Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
Mart 01. detsember 2011, kl 10.42
kuidas ta suhtes olles käitub?
 
Mary 01. detsember 2011, kl 10.56
Kui sa võidad lõvi naise südame ja usalduse, siis oled sa saanud endale kõige parema ja hoolivama naise.
 
Jane 01. detsember 2011, kl 11.03
Pakun, et kaitseb meest ja lapsi nagu emalõvi.
 
Tarzan 01. detsember 2011, kl 19.27
Ja kes tema meest ja lapsi ohustab, selle murrab emalõvi nagu naksti maha.
 
Lõvi N 02. detsember 2011, kl 11.22
no ntx.. mina püüdsin kinni oma katuselt allkukkuva mehe :, mis siis, et ise olin pärast poolenisti maa sees :P.
 
naine 02. detsember 2011, kl 22.27
Lõvi puhul peab alati arvestama sellega, et ta käitub sinuga täpselt nii nagu sina temaga käitud. Lõvi ei andesta aga unusta ja kes vastupidist väidab, tegelikult ei tunne lõvi. Lõvi ei tee midagi poolikult, kui armastab siis kogu südamega ja kui vihkab siis totaalselt.
 
kaaaaa l6vike 02. detsember 2011, kl 23.21
viimasel on 6igus...aga pisikese nn.vihkamise perioodist saab v2ga ruttu yksk6iksuse periood.Aga inimene kes on hinges siis on ta seal ilusti ja pikaksajaks ja niisama p6hjuseta minema ei saadeta :-).meeldivad tugevd isiksused,lubatud on ka pisikesed n6rkused aga austuse puudus on lubamatu ja usalduse kuritarvitamine.Yldiselt on toetav ja armastav.Aga kusagilt t2hem2rkidest lugesin,ja see vastab t6ele:l6vil on kyyned peidus aga ta viilib neid regulaarselt :-D.Kui oled ise ka tule m2rksiis peaks klappima...Samas kui sulle see l6vitydruk meeldib siis julgelt sydant v6itma...
 
kaLa 03. detsember 2011, kl 09.07
10 min. lõvi naisega ühes toas ja mul saab hapnik otsa...esmamuljel uhked ja enesekindlad, kuid natukese aja pärast veendud ,kui suured latatarad ja võltsuhkuse ja kahe persega nad oskavad olla...mulle nad kohe üldse ei istu...
 
LõviN 03. detsember 2011, kl 10.03
meeldivad tõesti tugevad isiksused, mehelikud mehed, kui keegi meeldib, kiindun väga kiiresti, koguaeg tahaks nagu saada kinnitust mehelt, et olen oluline, tahan alati olemas olla, anda endast palju,kuigi vastu vbla nii palju ei saagi, aga ikkagi, selline olen mina:)
 
ka..Lõvi N 03. detsember 2011, kl 14.36
kaLa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 10 min. lõvi naisega ühes toas ja mul saab hapnik
> otsa...esmamuljel uhked ja enesekindlad, kuid natu
> kese aja pärast veendud ,kui suured latatarad ja v
> õltsuhkuse ja kahe persega nad oskavad olla...mull
> e nad kohe üldse ei istu...

Uskumatu, aga tunded on täiesti vastastikused :). Mul tõusevad ntx. kuklakarvad ka turri, kui meie üks Kala- töökaaslane (naine) silmapiirile ilmub. Õudus. kusjuures, uudishimulikumat ja totramat eite annab otsida(lisaks kõigele muule ei hiilga ta erilise tarkusega..(ise arvab muidugi, et teab kõigest kõike). Käitumine on allapoole arvestust. Inetu on kõigele lisaks (natuke ikka midagi teha saaks, et normaalne välja paista:).No ühesõnaga, selline on minu tuttav kala- naine.
 
kristi 03. detsember 2011, kl 17.07
Ka minu jaoks jäävad lõvid haledaks. Oojaa, ennast upitada nad oskavad, on silmapaistvad ja palun aina imetlege neid... oksele ajavad oma võltssäraga.

Ühed vedelad sellid kui olukord karmiks muutub. Jäävad ootele, et palun me oleme olemas, arvestage meiega, aga et ise käe külge paneks või korra majja lööks - no seda on ikka palju tahetud.

