuline, kõike mida ta teeb võtab perspektiivitunde ja mängulisusega. On hea administreerija, kui tõuseb kõrgele kohale-mida sageli ka juhtub, ei teosta võimu vaid omakasu ja autoriteeti silmas pidades, vaid peab olulisemaks üldist arengut ja teiste heaolu. Veevalaja on oma ideede ja tegudega alati teistest sammukese võrra ees...
 
triibuliseks (ka veevalaja) 29. august 2007, kl 23.00
nõustusn eelnevatega 101% :)
 
ja 30. august 2007, kl 09.27
rahmeldab liiga palju ringi, vahel võiks ka stop teha
 
jäär 30. august 2007, kl 12.27
Mu kaasa on veevalaja ja olen temaga väga rahul!Natuke rahmeldaja on,aga väga hea südamega ja siiras.Armastan teda ülekõige!
 
skorpionM 31. august 2007, kl 12.54
Üks kunagine tüdruksõber oli ka Veevalaja. Mingi ull tülitsemine käis kogu aeg, ma mäletan :)
 
vvv 31. august 2007, kl 15.34
veevalaja naine ei tülitse, kui temaga tüli ei otsi.
üldse on väga truu ja usaldav, kuni hetkeni, kus tema usaldust kuritarvitatakse.
Väga palju on sellist "kuidas küla koerale..." metaliteeti. Esmane eeldus on, et inimesed on head, seega on ka tema hea. Kui pettuvad, siis täielikult.

Ja kõige hullem, mida selle naisega suheldes teha saab, on varjata infot. Nii mõnigi patt leiab andestamist, kui see kohe üles tunnistatakse. Samas kui see käib risti vastupidi tema veendumustega, siis leiad küll ehk tunnustust ausa ülestunnistuse eest, kuid edasisest jahedast kohtlemisest ei pääse.
 
ka vv 31. august 2007, kl 17.34
Mul kunagine mees oli skorpion. Kirg oli meeletu, aga tema valetamine ja lubadustest mitte kinnipidamine ajas kopsu üle maksa. Läksime suure sõimuga lahku (sõim oli mitte minu vaid temapoolne)
Ja tõesti, olen vvv-ga nõus, me ei tülitse, kui just meiega tüli ei otsita :)
 
sõnn 01. september 2007, kl 02.10
Kui vv naine on saatnud kuu aega iga päev ühe sõnumi, ja ühel päeval ei tule vastuseks piiksugi, kas ma peaksin rahutuks muutuma? Teisel päeva õhtul jälle tuleb.
Küsin sellepärast, et kui ma sõnnina sõnumit vastu ei saada, siis ilmselt:
1. olin vahepeal surnud
2. või teise naisega, telefon vaikseks keeratud ja silma alt ära. (lihtsalt näide, pole korraga kahenaisepidaja)
Telefon katki, maal vanaema juures levi ei ole ei tule minu puhul arvesse. Leiaksin võimaluse.
Et siis, kas need aegajalt ärakadumised on vv naise puhul ok?
 
vv 01. september 2007, kl 12.46
Kui vv naine ära kaob, siis on ta su unustanud.
 
sõnn 01. september 2007, kl 16.48
Kas aitab meeldetuletamisest, või on unustamine lõplik?
Kui tõsiselt üldse võtta "i love you, i miss you, i kiss you" laadis (tegelikult ikka sisukamad.) SMS-e? Ilusad sõnad?
Sõnn pigistab vähestele midagi sellist välja. Ja kui, siis tõsi taga. Päevapealt ei katke siis enam... Pagan võtaks neid veevalajaid, arumaisaa...
 
vv 01. september 2007, kl 16.51
Tuleb end meelde tuletada, ja sõnn saab sellega suurepäraselt hakkama. Küll ta siis fokusseerib oma tähelepanu Sulle. Sõnnid on vv-dele üldiselt väga sümpaatsed, aga nad on väga erineva mõttemaailmaga, kuid neil on tugev tõmme. Tuleta end meelde, ei ta siis sind unusta!;)
 
tsah 02. september 2007, kl 10.34
Veevalaja naine on suht kannatamatu. Seega lihtsalt sms-tamine ei pruugi olla see mida ta tahab.Ehk kui suhe liiga kauaks ühte voogu jääb püüab ta seda sealt liigutada ning kui ei õnnestu, siis otsib endale uue tegevuse ning võtab sind lihtsalt hea sõbrana, kes hoolib.
Veevalaja vajab vabadust ja hingamisruumi. Ehk siis kui ta ka kolm päeva ei suhtle, siis ei ole veel midagi lahti. Ta lihtsalt vajab aega iseendale.
Veevalaja on edukas selles valdkonnas, mida ta endale oluliseks peab. Kuid edukust ei määra vaid tähemärk, vaid ka tõusumärk jm. astroloogilised positsioonid.
Välimuselt on nad pigem omapärased kui piltilusad. Sisemiselt on nad aga väga rikkad. Ehk neil on teadmised ja tundmused kogu maailma suhtes alates kosmosest ja lõpetades PVO-ga. Sõnni ja veevalaja puhul on küsimus, kas sõnn on valmis end siduma nn "ebastabiilse" naisega. "Ebastabiilne "positiivses mõttes. Ehk sa ei või kunagi teada,millise uue leiutise või elusuunaga ta üles ärkab hommikul ning veendunult selles suunas ka liigub. Ning emotsioone jätkub tal terveks päevaks.
 
