Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kas kaalud teavad,
 
imelik 14. august 2002, kl 16.50
mis nad tegelikult tahavad,. Minud on see pidev vaagimine ra tüüdanud. Väga uimased igatahes
 
Trips 14. august 2002, kl 16.54
Mu mees on kaalud ja oh õudust,kord on üks asi must siis kohe hoobilt muutub see valgeks ja nii hommikust õhtuni,jumala iga päev-oh,ei tea kui kauaks mul seda kannatust jätkub
 
psiik 14. august 2002, kl 17.02
otsutamisega kipub neil jah vahel raskusi olevat, eriti kui vaja mitme asja cahel valida. Siis on maru hea kui ise natuke aitad, et otsutad ära või nii. või kinnitad et team tehtud valik on hea, muidu hakkab veel ümber mõtlema. Noh poodi minnes võib kaaluga sinna kaaluma jäädagi
 
imelik 14. august 2002, kl 17.09
kaua olete teie jaksanud nenede eest otsustada, mul 5a. staaz ja hakkab kergelt tüütama küll. :(
 
Dom 14. august 2002, kl 17.45
Jajahh.. see alatine vaagimine. Ennastki tüütab ära. Aga natuke kiiremini olen poodides hakanud tegutsema alates hetkest, kui elukaaslane hakkas aega võtma, et kui kaua võtab aega mul, et valida, millist leiba osta (no neid ju oma 20 erisorti on :( ) Nüüd võtan tavaliselt lihtsalt esimese ettejuhtuva.
 
kaalud 14. august 2002, kl 22.49
Kaalud tevad küll, laske see aeg kaalumiseks kuluda -ühtäkki taipad isegi,et täistera leib on parim valik tervisele ja muudki kaua kaalutud asjad.Mu jäärast mees on oma äkkotsustega hullumoodi lollusi kokku keeranud.Pärast isegi kahetseb, aga ei julge tunnistada.
 
analüütilinekaal 15. august 2002, kl 09.24
Kaalud teavad reeglina, üpris hästi mida tahavad s.o parimat lahendust olukorrale ja nii, et võimalikult kõik rahul oleksid.
Leiva näidet jätkates - kui kaalumisest probleemi ei tehta, siis valib kaal pakutavast sortimendist välja parima, jäädes mõneks ajaks oma valikule kindlaks (s.t. kaalumine jääb ära). Kui kaalumisest tehakse probleem, siis rabab suvalise pätsi kaendlasse (leib on leib), peaasi, et kõik rahul oleksid.

Kaalud ei ole uimased. Pigem tõmbuvad enesesse, kui kaalukeelekesel köietantsu harjutatakse.
 
konn 15. august 2002, kl 10.28
mul oli kaaludest naine. jube värk ausalt öeldes. kõik pead ise otsustama
 
kaalukene olen 15. august 2002, kl 11.10
KÕIGE HELLEMAD,ILUSAMAD ja NAISELIKUMAD NAISED!Mehed igatahes eelistavad kõigile teistele sod.märkidele KAALUSID.
 
PEETER 15. august 2002, kl 11.13
MINU ilus naine on KAAL-ise olen LÕVI .Viimasepeal värk juba 2 aastat.Selline armastus ja harmoonia,et hullux ajab.Tipp on see,et mittemingit etteheidet KAALUDELE.
Mees,kes on Kaalunaist saanud-võib rahus surra...
 
mart 15. august 2002, kl 11.28
to Peeter: olen saanud.. yhe unustamatu öö vaid kyll, aga seda et... rahus võib surra nyyd jah, sest see OLI tõesti unustamatu;)))
 
Maiasmokk 15. august 2002, kl 12.29
To Kaalud: Mul ka mees jäär! Poes on alati väga kärsitu ja kuri minu kaalumise pärast. Hiljem aga valituga väga rahul :o)
 
kohmetu konn 15. august 2002, kl 13.36
Kaalu naist saanult võiks ikka rahus elada, mitte surra:)))))
 
imelik 15. august 2002, kl 13.57
mehed vast jah rahuk kui naine kaal, kui mida peab tegema naine, kes elab kaaludest mehega, terve elu üksi otsuseid langetama ??? need on ikka oluselt tõsisemad kui millist leiba poest osta. Näha, et mees ise ei ole mitte alati rahul kuid ise ka midagi välja ei mõtle, või ei jõua nii kiiresti mõelda, naisel juba ammu enne otsus tehtud. Naine vaene jäär, vastik inimene ka ei jaksa :)(
 
mina ka kaal 15. august 2002, kl 14.07
Peeter:
mina ka kaal-naine, kallike mul lõvi-mees. Mul on varemalt mitmeid suhteid olnud, kuid iial mitte nii head. Oleme mõlemad kanged, kuid vajadusel tasakaalustame teineteist.
Temagi alles hiljuti ütles, et on küll elanud ligi 40 aastat, kuid sellist suhet&seksi pole varem kogenud. Sama minulgi, tunnen et olen ise ka kirglikum ja seksikam kui teistega varemalt.
Äkki kirjutad veel oma kogemustest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!