Mõttetuim tähemärk.
 
to kristi 04. detsember 2011, kl 11.37
küll sul on ikka raske elu, ma ei kujutaks ette, kui mul mõne inimesega kohtudes kogu aeg peaks oksele ajama. See hakkab ju lõpuks tervisele. Rohkem tolerantsi sõbrake, ei usu et sa ise nii ideaalne oled :D
 
Anja-Nanja 04. detsember 2011, kl 20.25
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 01.15.
 
tegelikult 05. detsember 2011, kl 23.47
loeb ka ju tõusumärk ja muud seisud. Olen lõvi ja töötan ühe teise lõviga samas ruumis. No ei ole sarnased. Mina olen kuri ja kibestunud, tema on täielik kana ja naiivitar. Seega absol. ei saaks öelda, et sarnased.
Aga suhte puhul ma arvan on lood teised.
Meeldib tähelepanu ja austus. Mina isiklikult olen väga valiv ja otsekohene. Muidugi ootused on ka suured ;)
 
mitte 09. detsember 2011, kl 09.23
mingit kohta pole elus ega südames ebameeldivatele vastikutele ja pealetükkivatele pundunud agressiivsetele pühvlinna - hobunäolistele gagzikvanamooridele,keldrijäärale, neidzitele,vett kallavatele ja teiste diivaneid täiskusevatele madudele, muidu emistele
 
Anja-Nanja 09. detsember 2011, kl 20.21
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 01.07.
 
Lõvi naiska 09. detsember 2011, kl 21.12
Nõustun Anja-Nanjaga:)
Muidu olen rahulik ja sõbralik. Aga kui keegi teeb mulle või minule kallitele inimestele liiga, siis teen selle inimese pihuks ja põrmuks:)
 
pühvlinna ninjale 12. detsember 2011, kl 10.54
ega pekstud, räsitud, muserdatud, maatasatrambitud, keevitatud, söövitatud, reedetud, kibestunud, petetud; rääkimata nurka surutusest ja haavatasaamisest katkine pühvlinna ainult räuskab ja märatsebki.
ei ole neid kes omaenese shi..a lakkuvat pühvlinnat puhaks pesema hakkaksid, ainult juurde visatakse lausa vahetuste kaupa
 
pühvlinnalegagzikule 14. detsember 2011, kl 15.03
oled endasarnased leidnud nii olemuselt, lolluselt, labasuselt, vulgaarsuselt, tegudelt.ühed rahustid ja pärasooleprobled ning isegi haisete ühtemoodi.
nii hea meel teie pärast.
sarnane alati sarnastega
 
anaalnerimmingroozle 24. detsember 2011, kl 10.21
ühtlasi pühvli aasta kagzigule.
katsu oma hingesugulastest tähemärkidega braazdnikut pidada. nii sarnased.
rohtusid ei tasu unustada
 
natuke lõvidest 24. detsember 2011, kl 12.29
Lõvid on rahulikud, konkreetsed, otsekohesed ja ausad, aga hoia alt, kui peaksid tema uhkust riivama või teda solvama. Lõvi on uhke, aga haavatav. See väline sära ei olegi väga oluline, aga ilma austuseta, see naine kaua sinuga ei ole. Lõvile on oluline teada, et mees teda hindab ning hoiab ning sellisel juhul on ta heatujuline, aktiivne ja armastav. Lõvi ei kannata ebaviisakust ja jämedust. Tihtipeale on nõrgema natuuriga inimestel raske lõvide otsekohesusega hakkama saada ning seetõttu ei lähe lõvid ka sellistele peale. Lõvi teeb valikud, ta kas tahab sinuga suhelda või mitte ning kui sa osutud tema jaoks selliseks, kellega ta ei taha tegemist teha, siis lõvi ei hakka mööda linna jooksma ning sind taga rääkima, ta lihtsalt ignoreerib sind.

Senikaua kuni lõvi ausalt ja väärikalt kohelda, on ta ka kõige truum kaaslane.
 