sõnn 02. september 2007, kl 13.56
Jep! Tänud vv-le. Kahe kolme lausega saab imet teha:). Sain oma vastuse. Hea kindel ja soe tunne on praegu. Oleksin ilmselt uhkesse üksindusse sulgunud. Asjata.
Kahjuks meil teist võimalust suhtlemiseks hetkel pole:(.
Vaevalt suhe sõpruseks taandub. Liiga palju seksuaalset energiat. Tõmme on tugev ja vastastikune. See oli selge esimesest pilgust. Elu lihtsalt viis meid lahku...
Veevalajate ilust oskan minagi palju head rääkida:). Tõesti omapärane. Kaameraga ei püüa. Kõikidel fotodel oleks kui erinev inimene. Ausaltöelda ei saagi ma täpselt aru, mis tema nii vastupandamatuks teeb. Ilmselt kõik kokku. Lihtsalt vaatad, silmad suured peas ja voolad kuhugi kaugele ära. Muide sama pilk on ka tema silmis. Et vv ilmselgelt sõnniga klapib. Muidugi pagan teab, kui kaua...
Jah, sõnn on valmis end siduma nii "ebastabiilse" naisega:).
Omast kogemusest tean rääkida, et kogu see tähemärkide värk päris elus tihti ei toimi. Inimesed ei ole ainult tähemärgid. Pikemat aega kaljukitsega koos elanud, no sureb maha see suhe. Ja just nende omaduste pärast, mis teoorias suhet tugevdama peaksid. Sõnnid maalähedased, kindlameelsed? Paljud tuttavad s-d on kunstnikud, kui "maalähedased" nad ikka on? Tuulepead, nagu ma isegi:).
Vv otsekohesus teeb elu palju lihtsamaks minu arvates.
Kas vv on valmis siduma ennast nii "stabiilse" märgiga? Vot seda ma käin siin uurimas. Vahel tõesti raske aru saada mis vv peas toimub. Aga teie abiga, ehk õpin. Ok las ta olla need kolm päeva jumal teab kus:) Mis ta ikka nii väga ära teeb. Eks vaja rahulikumalt võtta.
Muidugi oht on, et vv lihtsalt ajab pea sassi ja siis tüdineb. Ja see puupea sõnn ei oska siis midagi targemat välja mõelda, kui otsib kõrge koha ja hüppab sealt alla:).
Vabandan teemaalgataja ees, et nüüd hoolega teemat kallutan. Loodetavasti siiski leidub siin nii mõnigi kasulik kild, mida tasub kõrva taha panna.
 
no ma ei tea kohe 02. september 2007, kl 19.00
olen ise veevalaja,
mul ema veevalaja ja
mõni hea tuttav veevalaja.
naised niisiis.
see jutt,et veevalaja on aus ja otsekohene jne.jne.,
no see jama.
veevalaja on üks väga salakaval ja manipuleeriv tegelane.
kõik,mida ta teeb ja mida räägib,
on tagamõttega.
talle meeldib,kui kogu maailm käib tema sõrmenipsu järgi.
kui oma tahtmist ei saa,
siis tuleb selline jonn ja kius,et jube.
ja veevalaja naine oskab panna teisi end usaldama ja omale pihtima hingeasju ja
oskab seda kõike ideaalselt enda kasuks ära kasutada.
karm jutt.aga ma vihkan iseennast.
 
:) 02. september 2007, kl 19.42
no, sina küll vv ei ole.
kindel on see, et sul on isiklik vimm vv vastu.
 
vv 02. september 2007, kl 20.54
Hindab see vv su "puupead", ära muretse!;) Ja usu, ta on võimeline end siduma sinuga. Jäta talle ainult õhuruumi, siis kõik sujub. Hinda tema vabaduseiha, mis ei tähenda aelemist teiste meestega. Ta on sulle truu, kui usaldad ja austad, armastad ja hoolid. Sa ei pea teda kontrollima, tal on endal sisemise õpetaja olemas.:)
 
ee 02. september 2007, kl 21.05
ma mitmekordse vv mõjutusega ja tõesti, pole olemas saladust, mida ma teada ei saa
 
vot 05. september 2007, kl 15.34
Too ..: " No ma ei tea kohe "


Su jutt on vale.
 
jäär naine 06. september 2007, kl 11.38
veevalaja naine on naturaalne manipulaator, kõik ta tunded on pinnapealsed
vastik tüüp
 
vv 08. september 2007, kl 15.49
no jäär on minu arust just tobe armukadetsejast tagaräägiv isiksus .nii palju ,kui mina olen jääradega suhelnud.
 
vv 08. september 2007, kl 15.49
no jäär on minu arust just tobe armukadetsejast tagaräägiv isiksus .nii palju ,kui mina olen jääradega suhelnud.
 
vv 08. september 2007, kl 15.49
no jäär on minu arust just tobe armukadetsejast tagaräägiv isiksus .nii palju ,kui mina olen jääradega suhelnud.
 
vv 08. september 2007, kl 15.49
no jäär on minu arust just tobe armukadetsejast tagaräägiv isiksus .nii palju ,kui mina olen jääradega suhelnud.
 
vv 08. september 2007, kl 15.49
no jäär on minu arust just tobe armukadetsejast tagaräägiv isiksus .nii palju ,kui mina olen jääradega suhelnud.
 
no ma ei tea kohe -ga nõus 17. september 2007, kl 17.29
mina näiteks olen totaalselt nõus: no ma ei tea kohe -ga.

olen samuti vv naine.
 
Aga 18. detsember 2015, kl 21.32
"No ma ei tea kohe" jutt on väga õige. Olen veevalaja ja see jutt on õige. Jah positiivne on ka õige, aga pole mõtet rääkida kuidas kõik veevalaja naised on suurepärased kõige paremad inimesed(tahate oma ego upitada siis selline jutt loomulikult meeltmööda, tõde tahate teada siis peab harjuma, et on ka negatiivset veevalaja juures).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!