Lõvimees Lõvinaisest 25. detsember 2011, kl 04.12
Lõvinaine on väga õrn ja hingeliselt väga tugev. kunagi ei taha välja näidata, kui midagi haiget tegi, selle pärast on võimeline kannatama. tunded on väga suured ja sügavad, aga erinevalt paljudest teistest inimestest - ka ausad. armukade on ka, aga need teemad tuleb 100% selgeks rääkida (ja siis veelkorra rääkida :)) truudus ja lojaalsus on veel olulisemad mitte-enam-sõbrasuhtes. kui mees ei suuda vedajaks olla, võib seda ise ka teha, aga eelistab hoolimata oma "võimukusest" mehele alluda. sest ta ei ole võimukas, aga selle pähkli tõeline tuum avaneb vaid tema vähestele väljavalitutele. aga veel hullem variant on suhte vedamine mingi tühikargaja poolt, kes ei suuda midagi otsustada või otsustab 10 korda ümber. muidugi on võimeline ennast ka mingi tolaga siduma, kui emotsioonid üle keevad, aga seda ainult ajutiselt. mitte iialgi ärge sundige teda toore jõuga!

paljudele on nii palju head liig. ärge minge siis torkima, temaga nalja pole, kui asja veel tõsiselt ka võtta.

püsige tulised!
 
scorpa 18. september 2013, kl 12.01
Nagu lasteaed !!Üksteise maha tegemine on siis mingi lahendus w?Kui sul pole lõvi iseloomu kohta midagi asjaliku kirjutada siis oled vales kohas !
 
Nonii tundub, et juba läks õnge! 18. september 2013, kl 12.12
See vastus lõvilt ütles lõvide kohta kõik ära!!!



ka..Lõvi N Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaLa Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > 10 min. lõvi naisega
> ühes toas ja mul saab hapnik
> > otsa...esmamulj
> el uhked ja enesekindlad, kuid natu
> > kese aja
> pärast veendud ,kui suured latatarad ja v
> > õlt
> suhkuse ja kahe persega nad oskavad olla...mull
>
> > e nad kohe üldse ei istu...
>
> Uskumatu, ag
> a tunded on täiesti vastastikused :). Mul tõusevad
> ntx. kuklakarvad ka turri, kui meie üks Kala- töö
> kaaslane (naine) silmapiirile ilmub. Õudus. kusjuu
> res, uudishimulikumat ja totramat eite annab otsid
> a(lisaks kõigele muule ei hiilga ta erilise tarkus
> ega..(ise arvab muidugi, et teab kõigest kõike). K
> äitumine on allapoole arvestust. Inetu on kõigele
> lisaks (natuke ikka midagi teha saaks, et normaaln
> e välja paista:).No ühesõnaga, selline on minu tut
> tav kala- naine.
 
teadja 18. september 2013, kl 12.16
Rahulik ja sõbralik inimene ei tee teist inimest pihuks ja põrmuks.

SEE NÄITABKI, KUI SILAKIRJALIKUD TE TEGELIKULT OLETE. TEESKLETE SÕBRALIKKUST, AGA EI SUUDA KEERULISI OLUKORDI TÄISKASVANUD INIMESTE KOMBEL LAHENDADA. HALEDAD JA VÕLTSID OLETE!!!

Lõvi naiska Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõustun Anja-Nanjaga:)
> Muidu olen rahulik ja sõ
> bralik. Aga kui keegi teeb mulle või minule kallit
> ele inimestele liiga, siis teen selle inimese pihu
> ks ja põrmuks:)
 
Lõvimehele 18. september 2013, kl 12.19
Muidugi on lõvi naised truud ja ausad.

Ma ei tea mitte ühestki tähemärgist nii palju naisi, kes oma meest petaks või oleks maha jätnud teise mehe pärast, kui seda on teinud lõvi naised.

Teesklevad, et armastavad hirmsasti, aga kui tahtmine tuleb, siis väga kergemeelselt on nõus jalga laskma.
 
eheee 18. september 2013, kl 12.23
Mina tean ühte lõvi naist, kes on haiglaselt uudishimulik ja latrab kõikjal, igal mehel ripub kaelas, totramat eite annab otsida.

Kui on jutt sõbralikkusest ja aususest, siis on lõvi naised kõik ühesugused. :D

Aga kui on jutt nende õudsast iseloomust, siis küll nad möirgavad nagu isast näinud emised. Kole vaadata lausa, kuidas nad möirgavad.

Noh, kas kõik lõvi naised on nüüd ka ühesugused? :D
 
ta on kõigest inimene 18. september 2013, kl 13.12
Lõvi naine on uhke! Fikseeritud märkidest kindlasti edevamaim ning üks egoistlikumaid. Positiivseks küljeks põhimõtted, kui need ei osutu jällegi egoistlikeks. Enamasti Lõvi naine ei ole pikas suhtes teise fikseeritud märgi esindajaga, ja endast nõrgema mehe paneb tuhvlialla või hülgab. Positiivne külg on suurusgusus ja südamlikkus, negatiivne külg madal egoism ja suutmatus enda särast kaugemale näha.
 
tean päris mitut lõvi naist 18. september 2013, kl 16.17
Ning nad on rahulikud ja leebed seni, kuni sa käitud nii, nagu nemad tahavad. Kui sa kasvõi mõtled midagi neile, mittesobivat teha, siis oled sa rahvavaenlane. Terav keel on neil ka, aga ise kriitikat ei talu. Mees peab pehmo olema, sest ükski normaalne mees sellist egoisti ei kannataks. Puhas "mina ja maailm" mentaliteet. Aususest nii palju, et oma tahtmise saavutamiseks punuvad ikka selliseid intriige, et vähe pole ja lähevad "üle lapiade" nii, et silm ka ei pilgu.
Anna neile alkot ja siis näed, kuidas meeste ahistamiseks läheb. Pole vahet, kas on mees olemas või mitte. Ning saladused räägib kõik välja, isegi oma peresaladused. Ning silme ees võib sõber olla, seljatag paneb sellist pa¤ka, et ise ka pärast ei usu...
Ah jaa, üks oluline asi veel. Kui sul on raha, oled sa lõvi jaoks jumal. Kui raha pole (isegi kui on, kõik ei eksponeeri seda), oled nende jaoks mõtetu inimene. Ning raha nimel elab lõvi ükskõik kellega koos, peaasi, et hea elu oleks.
Ma andsin ühele lõvinaisele päris mitu võimalust minu sõber olla. Ja sellist kahepalgelisust ja intriganti pole ma elus veel kohanud. Ning ta mainis otse ära, et temal on savi, mida ta mees teeb, tal savi üldse temast, peaasi, et pappi koju toob. Et seni kuni on raha, võib see mees ka ju olla. Ning lisaks kõigile on see mees tal ikka paras tuhvel. Ei tea, kas ta hingata võib üldse ilma lõvinaise loata?
No ja on teisigi lõvisid, kel samad käitumismallid ja põhimõtted. Oskavad endast head muljet jätta, kui aga tundma õpid, saad aru millise inimesega tegelikult tegu on (kõige hullem on see, et sisemuses ikka loodad, et eksid- tegelikult aga mitte)
 
lõvinaiska 18. september 2013, kl 19.46
Olen ka lõvinaine aga paljuski erinev siin kirjeldatust. Edevuses pole mind küll keegi kunagi süüdistanud. Kui võrdlen end oma sõbrannadega siis vähid, sõnnid, kaljukitsed ja amburid on need, kes seltskonnas alati kõige häälekamad on ning kõige rohkem meigitud. Mina eelistan klassikalist riietust ja olen seltskonnas pigem tagasihoidlik. Suur selskond ja lärmakas pidu ei meeldi, eelistan vaikset veiniõhtut mehe ja lähedastega.
Eks on igasuguseid inimesi aga ma ei kujuta küll ette, et petaksin oma meest. Mul on suurepärane mees (tähtkujult skorpion), kes hoiab ja armastab mind ning mul pole 9 aastase kooselu jooksul kordagi tekkinud mingitki kiusatust. Minu mees ja meie tütar on minu jaoks kõige tähtsamad siin maailmas ja nende kaitsmiseks ajan vahel oma viilitud küüned välja küll.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!